Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

ide spac. jutro na henne brwi lece na 10.15 mam nadzieje, ze w miare sie wyspie. nie mialam w planach tak dlugiego siedzenia :P wkleilam dzisiejsze fotki mieszkanka na fotosika :) kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
dzięki za zaparciowe rady ciekawam tylko jak długo można używać tego mydełka, czopków czy tego syropu, bo ja mam 5 dniowe zastoje i do końca ciąży muszę coś wynaleźć, a przyznam szczerze, że mydełko raz na dwa dni przez 3 miesiące nie koniecznie będzie fajne hmmm postaram się wymieszać te metody dzięki WIELKIE za pomysły PS A tego mydełka to ile? tyle co paznokieć? czy tyle co palec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkas20
Zapraszam: www.dziecko.fora.pl dzięki temu założymy domek kobiet :D Pozdrawiam i zapraszam do logowania się na stronie :D Znajdzie się temat dla każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) jakie by nie było moje zdanie na temat antybiotyków to mnie postawiły na nogi... znaczy jeszcze zostało mi kilka dawek, ale widzę znaczną poprawę... dzisiaj w końcu udało mi się przespać w miarę noc bez kaszlu i zatkanego nosa.... a bo chyba Wam nie pisałam, ale w poniedziałek u lekarza okazało się, że mam paskudne zapalenie oskrzeli... a wiecie jaki mam ambitny plan na dzisiejszą noc? po przywitaniu nowego roku idę lulu... Dominika zostaje na noc u babci, więc mam nadzieję w końcu odespać bez konieczności wstawania i pobudek... ale Wam wszystkim życzę szampańskiej zabawy i udanego wieczorka... my spędzimy go z mężem, jego bratem i przyszłą bratową więc bardzo kameralnie... pa trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Mizo:) Z checią rozwieję Twoje watpliwości. Tak zamierzam rodzić w tym szpital.. chodziłam też tam do Szkoły Rodzenia.. jesli masz możliwiośc- polecam! Bardzo mi się podobało.. a zajecia kończa sie certyfikatem. Nie trwaja długo ok miesiaca.. i sa w czestych terminach( tzn małe odstepy od siebie np zajecia w srode i nast juz w sob i niedz). Ogolnie podobało mi się.. subiektywnie oceniam ( mimo,ze nie mam porównania ) ta szkołe na 7-8 ptk /10.Polecam! poznasz położne..lekarzy z tego szpitala bardzo polecam!!! Rozumiem ,że takze zamierzasz tam rodzic?:) Na kiedy masz termin?:) Może się spotkamy na porodówce hehe;) Co do opinii..moje 4 koleżanki tam rdziły.. a moja ciotka była kiedys tam położna.. i podobno są super warunki.. bardzo były zadowolone wszystkie:)Mam bliziutko do szpitala(pare przystanków) bo spital w centrum prawie więc i to dogodne..a Ty jestes też z Warszawy? Hymmm teraz lekarze ja polecam dr. Witolda Ledowicza bardzo miły ciepły i jaaaki przystojny hehe;) Ok są też dr. Wojcieh Szczepański i Ewa Surynt. Pana dr. Dębskiego nie znam niestety...:( Chodzisz tam również do ginekologa???? Czy tylko zmaierzasz tam rodzić?:) Ja dziewczynki dziś mam troszke spraw więc w traske ruszam eheh;) Odezwe się pózniej. Mezo i wszystkie mamusie pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mizo jesli nie masz tel do Szkoły Rodzenia... ja mam..jak cos to Ci napisze;) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuszki:) ja dzis od rana jestem wściekła, przychodzę do pracy a tu smród z papierochów az się niedobrze robi ... człowiek łazi umęczony do tej pracy jak najdłużej a teraz musi siedziec w smrodzie albo przeciągu, się wkurzyłam i wysłałam sms z opierdzielem do vice i o dziwo zadzwonił przeprosić ale i tak mam teraz zły humor, niedobrze mi, bleee Wesolutka proszę o dowcip:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mizo aaaa jeszcze pytałas o terminy Szkoły Rodzenia.. musisz