Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

syla-k ja też mam lekarza który pracuje na polnej bardzo dobry specjalista od patologii i baardzo sympatyczny jak bedziesz zainteresowana podam ci namiary, z tego co wiem Gosian ma lekarza na ul.chwiałkowskiego.ja też raczej bede rodzic na polnej, chociaz kusi mnie szpital raszei bo ma porod w wodzie i sie zdcydowac nie moge, bede musiala pogadac z moim ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak syla chodzę prywatnie i wcale Ci się nie dziwię, że nie chcesz rodzić w Kościanie. Moja teściowa leżała na ginek. w Kościanie i prywatnie leczyła się u pani dr H. ona jest chyba ordynatorem, ale nie jestem pewna. Po operacji trafiła jeszcze 2 razy z komplikacjami i nie chcieli jej powiedzieć co się dzieje. Namówiłam ją na wizytę u mojego lekarza i okazało się, że była źle zszyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie dziewczyny tylko choinki brakuje, pierniczki się pieką i pachnie nimi w całym mieszkaniu i jeszcze świąteczna muzyczka w głośnikach. Cud miód, czuję atmosferę świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosian ale mi narobiłaś smaka na pierniczki:))) Chyba sobie zrobię:) Mi te z już sie niewygodnie śpi,staram sobie podkładać poduszke pod tyłek,ale i tak w niocy ją wyrzucam, najczęściej spię na boku. Mam coraz mniej problemów z naciskiem na pęchesz:) Już nie muszę tak często biegać do ubikacji-nareszcie!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zazdroszcze Kijaki,bo ja nadal latam non stop do kibelka:( Znalazłam kurtke ciążowa na allegro-cud.To jak sie uda będzie mój pierwszy zakup.Ile trzeba czekać na paczke ekonomiczną(z drugiego końca Polski)?.Przed swiętami to chyba może być kiepsko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Dziś miałam wizytkę u mojej pani ginekolog i wszystko w jak najlepszym porządeczku:):):) dzidziunia rośnie ładnie posłuchałam serduszka:) dostałam skierowanie na USG 4 D ( będe miała bezpłatnie) poza tym pogadałam z nią o tych świadczenich rehabilitacyjnych - powiedziała ze bez kłopotu wszystko mi wypisze i bedzie ok.Dokładnie za tydzień wyczekane USG:) abyśmy poznali płeć naszego skarbusia:) Pozdrawiam wszystkie Kwietniówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wątpie że Ci dojdzie,lepiej kurierem. Ja zamówiłam gry w poniedziałek,pieniadze też wtedy doszły a kuriera jeszcze nie ma, a wcale nie ma daleko,bo około 50km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiunie ciesze sie,że wszystko oki:) Super,że wreszcie poznasz płec:) Jak fajnie ,że dziewczynki pomalutku dorównują chłopaczkom:) Ja też mam problemy ze spaniem... na boku prawym spi mi sie najlepiej z poduszka miedzy nogami bo brzusio przeszkadza coraz bardziej... Niestety mimo usilnych smarowań kremami przeciw roztępom zrobiły mi sie małe z boku piersi:(....na brzuszku póki co czysto i oby tak dalej:) Moja waga mnie załamuje.. 65 kg czuje sie jak słonik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ostatnio byłam na wizycie i stanełam na wadze to byłam w szoku,bo w ciągu niecałych 5miesięcy przybyło mi 3kg a teraz w ciągu miesiąca kolejne 3! Pewnie będziecie się śmiały,ale ja nie jestem przyzwyczajona do takich skoków na wadze:))))zawsze jadłam wszystko na co miałam ochotę a i tak waga stała na 47-48kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od ostatniej wizyty tez stoje w miejscu z waga, gin powiedziala ze kolo 7 m-ca sie jeszcze moge spodziewac takiego skoku wiekszego a potem to juz sie raczej malo tyje albo wcale, niektore nawet na koniec chudna 1 lub 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mi ta kolyska jest