Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Witajcie ! Alison bardzo mi przykro z powodu tatusia ale musisz być dzielna i przede wszystkim wierzyć że wszystko będzie dobrze !!!!! Baderka jak się cieszę że będziesz miała córkę może wszystkie z 26 będą córki fajnie by było:) Ja mam wizytę dopiero 2 grudnia już tez się nie mogę doczekać, mam nadzieję że wszystko będzie ok. Witaj Olu widzę że też masz termin na 26 kwietnia :) Ciekawe kto u \\ciebie w brzuszku mieszka :) A propos laktatorów ja miałam aventa ręczny i powiem szczerze że dzięki niemu wykarmiłam Kamilka moim mlekiem bo mały urwis nie chciał za Chiny cyca ! Albo wypluwał albo przysypiał a tak bardzo chciałam karmić :( Więc 4 miechy dzień w dzień ściągałam pokarm co trzy godziny nawet w nocy! Tyle miałam mrożonek że Kamo miał zapas aż do 5 miesiąca hahha Mam nadzieję że ten maluszek pociągnie od razu z cycusia :) pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym miesiącu najlepiej mieć już przygotowaną torbę? Wkurzam się na mojego męża, ponieważ on nie podziela mojego entuzjazmu związanego z pakowaniem potrzebnych rzeczy w szpitalu wcześniej niż w marcu. To samo się tyczy kupowania wyprawki: malutkich kaftaników, śpioszków :) )(Jeju rozmarzyłam się i znowu chce mi się płakać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy mój małżonek też nie chciał nic kupować dla maleństwa, bo za wcześnie itp, sama kupowałam ciuszki jak mi się coś spodobało a to taka frajda:), jak chciałam kupić łóżeczko to udało mi się go jakoś przekonać ale potem był obrażony troszkę. Teraz już to jakoś akceptuje i kupiliśmy już nawet wózek, stwierdził, że przynajmniej będzie spokój:) z tą torbą do szpitala no to jeszcze sporo czasu ale zawsze poród może być niespodziewany więc lepiej być na to przygotowanym, tak w lutym można by się wstepnie przygotować chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chodzi o to, że chcę go angażować w kupno najmniejszej rzeczy. Wezmę go z zaskoczenia w takim razie przy okazji zakupów świątecznych. Wtedy już nie będzie miał wyjścia i kupimy chociażby malutkie skarpeteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie tylko i biegne po corcie do przedszkola.. ROzpisalyscie sie niesamowicie.. niebawem to nadrobie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy, czytalam ze 6 tygodni przed terminem dobrze juz sobie skompletowac wszystko, w razie - odpukac, przedwczesnego porodu. Ja jestem taka przezorna, ze pewnie w lutym czy poczatkiem marca juz sobie wszystko przygotuje. A dla dzidzi mam na razie tylko kilka drobiazgow, jednak juz coraz bardziej wiem co i gdzie kupic, bo ostro sledze sprawe w internecie. Osatnio kupilam flanelki (mozna je traktowac jako lekkie kocyki np.) i otulaczek na stronce motherhood http://motherhood.pl/produkty.html Kupilam tez ta poduszke/kojec dla kolezanki w bardziej zaawansowanej ciazy (na urodziny). Jak na razie jest bardzo zadowolona, tym bardziej, ze musi do porodu lezec w domu. Sama sie zastanawiam nad kupnem dla siebie, tym bardziej ze ten kojec przydaje sie tez po porodzie i do karmienia. Skarpeteczki tez juz mam:) Mysle ze faceci nie maja zakodowanego tak bardzo \"wicia gniazda\", dlatego czasem z oporem albo zdziwieniem reaguja na te nasze zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, stare i nowe! Gratuluję synków i córeczek - ale tak dużo napisałyście od wczoraj, że już nie pamiętam komu dokładnie gratulować, wiem, że na pewno Baderce:) U mnie taki sajgon od rana, że dopiero niedawno zdążyłam Was poczytać a zaraz znowu w biegu wracam do obiadu. Alison, strasznie przykro mi z powodu taty. Chyba nie ma słów by