Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Czesc kwietnioweczki! Kochane, opamietajcie sie!:) Przeciez do konca dnia nie zdaze nadrobic z czytaniem:) W poniedzialek probowalam ale cztanie tego co napisalyscie w weekend zajelo mi kilka godzin bo w pracy mam duzo roboty. Kiedy dochodzlam do konca ostatniej strony pojawiala sie nastepna:) Wczoraj mialam urlop i bylam poza domem wiec nie bylo szans na zajrzenie na kafe... Tak wiec sorki ze nie nawiaze do wszystkich tematow, ale to fizycznie niemozliwe!:):) Zaraz postaram sie poczytac co nieco, chociaz szef pogania do roboty -mam go juz po dziurki w nosie! Teraz tylko napisze ze odwiedzilam kolezanke ktora urodzila dwa tygodnie temu i dowiedzialam sie wielu przydatnych rzeczy. Milo bylo posluchac osoby ktorej porod nie byl koszmarem i przebiegl szybko i sprawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple dobrze ze jeses bo juz sie martwic zaczynalam o ciebie :) SKad ty dziewczyny sily do pracy bierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki, kolezanki albo dziewczyny w szkole rodzenia tez sie mnie pytaja skad mam sily:) troche sie dziwie sama sobie bo zawsze szybko sie meczylam i lubilam poleniuchowac a tymczasem jestem jedna z nielicznych ktore jeszcze pracuja na tym etapie ciazy. Moze dlatego ze moja ciaza przebiega w miare bez problemow, poza tym mam prace siedzaca, w miare spokojna (chociaz czasem szef mnie wkurza na maksa). Marze o wolnym ale w przyszlym tygodniu ma przyjsc osoba ktora bede szkolic. POtem spadam na l4!!! Mam tyle do zalatwienia i kupienia a do terminu zostalo troche ponad 60 dni!!! Wydaje sie duzo ale w 9 miesiacu to juz naprawde powinnysmy sie wszystkie tylko luzowac i przygotowywac psychicznie do przyjscia na swiat dzieciatka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi jak się można zalogować na privie bo mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha dziewczyny czytam o prywatnym forum! Co mam robic? Wyslac maila i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia możliwe,ale akurat jak włożyłam te tabletki to dziś mnie już piecze. Za tydzień mam wizytę to zapytam lekarza. Ale sie okropnie czuję,apap nie pomógł i głowa dalej boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki:D Naan dobrze że już jesteś z nami,trzymaj się cieplutko:) Mikołajamamo foteczki są superrrr:D Powiem szczerze,cholerka nie moge wysłać maila z mojej poczty,nie wiem co się stało????? spróbuję jeszcze raz, jak jak nie dam rady to podaję adres sylwiozaura75@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosian musisz sie zarejestrowac... poem czekac na aktywacje konta - ja czekalam cala noc :( Apple wyslij maila na nasza skrzynke a Angela Ci wszystko wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple - Wysyłasz na naszą skrzynkę swojego maile to znaczyć będzie ze chcesz uczestniczyć w kółko różańcowym ;] Potem Angela prześle Ci na Twój adres linka do tego forum no i tak ( słuchaj GOSIAN też :):) ) Na samej górze pod tytułem jest zakładka rejestracja.. No i wypełniacie tam wszystko, TYLKO UWAŻNIE PRZEPISZCIE TEN KOD Z OBRAZKA, bo będzie was cofało. :P Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWOŚĆ KOŁYSKA SIMPLISITY 3 CONECO + POŚCIEL ! (numer 537922084) dziewczyny co myślicie na temat tej kołyski? bo zastanawiam się nad kupnem takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki, troche to skomplikowane ale moze dam rade:) jakby co bede sie dalej pytac. Maila wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzieki za linka do priv\'a. Sie zarejestrowałam, ale jakoś sie z tym mailem aktywującym nie spiesza...pozostaje czekac. Ja teraz z córcią urzęduje. Leżec nie bardzo się da (mąz w pracy, a ona a to piciu, a to cos innego...), ale kiedy moge tylko to sie kłade... Szukam teraz (półleżąc) w necie dziecięcych fryzur. Moja mała wczoraj w czasie, kiedy dosłownie przez moment na nią nie patrzylismy, uciachała sobie swoimi dziecięcymi nożyczkami niezłe kosmyki włosków. :/ Trzeba to teraz isc porzadnie wyrównac. Szukam czegos ciekawego ...Ot, paskuda mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylak ja widzialam ta kolyske na zywo jest sliczna .........tylko jak dla mnie malo praktyczna bo to gora do 6 miesiecy i pozniej znowu trzeba kupic cos nowego , ja wole lozeczko z przewijakiem .............ale naprawde jest cudna babka w sklepie nas namiawiala ze taka slodka i sliczna ze karuzelke ma jakas lampke melodie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Nikola my ją chcemy do naszego pokoju,bo łóżeczko będzie stało u malutkiej w pokoju i nie bardzo mamy możliwość przenosić łóżeczko, bo duży pokój służy nam też za sypialnię.I tak sobie myślałam żeby cały dzień mała spała u siebie w pokoiku a nocą u nas w pokoju w kołysce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:)... a ja zglądam i na to forum i na tamto:) już nie wiem gdzie czytac to czytam oba heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla kolyska sliczna tylko dla mnie malo praktyczna - moja corcia jak miala 4 miesiace dzwigala sie do siadania.. a to jest waskie i plytkie wiec bym sie bala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczki masz racje moje dziecko jak mialo 3,5 miesiaca juz sie rwalo do siedzenia czego kategorycznie lekarz zabronil , jak miala 6 miesiecy to slicznie sama siedziala wiec taka kolyseczke to fajnie miec ale tylko dla malego dzidziulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia juz ci wysłałam jesli ktos jeszcze chce to czekam na info pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja chyba niedokładnie spisywałam ten kod z obrazka,bo cały czas mnie cofało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba okulary muszę jakieś założyć ,cholerka:P to teraz po jakim czasie moge spróbować ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie na kafe jakos lepiej podoba. Teraz sie tylko zamieszanie zrobilo bo na dwoch forach bede musiala urzedowac a czasu za malo nawwet na jedno:(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeniesiemy sie na tamto wiec starajmy sie juz tu nie pisac bo faktycznie problem na 2 jechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie duzo lepiej na kafe podoba:)chyba z przyzwyczajenia bede tu zagladac a na dwa fora to juz czasu naprawde nie starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki przyzwyczaicie sie zapewniam ;) pozniej nie bedziecie chcialy juz wracac na kafeterie :) abysmy sie tam tylko wszystkie chetne znalazly to tu bedzie mozna sporadycznie zagladac. no chyba ze inne babeczki przejma kontrole nad cafe kwietniowek :) w koncu doczytalam teraz pojde sie podmalowac troche, ubrac i spadam do szwagierki mieszkania wczesniej musze jeszcze zajsc do rossmana bo dalam dwa dni temu fotki do wywolania, a zostalo mi jeszcze conajmniej 150 ktore chcialabym uwiecznic w albumie, cholerka bedzie ksoztowalo wrrr tak to jets jak sie ciagle cos odklada na pozniej a potem sumka rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie moge zalogować!!!!!a ten kod z obrazka to niech szlak trafi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo sie czeka na link aktywacyjny?bo ja juz z godzine czekam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×