Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś pracuje w domu opieki Barchester?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem pielegniarka pediatryczna w UK w NHS. Ktoś się pytał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Highlife opisala bardzo dobrze jak wyglada praca pielegniarki na oddzialach. Ja ucieklam na blok operacyjny i nie moglan podjac lepszej decyzji. Ogromny komfprt pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pracując w uk musicie poddawac sie okresowym szczepieniom ochronnym np.przeciwko grypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MGP
Oczywiscie,że podawałam leki, ale rowniez mialam opiekunke po trainingu, ktory dawal jej uprawnienia do podawania lekow - wiec byla moja pomocnica by poporstu bylo mi latwiej a manager nie musial miec drugiej pielegniarki na zmianie - czyli jak zwykle chodzi o kase ;) Nie musialam jak dotad miec zadnych szczepien. Nigdzie to nie bylo wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilla93
KiniaM 2017.06.14 jak miło, że ktoś się znalazł :) Chciałam się dopytać jak dokładnie wygląda zatrudnienie na oddziałach pediatrycznych w UK. Byłam na spotkaniu GOSH w Londynie kilka miesięcy temu i powiedziano mi, że z minimum rocznym doświadczeniem na pediatrii w Polsce są w stanie zatrudnić mnie na etacie pielęgniarki pediatrycznej w UK. Czy tak właśnie jest ? Wróciłam do PL żeby zdobyć wymagane doświadczenie, ale jestem pełna wątpliwość. Jak wyglądało to w twoim przypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2017.06.07 Też jestem bardzo ciekawa czy jest tu ktoś kto nostryfikuje lub nostryfikował dyplom w Kanadzie/Ontario i zdał ten nieszczęsny NCLEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Niedawno dostałam pracę na bloku operacyjnym w Anglii najpierw jako hca dopóki nie zdam IELTS. Jestem podekscytowana a z drugiej strony przerażona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie bardzo ciężko jest wyjechać do uk.Problemem jest tutaj egzamin językowy,który został wprowadzony.Poziom c1 jest prawie niemozliwy do osiagniecia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesiej fermentu ja z b1 w 6miesięcy zrobiłem prawie c1 zabrakło mi kilka punktów do C1 , uzyskałem toeic certificate Gold. Fakt że trzeba się uczyć codziennie po kilka godzin, oglądać cały czas filmy bajki, audycje radia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesiej fermentu ja z b1 w 6miesięcy zrobiłem prawie c1 zabrakło mi kilka punktów do C1 , uzyskałem toeic certificate Gold. Fakt że trzeba się uczyć codziennie po kilka godzin, oglądać cały czas filmy bajki, audycje radia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.17 lecz się na nogi ty debilu bezmózgi bo na głowe za późno, ty pewnie szlifujesz faje bezdomnym i ci żal du... ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferment to ty siejesz.Egzamin jest trudny i nie wiem po co wprowadzony.Nie każdy umie pisac rozprawki tak jak to jest w wersji writing.Podejdz do ielts i wtedy napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCQ
Dla tych co martwią się IELTS mamy pracodawcę, który dofinansowuje kurs i opłaca egzamin! Szpital NHS Ashford & St.Peter’s Rozmowy z pracodawcą 27 lipca 2017 w Warszawie Wynagrodzenie Band 5 £22,128 - £28,746 rocznie 37,5 h/tygodniowo z możliwością wypracowania nadgodzin Dodatkowo płatne soboty, niedziele i święta Możliwość rozpoczęcia pracy w trakcie rejestracji w NMC! Pakiet relokacyjny: • Bezpłatne zakwaterowanie przez 2 miesiące* • Dofinansowanie kursu IELTS oraz opłacony pierwszy egzamin • Opłacony przelot z Polski do Wielkiej Brytanii do kwoty £150 • Pomoc w opłaceniu kosztów rejestracji w NMC • Opłacony przelot do domu w 6. Lub 12. miesiącu do wartości £300 • Voucher na zakupy £50 • Pełny pakiet szkoleń Tylko 20 minut od Lotniska Heathrow! Aby przystąpić do rozmowy z pracodawcą nie musisz mieć IELTS. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2. *jeśli skorzystasz z programu IELTS, do wykorzystania masz 1 miesiąc darmowego zakwaterowania Wyślij do nas swoje CV na adres: praca@pcqhealthcare.com lub zadzwoń +48 797 812 057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu znalazłam ciekawy artykuł , podaję link http://londynek.net/wiadomosci/W+NHS+brakuje+rak+do+pracy+W+Anglii+coraz+wiecej+wolnych+etatow+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=45816 W NHS brakuje rąk do pracy? W Anglii coraz więcej wolnych etatów 25 lipca, 16:1510  PracaAnglia W NHS brakuje rąk do pracy? W Anglii coraz więcej wolnych etatów NHS boryka się z problemami kadrowymi. (Fot. Thinkstock) Rośnie liczba nieobsadzonych stanowisk w NHS. Najbardziej poszukiwane są pielęgniarki i położne. Chętnych do pracy nie ma - informują brytyjskie media. Tylko w pierwszym kwartale 2017 roku resort zdrowia poszukiwał 86 055 pracowników na pełen etat. W tym samym okresie w 2016 roku było 78 112 ogłoszeń o pracę. W marcu tego roku służba zdrowia oferowała 30 613 stanowisk pracy w pełnym wymiarze godzin. 