Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jintao

Dieta amerykańska -5 kg w 5 dni

Polecane posty

Gość Winner2006
A co chodzi w tej diecie? Chociaż w 5 kg w 5 dni to i tak nie wierzę ..... No, chyba, ze sobie nożem odciachasz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest caly jadlospis: 8:00-kawa lub herbata 10:00-trojkacik serka topionego/smak wg.gustu/ 12:00jajko i pomidor 14:00-jablko 16:00-serek bialy chudy lub twarozek wiejski,pomidor 20:00-lampka czerwonego wina Moze nie 5 kg, ale niektore laski na forach pisały ze 2.5 kg napewno a te grubsze dochodzily do 4 kg w 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to ma byc na caly dzień
co to w ogóle jest?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie zmusza Cie do stosowania tej diety, pytanie brzmialo: czy ktos chce sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winner2006
No to ja się jednak nie dołączam - ani nie wygląda to zdrowo, ani sensownie - racje żywieniowe niebezpiecznie małe, na moje grozi osłabnięciem i efektem jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem juz po sniadaniu- nie jest zle, nie czulam dzis jeszcze glodu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko--> dziekuje bardzo :) zobaczymy czy rzeczywiscie ona taka dobra :) nic nie strace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, mam podobny cel, a jestem na 500-600kcal, czyli w sumie to samo co u Ciebie. na pewno się uda, tego jestem pewna, tylko się trzymaj i później wiesz- ostrożnie z jedzonkiem:) buziale:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54kilo
Chętnie bym się dołączyła, ale w piątek wyjeżdżam na tydzień :) Jak wróce to napewno sie przyłącze już stosowałam tą diete i polecam bardzo! Buziaczki i życze wytwałości to nie takie trudne! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super! to czekam na ciebie :) moze do tego czasu kilka kilo zgubie :) a ty ile schudlas na tej diecie i w jakim czasie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tą dietę znam jako dieta ZEGAROWA.Najważniejsze by przestrzegać godzin posiłków oraz mam lekkie odchylenia co do posiłków czyli: 8:00 kawa lub czerwona herbata bez cukru 10:00 jajko 12:00 10 dag gotowanej piersi 14:00 10 dag chudego twarogu 16:00 jajko+czerwona herbata 18:00 jabłko 20:00 lampa czerwonego wytrawnego wina lub szklanka soku pomidorowego lub szklanka barszczu czerwonego. W opisie diety była również zmiana żeby nie stosować jej dłużej niż 3 dni i co daje 3 kg mniej.Ja schudłam 2,4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj princpolo, ja i tak zmuszona jestem trwac na tej diecie dopoki nie osiagne 50kg, czyli jeszcze 10 kg :| milo ze sie odezwałas :) stosowalas tą diete tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam ją parę razy.myślę że było to gdzieś 5 razy. Najdłuzej byłam 2 tygodnie a tak średnio to ok tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją znam pod nazwą hollywoodzka stosuję ją drugi tydzień po 8 dniach zeszło mi 3.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54kilo
Ja ją stosowałam tylko 3 dni, bo potem nie miałam 'warunków' żeby jej przestrzegać :P schudłam 2kg ;) i nie czułam głodu najważniejsze mój brzuch stał się 'płaski' i czułam sie po tym świetnie :D pozdrowionka :* napewno dołącze jak wróce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tłuszczu to nie spala w tak krótkim czasie tylko raczej przeczyszczaja si ejelita i te sprawy samej kupy mozna zrobić 3 kilo w cooda nie wierze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie czuję się głodna. mam zamiar stosować ją do piątku. zobaczymy, ile zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzis 3 dzien zaczelam. staje rano na wage a tam kolejne -0.9 :D az zeskoczylam z tej wagi. wiem, ze to tylko woda albo oproznianie jelit ale np. po miesiacu takiej diety napewno sie schudnie z tluszczu!! rok temu bylam na chalwowej i schudlam 10 kg (tez niezla dietka jesli chodzi o efekty), wrocily bo zaczelam tonami jesc slodycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po każdej diecie kg wracają, jeśli się nie pilnujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem na podobnej diecie:) zjadam tak 300-400 kalorii dziennie i schudłam już 4 kilo:) a najpierw byłam 3 dni na głodówce:D tylko że teraz jem codziennie pół grejfruta, mandarynki, kawałek chleba pełnoziarnistego z serkiem i do tego szczypiorek:D powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54kilo
Moje zgubione 2kg nadal sie utrzymuja :D chociaz normalnie jem nawet slodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie boje ze wszystko mi wroci bo we wtorek mam 18stke siostry i nie zamierzam siedziec z pustym zoladkiem, ale nie bede tez przesadzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tego wina wieczorem tez nie pije. zmodyfikowalam sobie troche ta diete, tzn odjelam pomidora bo nie cierpie! i wina wytrawnego tez nie przelkne... 3 dzien za mna, oby szczesliwie trafic do lozka z pustym brzuchem!! do jutra laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×