Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apoptigma

Czy pojechalibyście sami na koncert ????

Polecane posty

Pytnie brzmi, JAK WYZEJ: przy założeniach, że - jak nie pojadę, nie strace kasy, bo osoba która zawiodła zadeklarowała się, że mi za bilet odda (a ja nie zamierzam z tego nie skorzystać, bo to naprawde jej wina, że mam dylemat) - zespoł nie jest moim ulubionym, ale twórczość trochę znam i jestem mimo to ciekawa jak wypadają na żywo - koncert jest w innym mieście, dalekim od mojego, a łatwiej znosić i w wiadomy sposób umilać trudy podróży z kimś znajomym - no i ostatecznie to, że będę musiała wszystko SAMA - troche malo wymarzony klimat zdecydowalibyście się na taki wypad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym raczej nie jechała i widzę , że Ty też nie masz za bardzo ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa pipka
nie zdecydowałabym się, nudno jest na koncercie samemu, jakos tak tez nieswojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jeszcze ktośś
? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxhg
nie zdecydowałabym sie....bo to jest daleko, wiadomo koncert wszyscy bedą najebani,Ty sama zero zabawy...jeszcze weź pod uwage ze moze ci sie cos stac...i kto Ci wtedy pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Odbierz kase i zostaw sobie na jakis lepszy koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cscdcdcv
To zalezy od koncertu. Jesli zalezaloby mi na koncercie, pojechalbym sam. Ale jesli zalezaloby mi srednio, to juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra była sama na koncercie ale to był taki koncert na którym się siedziało :P W twoim przypadku chyba bez sensu jechać samemu, ale są osoby, które by się raczej nie wachały i od razu by poznały jakiś ludzi na miejscu. A może zostaw tu na kafeterii i na gumtree na przykład ogłoszenie, że szukasz osoby, która by z Tobą pojechała, może jest jakas, która lubi bardzi ten zespoł i się nie załapała na bilet i chętnie zapłaci i pojedzie z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię, ze uda mi się kogoś poznac na koncercie, jak wszyscy (większość) jada za znajomymi, to pojedyncze osoby nie mają szans na zawieranie znajomości \'\'cześć, mogę się z wami napić \'\':D do kończ życia mieliby ze mnie polewkę na szukanie ludzi przez ogłoszenie - nie ma szans, zespół powszechnie mało znany, bilety można kupić jeszcze normalnie - ludzie się nie palą do wyjazdu :( po prostu się zastanawiam, w którym przypadku będę bardziej żałowała: - nie pojadę i stracę szansę posłuchac ich na żywo - pojadę sama ze wszystkimi smutnymi tego konsekwencjami dzięki za wypowiedzi, może ktoś jeszcze mi coś podpowie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, jaki koncert. Może się okazać, że ktoś z kafe się wybiera większą grupą i Cię przygarnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takie cuda to akurat nie wierzę :) a chodzi o mars voltę ale teoretycznie, gdyby wam się coś takiego zdarzylo - to co byście zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojechałam sama w zeszłym roku z Gdyni do Wawy,na George\'a Michael\'a,bo znajomi musieli pracowac. Poznałam dużo ludzi i nie bawiłam się sama.Pewnie,że jedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu coś optymistycznego :) dzięki za wszystkie wypowiedzi, ale może jeszcze ktoś coś dorzuci ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle nie chodzę
nawet jak odbywają się w moim mieście - ani sam, ani z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na dwóch sama. 1. niav, happysad, muzyka końca lata. 2. farben lehre. Na \"akurat\" tez jechałam sama, ale w tramwaju spotkałam 2 koleżanki \"koncertowe\" zależało mi bardzo wiec jechalam. Z tym ze do klubu w którym często bywałam, bawiłam się wspaniale, z tym ze na koncertach takich zespołow to nie czuje sie ze jest sie samemu, jeżli wszyscy np. skakają tak jak ty ;) jedź sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z nieco innej beczki, jeśli kupować wakacje to gdzie? Przez https://www.empikbilety.pl/ ? Czy ma sens kombinowanie jeszcze z innymi miejscami? A jeśli tak, to jakie szczególnie polecacie? Wiadomo - zależy mi na pewności i rozsądnej cenie. A ceny są wszędzie takie same, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym koncercie https://www.facebook.com/events/2058040481074657/ wystąpi Spare Bricks, a to zespół wyspecjalizowany w polskich coverach Pink Floydów. Można kilka fajnych zajawek z koncertów znaleźć, więc do oceny jakość przed wyjściem na event. Byłem na ich koncercie, tylko inną płytę Pink Floydów przerabiali. Teraz The Wall, więc napracowane uważam mocno. Nie każdy może się czegoś takiego podjąć, szczególnie po polsku, żeby miało ręce i nogi. Sprawdzę, bo może okazać się strzał w dziesiątkę, a nie chcę czegoś takiego przegapić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam sama na koncercie i bardzo dobrze się bawiłam. Pojechałam do Iławy do baru muzycznego http://koncertyilawa-iowabar.pl/ na koncert Happysadu. Koncert był świetny. Ogólnie dość często zdarza mi się wybierać samemu na koncerty i widuję też inne osoby, które przychodzą same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×