11 485 wolnych wakatów czekało na pielęgniarki i położne (38% wszystkich poszukiwanych pracowników), z kolei 6 575 (21%) ogłoszeń o pracę dotyczyło pracowników administracyjnych. Na oferty pracy dla pielęgniarek i położnych w marcu 2017 roku odpowiedziało tylko trzech kandydatów. Dodatkowo w okresie między marcem a kwietniem 1 049 pielęgniarek zrezygnowało z pracy w NHS – informuje telewizja SKY News. Przewiduje się, że proces rekrutacji pracowników do pracy w brytyjskiej służbie zdrowia może pogorszyć jeszcze Brexit. Opuszczenie przez Wielką Brytanię UE powoduje wiele niepewności wśród obywateli krajów unijnych dotyczących dalszego prawa do pracy w UK. Najnowsze dane Nursing and Midwifery Council (Urzędu Pielęgniarstwa i Położnictwa) pokazały, że od czasu głosowania w sprawie Brexitu spada zainteresowanie pracą w NHS. Po referendum na Wyspy przybyło 90 procent mniej pielęgniarek niż w poprzednim okresie. Dane NMC wskazują m.in., że w ubiegłym miesiącu na Wyspy przybyło 101 pielęgniarek z UE. Rok wcześniej było ich ponad 1,3 tysiąca. Obecnie w rejestrze pielęgniarek uprawnionych do pracy w Wielkiej Brytanii widnieje 38 661 osób z Unii Europejskiej oraz Europejskiej Strefy Gospodarczej. Sky News / Anna R. Wychodzi na to ,że jest coraz mniej chętnych do wyjazdów do UK . A Wy szykujecie się do wyjazdu czy jednak zastanawiacie się . ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SN
Chętnych jest bardzo dużo ale nie każdy jest w stanie zdać egzamin IELTS potrzebny do rejestracji i otrzymania PIN-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SN
Wyżej podane linki trzeba je skopiować i usunąć spacje, żeby można było je otworzyć bez błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nhs to totalny syf ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzałem ten ielts i faktycznie jest trudny, na chuj komu academic ??? tych brytoli p****ało do kwadratu, do pracy jest general potrzebny, academic jest dla studentów. kto tam bedzie robił jak tam i tak są z******te braki w ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Znalazlam to forum niedawno i mam nadzieje, ze ktoś z was pomoże mi rozwiać moje wątpliwości. Jestem pielęgniarka ale bez prawa wykonywania zawodu w UK. Mieszkam tu już 11 lat i dopiero teraz postanowiłam nostryfikować swój dyplom . Jestem po 5 letnim liceum medycznym z długa przerwa w wykonywaniu zawodu i z tylko rocznym stażem pracy w szpitalu. Oczywiście przed przystąpieniem do rejestracji zasiegnelam informacji z NMC czy mam jakiekolwiek szanse i czy jest sens aplikowania . Powiedziano mi, ze jaknajbardziej tak. Wypełniłam wiec wszystkie wymagane formularze,przetłumaczyłam, certyfikowalam itd . Oczywiście w międzyczasie proszono mnie o różne dodatkowe dokumenty. Trwało to dosyć długo. Na początku lipca kiedy ostatnio do nich dzwoniłam to powiedziano mi, ze już wszystko maja i teraz muszę czekać na decyzje. Dzisiaj dostałam kolejny list z prośba o wypełnienie i przeslanie im OS form to accompany transcript of training it must be completed by my training institution ( section RN1). Problem w tym , ze liceum medyczne już nie istnieje a praktyki miałam w różnych szpitalach ( wieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalsza cześć postu. Już wcześnie proszono mnie o wypełnienie tego dokumentu . Wysłałam im wiec pismo z kuratorium oświaty z dokładna liczba godzin praktyk na poszczególnych oddziałach jak również ocen z poszczególnych przedmiotów. Dołączyłam pismo wyjaśniające i powiedziano mi, ze to wystarczy a tu taka niespodzianka . Może ktoś z was miał podobny przypadek i podpowie mi gdzie się z ta forma udać i kto mógłby to w Polsce wypełnić . Liceum jest już dawno zlikwidowane . Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do właściwego terenowo Kuratorium. Przebieg kształcenia, czyli wykaz wszystkich godzin i ocen jest w archiwach i można to stamtąd wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedz . Tak wiem , ze to wszystko jest w kuratorium i ja już to od nich dostałam ale na ich piśmie a NMC wymagają odemnie wypełnienia ich formy. W kuratorium nie chcą mi tego wypełnić bo jest po angielsku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że znów NMC ma jakiś nowy pomysł. Dwa lata temu wystarczyl polski oryginał i tłumaczenie przysięgłe tych dokumentów z kuratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam tylko napisać, że praca pielęgniarki w UK wcale nie jest tak kolorowa, jak wszędzie się słyszy (bynajmniej nie w nhs). Braki obsady, bałagan, mnóstwo obowiązków, no i dziwny system ''donoszenia'', zamiast mówienia wprost jeśli robisz coś źle... Dla kogoś, kto nie ma dodatkowo doświadczenia z Polski i wyjeżdża od razu po studiach (tj. m.in. ja) może mieć problemy nie tylko z odnalezieniem się w brytyjskim systemie, ale też z ogarnięciem wszystkiego, no i językiem, bo niestety angielski ze studiow nie wystarczy... Mimo wszystko życzę Wam wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wybiera się ktoś na rekrutację z PCQ do szpitala St Ashford and st Peters Hospital 28 wrzesnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zdawał ktoś już egzamin IELTS lub się do niego przygotowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeglądałem testy , są na prawdę trudne egzamin 800 zł parę lat temu był 370 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×