Cię pocieszyć więc napiszę tylko, że wszyscy jesteśmy tu razem z Tobą i ściskam Cię cieplutko! Coś pisałyście o laktatorach, ja też chciałabym kupić. Z kolei słyszałam dużo dobrych opinii o Avent isis i taki chciałam kupić, chociaż zaniepokoiło mnie, że któraś z Was go miała i okazał się kiepski. Ja taką wyprawkę do szpitala chciałabym mieć mniej więcej gotową pod koniec lutego, tak dla spokoju własnego sumienia. Ale chyba niezależnie kiedy która z nas to zrobi, czy wcześniej czy później, najważniejsze żeby miało się poczucie, że chociaż to już gotowe i żeby się tym nie martwić:) A u mnie od rana same nieprzyjemne wiadomości: podatek do zapłacenia, informacja, że coś trzeba zwrócić do zusu i jeszcze przyszło mi jakieś pismo, że jakiegoś ubezpieczenia nie zapłaciłam. To ostatnie akurat wyjaśniłam - coś im się w systemie pokręciło i mieli błąd. No ale czeka nas sporo do zapłacenia podatku i do zusu ehhh Ciężki koniec roku... I jeszcze jak myślę o kupnie prezentów na święta. Tak się składa, że mamy dużo dzieciaków małych w rodzinie, wczoraj troszkę oglądaliśmy różne zabawki, ale ceny są kosmiczne po prostu. Na dodatek pogoda taka, że całe szczęście, że nigdzie nie idę. Taki dzisiaj mam nastrój do narzekania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do szpitala pakowałam się w sobotę, bo coś mnie tknęło, że już by wypadało a w niedzielę jechaliśmy na porodówkę... ale nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszku proszę Cię bardzo nie poruszaj tematu finansów na koniec roku, bo to normalnie masakra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się :( Ale faktycznie może lepiej tematu nie poruszać, po co sobie psuć nastroje... Zapominamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tata Alison z rego co pamietam jest chory..... Alison wlasnie oglada swojego maluszka na usg bo miala na 14:30 ale jej zazdroszcze!!! Ja na 17 ide i normalnie od rana miejsca nie moge sobie znalezc. Tez ide bez mojego bo niestety nie dal rady przyjechac ..ale za to z synem i zkolazanka pojade moze mi pozazdrosci i tez sie zdecyduje na drugiego dzidka Nie mysle narazie o wyprawce jesli juz cos kupuje to bardziej dla przyjemnosci niz dla kompletowania ale planuje tak kolo lutego wybrac sie do szpitala i tam sie zapytac jakiejs poloznej bo co szpital to obyczaj wiec wole wiedziec jakie obyczaje panuja akurat w tym co bede rodzic Na krwawienia najlepsze moim zdaniem sa pieluchy bella to takie mega podpaski, tamponow nie mozna niestety stosowac bo ktos tam pytal, i po cesarce tak samo dlugo trwa krwawienie jak po porodzie sn, a to jakie jest obfite to kazda indywidualnie bedzie przechodzic. Ja po pierwszym porodzie tydzien masakrycznie krwawilam potem nastepne dwa tak lekko potem 2 tyg przerwy i w 6 tyg znowu troszke i jeszcze tak dla bonusu chyba przez 9 mcy karmienia nie mialam okresu wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewyszki:) ja dziś wcześniej z pracy bo malują u mnie ściany i odnawiają cały parter,ja mam pokój na 2 pietrze, ale i tak smierdzi..zrobiło mi się aż słabo i szefuncio powiedział bym sie zwolniła wcześniej do domku- niezdrowow w ciąży wdychać takie \"opary\". Inka GRATULUJE chłopczyka:)! Aleksandra2p- Witaj:) Angela strasznie mi przykro z powodu Twojego taty... moja mama też ma za soba chemoterapie- na szczęście obecne wyniki są dobre co najważniejsze:) Trzeba być dobrej myśli... WIARA CZYNI CUDA- pamietaj:) Mój mąż to samo... dziewuszki nie podzila entuzjazmu zupełnie.. hehe.. doradzi najwyżej co do koloru..ale twierdzi,że mamy czas na kupno łóżeczka, wózka,wanienki itp... ja sie nie mogłam pochamować i kupiłam już kilka