Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Martazaw- dam znać jak tylko się dowiem. Co do tego artykułu, to czytałam, ale mimo tego, jest możliwe, że wnioski trzeba składać, ale za to odpowiedź będzie dla nas pozytywna, bo nie będzie w niej pisać ile nam udzielają zasiłku(do tej pory tak było) tylko, czy udzielają, a jeśli tak, to do dnia porodu. W każdym razie w poniedziałek na 100% napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku chyba ciut mniejszy masz brzusio od mojego :P ale zobaczysz jeszcze mnie przescigniesz hehe a bluzka hehe to biala to tunika a to co mam na wierzchu to moja sukienka, ktora sobie kupilam dwa lata temu na allegro. zastanawialam sie co zalozyc i doszlam do wniosku ze takie polaczenie bedzie spoczko, bo juz ledwo co mieszcze sie w tej kiecce. pozniej sie jej pozbede, albo zostawie spbie do sprzatanka :) w tamtym roku w wakacje w niej nie chodzilam bo ciagle praca dom praca dom ;/ skonczylam sprzatac dom lsni, zjedlismy obiad i w koncu dorwalam sie do kompa :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka, nie wyrzucaj, wygląda naprawdę super:) W każdym razie jako taka tunika bardzo mi się spodobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Orzeszku wspólczuje, że tak cierpisz:( masz bardzo zgrabny brzusio:) jesli chodzi o opis fotki to jak wybierzesz moje zdjęcia to po prawej stronie jest coś takiego jak opis zdjęcia, naciskasz zmień i możesz go tam zamieścić Maja wspólczuję Ci, że tak masz z rodzinką, przykra sprawa ale może się to jakoś ułoży ... Ja dzisiaj głównie leże, byliśmy na małych zakupach i tyle mojej aktywności, mąż mi nawet do kompa siąść nie pozwala, teraz poszedł oddać film do wypożyczalni. Do tego mróz coraz większy a nam się piec zepsuł:( ma u przyjść jakis mechanik ok 20, mam nadzieje że naprawi bo inaczej tu zamarzniemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki:) Dziewczynki brzuszki macie śliczne:) Majku wspołczuje ze musiałaś przejsc przez cos takiego ja nie rozumie skąd biorą sie tak zawistni ludzie:( Ale tak jak Kijaki pisała ciesz sie maluszkiem i mysl o szykowaniu wyprawki dla niego:) A ja sie czuje masakrycznie nie wiem co mi jest, zjadłam obiad, robiłam zrazy i ziemniaczki z sosem , piłam tez miedzy czasie rumianeka gdy położyłąm sie poczułam ogromne kłucie w okolicy odbytu i podbrzusza kiedys miałam podobny problem ale dugo to nie trwało,a teraz nie moge zwlec sie z łóżka,z ledwością poszłąm do ubikacji ,wziełam nawet no-spe ale i tak nic wydaje mi sie tak mnie meczą jelita ale naprawde nie życze tego bólu nikomu:( albo maluszek mi na coś uciska,nie mam zielonego pojecia co to moze byc, brzuch jest mięki,moze mi pomoze ciepla kompiel sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki widzę, że tu większość z nas cierpiących. Filka, mam nadzieję, że naprawią piec bo temperatura faktycznie spada teraz. Leż w łóżeczku, opatul się kocykami i napij się czegoś ciepłego albo jakiś filmik sobie jeszcze obejrzyj. Menia Tobie też współczuję bólu. Może spróbuj jakoś zmienić pozycję albo właśnie ciepły prysznic lub kąpiel? Ja niedawno piłam gorącą herbatę i w pewnym momencie przyłożyłam sobie ten gorący kubek go pleców. Fajnie zaczęło mnie rozgrzewać i jakby mniej bolały. Takie ciepło chyba może zdziałać cuda. Zastanawiam się czy nie wykombinować jakiejś poduszki nagrzewanej, moja mama chyba coś takiego kiedyś miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku z tego co wiem to kobiety w ciązy nie mogą używać tych poduszek ale nie jestem pewna na 100 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku a może możesz używać jakiejś maści rozgrzewającej? choćby takiej dla dzieci, dowiedz się w aptece, albo owijaj się ciepłym kocykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówił lekarz, że wszystkie maści to tak niekoniecznie bo coś jednak zawierają i to przenika do środka. Spirytus polecił:) Bo rozgrzewa także mąż dzielnie mnie naciera nim a potem śmierdzę strasznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poduszki elektrycznej to też czytałam, że niestety nie można w ciąży stosować. My to mamy żywot tego nie wolno tamtego też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki ja własnie wrócilam z obiadku u tesciowej..i chyba sie przejadłam bo niedobrze mi strasznie ide sie połozyc;P Dziewczyny... slyszalyscie,ze ma byc terz 20 tyg macierzynskiego???? wlasnie w wiadomosciach podawali...na TVNie slyszalyscie cos o tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się dziewczyny póżnym wieczorkiem:) Orzeszek mnie pomaga butelka z ciepłą wodą owinięta w ręcznik;( Też legally to oglądałam,jestem tylko ciekawa ile się należy macierzyńskiego na 2 dziecko,bo mówili tylko o tych 20 tyg na pierwsze dziecko. Dziewczyny brzuszki macie śliczne:D:D:D Cholerka zaczynają mnie boleć plecy w szczególności na dole,aż się bije co to będzie dalej:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko te życzenia są dla Ciebie:🌼 🌼 🌼 Urodziny to jak wypicie kolejnego kieliszka... lepiej się czujesz, gdy nie liczysz ile ich już masz na swoim koncie. Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.Szczęśliwego rozwiązania:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziękuję za życzenia. Dziewczyny teraz urlop macierzyński ma jeden wymiar bezwzględu na to czy jest to pierwsze dziecko czy drugie, trzecie itd i wynosi 20 tygodni. Jest dłuższy jeśli rodzi się więcej niż jedno podczas jednego porodu i ja jestem w tej lepszej sytuacji bo będę miała 31 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
GOSIAN WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja też nie wiedziałam, wszystkiego naj najlepszego!! I dla Ciebie i dla dzieciaczków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również Gosiu składam serdeczne życzenia, zdrówka dla Ciebie i maluszków, dużo szczęscia i miłości❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIAN dużo zdrówka...szybciutkiego porodu...i mnóstwo szczesliwych dni ze swoimi dzieciaczkami:)BUZIAKI:* ORZESZKU super brzusiu:):):):)pozostałe dziewczynki równiez...super zdjatko:) WESOLUTKA Twój brzusiu to mistrzostwo swiata...taki ogromny kochany...i zgadzam sie z orzeszkiem mnie sie strasznie podobbała tunika....(sukienka)rewelacja:) Kupiłam mojemu malenstwu dzis pierwsze dżinsiaki:):):)takie słodkie ze bardziej mnie rozczulja niż skarpeteczki do tego bluzie i buciki....strasznie słiczne...az wklejam na fotosika MUSZE SIE POCHWALIC;) Zmykam teraz pod prysnic i do spanka bo pozno.....juz:( BUZIAKI BRZUSZAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju hehe no brzusio strasznie mi urosl :) jeszcze jakies dwa tygodnie temu nie bylo az tak widac. a teraz sama jestem w szoku :) i mam straszny apetyt czego nie moge powiedziec o poczatkach ciazy :) mam juz 10 kg na + i troszke tym jestem podlamana. oby tak szybko znikly te nadliczbowe kg jak sie pojawily :) a komplecik dla Mateuszka boski :D ja dzis kupilam kocyk taki polar z mikrowlokna. cudny :D miekszy od mojego szlafroka ;) skonczyl sie seansik filmowy wiec mykam do wyrka, dzis znowu chrzensiak u nas nocuje. w kazdym razie polecam filmik Gwiezdny Pył :) swietny i dla malucha i dla doroslego ;) slodkich senkoff 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, ubranko jest fenomenalne:) Śliczne niesamowicie, takie słodkie malutkie:) Mój maluch kopie mnie w pęcherz, mało przyjemne. Wolę jak inaczej sobie fika:) Wzięłam sobie cieplutki prysznic i niestety muszę się jakoś położyć chociaż boję się, że jak się położę to zacznie boleć. Najchętniej bym nie spała albo spała na siedząco. Dobranoc wszystkim cierpiącym dziewczynkom i tym które się czują dobrze również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam ten filmik i też bardzo mi się podobał. Wesolutka a po Tobie wcale nie widać tych kilogramów na plusie więc nie masz się czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Gosiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)🌻 A ja juz nie śpie pierwsze sniadanko za mną ,zjadłam płatki na mleku, a teraz maluszek buszuje :) Wczoraj pod wieczór jeszcze gdy mnie bolało maluch tak mnie kopał w pęcherz ze myślałam ze wyjde z bólu:) Maju ten ciuszek z bucikami jest przesłodki:) Ja tylko czekam teraz na usg i chyba zaczniemy kupować sukienusie :) mamy z mężem przeczucie :) Jeżeli bedzie dziewczynka to bedzie mała Amelka bo dla chłopca mamy problem z imieniem. Wesolutka ja również potwierdzam ze masz śliczny brzusio i wcale nie widać ze masz 10kg+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a wy też już macie brązową kreske na brzuchu?? Bo mi sie niedawno zrobiła bardziej widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia, takie sukieneczki malutkie są prześliczne:) Bratowa dała mi ostatnio ubranka do przejrzenia po swoich dwóch dziewczynkach i tam były właśnie takie sukieneczki malutkie, piękne:) Ale jak pokazała Maja dla chłopców też fajne ubranka są:) Mi się dziś w nocy lepiej spało, chociaż niestety musiałam się mocno pilnować, żeby spać na boku. Na plecach od razu bolało. Teraz też idę wykombinować jakieś śniadanko, Menia narobiła mi ochoty na płatki, ale chyba nie mamy mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×