cudowna jak dla lalki hehehh. Prasowalam jej falbanki chyba z godzine. Ale stoi teraz w kacie pokoju i czeka az moj maz ja zobaczy bo wlasnie jedzie do domku na weekend i jeszcze tylko jeden tydzien rozlaki nam zostal:D Troche ja tylko przerobie bo zamiast budki chce miec baldachim ktory juz tez zakupilam:D Jestem zachwycona poprostu!! Potem wam wrzuce zdjecia tzn w przyszlym tygodniu bo pewnie znowu znikne na caly weekend. POzdrawiam wszystkie, milego weekendu zycze , zebyscie sie dobrze wyspaly i zeby was nic nie bolalo. A dzieciaczki zeby szalaly w brzuszkach ile sie da! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kojaki mi tez w ciagu 5 mies 3 kg.. i teraz w ciagu mies 3 kg heheh;) Podobno w 7 tyje sie ok 4 kg.. i 8,9- to juz ok 2 kg....wiec najgorsze przed nami;).. i to juz niedlugo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosian możesz mi dać namiary na swojego gin,będę Tobie bardzo wdzięczna.Ja chodziłam do pani H jak byłam w pierwszej ciąży,nie mam o niej dobrego zdania.Teraz mam fajnego lekarza,ale boje się porodu u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne syla, że dam. Dr Dariusz Szpurek hab. n. med. Dariusz Szpurek, Poznań, ul. Chwiałkowskiego 32, tel. do rej. 061/ 8353888. Żeby się umówić możesz dzwonić od 13.30 bo raczej położna już jest. Przyjmuje poniedziałek, wtorek, czwartek w Poznaniu, a w piątek w Lesznie. Koszt wizyty 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszej wizycie może Cię troche wkurzać bo możesz odnieść wrażenie, że jest trochę gburowaty, bo ja tak miałam, a teraz to bym nie zamieniła go na żadnego innego. Jak na swoje osiągnięcia to naprawde normalny człowiek. Dałam namiary na niego już chyba 10 koleżankom i każda go sobie chwali. Dwie dzięki niemu dwie z nich utrzymały ciążę bardzo bardzo zagrożoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo gosian,spróbuje się z nim umówić. bo ja staram się dzisiaj dodzwonić do mojego gina,bo trochę mnie brzuch boli tak na dole, jest po bokach twardy,najgorzej jak sie nachylę,a pan doktor jest poza zasięgiem jak wróci mąż to chyba pojadę na pogotowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze że dziś piątek i weekend!! Kupiliśmy dziś choinkę, właściwie to jodła kaukaska, taka nieduża. Jutro kupię do niej jakieś ozdoby:) A poza tym to dzisiaj cały dzień kiepsko się czułam, chociaż ciśnienie miałam idealne można powiedzieć. Kręciło mi się w głowie a w ogóle mały mnie tak skopał strasznie i kopie dalej. Jest po prostu hiper aktywny i już dzisiaj zmęczona jestem tymi kopniakami. Mi też naszła ochota na pierniki:) I jeszcze przed chwilą leciała reklama margaryny Kasi i tam takie fajne pierniczki pokazali:) Chyba jutro się do nich zabiorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORZESZKU a ja kupiłam wczoraj ozdoby tylko nie mam jeszcze choinki:):):)hehe:)Wszystkie złote...postanowiliśmy ze choinke ubierzemy w jednym kolorze...i padło na złoty SALON MAM własnie taki brzoskwiniowo-żołty...wiec bedzie pasowało:) IZABART masz cudowny brzusiu:)powiem Wam ze ja mam wrazenie jakby mój rósł z dnia na dzien dosłownie...dzis chciałam ubrac polarek w ktorym nie tak dawno chodzilam...I SIE NIE ZAPIEŁAM...to znaczy zapiełam ale zmiażdzyło mi piersi....nie mogłam oddychac...:(:(:(MASAKRA powiem Wam ze im brzuch wiekszy tym mniej mnie to cieszy...NIEPRAWDOPODOBNE Sapie jak lokomotywa zauwazyłam ze wiele rzeczy sprawia mi trudnosci...:(spanie tez nie jest za ciekawe...ciezko z brzuchem...:( KREGOSŁUP boli mnie strasznie...ehhh tak sie zastanawiam jak to bedzie pod koniec ciązy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mi też się