ubranek narazie w neutralnych kolorach... bo nie mam 100% pewności co do płci dzidzi jeszcze;)- ja mam USG dop 2 grudnia.. więc jeszcze troszke.. ehh.. nie moge się również doczekać:) Hymmm myślałam,że obejdę sie bez laktatora ale widzę,że jednak bedę musiała go zakupić;)Oby tylko mleko w piersiach było... bo moja mama karmiła mnie np 2 dni:D heeh;) Co do torby to ja pomalutku bede kupowała rzeczy by ją spakowac pod koniec lutego.. w końcu dzieci już urodzone w 36-40 tyg uważane sa za donoszone maluchy:) Wolę mieć już wszystko przygotowane...w razie jakbym musiała wcześniej jechać na porodówke;) Kochanym brzuszkom, które mają dzisiaj USG życzę POWODZONKA!! i czekamy na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wstrzymuje z laktatorem jakby co to zawsze moge kupic potem na szybko jak sytuacja bedzie tego wymagac Ide sie szykowac bo zaniedlugo 17 hehehehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężuś niestety nie cierpi zakupów, jedynie zakupy spozywcze zawsze zrobi ale żeby np pójść ze mną kupić jakiś ciuch to już masakra, jak wybieraliśmy ostatnio kanape pół dnia to wyglądał jak po nocce w pracy:) już się do ego przyzwyczaiłam i ciuszki kupuje sama a on potem podziwia, jedynie większe zakupy konsultuje no i biore go na tragarza:)nawet jak ma sobie coś kupić to musze go wyciagać do sklepu, tak to juz jest z tymi facetami Izabart zazdroszcze ze Ty juz na 17m ja do tej 20 to chyba jajo zniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nadrobilam zaleglosci :D Ola witaj wsrod kwietnioweczek :) Baderka gratulje dziewczynki, Inka gratuluje chlopczyka Angela trzymaj sie... MAja to dobrze ze juz lepiej, moze faktycznie przechodzi ci ten zastoj - oby... Co do laktatorow to moje kolezanki z kolei narzekaly ze elektryczne tak bucza ze mleko nie chce leciec.. Napewno kupie AVENT reczny razem ze sterylizatorem do butelek - takie zestawy widzialam... NApewno nic mnie bolalo sciaganie mleczka, z reszta robilam to bardzo zadko.. Apple twoja lista jest ogromniasta.. napewno nie pakuj tyle koszul (mi wystarczyly 3 ) 1 krotsza do porodu ktroej w razie czego nie bedzie szkoda wyrzucic i dwie do karmienia.. Nie bierz dezodorantow bo przy noworodku nie wolno ich uzywac... CO do majtek hmm ja uzywalam normalnych bawelnianych i podpasek XXL :) Ja gdzies wyczytalam madra rade ze do porodu spakowalam 2 torby - jedna z moimi i meza rzeczami do porou, a druga maluszka i oje rzeczy na potem - na porodowke wzielam tylko pierwsza, a druga zostala w bagazniku, dopiero jak bylo po wszystkiem maz przyniosl druga a zabral pierwsza :D:D MAm nadzieje ze nie namotalam za bardzo :) Maz tez nie podziela mojego entuzjazmu.. cieszy sie ale zeby podniecac sie kupowaniem ciuszkow czy ciaglym gadaniem o kopniakach... Apple jak mnie instynkt wicia gniazda dopadl to w 9 miesiacu z ogromnym brzucholem mylam okna w calym mieszkaniu :D Filka tampona po porodzie to raczej nie dasz rady sobie wlozyc ze wzgledu na bol... Legally ja lozeczka turystycznego nie polecam poniewaz 1. Latwo kurz sie zbiera - ciezko wyczyscic..2. nie da sie wyjac szczebelkow jak maluch zacznie chodzic - bedzie probowac wychodzic gora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze oglądam właśnie Drzyzge, jest o dzieciach które urodziły się z deformacją twarzy, straszne ... teraz jeszcze bardziej się stresuje przed wizytą:( mi sie takie łóżeczka też podobały ale słyszałam opinie, że takie łóżeczka są mniej wygodne dla maluszka i mniej stabilne, zwłaszcza jak dziecko zaczyna wstawać więc narazie kupiłam tradycyjne: http://www.allegro.pl/item478049595_4b_klups_lozeczko_radek_vii_teak_materacyk.html, takie turystyczne pewnie też kiedyś kupimy jak nadejdzie czas, że będziemy dziecko zostawiać u babci, ja się zastanawiam nad czymś takim jeszcze: http://www.allegro.pl/item482557839_oryginalny_kosliper_snuggle_nest_firmy_babydelight.