Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Maju wiem co czujesz i jak to boli.Ale pociesz sie,ze one też pewnie nie czują sie najlepiej z tym,ze naraziły Cie na taki stres w Twoim stanie.Oj,trudno z tymi teściowymi jest.Jedyne wyjscie to sie zdystansować.Wielki buziak dla Ciebie:) Cześc Naan:)Z jakiej miejscowości jesteś:? Tak zachwalacie te śpiworki,że chyba sobie też taki sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchatki!! Jestem, jestem, bardzo milo mi sie zrobilo, ze zauwazylyscie moja nieobecnosc na forum..:) Nie powiem- ego polechtane mam:) Nie pojawialam sie bo przed powrotem do pracy (jutro, buuu:( postanowilam sobie zrobic kilka dni przerwy od kompa i skupic sie na zyciu rodzinno-przyjacielsko-jedzeniowym:) Nie wytrzymalam i postanowilam zajzec jeszcze dzisiaj, jutro pewnie w pracy znowu bedzie mlyn:) Tak sie rozpisalyscie, ze hej. Mialam mnostwo nadrabiania. Witaj naan 🌻, milo ze wciaz dolaczaja do nas nowe kwietnioweczki! Maju, bardzo Ci wspolczuje, koniecznie musisz sie teraz zrelaksowac, wiadomo, ze racja jest po twojej stronie, masz tez wsparcie meza, wiec nie dopuszczaj juz do takiego zdenerwowania bo to szkodzi tobie i maluszkowi. sciskam Cie mocno. Moje kochane, widze ze nie tylko ja cierpie na bol plecow. Wspolczuje Ci orzeszku takich strasznych boli...Ja mam lzy w oczach kiedy mama sie przewrocic z pozycji na plecach na bok...masakra. Z boli dokuczaja mi ciagle zaparcia, nieraz musze zaciskac zeby bo brzusio i pupa tak bola:( Filka, zazdroszcze L4, pocieszalam sie ze ty tez w pracy sie meczysz:):) zartuje oczywiscie, korzystaj ze zwolnienia, wypocznij, zycze zdrowka! Acha spiworek przesliczny, ja napewno kupie bo czytalam o jego zaletach a poza tym kolezanki z malymi dziecmi bardzo zachwalaja. Widzialam przesliczny w Smyku, mam tam kupon znizkowy wiec chyba tam taki sobie sprawie. Jutro z rana, nie dosyc ze wracam do pracy po dwoch tygodniach slodkiego lenistwa to jeszcze robie to badanie na glukoze, ja mam wypic az 75gr, bleee. Boje sie ze troche zapozno ale nie chcialo mi sie isc do labolatorium miedzy swietami. Jutro zaczynam tez szkole rodzenia! Tego akurat nie moge sie doczekac:) Zdam relacje we wtorek. Odwiedzilam kolezanke ktora ma za kilka dni rodzic, ona to dopiero jest zasapana...A ja myslalam ze ja szybko lapie zadyszke.... Dziewczyny z woj, slaskiego czy wiecie moze czy zabranie do szpitala legitymacji ubezpiecz. jest konieczne czy wystarczy tylko karta chipowa? (no bo zazwyczaj wystarcza) Zaczynam oficjalnie kompletowac wyprawke:) tak jak sobie obiecalam, po nowym roku krok po kroczku bede sie rozkoszowac buszowaniem po sklepach z dzieciecymi ciuszkami i allegro:) Wszystkiego naja naja dla dziewczyn ktore obchodzily urodzinki!!! Slodkich snow dziewczyny, mam nadzieje, ze jutro uda mi sie cos wiecej skrobnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naan
Maju, ja tez przyłaczam sie do słów otuchy. Z teściowymi najlatwiej nie jest, to prawda znana od zawsze. A swoja drogę - moje male spostrzezenie - jak na złośc wszelkie klopoty, troski i nerwy jakoś dziwnie namnażaja się własnie wtedy, gdy nie powinnysmy sie denerwowac i stresowac. Czy ktoras z Was tez to zauwazyła? Jedyny sposób, to skupic sie na tym, co dzieje sie w nasyzch brzusiach, bo tam teraz dzieja się rzeczy dla nas najwazniejsze. A ja jestem z Sosnowca. Ślaskie. Apple_Seed - dalas mi do myslenia z tą książeczką, cztery lata temu miałam, przy przyjęciu prosili. Teraz we wrześniu leżałam kilka dni w szpitalu i nikt o ksiązeczce nie wspominał, ale nie wiem, jak to będzie przy porodzie. Jutro zapytam mojego gin - byl ordynatorem przez wiele lat, może mnie oswieci. Dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naan