tam zatelefonowac.. mysle,ze caly czas sa zapisy ale sa rózne grupy.. na pewno gdzies babka Cie dołaczy w przeciagu 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sylwestrowo:) My jak pisałam siedzimy w domku i oglądamy filmy:) Zaraz lecę robić sałatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzucholki:):):) My też siedzimy dziś w domku,dołączą do nas szwagierka z mężem i szwagra brat z dziewczyną,więc będzie kameralnie;) choć z jednej strony wolałabym spędzić go tylko z mężem,córka wybiera się na prywatkę,bo znając życie około 22 to tylko będe nadawała się do spania:(:(:( spadam jakąś sałatkę szykować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I ja dzisiaj przy filmikach z mezem w domku sami:):):);)..i ja lece na dalsze zakupki... bo zeszłam tylko po pieczywo;) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuszki :) my tez w domku przy filmach dzisiaj... Nie wiem jak u was ale mi z dnia na dzien coraz ciezej wstac rano.. dzisiaj wstalam o 10.30.. nie wyobrazam sobie jak ja w poniedzialek wstane o 6.30... masakra... Czy was tez lapia dusznosci, ale takie z niczego?? Ja czasami nawet jak siedze to mam wrazenie ze zaraz sie udusze i serce mi wtedy tak mocno bije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A ja właśnie wróciłam ze spacerku z moimi psiakami,nie ma to jak mieszkać na wsi:):):) W domu od rana znów słychać wiertarkę,Jacek zabrał się za remont pokoju,bo na kwiecień musi już być. Strasznie słabo się dziś czuję,no i mam takie duszności o których pisała mróweczka. Poza tym mam już szczerze dość duphastonu i nospy,bo czuję się po nich jakbym całą noc nie spała,a w dodatku mnie mdli:( Pytanie do dziewczyn,które jednak się dziś wybierają na sylwestra albo mają gości: Czy też się Wam tak nie chce jak mi? Idziemy tylko do brata,dom obok,a ja najchętniej puściłabym sobie filmy i przeleżała cały wieczór. Straszny leń sie ze mnie zrobił przez tą ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek chyba zaraz wyjdzie z brzuszka, tak się rozpycha:) A ja tak się na niego zapatrzyłam, że po 30 minutach przypomniałam sobie, że gotuje jajka do sałatki:)) Ach ta ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest Orzeszku, a ja tak z utęsknieniem czekałam na ruchy mojej małej i doczekałam się na Święta, mała teraz budzi się razem z tatą o 7 i kopie za to moje czekanie ze zdwojoną siłą, a ja już nie mogę zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapodajcie jakis fajny przepis na sałatke,bo ja tez sie przymierzam do zrobienia a nie mam zadnej koncepcji:)Troche posprzatalam a teraz trzeba cos upichcic.Ja tez w domku z mezem i synkiem.Mam juz dosc gosci,swiatecznch i urodzinowych i nie wyobrazam sobie zadnej imprezy dzisiaj.Nie wiem nawet czy wytrwam do 12:) Mroweczki ja juz pisalam kiedys o tych dusznosciach.Teraz mi juz przeszlo,ale dopadly mnie dsisiaj po sniadaniu.Nie mam sily czasem zeby isc do Lazienki i sie umycPo za tym brzuch mam gigantyczny.Nie wiem czy to normalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison, ja dziś robiłam sałatkę z łososiem, bardzo ją lubię. Potrzebna Ci sałata (używałam lodowej a dziś zwykła bo akurat taką miałam), papryka czerwona i żółta, cebula, 4 jajka na twardo no i łosoś (czasami zastępowałam tuńczykiem w kawałkach). A i jeszcze dodawałam ogórki konserwowe tylko dziś wyjątkowo bez. Albo przyprawić to wszystko albo jakiś gotowy sos sałatkowy i już. Marta, jaki ranny ptaszek z tego Twojego maluszka:) Moje dopiero po 9 się rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi zachecajaco- zaraz pogonie ktoregos z panów do sklepu po