Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość natala007
usp wybaczcie zaraz skopiuje tabelke bez miesiaca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ale jazda z ta tabelka heh ostatnia aktualna to apple seed z 14:26 pamietajcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ.....PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary...............29.03.0 9... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09... Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska........5.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9... natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. .. Sunn9 Olka........24......pomorskie............20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja.........28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide teraz polezec w wannie wtedy najlepiej mi brzuszek poskakuje heheh. A z tym kapaniem w ciazy to pytalam i mozna w wannie tylko nie w za goracej wodzie a pod koniec takod 8 m-ca lepiej prysznic wiec korzystam ;) Jakos nie umiem zamienic wanny na prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mialam sie pytac o kapiel, bo od poczatku ciazy sie nie kapalam:):):) tzn bralam prysznic oczywiscie:) Wole prysznic ale jakos oststni mam ochote wymoczyc obolale plecki w pachnacej kapieli. Czyli mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam gorące kąpiele, zwłaszcza na mój bolący krzyż :( chyba też sie pojde pomoczyć :) dzis sie wybieramy do znajmoych na parapetówke to sie zaczne szykować bo pewnie 3 godziny bede wybierac w co sie ubrac, też nie możecie podjąć szybko decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam kapiel w wannie,ale teraz mamy nową łazienkę i dziwnie sie czuję w nowej wannie,ciasno mi trochę:( Byłam teraz u kuzynki,ma 2 miesięcznego synka, jaaaaaki słodki:)))) Nie mogłam się napatrzeć i teraz te 4 miesiące wydają mi się wiecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajamama mam tak samo, przewaznie dzień wcześniej myśle co ubiorę a potem i tak zmieniam zdanie:) Przed każdym większym wyjściem muszę mieć ok 2-3 godziny czasu dla siebie,ale to chyba dlatego,ze tak rzadko wychodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijaki ale ja mam tak ze wszystkim, jak mam do wyboru wiecej niz 2 możliwości to jest tragedia, ostatnio chcialam kupic kocyk dla maluszka byl bialy i niebieski i nie kupilam bo nie moglam sie zdecydowac :) a jak mam cos na obiad wybrac to juz jest kaplica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja padam - wziełam się za sprzątanie i od tego schylania taka zgaga mnie pali że aż łzy wyciska - koszmar Co do kompieli to też wole w wannie niż prysznic ale jak wejde to potem nie chce mi się z niej wychodzić i kompiel trwa wiecznie :) Odwiedziłam też w tym tygodniu kuzynkę która ma termin na 15.12 - i aż mnie ciarki przeszły jak zobaczyłam te popakowane jej torby - ten czas tak ucieka że za chwilę my będziemy się pakować i czekać jak teraz te z grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaga jest straszna pierwszy raz mnie w ciąży dopadła :( pewnie znow przez weekend bedzie tu cisza i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się nie mogę doczekać kwietnia, jeszcze teraz,kiedy wiem,że cesarkę robi się wcześniej:) Może za 4 miesiące o tej porze b ędę już miała przy sobie maleństwo:) Od paru dni mam w głowie kolejne imię dla chłopca i jak zwykle nie podoba się mężowi, ale się denerwuje kiedy mówię do brzucha MArcelek:):):) Niewiem jak dojdziemy do porozumienia jeśli okaże się,ze faktycznie będzie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sie też nie moge doczekac kwietnia, wkurza mnie jak ktos mowi ze jeszcze bede chciala zeby potem dziecko znow wrocilo do brzucha, moze i bede chciala ale przynajmniej bede mogla je przytulic pocaówac, a tak tylko gadanie mi pozostaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zamieszanie z ta biedna tabelka :D:D Kapiele w wannie wlasnie ponoc dozwolone tylko krotkie i nie goraca woda ma byc... Mi sie juz okropnie dluzy - wydaje mi sie ze do kwietnia to jeszcze cala wiecznosc :) NA zgage polecam Rennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis sprzatalam gotowalam i sie szykowalam od dwoch godzin bo mezulek juz w drodze do domku ...... tak ze znikam na caly weekend..a teraz padam normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tyle razy słyszałam od np kuzynek czy sąsiadek,ze jeszcze zatęsknie do chwil kiedy nie miałam dziecka, kurde niewiem,można być zmęczonym,no bo wiadomo,że dziecko potrzebuje dużo uwagi,ale nie wiem,czy kiedyś faktycznie zatęsknie za takimi czasami. Nie wydaje mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:):) cały dzien mnie wczoraj nie było i dzis połowe i ile zdązyłyscie napisac:) taka jestem zaganiana ostatnio..ze w weekend bede sie wylegiwac :):) witam nowe kwietnioweczki: Mademoiselle Menella, Aneta, Sunny:):) Ja już troszkę rzeczy dla mojego synusia mam..kocyk kypiłam zółty wczoraj:) Jakos sie nastawilam na kolory niebieski zółty i bialy dla Bartusia heeh\';)... u mnie tez zgaga... i do tego pobolewanie na dole brzuszka takie cmienie.. połoze sie troszke bo sie nachodziłam eheheh;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dzisiaj urodziła kuzynka mojego męża chłopca, 2 tygodnie po terminie. Bardzo jej współczuję, ja bym chyba zwariowała jakby mi przyszło wyczekiwać tego momentu, wolałabym przed terminem :( Byłam dziś pochodzić po sklepach i zaskakujące jest to, jak wiele kobiet jest teraz w ciąży, a