Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
zaczełam prace pielęgniarki kilka mc temu wiec jestem na najniższym połapie bandu 5. Dostaje miesięcznie 1700f z "groszami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby powyzej - ale to oczywiscie sa zarobki brutto. Po odliczeniu podatku, skladki na NI i skladki na pension scheme to na reke masz zaledwie jakies 1350. zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podałam kwotę netto, ile dostaję miesięcznie na konto, ze względu na to, że pracuję w Londynie, dostaję specjalny dodatek, bez tego dodatku pewnie zarabiałabym poza Londynem pewnie ok 1400-1500 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na najniższym pułapie band 5. Na konto przelewają mi co miesiąc około 1700 (netto). Te pieniądze to goła pensja (z dodatkami ) ale bez overtime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawisz123
Czyli w Londynie około 1750-1850, a poza Londynem (bez dodatku za wyższe koszty utrzymania) 1400-1500 czy 1700? Nie łapie czy wypowiadają się dwie różne osoby czy jedna i ta sama pracująca w Londynie, bo wszyscy to gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja (16:37) mieszkam poza Londynem i mam 1700 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 1700 na rękę Manchester. ostateczna wypłata zależy od tego ile masz nocy i niedziel i innych dni za które sa dodatki. Dodatkowo 800-1000 można dorobić przez agencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawisz123
no, i dziękuję Wam za odpowiedzi ;* wg salary calculator najniższy band 5 (21,692 funtów rocznie) do domu miesięcznie zabierze £1,486.48, ale to nie oblicza wszelkich dodatków, stąd nasze pytania o to ile w rzeczywistości się otrzymuje. jeszcze raz dziękuję ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawisz123
I te 1700 miesięcznie na rękę to chyba całkiem dobrze? Można za to spokojnie żyć, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klawisz123 Każdy inaczej rozumie 'spokojne życie' .jednemu wystarczy 1000 a inny grubą wielokrotność tysiąca.Już teraz rozumiesz,że twoje pytanie jest bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedzi. To ja zadalam to pytanie o pensje. Mysle, ze 1700 na reke to spoko. Moje kolezanki zyja spokojnie w UK za mniejsza pensje i nie narzekaja. Jade za miesiac do UK i chcialam miec rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaaaaa
czy mogę pracować w UK jako pielęgniarka będąc nosicielem WZW typu B? w Polsce pracuję normalnie w szpitalu i nie było z tym żadnych problemów. jak to wygląda w Anglii? Proszę o pomoc i rzetelne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
migotkaaaaa możesz być nosicielem WZW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaaaaa
do gość : a skąd to wiesz? jakieś dokładniejsze informacje? czy znasz kogoś w takiej sytuacji? ja przeczytałam na stronie nhs że nie i po prostu się załamałam. Co pracodawcy w UK wymagają? książeczki szczepień? poziomu p/ciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Dziewczyny jestem na drugim etapie rejestracji w NMC. Mam do uzupełnienia "Intention to practice", rejestruję się z Polski i nie mam supervisor of midwife. Co zrobić? Jeśli nie pracowałam od 1 kwietnia 2014 do 31 marca 2015?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaaaaa
błagam czy ktoś jest w stanie mi pomóc? czy jest jakaś regulacja prawna WZW B ??pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migotkaaaa "Hepatitis B infected health care workers who are e-antigen negative and whose viral loads do not exceed 10 3 need not be restricted from performing exposure prone procedures or from any other areas of work." To fragment artykułu umieszczonego na stronie rządowej UK na temat postępowania w razie nosicielstwa WZW B. Z artykułu wynika, że osoby po terapii farmakologicznej i z niereaktywnym WZW mogą pracować. Niestety nie jestem Ci w stanie powiedzieć jakie są realia. Pracodawca wymaga przed podjęciem pracy