salate i papryke.DZIEKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta doczekałaś się kopniaczków-super:) Ja zawsze wymyślam sałatki,albo biorę przepisy z internetu,ale niestety zawsze znajdę składnik,który mi nie pasuje i go nie dodaje,a potem sie okazuje,że był niezbędny bo dodawał np ostrości i sałatka jest mdła:( Także alison nie doradzę,bo marna ze mnie kucharka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wsyztskim :) My z mezulkiem tez sami dzisiaj bedziemy witac nowy rok tzn w trojke:):) wiec zycze wszystkim szczesliwego nowego roku:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kwietnioweczki!! Zycze Wam wszystkiego naj naj naj w Nowym Roku! Przede wszystkim latwego porodu:) Ciesze sie ze spotkamy sie znowy tuz na poczatku 2009!!! 🌻 My z mezem idziemy na kameralna prywatke, bedzie 6 osob. Mam dzis zamiar wypic troche...coca-coli:) i pobujac malego w rytmie Abby:) Dziewczyny podaje ulubiony wsrod moich znajomych i szybki przepis na przekaske (niekoniecznie na romantyczny wieczor, bo z czosnkiem:) ale na Sylwka czemu nie:) 40 dkg zotego sera (najlepiej twardszy np. radamer czu gouda) 3-4 lyzki majonezu (ja uzywam kieleckiego) 3-4 zabki czosnku troche orzechow wloskich krakersy lub male kromeczki np. z pumpernikla starty ser, majonez i przecisniety przez wyciskacz czosnek mieszamy (ma powstac gesta masa). Nakladamy male porcje masy na krakersy (ja uzywam malych krakersow albo przepolawiam te z lajkonika). Na gore dajemy polowke lub cwiartke orzecha wloskiego mozna tez wetknac listek zielonej pietruszki. Dla mnie mniam:) Pozdrawiam was goraco- milej zabawy, cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pragnę złożyć żarliwe życzenia: szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku!!!!!!! ORAZ ŁATWIUTKIEGO I JAK NAJMNIEJ BOLESNEGO ROZWIĄZANIA ORAZ ZDROWIUTKICH BOBASKÓW:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison moj brzucholek tez jest ogromniasty.. moze te dusznosci to od tego..? Dziewczynki życze Wam Szczesiwego nowego roku!!!! Zdrówka, spokoju i duuuzo energii :) No i udanego sylwestra oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
╔══╦══╦══╦══╗ ╚═╗║╔╗║╔╗║╔ ╗║ ╔═╝║║║║║║║╚ ╝║ ║╔═╣║║║║║║╔ ╗║ ║╚═╣╚╝║╚╝║╚ ╝║ ╚══╩══╩══╩═ ═╝ ══ SYLWESTER ══ ╔══╦══╦══╦══╗ ╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║ ╔═╝║║║║║║║╚╝║ ║╔═╣║║║║║╠═╗║ ║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║ ╚══╩══╩══╩══╝ ═ HAPPY NEW YEAR═ .......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\\´´| .........|´´ \\__/´´| .........|´´2009´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \\ ...„” ************** “„ ../*****************\'\\ . |******************| . |******************| . |\'=============\'| . |...........................| . |.....SZCZĘŚLIWEGO...| . |..........NOWEGO.....| . |...........ROKU.........| . |..........2009.......... | . |.......................... | . |.......................... | . |\'=============\'| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\\\'*****************\'/ ...============= Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski by następny ROK był BOSKI !!! _________________ SAŁATKA VIFON Składniki : kapusta pekińska czerwona papryka puszka kukurydzy 4 piersi z kurczaka 2 zupki VIFON - łagoda i ostra majonez przyprawy Piersi kurczaka kroimy w kostkę i obsmażamy w ulubionej przyprawie (polecam do gyrosa). Odstawiamy do ostygnięcia. Kapustę pekińską i paprykę drobno kroimy, dodajemy kukurydzę. Makaron z zupek kruszymy na drobno i dodajemy razem z przyprawami i tłuszczem. Wszystko mieszamy, dodajemy majonez i przyprawy do smaku. Odstawiamy i pozwalamy makaronowi spęcznieć. PYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYCHA, WŁAŚNIE ROBIĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku... ___________¸.