może jestem tylko przewrażliwiona?? Tylko u mnie w rodzinie mam 3 kuzynki w ciąży, moja siostra jest w 24 tyg, i 5 koleżanek w różnych terminach a ciotka urodziła miesiąc temu. Ładnie obrodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple, dzięki, że tak dzielnie walczyłaś o mojego Krzysia w tabelce:) Mój mały tak dzisiaj wariował, że cały dzień miałam dobry nastrój bo baaardzo często go czułam mocno i intensywnie:) Jednak to będzie zwariowane dziecko:) Ja jutro mam zjazd a wieczorkiem jedziemy na imieniny mamy. Dzisiaj będziemy oglądać Władcę Pierścieni:D w tvn. Także żegnam się, miłego weekendu życzę, dużo odpoczynku, sloneczka i dobrego samopoczucia wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ! gratuluję zdrowych dzieciątek, oby tak dalej! ja zapisałam się na usg 3/4d bo mąż uparł się, żeby przed świętami zobaczyć maleństwo. Wizytę mam na 9 grudnia. Mam do Was pytanie, choć może wybiegam w przyszłość zbyt daleko... powiedzcie mi jak długo zamierzacie zostać z maluszkiem w domu. Wracacie do pracy po macierzyńskim. U mnie sytuacja finansowa pogarszyła się ostatnio, więc już wiem , że w sierpniu idę do roboty... ehhh, a chciałam posiedzieć w domu do kwietnia 2010 conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolina Ja do pracy nie wracam, bo mam umowę do 30 kwietnia, potem wiadomo nie przedłużą, posiedzę na macierzyńskim, zarejestruję się jako bezrobotna dostanę zasiłek, moja gin napewno będzie chciała mi zrobić operację usunięcia mięśniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
ja planuje wrócić październik-listopad- to zawsze dobry czas na szukanie pracy. No chyba, że ekonomia bardziej podupadnie i będzie wszechobecne bezrobocie- wtedy zostanę w domku na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) podobno od stycznia juz ma byc przedluzony macierzynski i ma byc 20 tygodni wiec ja mam zamiar posiedziec dowrezsnia bo wezme jecsze urlop w pracy a potem bede szukala innej pracy bo tu juz nie chce wracac niestety do pracy tak czy siak bede musiala isc bo mamy wziety kredyt na mieszkanie wiec niue bedzie tak latwo z jedej pensji meza sie utrzymac :) ale poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) a ja albo znajde prace albo zaloze firme, chcialabym z malym przynajmniej pol roku posiedziec chodzi o karmienie. teraz tez myslalam aby cos otworzyc tylko najpierw musze zebrac mnostwo informacji, przemyslec czy dalabym rade w moim stanie ze wszystkim podolac i czy ewentualne dalekie trasy by sie sprawdzily. oczywiscie sama bym nie jezdzila zawsze z kims. ale teraz w ciazy to duze ryzyko. w kazdym razie szukam jakiegos rozwiazania aby nie siedziec bezczynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po macierzyńskim też będę musiała od razu wrócić, nie bardzo mi to pasuje,ale raczej nie będę miała wyboru. Matyjasowa a te 20 tygodni to nie czasem od 2010r? Wydaje mi się,ze tak słyszałam w radiu. Jaka jestem dzisiaj słaba, dobrze,że mam dom posprzątany bo nie dam rady nic robić, jeszcze cały czas mnie na wymioty zbiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D Ja tez slyszalam o tym macierzynskim tylko wszyscy trabia o pierwszym dziecku, a co z macierzynskim przy drugim? Ja po macierzynskim bede miala 4 tyg zaleglego urlopu takze do pracy mysle wrocic gdzies w pazdzierniku :) Wesolutka a masz juz jakis pomysl na swoja firme? W sensie co bys chciala robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadłam na moment:) Macierzyński przedłużony jest od 2010 roku - rozmawiałam z księgową o tym ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszyłam z tego dłuższego macierzyńskiego, no bo co to jest to 16tygodni,ale moja radość przeszła kiedy usłyszałam w radiu ze się na to nie załapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydłużenie urlopów macierzyńskich miałoby się odbyć stopniowo, począwszy od 1 stycznia 2009 r. (rząd chce, aby ustawa weszła w życie z tym dniem): a) w przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie: w 2009 r. - 20 tygodni, w 2010 r. i 2011 r. - 22 tygodni, w 2012 r. i 2013 r. - 24 tygodni, b) w przypadku urodzenia więcej niż jednego dziecka przy jednym porodzie: w 2009 r. - 31 tygodni, w 2010 r. i 2011 r. - 34 tygodni, w 2012 r. i 2013 r. - 37 tygodni. ja doczytalam ze juz od 2009 roku ale zobaczymy czy to wogole wejdzie w zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Co do urlopu macierzyńskiego to jest on wydłużany już od 2007 bo ja miałam na pierwsze dziecko nie 16 a 18 także na pewno będzie dłuższy od stycznia i na pewno się załapiemy. Ja się cieszę bo ja to już w ogóle będę miała długi na bliźniaki. Mąż chce abym wzięła też wychowawczy, ale sama nie wiem bo już miałam brać po poprzednim macierzyńskim, ale całą ciążę byłam w domu na L4, 4 m-ce macierzyńskiego i 2 m-ce urlopu zaległego i mi się szczerze odechciało siedzieć dalej w domu. Chciałam zostać z małym, ale bardzo brakowąło mi normalnego codziennego kontaktu z ludźmi. Wszystko było jak w zegarku - karmienie, sprzątanie, spacer, obiad itd. Raz w tygodniu miałam 2 godziny dla siebie i siedziałam u kosmetyczki na zabiegach ujędrniających i antycelulitowych. A poza tym planowaliśmy też następna ciążę więc chciałam choć na trochę wrócić do pracy bo już mi lekarz powiedział, że każda następna ciąża i tak na zwolnienie. Więc na razie stoi, że biorę wychowawczy, ale jak to będzie po prawie 2 latach w domu nie mam pojęcia, ale mam ten komfort psychiczny, że praca na mnie poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×