Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Kijaki a kiedy masz usg? Powiem Ci że wszyscy mówili, że 56 nie opłaca się kupować, więc jeśli ja jakieś kupowałam to od razu 62. A teraz tak sobie myślę, że skoro on taki drobniutki będzie to 62 pewnie będą za duże. Jak już dostanę ciuszki od bratowej to zobaczę co tam jest i w jakim rozmiarze i ewentualnie dokupię coś na 56 jeszcze. Zasmarkana jak gra w grę to i tak nie będzie z Tobą rozmawiał, bo go będziesz rozpraszała, więc niech tam sobie gra :) A ja się wciągnęłam w Chirurgów:) Leci na polsacie, tylko że ja już polsatu nie mam:( I właśnie chętnie bym pooglądała jak tak siedzę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggie u mnie było to samo aż mąż mnie zaczal podejrzewac że zwariowałam że czuje jakies kopniaki :) teraz odsłaniam brzuch i mówie mu żeby kopnął dla tatusia to przeważnie kopie :) albo sie okreca że brzuch cały faluje, ja bym mogla ciagle na to patrzec i ciesze sie jak glupi do sera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak już o filmach i serialach... to ja po raz 6 oglądałam Vanila Sky ;] i zawszę mam wrażenie że wcześniej jak oglądałam to czegoś tam nie było a tym razem jest ;] Takie moje małe zboczenie ;] idę robić kawkę... słabiutką z pianką cukrem i odrobiną cynamonu ;] I właśnie robię się głodna... ;] Poczekam aż mi fasolka dojdzie do siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja losta skończyłam oglądać po 1 serii:) Jak juz miałam te 16 odcinków,to tak je sobie rozkładałam,zeby szybko nie obejrzeć,ale wkońcu się skończyły:) Jak mnie mój pies wkurza wrrr Taki był ułożony,a od jakiegos czasu tata się nim więcej zajmuje i zrobił mi z niej głupiego kundla,na wszystkich szczeka,nie słucha,a jak dostanie w dupe to chce gryźć. Ja się po niej wydzieram,chce ją oduczyć,bo nie wyobrażam sobie takiego szczekania jak będzie dziecko,a tata robi swoje i ją podpuszcza specjalnie i tak w koło macieju:( Już nie mam siły do tego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już wiemy kto otworzył 300 stronę :D Mikołajamamo, hehe super pomysł:) Dziś już się kończy niestety serial. A ja dzisiaj mam szkołę rodzenia, ale idę sama:( Mąż nie może niestety wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w obwodzie nadal mam 107.. juz od poltora miesiaca.. waga +9 i stoi w miejscu.. chociaz teraz jak tyle leze a jem normalnie pewnie ruszy :D co do laktacji to ja tak mialam ze jak mala plakala to od razu lecialo z obu cycorkow, a najlepsze jest to ze jak z jednego karmilam to z drugiego tryskalo jak z fontanny :) jedynie pielucha tetrowa ratowala mnie przed zalaniem :) Moja babcia ostatnio stwierdzila ze jak sie ma zgage to znaczy ze dziecku wloski na glowce rosna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku niewiem kiedy mam usg... Ostatnie miałam w 23 i ważył wtedy 550. Ja chodzę na kasę i to też i naczej wygląda. Jestem zadowolona,bo mogę jechać do niego kiedy chce i nigdy mnie nie olewa jak się coś dzieje,ale np nie jestem badana na każdej wizycie,wystarczy,ze mu powiem,ze czuję się dobrze i juz wiem,ze mam badanie z głowy,dlatego czasem cos ściemniam:) Co do ubranek,to mi też wszyscy mówią,zebym nie kupowała nic na 56,ale coś czuję,ze jednak się mi przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój mały chyba się strasznie kudłaty urodzi bo ja mam zgagę od poczatku ciąży :) a słyszałyście o tym że jak imię i nazwisko zaczyna się tą samą literą to taki człowiek jest nieszczęśliwy ?? tak mi powiedziała teściowa...a szkoda bo nasz mały miał być Szymon a teraz to już sama nie wiem. Mój facet też miał być Szymon ale teściowa