Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Cześć Orzeszku:) Ja mimo ze zjadam płatki to i znowu jestem głodna normalnie czuje sie jak pochłaniacz:) Chyba znowu zaraz pójde coś wciągnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo płatki to taki wstęp do prawdziwego śniadanka:D Szybko przelecą i już:) Ja za to chyba będę leciała potem po mleko:P A za mną od jakiegoś czasu chodzi sernik, ale taki jak zawsze piekła moja mama i jak tylko przestaną mnie plecy boleć to się zmobilizuję i sobie taki zrobię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku prosze cię nie wspominaj o serniku ja poprostu kocham te ciasto:) A teraz wciągam kanapki i pije herbatke Dzisiaj mąż zażyczył sobie zupe fasolową fasola juz sie moczy a mi tak sie nic nie chce, musze nabrać ochoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki. Dziękuję za życzenia tym, którym jeszcze nie podziękowałam. Ubranko dla dzidziusia super słodziutkie. Podobają mi się takie jeansy dla dzidziulków, choć osobiście synowi nie kupuję bo wydają mi się mało wygodne. Wolę zdecydowanie sztruksy, ale dla dzieci chodzących. No i też odradzam bluzeczki z kapturkiem dla maluszków leżących bo aby nie ugniatały to kapturek trzeba włożyć na główkę, a w domu to zbędne, na spacerek jak najbardziej. Nie obraźcie się za moje zdanie, ale ja tak z mojego doświadczenia zaobserwowałam. Mój synek dużo ma z kapturkiem bluz bo chrzestny jego ma bzika na tle takich bluz, ale jak dla mnie mało praktyczne bo jak ma pod kurteczką to go to wkurza, a na zewnątrz nie podoba mi się to bo kurteczki ma z kapturkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gosia wszystkiego najlepszego! Ale się dzis rozpisałyście od rana:) Maja super ten komplecik, ja już chyba też zacznę kompletować wyprawkę. Kreski na brzuchu jeszcze nie mam. Tak jak pisałam nie jem już tak dużo naraz i nie mieszam,ale ten brzuch nadal mnie martwi. Jest jeszcze napiety i czasem sobie myślę,ze może przesadzam,bo może to normalne,rośnie teraz w zaskakującym tepie,jest coraz cięższy,więc może dlatego tak to odczuwam. W nocy prawie wogule nie spałam, miałam okropne duszności,głowa mnie bolała i czułam straszny niepokój, teraz na szczęście już przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dień dobry wszystkim:)U mnie za oknem bialutko :) Gosia przyjmij najserdeczniejsze życzenia Urodzinowe.Oby dzieciaczki urodziły sie zdrowiutkie:) Maja jak czytałam to co napisałaś o swojej szwagierce to zaraz na myśl przyszła mi moja.Tez miałam z nią przeżycia swojego czasu teraz juz sie nie przejmuje.Z perspektywy czasu wiem,ze ona byla po prostu zazdrosna.Pociesz sie,ze tak naprawde jest mało osób,które mają super kontakty z rodzina małżonka:) Dziewczyny pobiłam dziś w nocy rekord Guinessa w sikaniu.Miedzy 12 a 8 rano byłam w kibelku 6 razy.Czy to możliwe żeby tak sikac?Co za tym idzie kolejna noc zarwana. Kochane,współczuje Wam tych bólów.Mnie na plecy pomagają ciepłe kompiele.Też mam skolioze i dają sie juz niezle we znaki oczywiście nie tak jak niektórym z Was.Kurcze czy jest na tym forum ktoś kto dobrze znosi ciaże?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki ja jak za dużo zjem to też mam takie uczucie jak by miało brzuch na pól rozerwac.Zgadzam się,ze to nieprzyjemne uczucie.Staram sie teraz mniej jeśc,ale przez święta to myślałam,ze umre tak mialam brzuchol napiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison chyba nie ma takiej osoby:) Ja 2 dni temu miałam taka noc jak Ty,ale wiedziałam,że tak będzie bo maluch przez całydzień skakał mi po pęcherzu i przez dzień też tak biegałam, strasznie to jest denerwujące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:):):) Gosia przyznaje Tobie rację,co do bluz z kapturem,naprawdę są nie wygodne dla takiego maleństwa,sama się przekonałam. Wesolutka nie przejmuj się ja tez mam 10na +;) Maju ten komplet dla synka jest prześliczny:) Menia mi się żadna kreska nie zrobiła jeszcze,ale czy ona musi się pojawić??? Wkleiłam zdjęcie na którym widać tylko rozstępy,które mam tylko z boku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki może pielucha na noc by nam pomogła...he...he....moze wreszcie bysmy sie wyspały:) Tak naprawde to ja zasypiam dopiero koło 4 rano(jak już sie wymorduje tym przewracaniem z boku na bok)a póżniej o 10 nie moge wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison dzięki za życzenia. Moja waga też ruszyła już w gółrę i mam 9 na plusie, ale to chyba przez czekoladę bo cały czas jej nie jadałam a teraz to zżera wszystkie zapasy, a nazbierało się tych słodkości przez święta sporo. Choć od 2 dni bardzo się pilnuję i za dużo jej nie jem bo miałam po niej cholerną zgagę, a jak przestałam sie obżerać czekoladą to zgaga zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brzuszka to mnie troszkę boli na samym dole po bokach przy pachwinach - jak chodzę, tak jakby mięśnie. Ktoś ma podobnie? Zapytam o to lekarza, ale obstawiam, że coś się tam jeszcze rozciąga. Ja też nie lubię jak mały kopie po pęcherzu, aż czasem podskakuję do góry. Dzisiaj z kolei co jakiś czas wypycha mi głowę albo pupę z prawej strony i robi się tu taka wielka górka a brzuch jest napięty do granic możliwości. Takie mam wrażenie i to też boli troszkę. Alison, współczuję tego wstawania, 6 razy to naprawdę niezły wynik:) Ja też nie mam kreski na brzuchu. Syla a na zdjęciu tych rozstępów nie widać - przynajmniej ja ich nie widzę. A brzuszek ślicznie okrąglutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a mi sie właśnie wydaje ze te wzdęcia co miałam wczoraj takie bolesne to są spowodowane czekoladą bo dzień wczesniej wieczorem w kinie przesadziłam z batonikami i wczoraj w dzien zjadłąm jeden, wiec moze to to?? A co do kreski to u nie kazdej z nas moze sie pojawic ja tylko tak zapytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku mnie wczoraj tez maluszek z prawej strony pupe wypinał myślałam ze padne ze smiechu, a co do bóli po bokach brzuszka to tez tak mam jak chodze do pracy najczęściej po prawej stronie,niezbyt jest to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) widzę wyjątkową aktywność jak na weekend:) mi się ta krecha zaczyna pojawiać, z biegiem czasu chyba każda z nas ją będzie miała pocieszyłyście mnie że nie tylko ja mam już tyle kg na +, ostatnio przez chyba coraz większy brzuch zmniejszył mi się apetyt i zaczęłam mniej jeść, może ta waga nie będzie już tak rosnąć ja też co chwila sikam, w nocy wstawałam chyba 4 razy, to pewnie przez to, że malutka jest tak nisko, pewnie mnie tam uciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonik22
Witam jestem w 34 tyg wiecie moze czy jak idzie sie na poród trzeba być ogolonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zanim wczoraj wyszlismy do sklepu w ciagu pol godziny bylam 3 razy w wec :O i jak juz wychodzilismy to znowu mi sie chcialo, ale stwierdzilam ze mam jakies schizy. pozniej sie okazalo, ze jednak faktycznie chcialam siku. strasznie to wkurzajace jest, a podobno na koniec ciazy jeszcze czesciej sie chodzi co chwilke doslownie... marny nasz los kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam zanim wyjde latam do ubikacji co chwile ale i tak jak juz wyjdziemy to znowu mi sie chce, nawet nie chcem wiedziec co bedzie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki:) Mnie tez mały kopie po pęcherzu -straszne to uczucie..tez non stop sikam.. najgorzej jak gdzieś wyjde do supermarketu lub gdzies to odrazu rewolucja.. szukam WC:D po 3 razy;) az sie moja druga połówka denerwuje i czy oby nie przesadzam;) Dzis mnie nawzwał kulka:D.. mam 7 kg na plusie... co sie zwaze to wiecej...a jem przeciez normalnie...moj gin powiedzial ,ze przyrost masy w 7-8 mies powinien wynosic od poczatku ciazy 9-11 kg.. wiec chyba jest oki..ale jeszcze caly miesiac:D Ale i tak te normy sa o D**E potłuc;););) Dziewczyny moze w tabelke by wpisac kg na plusie??? Czy nie chcecie?? Jak uwazacie? Orzeszku mnie tez bola mięsnie po bokach brzucha jak chodze..a jak chce sie wyciagnac rano w lóżku to juz wogole masakra:/ Narazie tez nie mam ani kreski..ani rozstepów...na brzuszku.. za to na piersiech mimo smarowania codziennie rano i wieczorem mi sie pojawiły na bokach;/;/ Ehhh..... Dziewuszki zdjatko z brzuszkiem mam z 6,5 msca na naszej klasie robione w swieta:)...tyle ,ze w kurtałce..ale dobrzew idac;) Nie mam fotosika juz :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zupke ugotowałam ale chyba jestem od was uzależniona bo nawet spokojnie nie mogłam wszystkiego przygotowac na obiad tylko co chwile latałam na topik:) Co do brzuszka to rozstepów nie mam ale na piersiach to już sie nie wypowiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale czuję się objedzona. Zrobiliśmy na obiad grillowaną karkóweczkę, ziemniaczki pieczone w folii z masełkiem czosnkowym i surówkę. Zjadałm 4 ziemniaki co mi się rzadko zdarza bo nie przepadam za ziemniakami, ale już mięska nie ruszyłam. Popiłam wielka szklanką pepsi i się ruszyć nie mogę. Zaraz mam drugą turę gości na kawie urodzinowej i znów przy stole :( Co do kreski na brzuszku to jest bardzo bardzo jasna i trzeba się przypatrzec aby ją dojrzeć, a rozstępy nowe się nie pojawiły. Mam troszkę starych na brzuchu, które wyskoczyły mi po poprzedniej ciąży bo zrzuciałam 13 kg w tydzień. Całą ciążę nie miałam ani jednego i byłam bardzo zadowolona z tego a później taka niespodzianka. Czuję, że teraz też tak będzie. Dzisiaj miałam wrażenie, że moje dzieciaczki sie biją bo jak jedno kopnęło to drugie zaraz też reagowało kopniakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nocek to od kiedy biorę leki na podtrzymanie to muszę wstawać w nocy bo biorę co 3 godziny, a od 30 tc będę prawdopodobnie brała co 2 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dodałam do fotosika zdjęcie śpiworka , co o nim myslicie i czy któraś już ma coś takiego lub jej sie to sprawdziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja dzisiaj bylam na obiadku u tesciow mmniam mniam :P tylko od kilku dnui czuje ze mala lezy mi albo na watobie labo na zoładku prezchlapane uczucie taki ucisk i to co chwila taki bol jakby ktos wbijal szpilki :P ale coz i do tego kwasy bleeee...... a gdzie tam jecsze :P wogole to juz czuyje sie jak slon po tym tygodniowym lezeniu non stop w lozku w szpitalu teraz jak chodze bardzo szybko sie mecze szok kregoslup mnie boli jak nie wiem :P ale coz ja postanowilam ograniczyc troche internet :P wiec teraz bywam zadzien ale jestem :P ide jutro do gina o przedluzenie L4 i juz zostaje do konca ciazy na nim ja juz mam okolo 8-9 kilo na plusie masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja melduję się najedzona straszliwie... Byłam u mojego lekarza na jego dyżurze i pytałam go o te plecy. Powiedział, że to po prostu ból mięśni, bo kręgosłup zaczyna się wyginać troszkę z racji że brzuszek sie powiększa. Wg niego po jakimś czasie powinno to ustąpić tylko nie wiadomo czy będzie to trwało dłużej czy krócej. W razie bóli ciepły prysznic lub kąpiel (niestety nie mam wanny:( ) i mam zatrudnić męża do masaży:D I również mam już zwolnienie i tak już pewnie będzie do końca ciąży. Co niestety nie zmienia faktu, że w tym tygodniu muszę jechać do pracy, żeby wprowadzić w moje grupy nową nauczycielkę. Menia śpiworek śliczny. Ja słyszałam, że niektórzy używają i są bardzo zadowoleni chociaż osobiście nie planowałam kupna takiego śpiworka. Zastanawiałam się natomiast czy nie kupić jakiejś farelki, bo przecież pewnie gdzieś w kwietniu wyłączą już ogrzewanie i czy nie trzeba będzie dogrzać czasami pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ja również dołączam się do życzeń dla Gosian- wszystkiego najlepszego zdrówka, szczęścia,zdrowych dzieciaczków! Maja ja mam to samo z siostrą mojego męża- jest zazdrosna o wszystko, jak powiedzieliśmy teściom że będziemy mieli dziecko, ona naburmuszyła się jakby ktoś jej krzywdę wyrządził. Ja też już coraz gorzej znoszę ciążę- też należę do tej grupy dziewczyn która ma na plusie ponad 10 kg.Najgorzej mam wieczorem z oddychaniem, poza tym nocne wstawanie do ubikacji to u mnie też ok 4 razy.Jeśli chodzi o rozstępy to na brzuszku ich nie mam, ale pewnie to kwestia czasu. A jeśli chodzi o czas to nie wiem jak wam, ale mi się ostatnio strasznie dłuży, oby styczeń i luty minął jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Gosian, wszystkiego naj z okazji urodzin. Orzeszku, mam podobny ból,cięzko określić czy to mięśnie czy to kość mnie boli, ale głównie jak leżę i nogi uginam, lub przy obracaniu się z boku na bok. Wczoraj w jakiejs gazecie wyczytałam że ból w pachwinach i ból krzyża znaczą bliski poród;(( Ja kreski też jeszcze nie mam. Dziewczynki, czy któraś z was też ma codziennie zgagę?? Ja codziennie, i nic mi nie pomaga;( Jadłam migdały, piłam mleko, reni, manti i nic nie pomaga;(( Menia, te spiworki to super pomysł. Za granicą bardzo wiele osób ich używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×