Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

No właśnie.Pytanie też kiedy urodzimy i jaka będzie pogoda.Kwiecień to dziwna pora roku-może byc upał i mróz.Jakiś cieńszy kombinezonik i kocyk może? Co do kościoła-mój syn ma komunie w tym roku więc bez przerwy jakieś spotkania w kościele itp.Prawde mówiąc to średnio mi się chce chodzic.KIedys chodziłam co niedziele teraz jakoś sie zniechęciłam po trosze też przez to co się słyszy o księżach itp(moja znajoma ma romans z ksiedzem ..masakra...). A jesli chodzi o makijaż-to jakoś w ciąży mi się nie chce malować.Nie lubie tego zresztą(wolałabym od razu wstać umalowana:)).Wcześniej do pracy nieumalowana bym nie poszła.Jak urodzi się dzidziuś to nie będziemy miały za wiele czasu na poranny makijaż zresztą. Weszłam teraz na allegro i kurcze są dwa płaszczyki ciążowe,które mi się podobaja.Szok,bo przez kilka tygodni wcześniej nie widziałam żadnego interesujacego. Marta się nie odzywa,widocznie zatrzymali ją w szpitalu.Miejmy nadzieje,że wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kpniaków to wystarczy,że położe sie na plecach a dzidziuś natychmiast reaguje.Dzisiaj mój syn dostał pare kopniaczków w ucho.Strasznie się cieszył,bo pierwszy raz odczuł to na własnej skórze:)No i zawsze kopie mocniej póznym wieczorem,w nocy i rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) dawno mnie tu nie bylo :P Gratuluje coreczek drogim mamusiom, moze w koncu sie wyrowna na forum?? :) Marcia trzymam kciuki aby wszystko bylo w porzadku!!! a mnie od czwartku prawie codziennie bolal brzuch. zauwazylam tez ze twardnieje czasami jak jestem bardzo zmeczona. w czwartek wlasnie po wyjezdzie za miasto. w obie strony to ok 60 km bylo. wtedy jeszcze nie prowadzilam i jak wrocilismy do domu od razu sie polozylam wzielam nospe forte, bo taak tylko mam w domu. ale nie przeszlo. po dwoch godzinach wzielam druga i usnelam na jakis czas i dopiero wtedy ustapilo. nie wiem od czego ten bol. podejrzewam ze wlasnie tak boli brzuch podczas @. pozniej w piatek i w sobote troche bolal ale juz nie tak mocno. plecy tez mnie czasem bola. szczegolnie gdy no robie cos w kuchni, np zmywam naczynia czy przygotowuje obiad troche nachylona nad stolem. wizyte mam u gina dopiero 12 stycznia wiec zobaczymy. jesli bedzie mnie bolal brzuch najwyzej pojde na pogotowie. nie chce nie potrzebnie panikowac. co do makijazu to w domu nigdy sie nie maluje, bo po co?? :P jesli wychodze to tak, ale malo kiedy sie zdarza ze wyjde bez make-upu :P dzis po 5 godzinach wrocilismy do domu po zakupach. bylam wyczerpana. cos przegryzlam i jak sie polozylam to nawet nie wiem kiedy usnelam. pozniej wstalam zrobilam obiadek i teraz wlasnie chcialam was doczytac, bo w piatek moj A robil formata i jakos nie moglam sie zabrac do nadrobienia :P dalej juz nie pamietam co mialam napisac. wybaczcie :) buziaki pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijaki a czy moglabys podac adres di tej strony z kurtkami? mi znajoma proponuje abym kupila od jej bratowej kurtke tylko ja ja widzialam na zdjeciach i dopiero niedawno dostalam wymiary. wiem, ze jest firmowa i bardzo ciepla ale dalej sie zastanawiam. poza tym nie wiem ile bym dala za przesylke. a co do kopniaczkow to zawsze czuje wieczorem. czasami rano jak sie obudze a zazwyczaj jest tak, ze jak dlugo maly sie nie udziela i pomysle o tym, to zaraz dostaje strzale hehe zabawne to jest. lekki chlopak na wspomnienie :P od srody znowu zostae sama w domu :( a juz tak bylo fanie razem... nie wiem czy dam reade cokolwiek sprzatnac, chcialabym chociaz szafki w kuchni umyc. za okna i zaluzje sie nie biore. boje sie, ze albo mnie rpzewieje albo cos gorszego sie stanie :( wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba postawię na kocyk, bo jednak mimo że w kwietniu różna pogoda to będzie robić się coraz cieplej. Wesolutka, lepiej mieć troszkę brudno niż ryzykować jakieś przewianie:) Ja mam straszne okna (obok nas budują blok i strasznie się kurzy), ale też odpuszczam. Kto jak kto, ale my musimy dużo odpoczywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka,ja nic nie pisałam o kurtkach,to chyba Alison:) A mnie znów zaczyna boleć ten bok,już się boję ,bo wiem co może być za chwilę:( Mam nadzieję,że to cos normalnego,że poprostu dziecko sie tak układa,ale już zaczęłam panikować,ze to może oznaki przedwczesnego porodu:( Strasznie bym już chciała mieć za sobą tę ciąże,odkąd wiem,ze mogę urodzić wcześniej jestem przewrażliwiona i cholernie boje się cieszyć z mojego