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGELA przykro mi strasznie ale dziewczyny maja racje TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI...pesymistyczne nastwaienie do sprawy nie pomoze...Trzymam kcuki i wierze ze wszystko bedzie dodrze:)JESTESMY Z TOBA:) Ja własnie wrociłam od lekarza MROWECZKI miałas racje mam KOLKE NERKOWA...kurcze juz myslałam rano ze mi przeszlo a tu o 13.00TAKI BÓL ze niedowytrzymania...i pojechałam do swojego gin(kazała mi połozna wejsc bez kolejki...ledwo na nogach stałam...a te stare babska z agresja oczywiscie...) Ogolnie mam bardzo duzo pic lezec w łuzku wygrzewac sie...no i lek mi przepisał ale bylismy w 4-ech aptekach i NIE MA:(:(Zamowiłam bedzie jutro...rano:)i kazał mi nospe 3xdziennie...a jak nie przejdzie to wtedy antybiotyk..ale wolałabym uniknać...:( TEraz zabieram sie za M jak Mama...a pozniej zagladne zeby zobaczyc co u tych ktore miały wizyty dzis:)Pozdrawiam te brzuszki:)Życze powodzonka...ja USG dopiero 2 Grudnia:(EEhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Maja współczuję rówież... ale dobrze,że juz wieszczym sa spowodowane te bóle.. hymm teraz się wygrzewaj i wyleguj... zdrówka jak najwiecej życzę:* To łóżeczko turystyczne (z linka) jak zauważyłam ma odpinany bok by dziecko mogło sobie spokojnie wyjść z łóżeczka jak zacznie raczkowac czy chodzic... hymmmm chyba zakupię tez takie i takie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystałam z zaproszenia i się dołącze:) Dużo Was tutaj, chyba się pogubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie:) Kijaki widze ze juz jestes w naszej tabelce:) Zobacz czy sie wszytsko zgadza NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.........................5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO dziewczyny własnie nospa zaczeła działac i ból ucichł...powiem Wam ze jak pare tyg.temu chwaliłam sie ze mnie nic nie boli tak teraz tego załuje BO NIE PRZYPUSZCZAŁAM ZE TO TAK BOLI...:( Lekarz sie pytał czy za młodu chodziłam z \"plecami na wierzchu\"...mowi ze go trafia jak widzi ja teraz chodza 16-latki bo za pare lat sa takie problemy przez to...:( Kurcze a ja mało tego ze nerki to jeszcze grypsko...lekarz zdenerwowany mowi ze straszne osłabienie organizmu:(jedyny plus to ze znow SŁYSZA ŁAM BICIE SERDUSZKA MOJEGO MALUSZKA...:):)bo tylko to mozna w moim gabinecie jak narazie:(napewno zdaze urodzic zanim USG dostana...:( Mój mezus dzis szaleje tak sie mna przejał...i krzata sie sprzata...A JA z przerazeniem stwierdzam ze zrobiłam z niego KALEKE...:(TA K TAK zawsze wszystko ja robiłam on tylko przychodził zjadał obiad...zawsze uwazałam ze ciezej niz ja pracuje i mu sie nalezy...i teraz załuje bo ciagle mnie o cos pyta: \"DZIUBEK A GDZIE MY MAMY CEBULE???\" \"KOCHANIE NIE DENERWUJ SIE ALE JAK WŁASCIWIE MAM UGOTOWAC RYZ??? \'A MY MAMY SÓL???\" a najbardziej mi sie podobało... \'A MY MAMY OSEŁKE BO WSZYTSKIE NOŻE TAKIE TEMPE...:):):) i dobrze mu tak bo ja sie prosze od kilku tygodni o naoszczenie nozy...a teraz sie wział za gotowanie(oczywiscie jego popisowe danie to sos ze słoika z kurczakiem i ryzem...:)hehe ZAWSZE IDZIE NA ŁATWIZNE:)i leze sobie w sypialni grzeje sie w łuzeczku i słucham radia na cały regulator...