Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
Teraz jest test że słownictwa medycznego zamiast ielt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już to weszło ?? Masz jakiegoś linka ? Co do tych zarobków to z tego co widać w ofertach w PL to 14,5 F-16 F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj też są 4 części ale o wiele łatwiejsze niż ielt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie pielegniarki I zaintersowanych Pracuje jako pielegniarka w uk juz 5 rok. Zlecialo bardzo szybko. Moge Wam dokladnie napisac zarobki jak wygladaja. Wiec jak juz dostaniesz ten swoj PIN w UK to rozpoczynasz prace jako Band 5 na najnizszym poziomie I zarobek miesiecznie to ok 1400f-1500f jesli na sali operacyjnej bo wtedy masz czasami za high risk job placone Rocznie ok 21000f Moze byc ze teraz jest troche wiecej (22000f) Opisuje moje doswiacznie. Zeby dostac 1%podwyzszki musisz co roku zrobic z Band 6 Appraisal Czyli napisac co I jak I co chcesz w przyszlosci zrobic dla oddzialu szpitala I siebie Jak podwuzszyc kwalifikacje. Wszystkie treningi online musza byc zadane Wtedy w miesiacy rozliczeniowym 1%up. Aktualnie zarabiam ok 1900f (po 5 latach). Moja pensja b3dzie wzrastac co roku as osiagnie 32000f rocznie dla Band 5 I jesli bede miec szczescie I ktos z Band 6 odejdzie to moze sie uda ze dostane ale ogolnie wola trzymac na Band 5 bo wtedy mniej placa a Band 6 biara po wiecej pracy bo nie maja wyjscia. Praca jest bardzo ciezka I bardzo stresujaca. Donoszenie jest codziennoscia Usmiechanie sie a za toba sister juz wiedza. Rotacja jest ogromna. Ciagle nowi przyhodza I odchodza. Jesli chodzi o dorabianie to jest duzo mozliwosci. Mozesz pracowac na bank shift co oznacza ze jesli potrzebuja kogos na wybranym przez Ciebie oddziale to mozesz przyjsc I pracowac Platnosc jak sie nie myle dla Band 5 to cos wiecej niz 100f za dzien. Pracuje w tym zawodxie I w uk ale powiem Wam ze jest Ciazko Mam rodzine. Male dziecko I zyjemy ledwo. Przez to ze pracuje od rana do wieczora plus dojazd musze miec nianie bo przedszkola sa do 18 a moja praca konczy sie o 18. Niania zarabia prawie tyle co ja Dojazdy I lunch I z mojej kasy nie ma. Man nadzieje ze w Polsce Wam sie polepszy I nie bedziecie musili wyjezdzac Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za moje bledy Pisze na tel I ciagle cos zle klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś widać, że pisze to osoba ambitna i ma jakieś doświadczenie...a nie w stylu " oj pani, po 2 miesiącach to ja dom kupiłam""... Oj brakuje w PL dobrego personelu pielęgniarskiego ....szkoda , że często takie osoby, no muszą emigrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za linka oraz za Historię z góry, bardzo Pani wytrwała i odważna skoro w szpitalu NHS tyle Pani pracuje i daje radę. Mi to nawet przez myśl nie przeszło ja to bym celował w dom opieki ale chyba rzucę w ogóle pielęgniarstwo wp**du , jeszcze się zastanowię bo na dziekance siedzę na 2 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale czy w domu opieki jest lepiej? Nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje 3 lata w domu opieki i też donoszenie na każdym kroku i jeszcze uzeranie się z leniwymi opiekunami. Jednak dla mnie lepiej finansowo tu niż w Polsce gdzie w niektórych szpitalach pielęgniarki zarabiają najnizsza krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani koleżanki i koledzy pracujący w uk.polecam każdemu zapisać się do Royal college of nursing, który zawsze pomoże w sytuacji problemów w pracy a o takie tu bardzo łatwo, bo każdy raporuje cie za wszystko na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy jest tu ktoś kto pracuje dla Yeovil hospital? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wyjeżdżał z agencji neu proffesionals?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalam z tej agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tutaj ktoś,kto przygotowuje się do egzaminu językowego OET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje juz w londynie 4 lata jako pielegniarka.Trafilam na dobra firme,ktora zapewnila mi tygodniowy kurs przygotowawczy w Derby,piekny hotel,wyzywienie w hotelu.jak bylam na szkoleniu dostawalam lunch,poznalam wiele polskich pielegniarek.Tydzien spedzony w derby byl dla mnie jak tydzien wakacji.Zajecia konczylysmy o godz 17.00 i czas wolny.Pracuje w tym samym miejscu i co roku mam podwyzke.Za to,ze bylam z nimi 2 lata otrzymalam tak jak obiecali 2000£.Teraz w kwietniu mam ogromna podwyzke ,bo kazda pielegniarka dostaje 20£ i mozliwosc 22£jesli zgodze sie na dodatkowe szkolenie i bede tak zwana mentor nurase.Warto?Pewnie,ze warto.Pracy jest duzo ale ja teraz pracuje 3 dyzury w tygodniu i mam 2000£ z kawalkiem.Jak chce wiecej to biore dodatkowe dyzury.Po podwyzce bede juz miala w maju duzo wiecej.Pracowalam tez jako pielegniarka w wiezieniu dla kobiet ale z racjii tego ze daleko zrezygnowalam.Bardzo atrakcyjne zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jestes nadal zainteresowana praca w Anglii to napisz do mnie.Jestem w Anglii 13 lat i pracuje jako pielegniarka.Ula ula.rzegocka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie, jakie są nastroje pielęgniarek co do wyjazdu z UK w związku z brexitem? W sieci szpitali w Brandenburgii w Niemczech, gdzie pracuję rozpaczliwie poszukiwane są pielęgniarki. Wynagrodzenia około 3000€. Normalna umowa o pracę, dobre warunki pracy, przedszkola, szkoły i zajęcia pozaszkolne znacznie tańsze niż w UK lub bezpłatne, koszty mieszkania podobne do polskich. Jedzenie może ciut droższe niż w PL ale niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno więcej niż u nas. Mam znajoma co nie jest pielęgniarką a opiekunką w promedica24 i zarabia dość dużo, a ma tylko jadną osobę do pielęgnacji a nie jak w szpitalu 30 osób na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tutaj ktoś kto zdawał już egzamin językowy oet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja podeszłam do OET w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy egzamin był bardzo trudny?udało Ci się uzyskać odpowiedni poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaliczyłam writing i reading na B listening i speaking do poprawy Uważam, że egzamin jest do zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po 30-tce mozna zaczac szkole pilegniarek? Jest jakis limit wieku? Jestem juz 6 lat w UK I cbhce sie przebranzowic. teraz pracuje w nieruchomosciach I mam dosyc. Macie jakies rady dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam trudności z częścią reading

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tutaj ktoś kto pracuje w szpitalu Ashford and St Peter's Hospital i mógłby opowiedzieć jak się tam pracuje?Jaka atmosfera oraz wprowadzenie do pracy nowo zatrudnionej pielęgniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny która chce zacząć pielęgniarstwo. Oczywiście idź w to jeśli czujesz że jest to Twój wymarzony zawód. Ja zaczęłam studia jak miałam 36 lat. Na uczelni były też dziewczyny na 50. To było w Polsce. Nie wiem jak w Uk choć wątpię żeby były ograniczenia wiekowe sa ogromne braki pielęgniarek. Najlepiej studiować w Szkocji bo za darmo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy neu professionals ma na swojej stronie jakies oferty pracy bo nic nie moge znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×