zrezygnowała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko to w takim razie moje dziecko bedzie miało bujną fryzurę,bo zgagę mam non stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to mój będzie miał też długie włosy :) chociaż ostatnio wzielam przykład z zasmarkanej i jem platki na kolacje i zgaga mi przeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my znów mamy problem z imieniem:/ JAcek chce Kubusia,albo Bartosza,a ja znów marzę o Eryczku. Tak myślę,ze po porodzie wykorzystam jego euforie i wymuszę zgodę na moje imię:) Do tej pory nawet nie chce słyszeć o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialam Bartusia i Kubusia, ale na poczatku jak nie znalismy płci chciałam dla dziewczynki Nela a moj nie chcial za nic w świecei wiec mu powiedzialam ze ja dla dziewczynki wybieram a on dla chlopca, moj Filip ma na drugie mikolaj a syn bedzie Mikołaj Filip tak dla checy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my jeszcze wahamy się na Michałem, ale oczywiście jak to powiedziałam w domu to na mnie zaraz wsiedli ( matka, ciotka i siora) bo moja siostrunia, mieszkająca za granicą ma synka którego imię jest odpowiednikiem naszego polskiego Michała :/ no ale mówię im że przecież nikt tak na niego nie mówi a z resztą on w Polsce jest raz na dwa lata :/ no i potem moja matka jak usłyszała że ma być Szymek to powiedziała że lepiej jużten Michał ;) a jak nie Michał i Szymon to już nam brak pomysłów. Dla dziewczynki mielismy wybrane Gabrysia. Najdziwniejsze jest to że mi się zawsze wydawało że to się od razu wie jak dziecko ma mieć na imię a tu jak narazie żadnych konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz maluch będzie na K i nazwisko też na K - ale nie uważam, żeby miał być z tego powodu nieszczęśliwy :) Jak dla mnie to kolejny zabobon:) Wychodzi na to że mój będzie zupełnie łysy bo zgagi nie mam:P Cóż, sprawdzimy po porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się jeszcze Wojtuś ale tak ma na imię mój bardzo bliski wuja więc odpada...chyba jednak postawimy na swoim i będzie Szymon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki.. ja dopiero dotarłam do domu.. od g 9 w szpitalu. Pierw miałam wizyte u gina...niestety nie przekazła mi ekstra wiesci.. tzn szyjka skrócona na maksa.. ale rozwarcia na szczescie nie ma. Przepisala mi mega dawke magnezu...i zwolnienie of corse i kazala lezec;/ Bylam na pomiarze szyjki naczekalam sie z 2 h :/..jest króciutenka..lekarz mówi wazne by do konca lutego donosic potem może już pani rodzic. Zero chodzenia przemeczania sie i seksu to juz wogole.. jak zaczna sie jakies skurcze odrazu na izbe przyjec:/ Wystraszyla mnie tym wszystkim;/ Dała skier na WR i HBS... posiew i cytologie zrobi w 35 tc... Serduszko naszego Bartusia słyszałam:)...odrazu mi sie humorek poprawił:):) Mam nadz,ze nie pospieszy az tak bardzo na swiat;) Zobaczymy co z USG...na 10 lutego mam. Dziewczynki ide cos zjesc poleze i zajrze pózniej i poczytam co od rana naskrobałyscie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dla dziewczynki mieliśmy od początku wybrane-Amelka,a dla chłopca nie mogliśmy sie zdecydować. Mamy w tej kwestii calkowicie inne zdanie, mi prócz Eryka bardzo podoba się Mikołaj i Marcel, Bartosz też,ale nie Bartek, Kubuś też jest fajny,ale pies mojej przyjaciólki ma tak na imię i mam dziwne skojarzenia:) Zobzaczymy,mamy jeszcze trochę czasu. Legally,odpoczywaj,najważniejsze,ze nie ma rozwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieciekawie legally, ale napewno bedzie dobrze.moj gin mi tez powiedzial zebym tylko do 35 tygodnia wytrzymala a potem juz damy rade, tylko ze ja nie mam szyjki skroconej a te cholerne twardniecia brzucha, dlatego biore sie za szykowanie rzeczy dla malego bo jak ja bede musiala lezec to nie chce wszystkiego mężowi na glowe zwalic, właśnie piore drugą partie ubranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally, przykro mi bardzo. Cóż, przynajmniej odpoczniesz więcej teraz i skupisz się na sobie i maluszku. Odpoczywaj dużo i leż to na pewno będzie wszystko w porządku! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEGALLY - wiec stosuj się do zaleceń lekarza i odpoczywaj ;D Bartuś musi być dojrzały ;] Bedzie dobrze ;D A tak stałam i gotowałam i zastanawiałam sie co u Ciebie po USG :D JA mam w poniedziałek. Mam nadzieje że mnie nie zaskoczy leżeniem... tfu tfu ;] Tak sie rozpędziłam że aż posprzątałam pół mieszkania ;D pół zostawiłam na później ;] bo normalnie aż mnie pięty bolały ;] A tego to nie słyszałam że jak dziecko ma imię i nazwisko na tę samą literkę to jest nieszczęśliwe... ;] Ale za to słyszałam że jak chłopczyk podobny do mamusi a dziewuszka do tatusia to wtedy dzieciaczki będą szczęśliwe ;D Ja już sie nie waham z imieniem ;D Fabianek zostaje ;D Ale zastanawiałam się jak bym zareagowała gdyby okazało się że będziemy mieli dziewuszkę ;D Imię na wszelki wypadek też wybrane Marcelina :D Zapytam się pana doktora czy aby przypadkiem coś sie tam nie zmieniło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ja mam zgage raz na jakis czas to co z wloskami :D ?? U nas jakos nie bylo problemu z imieniem, ale przy corci to sie omyslelismy jak glupki i dopiero jak lezalam gdzies pod koniec stwierdzilismy ze w trzeba co wybrac i stanelo na Kaludii :D Tym razem maz siadl do kompa, przegladnal wszystkie meskie imiona i wybral Kubus, corcia potwierdizla ze ladnie i sie zgadza :D a mi tez sie zadne inne nie podobalo wiec tak juz zostalo i sie nie zmieni.. Moje imie i naswisko to dwa razy M ale jakos nieszczesliwym czlowiekiem nie jestem,, :D LEgally to masz dokladnie tak jak ja... teraz lez kobieto... byle do 36 tyg :D Damy rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężczyzna mówi że oni przedstawiciele męskiej rasy i tak mają gorzej niż my... Bo nasz poród trwa od kilku do kilkunasty godzin a oni rodzą latami... np on rodzi już 22 lata i to nie dziecko a słonia... tylko trąbę i uszy widać. A jak kiedyś mój brat zapytał się babci( jak był młody) dlaczego dziadek ma długą brodę i włosy w uszach... to babcia w śmiechu odpowiedziała że to zgaga objaw ciąży i że wtedy dziecku no w ich przypadku słoniątku włosy rosną i nie mają już miejsca w brzuchy i wychodzą buzią i uszami ;] Mama mi kiedyś mówiła że mój brat to codziennie stał i oglądał czy mu włosy nie rosną w uszach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już nikogo nie ma? Odpoczynek i konsumpcja chyba w tych godzinach;] może wezmę przykład z was?? ;] Pic mi sie ciągle chce ...;] Wymuszam na koleżankach żeby mnie któraś odwiedziła... ale hm.. na co ja liczę... przecież dzisiaj piątek... szykują się na imprezy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :D Moja corcia wrocila z przedszkola i przezywa strasznie bo bal dzisiaj miala i jest taaaaka szczesliwa :D A ja normalnie zla bo przez to ze leze moje dziecko nie ma nawet zdjecia z jej pierwszego w zyciu balu... :( ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zasmarkana niezle ja ostatnio mowilam mojemu Filipowi że kobitki niedosyc ze co miesiac okres niekiedy na maksa bolesny, ciąża poród, przez 9 miesiecy ani wypic ani zapalic, potem po porodzie trzeba do siebie dojsc, a do tego nad naszym orgazem trzeba troche dluzej popracowac niz nad ich i gdzie tu sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×