Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

ja tez głosuje za prywatnym forumtylko tez nie wiem jak sie takie zakłada byłoby super a takpozatym to ta tabelke trzeba poprawic zeby wywalic osoby ktore nie uczestnicza na naszym forum bo to bez sensu a niektore dziewczyny maja inny termin porodu na innych forach a inny w naszej tabelce wiembo sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) wracam po dłuższej nieobecności i miałam co niemiara do nadrobienia w czytaniu:( tematów było dużo poruszanych,więc nie wiem co mam napisać. Dziewczyny,które mają kłopoty z szyjką dużo cierpliwości życzę w leżeniu🌼 wagę mam 11kg na plusie. walentynki-wybieramy się do kina i jakąś kolację mąż nie przytył,wręcz schudł 3kg. również głosuję za prywatnym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś zmiany widzę się szykują... ;] Ale mam nadzieje że mnie ktoś poinformuje o nich bardziej szczegółowo jak już będzie coś wiadomo na temat zamkniętego forum ;] Mój mężczyzna właśnie pakuje sie na następny obóz... ;( Na szczecie to już ostatni... mały mi napiera główką na pęcherz i chodzę i siusiam ciągle... Dziś babcia jak jej powiedziałam że maluszek już główką w dół... powiedziała \" ooooooo, to już niedługo..\" Faktycznie już coraz bliżej ;] Legally - nudzi Ci się podczas leżakowania to wyszukujesz nam filmiki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam na jakims forum moderatow na ktorym duzo luc=dzi prosilo o mozliwosc topiku zamknietego, ze taka opcja ma byc wprowadzona ok kwietnia... takze jak juz dzieciaczki porodzimy sobie to sie zahaslujemy i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki trzeba by napisac do administratora zebynam hasło załozył tylko trzeba by go najpierw znalezc a ja słaba jestem w te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tyle juz wytrzymalysmy na tym forum to damy rade a jak cos intymnego macie to zawsze mozna na skrzynke przeciez. Nie ma zle nikt nas nie neka na innych ciazowych topikach maja gorzej podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna załozyc na gmailu czat wtedy tylko osoby dopuszczone beda mogły w nim uczestniczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja się dziś nie udzielam, bo jak pisałam wcześniej koleżanka jest u mnie a tak lecicie że szok:) Rano cisza a potem produkcja pełną parą :D Przeleciałam tylko na szybko stronki, myślę sobie że jak w nocy nie będę mogła spać - a na pewno nie będę mogła hehe - to wpadnę i poczytam dokładnie i poodpisuję:D W każdym razie fajnie by było mieć takie prywatne forum, ja jestem za. No chyba że nie da rady założyć jeśli taka możliwość tylko od kwietnia by była. Ale to najwyżej potem możemy sobie zrobić jak będziemy się wymieniać informacjami na temat maluszków:D Buziaki dla wszystkich, mam nadzieję, że nadrobię wszystko potem bo tylko siedzę i się zastanawiam co tam produkujecie:) Jesteście jak narkotyk :P Z tego jeszcze co pamiętam, ja chcę w Walentynki wyjść na jakaś kolację bo ostatni raz byliśmy w moje urodziny w listopadzie - ciągle nie ma czasu. A co do seksu to w ogóle miałam pytać jak tam to u Was wygląda bo u nas zwykle tak, że mały tak się rusza wtedy, żę mnie strasznie rozprasza i nic z tego nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam wiecznie zmeczona... a teraz jakbym moze i chciala to nie moge :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie chce, poza tym skoro biore tabletki na skurcze to nie moge :) ostatnio jak probowalismy to mój sie tak zestresowal ze nic nie wyszlo z tego, stwierdzil że nie chce zeby miały mial nierówną główkę :) a mi to nawet odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do forum prywatnego to ja tez jestem za, ide sobie poprasowac pieluszki :) mąż poszedl na angielski to chociaz przez pare minut bede miala zajecie.co do tabelki to moze zrobimy ostateczny porzadek i wywalimy te przypadkowe i nieaktywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietnióweczki! Ja też jak na razie mam 10kg na plusie a obwód brzusia 108 :) co do palców to jeszcze mi nie puchną ale za to nogi po całym dniu zawsze dokuczają i do tego drętwieją - paskudne uczucie Co do wyprawki to akurat w sobotę kupiliśmy łóżeczko (drewniane) i zamówiliśmy to nosidełko do auta (na sklepie był tylko kolor zielono pistacjowy - bardzo żywe kolory a my wybraliśmy takie troszke spokojniejsze oliwkowo- berzowy i dlatego musimy pare dni poczekać :) Co do kolejnej wizyty i USG to ja również mam 10 lutego i z jednej strony nie potrafię się doczekać a z drugiej strony mam stracha (jak zawsze :) ) No i teraz zgaga towarzyszy mi codziennie - już mam jej czasem dość - sama nie wiem co robić aby się jej pozbyć - a jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od samego początku celibat :( Już na pierwszej wizycie gin nam zabronił :( W poprzedniej ciąży już też to przerabialiśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy z poczatku z powodu plamień mieli zakaz ale jak wszystko wróciło do normy i gin wyraził zgode to wszystko wróciło do normy - a teraz mimo że moglibyśmy to się jakoś nie ma zbytnio ochoty - mój zresztą po całym czasie poza domem a jak wraca to jest już późno i nie mam ochoty - no ale sporadycznie dam się jeszcze namówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie idźcie na prywatne forum :) Ja jestem tu od niedawna i może nie za dużo pisze ale już się przyzwyczaiłam że każdy dzień zaczynam