Alez się naszukałam tej tabelki. Mam nadzieję, ze dobrą kopiuję... i już się dopisuję. ;) kasiak79......Kasia...29......Żary...............30.03.0 9. ..córcia Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09...Gabryś mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09...Noemi Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska......05.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9.Gabriela natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9.Samanta Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... naan.........Ania.......29.......Sosnowiec.......10.04.09...synuś Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Wojtuś Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09.. . matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. ..Kubuś Sunny9... Olka........24......pomorskie.......20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... córcia basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09...Nadia alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09...Olivia venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ...Kamilek nandii........Ela........32........Złotoryja.......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja nadaję juz z pracy i nie powiem, wstawało się cholernie ciężko, tym bardziej że moja Dominika ostanio się trochę przestawiła i nie tylko śpi lepiej ale i znacznie dłużej... :) na razie życze Wam miłego dnia i zaczynam nadrabiać zaległości w czytaniu, bo trochę mnie ominęło widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) Jak dobrze na L4:)... Maju nie przejmuj sie wogóle olej to wszystko ...nie warto naprawde szarpać nerwów,szczególnie w ciąży... Dziewczynki Wy puchniecie juz??? Bo ja przypominam sobie słowa mojej koleżanki..jak byłam w 2 mscu ciaży... a ona urodziła jakos wtedy.. \"Pamietaj tylko by od 4 msca nie noscic zadnych pierscionków..bo nagle ich nie zdejmiesz..i bedziesz musiała przecinac jak ja\"...macie jakies problemy z załozeniem \"przedciazowej\" bizuterii na rece? Ja Wam powiem,ze juz dawno minał 4 msc...a ja nadal bez problemów nosze i obraczke i inne pierscionki...nie wiem jak bedzie dalej ale narazie..jest dobrze;) Lece na jakies zakupki dla mojego maluszka.. obiecałam sobie,ze wejde dzis do Smyka i wyszperam jakies ciuszki dla mojego synusia:) Odezwe sie pózniej:) Witaj Naan:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:):):) sprawdzam nowa stopke;);) ehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Witaj Naan. Ja biorę fenoterol i Isoptin. W poprzedniej ciąży źle się czułam po fenoterolu przez pierwsze 3 - 4 dni. Nie miałam jakiś problemów żołądkowych tylko wszystko we mnie drżało. Nie mogłam utrzymać kubka z piciem bo zaraz wszystko wylewałam na siebie. Strasznie się bałam jak będzie tym razem. Gin chciał mi przepisać relanium bo w szpitalu obligatoryjnie podają, ale uparłam się, że nie bo poprzednio dałam radę bez to i teraz dam. A tu niespodzianka żadnych skutków ubocznych, a ż zaczęłam się zastanawiać czy leki działają :) A co do puchnięcia to ja też noszę swoją biżuterię. Na razie nie puchnę czasem tylko spuchną mi nogi