(mezus mi puscił zebym wiedziała co sie na swiecie dzieje)i ODOWIADAM NA SETKI JEGO PYTAN az sie boje wejsc do kuchni...:D Ale niech sie uczy bo jak dzidzia przyjdzie na swiat to juz nie bedzie miał tak luksosowo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesze cie Maja ze pierwsze skurcze porodowe sa podonie bolace tylko w innym miejscu :D:D Ja tez pamietam myslalam ze umre - az na pogotowie pojechalam bo myslslam ze rodze :D @ łózeczka to dobry pomysl :D Kijaki witaj! No.. brzucholki czekamy na relacje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny mogę już imie wybierać......dla CHŁOPCA...:) Będę miała 3 facetów w w domu..mam nadzieje,że męski sojusz przeciwko mnie się nie zawiąże:) Popłakałam się na tym USG z dwóch powodów:maluszek był taki śliczny i cały czas fikał koziołki jakby wiedział,że jest obserwowany(a jego pora na pobudke to zawse wieczór),no i lekarka nastraszyła mnie,że z serduszkiem może być coś nie tak:(Stwierdziła,że pszyszłam o dwa tygodnie za wcześnie i nie mogła go jeszcze dokładnie obejrzeć i wedlug niej jest wszystko ok,ale jakieś tam watpliwości są.Mam przyjść za dwa tygodnie.Nie wiem dokładnie o co chodzi,przedsionki i komory ok,tylko coś z zastawka może być nie tak.Jak zobaczyła,że zaczęłam ryczeć to uspokoiła mnie,że jeżeli nawet coć jest nie tak to i tak nie jest to nic grożnego. W koncu nie wiem czy są powody do niepokoju czy nie.Musze czekać całe dwa tygodnie:( Wszystko inne ok-342gramy,długości niestety zapomniałam się zapytac a zdjęcie jest u mojej lekarki.W poniedziałek skseruje sobie zdjęcia to popatrze. Narazie musze dojść do siebie,bo chyba sspodziewałam się jednak dziewczynki.Coż chłopaki górą na naszym forum:) Iza,Filka trzymam kciuki.Iza pewnie juz wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alison gratuluje:):) Na pewno wszystko bedzie dobrze :) Rzeczywiście przewaga chłopaczków...ale bedzie skiit jak i mi zrobi niespodziankę moja dzidzia i sie wreszcie rozkraczy... alekarz powie,że jednak chłopiec;) hheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALISON gartuuuuullluuuuje chłopaka:):):)hehe ja tez sie napewno na swoim porycze...:)jak samo serduszko słysze jak bije to mam łzy w oczach:) MRÓWECZKI to mnie pocieszyłas hehehe:)to w takim razie smiało moge powiedziec ze przy bolach porodowych...bole podczas miesiaczki to PIKUŚ...:(EEhhHH Własnie zjadłam sosik mojego MENA tyle ze z chlebem...bo udało mu sie jednak rozgotowac nasze dwie ostatnie torebki ryżu:)KOCHANY JEST:D KIJAKI witaj....:)widze ze tak jak ja przeszłas PORONIENIE:(Przykro mi wiem co to znaczy:( Wogole to dziekuje bogu za mojego LAPTOPA...przynajmniej moge lezec w łuziu i smigac po necie...:):):):)BARDZO WYGODNA RZECZ:) Stwierdzam ze dzidzi albo posmakowała kuchnia TATY albo odrotnie w kazdym razie RUSZA SIE JAK SZALONE...:D albo z radośći albo nie:):):):):)Tatuskowi mowie ze z RADOSCI chodzi dumny...:D Jestem po lekturze M jak Mama i .....strasznie jestem zadowolona mnostwo ciekawych tematow dla mnie: \"PORONIENIE I CO DALEJ...\"-aż sie popłakałam przypomniałam sobie mojego aniołka...i co wtedy przeszłam...:(:( \"BEZPIECZNE sposoby na przeziebienie...\"-w sam raz dla mnie...:) itd.JEST O ALKOHOLU...I O LAKTATORACH...I O KREMACH NA ROZSTEPY...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Własnie jak u Was dziewuszki z rozstepami? Wielkimi krokami zblia się już 6 msc...brzusio z dnia na dzień coraz wiekszy... hymm??? ja narazie na brzuszku nie mam... za to zrobiło mi sie pare małych na boku piersi:(.... juz smaruje i smaruje... i i tak sie pojawiły:( Dziewczynki czy Was też czasami szczypią brodawki??? Dzisiaj w pracy to mnie szczypały, rwały , łaskotały, piekły... a nie wypadało mi sie dotykac przy petentach:d.. by sobie pomysleli heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×