Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

moni nie musi byc pełny pęcherz, nawet to utrudnia wiec najlepiej idz sobie zaraz przed wizytą do wc. Pełny pecherz musi byc kiedy robione jest USG jamy brzusznej i nerek. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za informacje. Taka jestem podekscytowana, że zobaczę mojego Dzidziuka. Jestem już w 11 tyg. więc mam nadzieję, że sporo zobaczę. Oby tylko wszystko było w porządku. Dziewczyny, czy Wy tez macie takie \"ataki\" głodu nad ranem? Mnie to głód potrafi wybudzić ze snu. A dziś to pobiłam chyba rekord świata. Potworne ściskanie w żołądku obudziło mnie o 3 w nocy i musiałam iść do kuchni i zjeść płatki z mlekiem. Całe szczęście miałam już ugotowane w lodówce. Trochę sie obawiam tych moich napadów, bo jak tak dalej pójdzie, to za bardzo utyję. Poza tym nie wiem, czy to takie zdrowe, jeść w środku nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni ja przy corci spalam z kanapkami przy lozku bo budzilam sie z glodu nawet dwa razy w nocy.. a przytylam ksiazkowo 13 kg.. teraz budze sie na siku i pic :D ale mysle ze na jedzenie tez niedlugo zaczne bo jak wstaje to zołądek mi az sciska z glodu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) no to podaje swoj termin: na 02.04.2009. pozostale dane do tabelki to imie:malgosia, wiek (bo zakladam, ze chodzi o wiek):25, pisze do was z daleka, bo z okolic mediolanu a dokladnie z varese. a ta cyferka w kolejnej kolumnie? co oznacza? mc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, cyfra to miesiąc. Musisz sama skopiować tabelkę, uzupełnić swoje dane i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
u mnie tez już 11 tydzien 20.09.2008 mam usg i juz nie moge sie doczekac dziewczyny która z was juz przez to przechodziła tzn. ktora juz raz widziala dzidzie w 11 tyg na usg? co można zobaczyc? juz przypomina małego czlowieka? to moja pierwsza ciaża i nie orjętuje sie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom...1..... ........ 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........ 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 ............. 02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25........Varese/Mediolan...3.....02.04.2009 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... .... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2........... 03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... ........ .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ......... 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..... 06.04.009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........ 07.04.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .3... 08.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........ 08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... ....... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... ......... 10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... .... 10.04.09 rozalka82..........Kasia..........26.......Kraśnik...... . .....3............15.04.09 kijaki.............Justyna......23.......Andrychów...... 3......... 20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2............ 22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........1. ...........24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... 29.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ........... 02.05.09 natala ja jestem w 11tc i na pierwsze usg ide w piatek :) jak masz tyle cierpliwosci to za 3 dni napisze ci dokladnie jak nasze dzieciaczki w tej chwili wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj panterko!! ja mialam usg w czwartek to byl koniec 10 tyg.. dzidiza ma raczki, nozki, bijące serducho i ma 47 mm... nastepne w pazdzierniku.. to bedzie 15 tydz - juz nie moge saie doczekac.. Wogole to postanowilam ze jutro powiem z w pracy takze trzymajcie kciuki bo nie wiem czemu ale strasznie sie stresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczki3 dzieki za cieple powitanie! 47 mm to juz piekny wynik!!! ja bede robila usg w ierwszym dniu 12tc. ciekawe ile bedzie mierzylo wtedy moje malenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala mam tu cos dla ciebie :) oto usg robione w 11tc. cuuuudo! widac juz wsdzystko :) i to malenkie bijace serduszko 😭 wzruszylam sie choc to wcale nie moje usg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja zupełnie zmienię temat. Mam wielką prośbę i pytanie. Czy któraś z Was ma gdzieś nagraną piosenkę Button Hackers - Między Nami? To ma być nasza piosenka na 1szy taniec i nigdzie jej nie możemy znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek wybieram się na 3 usg. Na pierwszym w 4 tc była tylko ciemna plamka. W 7 tygodniu 13 mm i serduszko bijące. Co zobacze tym razem? bardzo się denerwuję i nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilysmy.. padam :) wyszperałam na jakims forum że usg dpochwowe wykonuje sie do 14 tyg.. a ja nastepne mam w 15 :D nareszcie wezme meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka! To jak ja jutro będę miała usg, a jestem w 11 tc, to myślisz mróweczki3, że będę miała dopochwowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc ja też będę miała usg \" dowcipne \"... szkoda, chciałam męża zabrać. U mojego lekarza jest taka zasłonka przesuwana zasłaniająca fotel, po to by ojciec czuł się swobodnie podczas obserwacji. Ja jednak zaczekam chyba jeszcze i po 15 tyg wybierzemy się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla-k
Cześć dziewczyny. Ja też miałam w 8 tyg."dowcipne" usg,ale męża miałam z sobą i widział naszą Kruszynkę,powiedział że przeżycie było super. Pan doktor sam go zaprosił do oglądania dzidziusia,i powiem szczerze że nie ma się czego wstydzić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na pewno bede miala usg dopochwowe. ale chodze do ginekologa kobiety i mysle ze to tak naprawde ma wieksze znaczenie dla meza niz dla mnie. mysle ze moglby sie poczuc skrepowany patrzeniem jak obcy facet mi cos tam wklada :) a kobiete ginekologa potraktuje chyba bardziej naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie lady p. mój mąż powiedział, że nie wytrzyma jak jakiś facet będzie mi coś tam wkładał. Dla mnie temat jest obojetny, mnie to nie krępuje, bo lekarz to lekarz i taka jego rola. Zreszta przed samym zajściem w ciąże miałam zabieg ginekologiczny w szpitalu i tam co chwile na fotel i raz taki lekarz później inny mnóstwo pielęgniarek. Trochę mnie to zahartowało nie ma się co wczuwać. Jednak jak chłop nie wytrzyma :) to poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×