Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona brukselka

CZEMU TYLU FAJNYCH LUDZI JEST SAMOTNYCH?

Polecane posty

Gość zielona brukselka

Naprawdę nie rozumiem... Przykład? Moja przyjaciółka - naprawdę piękna, mądra, studiuje, pomocna, przesympatyczna... i co? Ma 20 lat i nigdy nie miała chłopaka. Nie wiem, oni mają problemy ze wzrokiem?? Niedawno poznała chłopaka, wydawał się ok, ona cała rozpromieniona itp. On tez wydawał się mocno zainteresowany... heh, nawet jej nie przeszkadzało, że on urodziwy nie był:) widziała w nim to co ważne - to coś... A on ją olał... Nagle przestał się odzywać, mija ją na ulicy i udają ze się nie znają... Żal mi jej, bo jest naprawde fajna... a tu nic:( Widzę czasami w jej oczach smutek... A ja jakaś za specjalna nie jestem, charakter mam taki sobie, a mam chłopaka... w dodatku naprawdę przystojengo... A ona? Kurcze, powinni padać do jej stóp... Zauważyłam, że naprawde sporo fajnych ludzi boryka się z samotnością... każdy powinien miec kogoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missprice
Ale co w tym dziwnego skoro przecietny facet nie dorasta do piet przecietnej dziewczynie? Mala grupka kobiet ma szczescie i poznaje tego jedynego, inne kobiety sa w zwiazkach zeby nie byc singlem, a pozostale nie chca byc z byle kim, dlatego sa same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadfa
czyli wniosek jest jeden, przecietni maja w zyciu najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona brukselka
ale czemu tak jest...:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
piekne laski sa czesto same ,bo maja za duze wymagania i na dodatek sa wredne wiec malo kto moglbym z nimi wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
Faceci boją sie takich lasek :Ładne madre sympatyczne.Takie kobitki zazwyczaj wybierają mało urodziwych myslac ze brzydki będzie bardziej miły,to wielki błąd.Tacy goście nie dzwigają uroku laseczki i stąd kłopoty,jak wszystkie wiemy faceci sa o wiele bardziej zakompleksieni od kobiet i tu jest przyczyna takiego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona brukselka
czy to dziala - a przeczytałeś o mojej koleżance? Wcale nie ma dużych wymagań, w takim razie czy szacunek lub lojalność to zbyt duże wymagania? Prędzej już te 'brzydkie' są wredne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Twoja koleżanka trafia na nieodpowiednich facetów;) Zawsze tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
ja jestem brzydki ,zly i w ogole ,ale jakos takiej nie mam :P i wcale sie az tak bardzo takich nie boje ,no moze jednej he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
a te brzydkie wcale nie sa na ogol wredne w kazdym razie tak wynika z mojego doswiadczenia mialem kiedys naprawde nieatrakcyjna kolezanke ,ale charakter miala swietny i wiele lat sie trzymalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
czy to działa --- bój się bój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem wyjątkową osobę można poznać w najmniej oczekiwanym momencie;) Tego jej zyczę... Co do zakomplesienia facetów to nieprawda, że jesteśmy bardziej zakomlesieni niż kobiety. Właśnie są faceci, którzy są dziwni. Mając do dyspozycji super dziewczynę i przeciętną wybiorą przeciętną, bo boją się, że super znajdzie kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajni ludzie sa samotni, poniewaz... sa fajni. :classic_cool: i zdaja sobie sprawe z tego, ze zwiazki sa dla tych, ktorzy cierpia na deficyt problemow. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercowy bejłocz D
Ja mam coś do powiedzenia...Moja najleprza fumfelka jest sama... Świetna laska, właśnie zaczyna studia doktoranckie, ma 24 lata i jest teal leaderem w dużej korporacji, gdybym nie miał narzeczonej to powiedziałbym, że ma idealne ciałko, jest jeden myk, jest sama... Panowie taki materiał nie powinen się marnować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
jesli mam byc szczery to tez bym sie tego bal ,w kazdym razie na poczatku ,ale i tak bym wybral ta najpiekniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś
bo faceci mają oczy w dupie, a kobiety się nie rozglądaja ;) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
Super to też jest sprawa dyskusyjna.To co dla ciebie będzie extra dla twojego kumpla przeciętne. Na szczescie kazdy ma swój gust i nim się kieruje podczas wyboru partnera. Ja tam lubie brzydaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
ale po czasie jakbym juz wiedzial ze mnie kocha i by mi to okazywala na pewno bym sie wyluzowal i wszelkoe obawy by zniknely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukułka
BO TE sLICZNE NIE BEDA Z BYLE KIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
:P eee tam zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
a Ty taka sliczna jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
krem ma tez racje ,bo duzo ladnych na hajc leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie poządna dziewczyna nie zasługuje na nikogo...;( Wiem coś na ten temat ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Najs
Ja ostatnio utwierdzona jestem w przekonaniu, ze 'kazda potwora znajdzie swego amatora' :/ A ja jakos nie moge znalezc:P A przeciez nie mam zadnych wymagan, byle by tylko dbal o siebie i nie byl analfabeta(co sie zdarza coraz czesciej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×