od dłuższego siedzenia. W poprzedniej ciąży to faktycznie strasznie popuchłam i pożegnałam się z biżuterią, ale ja rodziłam w sierpniu, a lato było upalne. Teraz się cieszę, że kolejna ciąża nie wypadła latem bo to było straszne jak przyszły upały to ja juz byłam w zaawansowanej ciąży i wentylator u nas chodził 24 h na dobę a ja z zimnymi okładami na czole i piersiach bo straszne duszności miałam i słabo mi się robiło bez ten upał no i praktycznie cały czas leżałam w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, masz zabronione się tak stresować i denerwować! Strasznie mi przykro z powodu tej sytuacji z rodziną, spróbuj jakoś o tym nie myśleć, choć wiem, że to ciężkie. Wszystko na pewno z czasem się uspokoi ! Witaj Naan! Apple, w końcu się pojawiłaś:) Przykro mi, że ciągle w pracy, może powinnaś też przejść już powoli na zwolnienie skoro i Ty masz problemy z plecami? Legally, ja też noszę obrączkę i pierścionek bez problemu. Póki co nic na szczęście nie puchnie:) Miłych zakupów:) Menia - dzisiaj mam płatki na śniadanko:D Moja noc lepsza, plecy nie bolały jakoś mocno, dało się przeżyć. Za to chyba rano za szybko wstałam z łóżka, bo nagle mnie dopadło i zwijałam się z bólu, więc szybko poszłam pod prysznic i przeszło. Teraz boli tylko jak się ruszam, więc póki co siedzę spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie dziewczyny...za wsparcie bardzo mi potrezbne...:)Kochane jestescie buziak dla Was:*Staram sie powoli o tym nie myslec...dla dzidzi:(ale to nie łatwe Mąż mnie wspiera naszczescie ale i tak ciezko....jade teraz na zakupy sie odstresowac:(bo nie moge nic nawet przełknąć niedobrze mi i wogole boli mnie zołodek...:(:(:( Witaj NAAN:):):)supeeerrr ze dołaczyłac do naszego grona:) LEGALLY tez tak słyszałam o pierscionkach tylko w mojej sytuacji to było tak ze od 3 miesiaca pierscionki zaczeły SPADAC mi z palców:(ciagle spadała obraczka....dlaetego schowałam wszytsko i nie nosze od tego czasu a teraz to nie wiem....nie sprawdzałam...:)Ale byłam strasznie zła ze nie moge nosic OBRĄCZKI...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Orzeszku jeszcze troche popracuje ale musze najpierw wyszkolic kogos na moje miejsce a taka osoba nie zostala jeszcze nawet przyjeta...Wiec poprosze moja gin o L4 np na tydzien, dwa potem wroce do pracy, zrobie swoje i zmywam sie:) Bylam na tescie obciazenia glukoza, fuj:( Dobrze ze zabralam ze soba cytryne, tylko dlatego dalo sie wypic. Zaraz biegne na to drugie badanie i wreszcie cos zjem, chociaz teraz czuje sie jakbym zjadla caly tort urodzinowy. Ja tez nie mam problemow z obraczka ani z pierscionkami. Ciagle jest luz. Puchna mi troszke nogi ale dlonie nadal szczuple:) OK musze leciec, bede podczytywac, moze cos skrobne ale jutro napewno zdam relacje jak bylo na szkole rodzenia, cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naan
Witajcie. Ja dzis od rana w biegu. Moje badania, a na dodatek musieliśmy jeszcze córce porobić morfologię i inne dodatkowe z krwi, o których pojęcia nie mam. Ma częste krwotoki z noska, laryngolog niby widzi. gdzie jest problem, ale na wszelki wypadek chce ją jeszcze gruntownie przebadać. Biedna tak się dziś upłakała na pobieraniu.. pierwszy raz z żyłki.. :( Jeśli chodzi o puchnięcie, to ja już zaczęłam. Co prawda obrączka jeszcze zejdzie, ale wieczorem to już tylko na mydełko. Nogi po intensywniejszym dniu potrafią wyglądać nieciekawie. Gin wypisał mi