wydaje, że brzuszek z dnia na dzień robi się większy i chyba teraz doceniam to, że wcześniej był malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co stosowałyście naturalnego na katar? Ten specyfik z czosnku to to? Idę już spać, ale jak ktoś odpisze mi to sobie jutro przeczytam i zastosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie proszę czy miałyście lub macie silne napady bólu pleców. Ja pół godziny temu beczałam z bolu,mąż musiał mi pomóc zejść z łożka,bo nie mogłam się sama ruszyć. Leżałam i nagle poczułam okropny ból w lewym boku,ale od strony pleców, masakra normalnie, nic mi nie mogło tam przeskoczyć,bo jak już wstałam ruszałam się we wszystkie strony i nie było problemu,a bolało cholernie. Brzuch mam miekki. Wystraszyłam się,niewiem czy to normalne,a do lekarza się nie dodzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki to chyba nie przypadek ja w tym miesiącu tez 3 kg na+ ogólnie to przytyłam 5,5 kg ale teraz mimo spadku apetytu ...waga skoczyła i to az o 3 kg...tez sie boję co bedzie dalej;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na katar stosuje od lat Inhalol-to taka kompozycja z olejków eterycznych do wdychania.Daje duzą ulge no i mnie zawsze pomaga:) Ja tez zaraz ide spać.Pa,pa:-)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIJAKI ja miałam:(:(:(i tak samo doprowadzały mnie do płaczu tzn.raz mi sie zdazyło lezec na podłodze wyc z bolu nie dalam rady sie podniesc to było okropne...:(:(:( ORZESZKU ten specyfik z czosnku to jest MASAKRA...strasznie niedobre...ale chyba skuteczne ja zle sie czułam a po dwoch dniach wszytko było w porzadku(ale nie wiem czy przez ten syrop z czosnku...czy herbatke z sokiem malinowym...czy dzieki syropkowi prawoslazowemu i osccilosocinum:) Ja własnie tez mam katar i gardełko pobolewa wiec juz pije syropek...zeby mnie znow nie dopadło:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to wysłałam mojego męza do sklepu....po bita smietane w sprayu i czekolade(zeby ja zetrzec na tarce:)hahahahahaha:P:P:PJuz si e nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na katar polecam maść majerankową i roztwór wody morskiej taki dla dzieci - Sterimar. Mi to pomogło w dwa dni. Syla ja pytałam mojego gina czy jak coś się będzie działo to mogę nawet w nocy dzwonić to mi powiedział, że o każdej porze mam go informować jak coś będzie nie tak i za to jestem mu wdzięczna. Jeszcze nie zdarzyło się żeby nie odebrał komórki jak do niego dzowniłam. Jest bardzo życzliwy i cierpliwy, choć czasem mnie wkurza bo jak się rozgadają z moim mężem a mamy kilku wspólnych znajomych to siedzimy tam czasem ponad 30 min. Daj koniecznie znać jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc tragiczna - ciągle mi ciekło z nosa i jeszcze gardło mnie boli. Zostaję dziś w łóżku. Niestety mąż będzie dopiero po 16 a ja nawet nie mam siły żeby iść do apteki więc muszę się pomęczyć i poczekać aż wróci. Dzięki za podpowiedzi, skorzystam z czegoś na pewno a po 10 zadzwonię jeszcze do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Maja pocieszyłaś mnie,bo myśłałam,ze tylko ja mam takie bóle. Przed snem znów zaczęło mnie boleć,ale bez porównania z tym co miałam wcześniej. Znow mam opryszczkę na wardze:( Zaraz jedziemy na zakupy,zrobię sobie moje ulubione spaghetti z sosem śmietanowo-pomidorowym:))))) Miłego dnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Dzisiaj całą noc znowu bolał mnie brzuch, dzwoniłam do moje gin kazała mi zrobić wynikCRP mam podwyższony i kazala mi przyjechać do szpitala. Trzymajcie się kochane jak wrócę to napiszę do was pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×