zrobienie badań na WZW B, C i HIV. Może zapytaj jakiegoś konsultanta z firmy rekrutacyjnej, na pewno lepiej jest zorientowany/zorientowana w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglicy sztywno trzymają się przepisów. Nie ma dowolności ich interpretacji jak w Pl.Jeśli więc wykładnia prawa jet taka,że osoby z WZW pracować jako pielęgniarki mogą tak tak jest rzeczywiście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że zawracam głowę pewnie to pytanie padło wcześniej. Jestem po liceum med. ukończonym w 2004r. jak wygląda rejestracja w MNC w UK z takim wykształceniem? Nawiasem mówiąc jestem magistrem promocji zdrowia:). Poza tym zaczęłam specjalizację z anestezjologii, egzamin za rok. Pracowałam w UK 4lata jako senior care assistent zrobiłam tam certyfikaty, szkoliłam nowych zielonych opiekunów. Potem wróciliśmy do PL w 2010 roku . Ale brak podwyżek skłania mnie do podjęcia kroków do wyjazdu za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochana za wypowiedź. Kiedyś czytałam tę stronkę. Bardziej chodziło mi o to czy pielęgniarki po liceach faktycznie nie mają problemu z rejestracją i otrzymaniem pin number. Zainwestowałam w nie te studia. Nie chciałam całe życie pracować w szpitalu, ale po studiach pracowałam na dwa razy tyle co wcześniej, bo okazało się,że nic nie mam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaaaaa
dzięki za odpowiedzi. naszukałam się w sieci mnóstwo na ten temat i przeczytałam wiele jakich rozporządzeń, dokumentów. wynika z nich że pracować można ale nie przy EPP. chciałam zapytać jednak kogoś od bardziej praktycznej strony. Czy ktoś ma taką sytuację lub zna jakiegoś nosiciela pracującego w UK. Czy do nursing home też potrzebne są badania w kierunku wzw b ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Karoluś 74 Po przeczytaniu tego forum wiem, iż o przebiegu uzyskania numeru PIN decyduje wybrana osoba która zajmuje się naszą sprawą. Więc nawet jeśli pewna osoba w identycznej sytuacji uzyskała PIN bez problemu to nie oznacza to , że u Pani będzie tak samo i odwrotnie:) A czy w ogóle łatwo można się zarejestrować - hm powiem jak sama przez to przejdę:) ( z tym ,że ja po studium i pomostówce) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam o drodze do uzyskania PIN :) Ale moje informacje odnoszą się do informacji przeczytanych w sieci. Sama znałam 1 pielęgniarkę która po Liceum uzyskała również rejestrację w NMC i o ile pamiętam nie wspominała o jakiś problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
migotkaaaaa , Pielęgniarki z WZW B nie są wykluczone z wykonywania zawodu.W NHS badania na WZW i HIV są obowiązkowe ,ale to chyba bardziej na ewentualność ubiegania się o odszkodowanie za zakażenie w pracy. Pielęgniarka ma mnóstwo rożnych możliwości zatrudnienia.Ich wykluczenie z powodu WZW byłoby bezsensowne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Do migotkaaaaa Generalnie z WZW nie będziesz mogła pracować na oddziałach, w których bezpośrednio będziesz stwarzać 'zagrożenie' dla pacjentów. Dodatkowo masz obowiązek poinformować pracodawcę/rekrutera przed interview i zaznaczyć nosicielstwo wyraźnie w oświadczeniu o zdrowiu, który NHS czy szpital prywatny da Ci do wypełnienia. Nurisng Home nie mają tak bardzo zaostrzonych warunków przyjęcia do pracy, chociaż zawsze pytają o szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pytanie kieruje do doswiadczonych kolezanek/kolegow ktorzy juz dosc dlugo pracuja w uk, jakie macie doswiadczenia z agencjami? Tzn - terminy/platnosci ew opoznienia lub potrzeba chaseing for a money? Moze zrobimy ranking? Ostatni robilem dla Imperial 6 shifts (NHS maidsone hospital) oto daty z godzinami: 25/3 foster clarke ward – 12 hrs 28/3 pye olivier ward – 12 hrs 29/3 short stay unit – 12 hrs 1/4 umau unit – 12 hrs 2/4 chaucer ward – 12 hrs 4/4 chaucer ward – 12 hrs I co.... jajco, a placa weekly, co za dno. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×