Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
poszukuje pielegniarki z rejestracja w UK do siebie do kliniki, niedaleko Londynu. Wszystkie kursy ,angielski i doswiadczenie w szpitalu w Anglii. Piszcie na priva rajskaclinic@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA JUŻ WSZYSCY BIEGNĄ PISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądam ten temat i tak wiele osób narzeka, bez obrazy ale mam wiele znajomych pielęgniarek które pracują w domach opieki i szpitalach w całej Wielkiej Brytanii i jakoś żadna z nich nie narzeka, wszystkie mówią że żyje im się sto razy lepiej i pracuje w UK niż w Polsce, i to są pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem i stażem pracy w zawodzie. Więc nie rozumiem czemu tutaj tak wiele osób narzeka. Hmm wiadomo nie wszystkim się dogodzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy dom domowi nie równy. Ja nie narzekam na warunki pracy bo oczywiscie jest lzej niz w polce ale ja narzekam na atmosfere i nad osobami zarzadajacymi domem opieki. Nietsety jestem w miejscu ktory zmierza ku zamknieciu niz ku rozwojowi. Niestety juz licza sie dla nich tylko pieniadze niz pracownicy czy rezdydenci. Wszystko zalezy od miejsca praca. Obym ja i Wy rowniez znalezli dobre miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie do Pań, które pracują w szpitalach nhs w UK. Jak wygląda miesięczny rozkład dyzurów? Jak wiadomo w Polsce to dniówka, nocka, 2 dni wolne.. Czy w W. Brytanii dyzury są podobnie rozplanowane? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze to zalezy od oddzialu. Ja czesto mam 3 noce pod rzad albo 3 albo 2 dniowki. Potem 3 albo 2 dni wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź :) Jeszcze chciałam zapytać na jakim oddziale najlepiej pracować? Chodzi mi o pracę w dużym mieście.. ciągle czytam, że szpitale są 'busy'. Trochę mnie to przeraża, bo kojarzy mi się to z ciągłym bieganiem po oddziale. Chciałabym na pediatrii tj w Polsce, ale trochę się boję, że będzie o wiele trudniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz szukać w prywatnym szpitalu bo w nhs jest faktycznie lipa, masz już pin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagata
Witam wszystkich! Poszukuje wszelkich informacji o pracy instrumentariuszek w angielskich szpitalach. Jak bardzo rozni sie ona od polskich warunkow? Mam nadzieje, ze ktos podzieli sie swoim doswiadczeniem I wiedza, jakie wymagania odnosnie doswiadczenia I poziomu jezyka sa stawiane. Z gory dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest brexit i juz nie przyjmuja piguł wiecej w uk. Dozwolone jest zatrudnia nie tylko anglików. Kolezanka dostala niedawno odmowe i wraca do pl. I dobrze bo anglia dla anglików a w pl wszystko jest tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz?! Może z rejestracją w NMC coś poszło nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SN
Pewnie dostała odmowną odpowiedź bo nie miała IELTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam numer pin, ale bez egzaminu ILETS. Dlaczego w szpitalach nhs jest lipnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plg
Nieprawda, firma w której pracuję nadal ściąga pielęgniarki z Polski i Rumunii. A ielts test potrzebny jest żeby otrzymać pin a nie do pracy!! Osoby które otrzymały pin przed wprowadzeniem tego testu w ogóle go nie potrzebują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SN
Dokładnie Plg Odmowna odpowiedź z NMC z powodu braku IELTS. Odmowa pracodawcy za brak PIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że piguły to będą potrzebować nawet po brexicie uzyskać pin mogą też pielegn z krajów spoza unii procedura ta sama, pielegniarstwo to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów w całej Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Teraz rekrutacja jest zaostrzona. Mi naszczescie udalo sie, dostac papiery przed zmianam.Zapotrzebowanie jest ogromne na pielegniarki. Sami poszukujemy pielegniarek do pracy w domu opieki, w ktorym pracuje.- Oxfordshire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 24
Cześć Wam, ma pytanie- czy utrata pinu w Anglii wiąże się z równoznaczna utratą uprawnień w Polsce? Z gory dziękuję za odpowiedź, Śpijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskanightingale
Witam, ja jestem zadowolona z pracy w UK, pracowałam w domach opieki i w szpitalu. Nasza praca jest ciężka, fizycznie i psychicznie, także zawsze będą powody do narzekania. Ale prawdą jest, że przynajmniej zarobki pozwalają na godne życie, a i sama profesja jest bardzo poważana. Zapraszam do lektury mojego bloga: pamiętnik polskiej pielęgniarki w UK, w którym opisuję, jak wygląda praca w domu opieki. A o pracy w szpitalu? Już wkrótce! :-) http://jakpachniepiniadz.blox.pl/2017/02/Nowy-rozdzial-w-zyciu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co powiecie o pracy pielegniarki agencyjnej?? ktos ma jakies dowiedczenia w tym typie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam, 22f za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskanightingale dziękuje Ci a czy mogłabyś wkleić link gdzie opisujesz pracę w domu opieki , z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskanightingale
Ogólnie cały blog opisuje pracę w domu opieki, pisane w formie pamiętnika. Staram się między również między wątki o życiu w UK wpleść konkretne informacje na temat zarobków, obcokrajowców, czy interesujących sytuacji i spostrzeżeń. http://jakpachniepiniadz.blox.pl/2017/02/Kim-jest-pielegniarka-w-Anglii.html http://jakpachniepiniadz.blox.pl/2017/02/Rezydenci-1.html http://jakpachniepiniadz.blox.pl/2017/03/Wiosna-2014-Niebieska-broszura.html Pozdrawiam sedecznie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak ci sie pracuje jako pielegniarka agencyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie skamleć - żałosne p***y. p********e w domach opieki to mają CA a nie wy! i to wszystko za nędzne pieniądze - NMW albo odrobinę więcej. wy zarabiacie dwa razy tyle, a robotę macie w porównaniu z CA - luksusową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś pi.... Wyobraź sobie że ja na pewno miałam większy za.... Niż ca bo miałam do zrobienia swoją robotę i opiekuna więc zastanów się zanim zaczniesz kogoś oskarżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoras z Was pracuje w UK na pediatrii? Mam ofertę do bardzo dobrego szpitala pediatrycznego NHS i powaznie zastanawiam się nad przyjęciem tej propozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla odmiany, po tych postach ze angielskie pielegniarki niewiele robia. To zalezy od miejsca. Ja pracuje na oddziale gdzie jest 16 pielegniarek, wszystkie poza mna to angielki. Wszystkie dziewczyny, bez wyjatku sa bardzo pracowite, non stop na nogach, nie wysluguja sie innymi. Na oddziale jest ciagle straszny mlyn, zawsze brakuje staffu. Owszem, czesto czuje jakbym pracowala za 3 osoby, ale tak samo maja moje kolezanki. Te troche starsze moze i czesciej narzekaja ze sa zmeczone, ale i tak napieprzaja rowno z innymi. Na prace moge narzekac, no ale coz - sama sobie taka wybralam. Na wspolpracownikow, mimo ze sobie ich nie wybieralam, nie moge powiedziec zlego slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś z was kto skończył pielęgniarstwo w polsce pracuje w uk w innym miejscu niż szpital czy dom opieki? może ktoś pracuje w prywatnych klinikach oferujących prywatne wizyty w ciągu dnia, albo w szkołach? trudno znaleźć taką pracę poza szpitalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się wydaje że trudno znaleźć inną pracę, na jakąś wieksza karierę nie ma szans bo dla swoich zarezerwowane mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×