obecnego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) dzisiaj troszkę się rozleniwiłam,na obiadek pojechaliśmy do mamy i dopiero wróciłam i jak zawsze troche do nadrobienia w czytaniu miałam:D co do kościoła,to kiedyś chodziłam co niedzielę,teraz niestety nie mogę nawet chwili wytrzymać,zaraz jest mi niedobrze:o Gosia,powiedz mi jak ja bym chciała się umówić z tym lekarzem w Lesznie,to gdzie mam zadzwonić?Bo nie bardzo mi pasuje jeżdzić do Poznania,mąż pracuje w delegacji i tylko wraca co weekend do domu,i jakbym chciała jeżdzić do Poznania to musiałby szwagier mnie zwieść. Jak będe chodziła do niego to mam nadzieję że mogę rodzić na polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka masz cudne zdjęcie ślubne na naszej klasie.Prześliczna suknia ślubna:) Dziewczyny co Wy z tymi brzuchami:(kijaki a pytałaś gina skąd ten ból? Wesolutka jeżeli pytanie było do mnie:)to wejdż na allegro w ubrania ciążowe,pózniej pozostałe:jest kilka fajnych płaszczy(tylko właśnie nie bardzo grubych)i ze 3 kurtki(około 50 zł},które przynajmniej mi sę podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79......Kasia...29......Żary...............29.03.0 9... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09...Gabryś mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09...Noemi Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska........5.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9.Gabriela natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9.Samanta Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Franek Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09.. . matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. .. Sunn9 Olka........24......pomorskie............20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09...Nadia alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09...Olivia venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja.........28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ... Uaktualniam tabelkę z imieniem naszej córki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla nawet gdybyś nie miała lekarza z Polnej to możesz tam rodzić bo nie ma rejonizacji. W Lesznie przyjmuje na Al. Krasińskiego 12. Rejestracja jest pod nr 065/520-78 -32. Możesz sie rejestrować codziennie i już od rana. Tam nie ma położonej i ma stary sprzęt, którym nie robi zdjęć. Co jest najgrosze to tam nikt godzin nie przestrzegał swego czasu i niekiedy trzeba było czekać 2 godziny. Nie wiem jak jest teraz. Natomiast w Poznaniu ma super sprzęt i położna pilnuje kolejki, robi KTG i mierzy ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wlasnie was doczytalam po weekendzie. Moj malzonek wlasnie pojechal znowu na tydzien ale to juz na szczescie ostatni tylko najgorszy bo same egzaminy.... MNie rowniez od 1 raz do kilka razy dziennie twardnieje brzuch i boli ,taki skurcz mnie chwyta a potem wszystko wraca do normy. Co do makijazu to ja rano wstaje kapie sie i zaraz szykuje to tak z przyzwyczajenia, uzywam tylko tuszu i kredki ewentualnir pomadka rozowa niwea ale wlosy musze ulozyc codziennie i bez tego nigdzie sie nie ruszam . Teraz jak nie ma meza to czasami pozwalalam sobie na taki dzien lenistwa i lazilam caly dzien w pizamie ale przewaznie konczylo sie to dla mnie tak ze ktos wieczorem chcial wpasc na kawe i i tak sie musialam wyszykowac wiec wole od razu z rana. Ciuchow tez zakupilam pare ciazowych 2 pary spodni ale jeszcze troche na mnie za duze tak mi sie wydaje, w jeansach ciazowych nie chodze bo mi nie wygodnie , kilka sweterkow takich rozciagliwych i dlugich za pupe i pare bluzek na brzuszek no i plaszczyk grzybek, w ktorym powoli zaczynam z tym brzuszkiem wygladac jak balonik a nie grzybek. ZAmierzam jeszcze sobie kupic koszule biala ciazowa taka na wigilie i wiecej nie inwestuje w ciazowe ciuchy. Teraz sie skupiam na kompletowaniu rzeczy dla dziecka. W sobote zakupilam sliczny bialo rozowy kocyk z serduszkami bardzo slodziutki i peluchy tetrowe- bo chociaz bede uzywac jednorazowych te przydadza sie do innych rzeczy. Ostatnio czytalam na kafe post ze ktos nie lubi bab w ciazy bo sa zaniedbane i wygladaja jak ciazozaury. Wogole sie z tym nie zgadzam. Ja zawsze staram sie wygladac jak najlepiej a to czy ktos jest zadbany czy nie to juz zalezy od natury i wcale nie trzeba byc w ciazy zeby sie zapuscic. I tez mi sie czasami nie chce bo wiadomo ze samopoczucie nie takie jak trzeba ale zawsze sie staram. Co za ludzie czepiaja sie nas biednych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim mąż wrócił do domu to już przestał,więc nie mam pojęcia co to mogło być,wczoraj i dziś jest ok. Ja wiem Gosia,że nie musze mieć lekarza który pracuje na Polnej żeby tam rodzić,ale chyba inaczej na to patrzą jak do takiego się chodzi,a może nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jest inaczej, ale trudno mi się wypowiadać bo wszystkie moje koleżanki, które rodziły na Polnej to wzięły namiary na mojego lekarza i chyba dla własnej psychiki lepiej wybrać szpital tam gdzie pracuje lekarz, jest się chyba spokojniejszym wiedząc, że się zaintersuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj przyznaję Tobie rację.zobaczę jeszcze co powie mój gin prowadzący,bo mam wizytę 30 grudnia,jak on by to widział,może mała się się okręci,nie przeraża mnie to położenie miednicowe bo zrobią cc,ale boję się o tą pępowine wokół szyi,czy jest możliwość że się z tego wyplącze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc w poniedzialek . Widze ze dzis jestem pierwsza. Koszmarna noc mialam. Od 3 nie spie wcale , pewnie dzis bede nieprzytomna od poludnia. No to zaczynamy nowy tydzien na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem :) a ja za to wyspana jak dawno nie... moje dziecko spało dziś wyjatkowo ładnie a ja obudziłam się już o 5 wyspana :) miłego poniedziałku i udanego kolejnego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Mam nadzieję, że weekend minął sympatycznie i spokojnie. Koljeny tydzień zmagań przed nami. Też macie takie uczucie, że czas biegnie trochę za szybko. Wczoraj jak szperałam w tych malutkich ciuszkach to zdałam sobie sprawę, że za 3 m-ce mogę być już po wszystkim bo nie sądzę abym donosiła do terminu, skoro syn też urodził się przed planowanym terminem bo w 37 tc to pewnie bliźniakom też będzie się spieszyć :) oby były zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja.. Moja corcia nadal chora.. juz trzeci tydzien :( w piatek bylysmy u lekarki z temperatura.. a ona na to ze wszystko oki i ona nic nie widzi.. wczoraj znowu goraczkowala i dzisiaj znowu lekarz.. w pracy dyr tylko kreci nosem ze znowu wolne bore - no ale co ja jej zrobie :( Od rana chodze i rycze z nerwow... normalnie osiwieje niedlugo :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wsyztskim ja te zjak patzre na to wszytsko to tez mi sie wydaje ze juz coraz szybciej czas biegnie :) i powiem sczezrez ze coraz bardziej sie boje :) mala mnie podkopuje teraz chyba daje mi do zrozumienia ze nie ma czego hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuszki:) miłego poniedziałku Alison dziękuję :) Mi się czas jakoś wlec zaczyna ... może jak pojde na L4 poleci szybciej. Już bym tak chciala kwiecień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróweczka, ale ona tak od początku choruje? i dolega jej coś jeszcze oprócz tej temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja, dalej chora jestem, póki co po weekendzie nie widzę poprawy. Mimo, że wszystko to co pozwolił lekarz wzięłam, i piję mleko z miodem i herbatkę z sokiem malinowym i się wygrzewam. Odpuściłam pracę w tym tygodniu - najważniejsze moje zdrowie teraz a i tak to ostatni tydzień przed świętami. Także pewnie aktywnie będę uczestniczyć na forum:) więc piszcie dużo dziewczynki, żeby czas szybciej mijał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka ona choruje jak chodzi do przedszkola - przez wakacje byl spokoj.. a teraz miala zapalenie oskrzeli - wyleczylismy, ale dwa dni po skonczeniu antybiotyku pojawila sie temperatura ale nic wiecej... normalnie zwariowac idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt... może musi swoje przeżyć w tym przedszkolu i potem będzie dobrze? oby :) orzeszek, ja choruję od czwartku... przez weekend intensywnie kurowałam się syropkiem z szyszek sosny własnej roboty i postawił mnie na nogi... w sobotę było tragicznie, bo nie mogłam nic powiedzieć, do tego kaszel i katar... a dzisiaj jest już ok... oby i Tobie szybko przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej kobiałki:) Tak mi w nocy twardniał brzuszek, ze dzisiaj rano pojechałam do lekarza... zrobili mi KTG..i zbadali. Na szczescie sa to niegrożne skurcze.Dostałam zwolnienie na 2 tyg i na twardnienie brzuszka Nospe zeby troszke rozkurczyc jak cos .Na szczescie zapis KTG wyszedł dobrze:)..to samo pomierzono mi długosc szyjki macicy wszystko dobrze,wiec to niegrożne..na szczescie:) Wiec teraz 2 tyg leniuchowania i odsypiania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×