Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Faktycznie teraz będe musiała na dwa fora zaglądać,a nie raz nie mam czasu na jedno:( kurcze jakoś nie moge się przyzwyczaić do tego drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mróweczki mnie pocieszyłaś:) Syla ja też ciezko znosze wszelkie zmiany:)musze sie postarać z tym walczyć. Mam pytanie czy mój syn(ten w brzuchu)ma Adhd:)a tak serio czy jak dziecko tak strasznie sie wscieka w brzuchu to po urodzeniu tez bywa nadpobudliwe i nerwowe-moze mamy,które maja juz dzieci maja jakieś doswiadczenia w tym wzgledzie? Ja nie moge w nocy oka zmrużyć a i w dzien mi nie odpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison ja sie tez zastanawiam nad tym, moj syn juz 2 razy byl obrocony, główką w dól a potem jakos inaczej sie obrocił, a podobno jak juz raz sie obroci to tak zostaje, widocznie moj jest wyjątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison tez się nad tym zastanawiałam,bo mam podobnie jak Ty. W dzień jest bardzo aktywny,ale to co wyprawia w nocy... Kupiłam sobie stodal i rutinoscorbin i jeszcze przydałoby mi się coś na ból głowy,bo z tym jest największy problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison, Kijaki, to pewnie nie jest regułą, ale moje doświadczenbie jest takie - ruchliwe w brzuchu, wybitnie ruchliwe poza nim. Tak mialam z córką. Ta to kopała wybitnie, w porównianiu z obecnym dzidziusiem brzuszkowym. A teraz nie usiedzi na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki ja sie leczyłam wapnem i syropem malinowym,na głowe t o apap jedynie,ale np.na mnie w ogóle nie działa.No i nie wychodz z domu z tydzien najlepiej.Wspólczuje Ci.U mnie jest jakas awaria i od wczoraj nie ma ciepłej wody i kaloryfery lodowate.Brrrr... Dobrze,ze jestescie-Wy zawsze umiecie pocieszyć:)Ja mam porównanie z poprzednia ciaza(a myslałam,ze Mati bardzo kopie:))ale to co sie teraz dzieje w moim brzuchu to jakis sajgon.Co do położenia to ja też juz nie wiem,bo teraz zaczal kopac dosłownie wszedzie wiec za chiny nie moge zlokalizowac gdzie sa nogi a gdzie reszta.W poniedziałek sie dowiem na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Naan nie strasz...ja własnie tak sobie mysle,ze mój syn jest słodkim,bezproblemowym dzieckiem od samego początku....to teraz dostanie mi sie mały diabelek:)Mam nadieje,ze tak nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje ze ta przeprowadzka nie zepsuje nam tego klimatu i szybko wsztstko wroci do normy.ja sie w piatek dowiem jak lezy maluch ide powtorzyc 3d bo sie schowal ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej naan wlasnie doczytalam...dobrze ze jestes juz w domku! Dziewczyny prosze o instrukcje w sprawie priva! Wyslalam maila z danymi na kwiecien2009@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie niestety musze zostac jeszcze tu,bo czekam na aktywacje konta. Poki co spadam zrobic jakis porzadek w domu.Pa brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"JA też niewiem jak jest ułożony,ale mam teraz tak jak kiedyś Wesolutka pisała,czuję go bardzo nisko. Dopiero od paru dni. Ostatnio się wystraszyłam,bo poczułam go w miejscu gdzie jest kość łonowa i jak się tam dotkłam to sie ruszał. Bardzo sie teraz obniżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się ciesze, Apple, choc o prawdziwy odpoczynek i leżenie plackiem to tu trudno... A ja Was nie chciałam straszyc, każda dzidzia inna i to o niczym nie świadczy, ale u mnie tak wlaśnie było, choc nie łudze sie wcale, że synuś, choc mniej i delikatniej kopie, będzie istnym aniołkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :) przyznaję się bez bicia, że jestem mocno do tyłu z tym co u Was, ale chciałam się z Wami przywitać i dać znak życia... u nas wszystko ok, tylko brzuszek zaczyna trochę przeszkadzać... ale to już w sumie najwyższy czas :) pozdrawiam Was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko w takim razie tez jest wyjatkiem - juz byl odwrocony glowkowo, potem posladkowo, ostatnio glowkowo, a teraz jestem prawie pewna ze lezy w poprzek - lezec sie nie da... Corcia stasznie wariowala w brzuszku i do tej pory ta ma.. myslalam ze Kubus jest spokojniejszy ale od dwoch tyg juz tak nie uwazam.. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadzam sie z APPLE ze nie mozna nadazyc....za Wami kochane;) Własnie posprzatałam z mezem...na strychu:(:(:(tez nie mial kiedy tylko teraz...ale juz trudno odpoczywam teraz chwilke a potem mamy jechac do mojej mamy...i po mojego kuzyna...:):):)który ma pomuc mojemu mezusiowi przy tych meblach nieszcesnych bo ja juz nie mam sił:(ale to jest tak ze cokolwiek rusze...to cos innego jest do roboty...:( Zaraz wysyłam tego maila na nasza poczte...:)bo poznije NIE NADROBIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie remont kuchni na przyszly tydzien przesunąl przez co opoznienie mamy z mebelkami dla Mikolaja bo nie chce ich ustawiac poki sie remont nie skonczy zeby nie kurzyc, wszystkie ciuszki juz mam raz wyprane w normalnym proszku i czekam zebym mogla wyprac w dziecinym i poukladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi mikolajamama,czy ty płacisz za to usg 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Juz sie zalogowałam na nowym i jest wszystko ok. Mój syncio tez ma w sobie tyle nergii ze az sie sama dziwie ale w nocy to tez juz mam problem z usnięciem bo i mauch nie śpi. I tez go czuje bardzo nisko i oby juz nie zmienił pozycji i nie robił mamie niespodzianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla-k płace, ale zlecil mi je lekarz zeby pomierzyc dokladnie malucha i sprawdzic czy wszystko ok, ostatnio go pani pomierzyła ale nie nagrala mi filmiku wiec ide teraz dograć za całość płace 250 zł ale nie żaluje bo pani odkryla jakies ognisko w serduszku ktore trzeba obserwowac no i napewno bede go badac dodatkowo po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam tylko dlatego ,że ja miałam robione 3d w 24tyg i wtedy dokładnie pan doktor nie widział buzi bo panienka zasłoniła ręką ,płaciłam 250zł też mi nie nagrał filmu i kontrola oczywiście jeśli chce też 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi polecil ten gabinet moj gin, sprzet maja swietny a usg bylo bardziej pod katem zbadania malca niz podpatrywania go, ale wiadomo że chce sie maluszka zobaczyc, tzn filmik mam nagrany ale jako 2 d i chwilami 3 d jak buzke troszke widac bo dziecie sie praytulilo do mnie tak ze mu tylko boczek buzki bylo widac a potem schowal sie pod kosc biodrową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to mnie mój MAZ PRZERAZA!!!! Je ze trzy razy tyle co ja!!!nigdy tak nie miał... a teraz masakra...Nie załuje mu ale bez przesady....pochłania straszne ilosci słodyczy...i kupuje sobie jakies jogurciki...ostatnio mi kupił dwie princeski...i dwie dla siebie zjadł swoje a moje sobie lazały bo nie miałam ochoty(mało jem słodyczy tylko czsem mnie najdzie...)no i chodzi za mna i sie pyta czy moze zjesc moja jedna...zjadł a potem druga i mi mowi ze mi odkupi... Wczoraj wieczor pochłonoł trzy MEGA WIELKIE DANIO...potem cała paczke familijnych...na kolacje zrobiłam frytki...on do swojej porcji usmazył sobie 5 jajek...i kawałek kurczaka z obiadu...zjadł to wszytko i za ok 1godz.mi sie pyta czy nie przejechałabym z sie z nim do sklepu bo by sobie kupił GOLONKE!!!:Ppowiedziałam ze nie pojade i zeby sobie wybił z głowy ze mu o 20.00 bede piekła golonke...troche sie ugadal ale dał sobie spokuj...a za chwilke sie pyta czy nie mam czegos słodkiego....i tym sposobem zjadł moje MERCI...całe!!!ktore mi kupił dwa tygodnie temu w ramach PRZEPROSIN po kłotni...(ja nie jadłąm bo nie miałam potrzeby...:)poprostu az mi sie smiac z niego chce...:) Wogole to mi sie sniło dzis ze mój maz KARMIŁ PIERSIA!!!!ALE NIE DZIECKO ....tylko niedzwiadka małego...bo sie przybłakał a był ciezki i gryzł mi sutki wiec postanowiłam ze maz bedzie karmił!!!i otem urusł i musielismy go do lasu wypuscic...ALE SIE OBUDZIALAM i usmiałam. strasznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajamama- bardzo chetnie tylko nie wiem jak:) Ciagle nie doastalam info na ten temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dostalas linka do forum? jesli nie zaraz ci wysle, jesli tak musisz sie zarejestrowac i juz bedziesz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKOŁAJAMAMO tez bym chetnie sie przeniosła ale nie wiem JAK!!!nic nie dostałam...linka...ani nic...wiec jakbys mogła to mi tez wyslij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA jUZ KIEDYŚ TU SIE ODZYWAŁAM ALE NIESTETY OSTATNIO MAM CZAS TYLKO NA CZYTANIE, TEZ MAM TERMIN NA KWIECIEN, A MAM JUZ 2DWÓJECZKE W DOMU, PRZYKRO MI ZE SIE PRZENOSICIE, NIE WIEM CZY MOGE DO WAS DOŁĄCZYĆ OTO MOJ MAIL JESLI TAK jkubala@gazeta.pl Bardzo prosze ojakies informacje bo chetnie dalej z wami bede!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia szkoda ze dopiero teraz sie odzywasz, zakladamy tamto forum dla tych ktore sie juz znają i pisza ze soba jakis czas, wybacz jesli zaczniemy zapraszac wszystkich to prywatne forum straci sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×