od forum i byłoby mi głupio jakby Was nie było. Zawsze czegoś nowego i fajnego można się dowiedzieć :) A tak poza tym zazdroszczę tym które przy 170 ważą poniżej 60 :) Ja 60 to miałam chyba w liceum. Teraz to mam 87 i pewnie raczej dobiję 95 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluchy poprasowane, szczelnie zapakowane i odhaczone jako "zrobione" swoja drogą jakość tych pieluch jest przerażjaąca, niektore po 2 praniach już sie "posiepały" postałam pół godzinki i już mnie plecy bolą, teraz bede godzinę odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Maggie...a prze ciaza ile ważyłas???? Mam 2 kolezanki.. jedna wazy 70 kg przy 170 cm.. i druga wazy 62 kg( nie w ciązy) przy tym samym wzroscie.. jednak jedna ma tak inna budowe ciała od drugiej.. ze ta co wazy 70 wyglada szczuplej... to zależy tez od np tkanki miesniowej.. ktora wazy wiecej niz tłuszczyk:) Zreszta w ciąży to nie ma co się tak przejomowac waga.. zwykle przy samym porodzie ok 6-7 kg spada i przez kolejne pare tyg 3-4 kg..potem opieka nad maluszkiem.. i waga jak sprzed ciazy albo i nizsza;)...Moja mama koleżanka wychodzac ze szpitala 4 dni po porodzie wchodziła w spodnie sprzed ciązy;)Przytyła 12 kg. Ja tez jestem za prywatnym forum.. ale nie czaty:(.. ja np nie moge wejsc na czata,, nie wiem czemu? Nie mam jakis raportów...potrzebnych do tego.. tylko nie czat:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka ;) ja bylabym za prywatnym forum. posalam wam kilka razy ze z innymi kolezankami z ktorymi znam sie juz 2,5 roku mamy takie prywatne forum :) piszemy tam doslownie o wszystkim, umieszczamy swoje zdjecia, po prostu luz blus itd musialabym zapytac dziewczyny ktora jest administratorem aby powiedziala jak to sie zaklada i pozniej w razie problemow jak funkcjonuje. jutro rano mam wizyte u mojego gina. jestem nastawiona ze to bedzie ostatnia wizyta u tego pana. pozniej bede dzwonila do tej ginki u ktorej bylam w grudniu prywatnie i u niej dokoncze ciaze, tym bardziej ze wiem ze pracuje badz pracowala w szpitalu. uciekam juz buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........32.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....31 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09....Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09 . .dziewczynka Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec Zombiaczek.Gosia.......25.......podlaskie............08. 04.09...córcia legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...31 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..31.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko....Marta.....24.......Szczecin......... 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.....Marta.....24......Koszalin..........10.0 4.09...Martyna matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 29......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia basiunia*....Basia......30......śląsk................... .22.04.09...Miłosz gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ..Synek Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia sylvi_a....... Sylwia..... 27....woj.lubelskie..........27.04.09... Oliwer Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ktore chca uczestniczyc w prywatnym forum prosze o maila na moj adres dostepny na naszej skrzynce z pseudo z kafe bo cos załozyłam tylko wyprobowac trzeba tylko najpierw trzeba sie zarejestrowac a potem dopiero zamknac dostep zeby tylko osoby juz zapisane mogły uczestniczyc w tym forum tylko chciała bymwiedziec ile osobjest chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chętna, znaczy się Angela mam Ci wysłać mój e mail czy jak?:) Bo nie wiem czy dobrze rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka a na czy macie to forum moze na www.forum.pl czy gdzies indziej to zapytaj sie tej kolezanki co i jak sie robi z tym forum tylko trzeba taka liste chetnych zrobic zebypotem kogos aktywnegonie pominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszku napisz albo na moj adres albo na nasza skrzynke zeby bylo potem wiadomo komu hasełko do prywatnego forum wysłac zeby tam uczestniczyły tylko te osoby ktore chca i zamierzaja uczestniczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie jak wczoraj była wiosna tak dzisiaj rano juz jest zima ,całydzień pada snieg. Musiałam dzisiaj wstać do pracy o 4 rano i jestem padnięta.Jutro was kobietki doczytam, mam nadzieje bo jutro tez musze wstac na 4 rano :( Buziaki dla was i trzymajcie sie brzuchatki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle że na prywatne forum przeniosłybyśmy się wszystkie a maile są na naszym koncie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny a po co wymyslac jakies prywatne forum??? tutaj i tak nikt nas nie zna , ja nawet nie napisalam wam swoich namiarow na skrzynke bo zapomnialam a chce z wami pisac chociaz nie mam tyle sily co wy zeby codzinnie cos pisac :) bylam u lekarza narazie wszystko wporzadku, szkoda tylko ze ja sie zle czuje jak slon, aha przytylam 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mnie się w końcu po godzinie udało wysłać na naszą skrzynkę fotkę z USG4d naszego bobaska - już traciłam nadzieje że w końcu mi się to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka widzialam zdjecie super :) moj maluszek troche bardziej rozmazany byl bo sie ciagle ruszał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×