na tę okoliczność masę różnych badań. Dziś wyniki i dziś wizyta - dowiem się, czy wszystko ok. Pierwsza myśl - zatrucie ciązowe raczej odpada, bo ciśnienie mam nadzwyczaj niskie. Zobaczymy. Gosian, ja biorę od piątku i też widze już róznicę, ale pierwszy dzień faktycznie telepało strasznie. Teraz już tylko mi troche ręce drżą. Na uspokojenie dostałam coś innego, nie pamiętam nazwy, ale nie będę brać, nawet nie wykupiłam. W pierwszej ciązy też się obyło bez. Wtedy mnie od razu podpieli pod kroplówę i..... za duże tempo siostry ustawiły. Na całe szczęscie, ze dziewczyny z sali zareagowały, gdy mną zaczęło rzucać. Sama słowa nie mogłam z siebie wydobyć... Paskudny lek, ale pomaga dotrwać do końca... Ja od początku ciązy na L4. Może nie tyle ze względu na samopoczucie, co na warunki w pracy - niby oficjalnie nie są szkodliwe, ale zapylenie, smród i rózne toksyczne substancje - to nie jest miejsce dla ciężarówki... Pędzimy teraz na zimowy spacer. Zasypało nas dokładnie. Wszędzie bielutko. UWIELBIAM taką zimę :D Szkoda tylko, że po każdym kroku zadyszkę mam niesamowitą. Z resztą, ja dysze i sapię jak stara lokomotywa właściwie cały czas. To pewnie te kilogramki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Znów miałam okropną noc, ciągłe sikanie,o 6 się znów przebudziłam, zasnęłam dopiero o 8 i przed chwilą sie obudziłam. Maja wspołczuje,ale nie denerwuj się tak,bo to przejdzie na maluszka:( Orzeszku dobrze,ze prysznic zadziałał,masz sposob,zeby choć troche sobie ulżyć. Ja ostatnio pisałam,ze mi przeszło,a dziś znów zaczyna mnie coś kłuć pod żebrami,mam nadzieje,ze to chwilowe. Ostatnio śnią mi się chyba jakieś głupoty,nic z nich nie pamiętam,ale już parę razy sie obudziłam i sprawdzałam czy mam brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki, to mam nadzieję, że Twój ból się nie rozkręci i przejdzie. Ja odkryłam jeszcze jeden sposób na plecy, jak zaczyna boleć to biorę troszkę olejku na rękę i próbuję rozmasować. Najlepiej jak mąż jest w domu, wtedy on to robi - a im mocniej tym jakoś szybciej przechodzi. Dzisiaj już brałam prysznic jak pisałam i od tej pory jakoś trzyma, więc co jakiś czas się masuję i na trochę jest ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Właśnie wracam z Zus-u i mamy dobrą wiadomość! Ustawa przeszła i od 1 stycznia nie trzeba już składać wniosków- bo wydłużyli nam do tych 270 dni, a to w zupełności wystarczy:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata ma ręczny masażer z zeptera, raz nim chwile pomasowałam plecy ale odłożyłam,bo niewiem czy wolno w ciązy używać takich rzeczy. Może któraś z Was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) witaj naan ponarzekam troszkę,właśnie dopadło mnie przeziębienie:kaszel mnie męczy:(macie może jakieś domowe sposoby na pozbycie się go? Kurcze,a ja niestety jeszcze musiałam te dokument składać,bo 27stycznia upływa mi 180dni,ale ciesze się że reszta ma już spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak super z tym urlopem:):) Ja juz tak liczylam i wyszlo mi ok 120 dni.. a i prosze i składac nic nie trzeba;) Podczytuje styczniówki:).. nastepna rozpakowała dzis rano:) Extra:) Wszystkie jak narazie w 39 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla współczuję przeziębienia. Z domowych sposobów na kaszel to ja próbowałam tylko ciepłe napoje pić różne, żeby ciągle w gardełku było ciepło, bo wtedy nic mnie nie drapało i nie