Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Kurcze Mróweczki współczuję. Może najlepiej zadzwoń do lekarza bo Ci sie to może jakoś rozwinąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) umówiłam się na najbliższy wolny termin tj 24.09 ... 9 dni czeknia... pomyślalam że od razu mu powiem zeby sprawdził czy z dzidzia wszystko oki poniewaz moja mala miala ten rumien zakaźny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za życzenia:) Karolina ja miałam właśnie takie zwykłe bolerko, ale jeśli ślub masz za miesiąc to zdecydowanie polecam coś grubszego. Mróweczki a na to gardło to tylko tantum verde? Inne pastylki nie wchodzą w grę? A gripexu w ogóle nie mogę brać, bo mam uczulenie na któryś składnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialb
Hello Izabela :) Mam niejadka i jeszcze w kwietniu nowego dzidziusia:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteś wreszcie:) Tak się zastanawiałam wczoraj że coś Cię tu ostatnio nie widziałam:) Piosenka super choć tańczyliśmy chyba ciut niezgrabnie :) Ale gdyby nie Ty to nie tańczylibyśmy jej w ogóle:) U Was też tak zimno jak u mnie? Brrr aż się nie chce wstawać z łóżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj orzeszku strasznie zimno.. a mnie jeszcze męczy przeziebienie.. wlaśnie staram się wypić mleko z miodem i czosnkiem.. ale niestety odruch wymotny mi na to nie pozwala... bleee jakie to straszne..:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, pogoda koszmar!!!!!!!!! Mroweczki, mam ten sam problem (hemoroidy), gin mow ze na razie nie chce nic przepisywac bo wiekszosc masci i czopkow mozna stosowac od 4 miesiaca ciazy. Powiedziala ze jak nie moze wytrzymac to moge kupic w aptece masc bez recepty ale taka ktora napewno mozna stosowac we wczesnej ciazy (kupilam homeopatyczna, razem z baka w aptece sprawdzalysmy kilka masci i czytalysmy ulotki). Pamietasz wode z miodem? Ona dobrze robi na \"smarowanie\":) sorry za te opisy ale w sumie gdzie mamy o tym pogadac.... ? Lyzka oliwy na czczo a nawet chleb ze smalcem tez pomoga (tzn przyniasa ulge). A wyleczymy sie z tego dopiero po porodzie niestety... mnie chyba czeka operacja, bo mam to juz jakis czas...:( Dziewczyny zycze milego dnia pomimo koszmarnej aury :) 🌻 cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam wam suszone sliwki. ja na \"szczescie\" mam dokladnie odwrotny problem odkad zazlam w ciaze. same wiecie, jak nie urok.... Ale wiele moich kolezanek w ciazy stosowalo na zaparcia wlasnie suszone sliwki. wieczorem nalezy zalac je wrzatkiem w szklance i odstawic na noc. a rano mamy gotowy pyszny kompocik :) wypijamy do dna i zjadamy sliwki. stsowany codziennie podobno jest najlepszym lekarstwem na zaparcia. no i w smaku zdecydowanie lepszy od syropu baderki :P orzeszku najgoretsze zyczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) orzeszek wszystkiego naj :) droga Pantero...do jakiego syropku Ty pijesz co? tamten był na przeziębienie i byl to przepisz naszej papierowej koleżanki... a że sprawdzony to ja pozwoliłam sobie go tutaj zapodać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko porownywalam smaki baderko :D sama przyznasz ze suszone sliwki z miodem brzmia bardziej apetycznie od czosnku z cytryna :P a tak poza tym to co to za zaraza? na wszystkich topikach dziewczyny przeziebione... a tak poza tym, to moglabys pisac wolniej bo ja zanim przeniose sie z naszego topiku na ten tutaj i spowrotem to zawsze mnie wyprzedzasz!