•*´¨) ____________¸.•*._ __________¸.•´¸.•*) __________*.¸¸.•*´*___¸.•*´¨) __¸.•*´¨)________..*._____¸.•*. ___¸.•*._________.$____¸.•´¸.•*) ¸.•´¸.•*)_________$_.$__.*.¸¸.•*´* *.¸¸.•*´*_______.$____$____....*. ___...*.______.$______$____.$ ____ $_____.$$$$$$$$$$__$__$ ___$__$______$____$___$____$ __$____$_____$$$$$$__$______$ _$______$____$B:K.$_$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$___$$$$$$___$____$ __$____$_____$____$___$$$$$$ __$$$$$$_____$$$$$$___$____$ __$____$_______$$_¸.•*_$$$$$$ __$$$$$$_______¸.•*´¨)_$____$ __$____$_____¸.•¸.•.*.)__$$$$$$ __$$$$$$______*.¸¸..•*´*__.$$ ____$$_¸.•*´¨)____¸.•*´¨)__$$ ____$$___¸.•*___¸.•*______¸.•* ____$$¸.•´.•.*.)___¸.•´¸.•.*.)¸.•´.•.* ____$$*¸..•*,.*__*.¸¸..•*´*_*_ ____$$...*.._______..*.._..*.¸¸.. __$$$$$$___$$$$$$___$$$$$$__$$$$$$$ _$$____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ _$_____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ ______$$__$$____$$_$$____$$_$$$$$$$ _____$$___$$____$$_$$____$$______$$ ___$$$____$$____$$_$$____$$______$$ _$$$$$$$$__$$$$$$___$$$$$$__$$$$$$ Aby od sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. cieplusio pozdrawiam PIĘKNEGO WIECZORKU BAJECZNYCH SNÖW A NAZAJUTRZ RANO ZDROWEGO WSTAWANIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze 4 godziny do wyjscia, ale srednio mi sie chce. zrobilam vifona i teraz nie mam co robic przed wyjsciem zrobie makijaz i zaraz pogrzebie w szafie aby cos zarzucic na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czekam aż skończy robić się obiadek i doczytałam się takich smakowitych przepisów od Apple i Wesolutkiej:) Mniam! Na pewno spróbuję obu tylko już nie dzisiaj bo i sklepy są zamknięte. Pojechaliśmy z mężem do wypożyczalnie, wzięliśmy jakie 3 filmy także seans gotowy:) Wstąpiliśmy jeszcze do Media Markt i powiem Wam że wróciłam tak wykończona, coraz szybciej się męczę... Tyle zbędnego gadania:) Dziewczynki, pewnie każda z nas w miarę spokojnego Sylwestra będzie miała, ale i tak będzie niezapomniany bo w końcu spędzamy go 2w1:) Życzę wszystkiego dobrego w nowym roku, przede wszystkim dobrego samopoczucia do samego końca, szybciutkich i bezbolesnych rozwiązań oraz zdrowych i spokojnych dzidziusiów!:) Buziaczki dla Was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki czy Wy nosicie ciagle ubrania ciazowe??? Ja mam pare ciazoowych bluzek albo normalnych o nr wieksze zakladam( L) by bylo mi luzno i nie opnało..i pare tunik mam dłuzszych ale spodnie mam 3 pary ciazowe i tylko w nich chodze :) Czuje,ze utyłam w udach...ale to podobno normalne w ciazy... brzusio uda.. i cyc;)... 6 kg na plusie;) Nie jest tak zle;) Weszłam na styczniówki.. i jedna z druga rodza 38tc 39 tc....dziewczynki trzeba byc zwartym i gotowym juz w 2 połowie marca:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ja też w sumie tylko spodnie mam ciążowe i jedną taką sukienkę, którą dostałam od bratowej w której można przepinać guziczki. A bluzki to raczej większe numery po prostu, ale mam tylko kilka nowych bo mieszczę się w swoje dawne, które są dłuższe. Albo tuniki właśnie. Też zaczęłam styczniówki czytać, ale się posypały porody u nich ostatnio:) Faktycznie lepiej być gotowym od końca marca. Za to podbudował mnie opis porodu jednej z nich, która już wróciła do domu. Tylko że to drugie dziecko więc podobno łatwiej i szybciej ehh Ciekawa jestem co napisze reszta jak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×