kaszlałam. I ssałam sobie landrynki z sokiem w środku:) To też pomagało:) Legally, ja też czytam już styczniówki i też wyczytałam, że kolejna ma już swoje maleństwo:) Jakoś pozytywnie mnie nastrajają ich wpisy pomimo tego że męczą się strasznie. Ale jak czytam że każda w końcu ma swojego maluszka mimo, że czasem ciężkie porody i w bólach to myślę sobie, że wszystko da się przetrzymać jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . I ja sie dolaczam do tych narzekajacych na roznego rodzaju dolegliwosci i melduje ze w ciagu ostatniego tygodnia waga podskoczyla z 6 na 9kg na plusie. Coraz ciezej kochaniutkie....coraz ciezej...... Przylaczam sie do zyczen urodzinowych - gosian wszystkiego naj naj Maja wpolczuje ale pociesze cie ze jak sie jak sie dzidzia urodzi to nawet jak sytuacja rodzinna sie nie zmieni to ty nie bedziesz miala czasu sie tym przejmowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety muszę zbierać się do pracy, żeby wszystko pokazać nowej osobie ehh Tak mi się nie chce:( Dzidziuś dokazuje i ciągle kopie, również po pęcherzu, na dodatek te plecy bolące... Najchętniej bym została w domu cały dzień. Oby szybko zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja dzisiaj pierwszy dzien w pracy po prawie miesiacu przerwy - tragedia... myslalam ze z lozka nie wstane, potem sama droga byla meczarnia bo napadalo przez noc sniegu i normalnie jak na lodowisku sie czulam w aucie.. na lekcjach zasypialam, a przez moje spowolnione ruchy i schody po drodze do pokoju naucz prawie przerw nie mialam bo co zeszlam to juz byl dzwonek na lekcje.. :( Do tego wszystkie klasy chca na gwalt popraw sprawdzianow, dyrekcja marudzi ze malo ocen.. zwariuje.. byle do lutego :( Do tego dziwnie mnie boli tak jakby pachwiny, a kosc lonowa boli jakbym gdzies niezle obila.. pewnie cos mi sie tam rozchodzi, ale chodzi sie nie fajnie.. Sorki ze tak marudze ale jakos mam dolka przez ta prace.. A teraz zmykam do czytania zaleglosci bo sie naprodukowalyscie przez ten weekend jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja juz tez sobie siedze na L4 fajnie :) bylam dizisja rano u lekarza ale niesttey nie bylo mojej gin wiec zapisalam sie na srode i przedluze sobie L4 bo do 6.01 mam poszpitalne:) w pracy juz powiedzialm ze nie wracam :) Ja jak lerzalam w szpitalu tro pielegniarki mi kazaly pozdejmowac pierscionki i obraczke bo juz pwooli xzaczynampuchnac a to z dnia na dzien moglabym juz nie zdjac teraz juz nie nosze bo juz ledwo mi na palce wchodzi obraczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam :) witaj naan!! Tez mam corcie w domku - 4 latka w pazdzierniku i teraz synus w drodze :D MAja.. ja sie tu wyzalam na prace, a ty takie stresy przechodzisz.. masakra.. trzymaj sie :) Legally ja pierscionki tez dalej na palcach i nie mam problemu z ich sciaganiem :) Apple mialas krew z zyly pobierana?? i ile mialas przerwy? godzine czy dwie?? ja jutro mam isc i najnormalniej w swiecie sie boje tego badania bo maja pobrac 3 razy z zyly - z godzinnymi przerwami.. nie wiem jak to zrobia... CO do tych spiworkow to ja sie zastanawiam.. no bo jak sie maluszek urodzi to tak kwiecien i maj bedzie pewnie spal w rozku, potem wakacje wiec nie wiem czy za cieplo by mu nie bylo.. narazie nie kupuje najwyzej kupie po porodzie.. A ten kolisper to jakis malo praktyczny mi sie wydaje.. ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zabrałam za sprzątanie i mnie coś chwyciło w biodrze:( Nie raz juz czułam dziwne kłucia i mam problemy z ułożeniem się do snu przez to biodro ale nigdy tak nie bolało:( Nikt nie wie czy można używać masażera? Szukałam opinii i są podzielone,dlatego wolałam zapytać tutaj. Oj boli,boli:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem juz mi lepiej:)Zakupy sa dobre na wszytsko hehe:) Wogole byłam u tesciowej bo ma dzis urodziny wiec kupiłam pomadki i poszłam złozyc zycznia...głupio sie jej zrobiło strasznie:(i bardzo dobrze:)zaczela mnie przepraszac...i wogole ale stwierdziłam ze w DUPIE to mam wszystko:) Dzidzius jest najwanijeszy:)i juz postaram sie juz nie denerwowac:):):)niech sobie zazdroszcza!!!!maja w koncu czego bedziemy miec dzidziunia upragnionego i to jest najwaznijesze:) DZIEKI DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE:)Jestescie niezastapione jak zawsze:) MONIA wiadomosci super przynosisz:):):)własnie w czwartek ide do swojego lekarza:)i mam wniosek zeby mi wyoełnił wiec super ze juz nie trzeba...:):):)jeszcze zadzwonie do ksiegowej :) MRÓWECZKI współczuje...ja bym chyba zwariowała:(na Twoim miejscu:)Trzymaj sie DASZ RADE:) Wogole to byłam na marcówkach i jakas głupia baba ich tam meczy...zwyzywała je i wogole szkoda gadac miałąm skomentowac...ale postanwiłam sie juz nie denerwowac:(Ale przykro mi ze sa tacy ludzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Jakie dobre wieści Monia 671, że nie trzeba składać tych papierów do ZUS jak fajnie, że przedłużyli. Naan witaj w drużynie brzuchatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITKA:)Podziwiam te z Was,które musiały lub zdecydowały sie wyjść dziś z domu.Brrrr..U mnie na termometrze -10st. Mam pytanko:zna któraś z Was jakąś fajną stronke z wyprawką dla dzidzi?bo jeszcze 3 miesiące i nie ma juz żartów:) Dziewczyny jakie kapcie bierzecie do szpitala:plastikowe czy szmaciaki?:)wiem głupie pytanie,ale nie wiem jak to teraz wygląda? Co do biżuterii to mnie jeszcze nie dotknał problem opuchnietych paluchów.Aż sama się dziwie,bo reszta już nieżle grubiutka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Alison jak wpiszesz w googlach \"wyprawka\"itp wyrzuci ci mnostwo stronek, ja tak zrobilam i wydrukowalam. Teraz bede to kompilowac zeby wyszla lista marzen:):) poczytam tez troche rad na forach i popytam kolezanek. Jesli chodzi o liste rzezcy do szpitala to w kazdym w sumie jest inaczej, wiem ze w naszym miescie w szpitalach sa ostatnio problemy z pieluszkami, wkladami poporodowymi itd (bo porodowki sa przepelnione) i trzeba sie samemu zaopatrzyc. Ja i tak zamierzam miec wszystko swoje. Mroweczki ja mialam rano na czczco pobrana krew z placa i od razu wynik na takim urzadzeniu do mierzenia poziomu cukru (bo gdybym miala wysoki to nie mogliby podac mi gluzkozy). Zaraz po tym musialam wypic to paskudztwo (z cytryna) i wrocic do labolatorium po dokladnie dwoch godzinach. Wtedy pobrano mi krew z zyly. Laborantka mowila ze jak nie chce z palca to moga i za pierwszym razem pobrac z zyly, ale ja nienawidze z zyly:( Maja, no to dobrze ze jakos sie poukladalo, teraz pelen luz i TUMIWISIZM:) Kijaki co do tych masazerow to slyszalam ze nie mozna stosowac takich nagrzewajacych. Ja bym sie spytala po prostu gina. Kurcze ale jestem ciekawa tej szkoly rodzenia:) Czy ktoras z was teraz tez uczeszcza? W sumie duzo tutaj brzuchatek na zwolnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×