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jestem jestem :) ostatnio malo pisze ale regularnie czytam. z mojego drugiego topicu scielam sie z jedna dziewczyna, z ktora w sumie od samego poczatku sie nie dogadywalam. ona ma zdanie na KAZDY temat nawet taki ktory ja nie interesuje i zaraz jakies przyklady daje... denerwujace jest to dla mnie straszne i czuje sie jak dziwolag, bo wiekszosc dziewczyn sie z nia zgadza a tylko ja protestuje, druga polowa z kolei sie nie udziela... ehh kicha u mnie jest 9 st. na dworzu, przed blokiem wczoraj postawili nam cyrki :P pewnie dzis bedzie wystep. ale gdyby ktos zaproponowal mi aby z jego dzieckiem posiedziec to musialabym juz zimowa kurtke nalozyc... moze niedlugo zaczna grzac?? kurcze jesiennej kurtalki nie mam a podoba mi sie cos takiego tylko jakies dziwne wymiary to ma http://allegro.pl/item434272645_abercrombie_kurtka_brooke_2_kolory_super.html chodzi o to ze rekaw jest prawie tej samej dlugosci co kurtka... a mierzenie siebie samej jakos zbytnio mi nie wychodzi... dzis chyba pojde do tej ginki, bo za tydzien juz zacznie sie 12 tydzien ciazy i przydaloby sie porobic badania... nie chce mi sie nigdzie wychodzic zimno strasznie a nie mam sie w co ubrac... z checia zalozylabym ta zimowa ale nie chce tez wygladac jak ufo, sama juz nie wiem co robic. ciesze sie Orzeszku ze zatanczyliscie do tej piosenki, a czy dobrze czy zle to chyba nie ma znaczenia, najwazniejsze ze bedzie pamiatka a pozniej z tego waszego tanca bedziecie sie smiac :) a i musze do swojej poprzedniej firmy wybrac sie znowu, bo zauwazylam ze w moim swiadectwie pracy jest blad w peselu, babka wypisala 87 rok urodzenia a przeciez ja z 84 :O ehh i na stacje msuze zajechac, tylko cholera sama ejstem moj pojechal do pracy i nie wiem co robic. albo taxi co teraz strasznie drogie jest albo bede marznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1983
ale sie roz;isalscie dziewczyny fajnie:) napewno wasze rady sie przydadzą w razie jakiegos przeziębienia:) u mnie tez jest zimno, wczoraj tak zmarzlam, ze nie moglam w domu się dogrzać, a dzis już założyłam do pacy gruby sweterek. Przeraza mnie ta pogoda i mysl co bedzie 11 pazdziernika na moim slubie...mam nadzieje, ze nie bedzie az tak zimno. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego dziewczyny od kwietnióweczki tegorocznej !!! trzymam kciukasy za Was szkraby kwietniowe są super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple.. ja az takich zaparc nie mam jak na początku- jem codziennie jablka i nawet dzialaja troche.. tzn nie jest nadal jak powinno ale troszke lepiej... tylko to krwawienie.. ide za tydzien do lekarza zobaczymy co to.. Gardło juz mi przechodzi, tantum verde dziala, ale w nocy tak kaszlalam ze mnie zaczelo w pachwinie kluć dziewczyny u mnie niesamowicie zimno i na dodatek pada od rana - chodze w zimowej kurtce i nie obchodzi mnie co mysla inni wazne zeby nam bylo cieplo :D U mnie w bloku jutro wpuszczaja wode do kaloryferow zeby sprawdzic szczelnosc wiec pewnie gdzies za tydzien zaczna grzac, a przynajmniej mam taka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żyję:) U mnie też jeszcze nie grzeją, a dziś w nocy nawet dołożyłam koc pod kołdrę. Od jutra też wyjmuję chyba kurtkę zimową, bo mimo swetra i płaszcza strasznie dziś zmarzłam. U mnie padało cały dzień i dalej pada. Resztę wieczoru zamierzam spędzić pod kocem z czymś słodkim:) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1983
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .3... ...31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom...1..... ........ 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........ 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 ............. 02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...3. ....02.04.2009 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... .... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2........... 03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... ........ .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ......... 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..... 06.04.009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........ 08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... ....... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... ......... 10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... .... 10.04.09 rozalka82..........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 kijaki.............Justyna......23.......Andrychów...... 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?... .........1......20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2............ 22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........1. ...........24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... 29.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ........... 02.05.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
Roxelka a rozmawiałaś juz z lekarzem o porodzie? bo piszesz że cesarke bedziesz miała.. ja sie wlasnie zastanawiam co jest lepsze.. wolałabym cesarke ale boje sie ze nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę chciala rodzić naturalnie.... juz rozmawialam z lekarzem na ten temat.. wybralam też szpital.... na jutro umówilam się z moim lekarzem na kolejne usg.. mam nadzieje, że moje przeziębienie nie zaszkodzilo dzidziusiowi..., że wszystki będzie ok... bardzo się boje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanko. Jakich kosmetyków używacie w czasie ciąży? Ja troszkę ograniczyłam stosowanie kosmetyków. Wiadomo - to głównie chemia. Używam tylko lekkiego kremu na dzień i noc, zrezygnowałam z fluidów, tylko trochę sypkiego pudru, a cienie tylko mineralne. Z perfumami tez ostrożnie i antyperspirant tylko wtedy, gdy muszę. Do kąpieli kupiłam sobie płyn dla kobiet w ciąży - raki z rosmana pomarańczowy z kobieta z brzuszkiem. Z tej serii mam tez balsam i codziennie sie balsamuję, szczególnie brzuch. Tragedia się dzieje z moimi włosami, wypadają mi garściami, aż byłam zmuszona ściąć, ale na to nic sie nie poradzi. Acha, z lakierów do paznokci tez zrezygnowałam, bo mdli mnie od zapachu. Od kąt jestem w ciąży bacznie czytam skład kosmetyków, ale szczerze powiedziawszy, nie zawsze skład jest pełen, albo są takie nazwy, że nie wiadomo, czy zawierają witaminę A, czy nie. Witamina A, nawet w śladowych ilościach, może bardzo zaszkodzić dziecku, więc lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym naturalny poród, a szpitala nie wybierałam bo mam tylko jeden w mieście ale za to dobry :D Rozalka ja ide w przyszłym tygodniu bo sie zestresowałam tym rumieniem mojej corci (szkodzi plodowi) i hemoroidami :D Moni ja bez makijażu nie wychodzę z domu - cere mam tak beznadziejna teraz ze bym chyba wszystkich w szkole wystraszyla... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
ja też teraz uzywam wiecej sypkich pudrów ale wydaje mi sie ze kosmetyki do makijazu nie maja wielkiego wpływu na ciaze nie uzywam zadnych kremow na cellulit ani modelujacych piersi itd.. mydło normalne w płynie i na mokre ciało oliwke dla dzieci a na wieczor krem na rozstepy dla kobiet w ciazy i serum na piersi tez z serii dla kobiet w ciązy zrezygnowalam z balsamow samoopalających podobno nie szkodzą ale napewno zdrowe tez nie sa.. a włosy tez mi garsciami wypadaja! nie martwcie sie dziewczyny taka nasza rola:) odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Roxelka, umiar przede wszystkim. Nie trzeba dać się zwariować. Ale uważać na szkodliwe rzeczy też trzeba. Współczuję dodatkowych bóli blizny, masz jeszcze gorzej, niż my bez cc. Wiem, że moja kumpelka stosowała specjalna maść na bliznę, żeby sie równo rozchodziła. W każdym bądź razie trzymaj się, na pewno wszytko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o balsamach "dla kobiet w ciąży" na rozstępy i na piersi :D W ogóle to jak się czujecie pod koniec I trym. ? Mi przeszły mdłości, energii przybyło (przynajmniej do południa :) )wstawanie na siku niestety pozostało.. Teraz przeziębienie mnie dręczy.. kaszle, kicham i smarkam na okrągło.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a widać wam już brzuszki? Mój w tym tygodniu lekko się zaokrąglił i wysunął "do przodu", tak że jak założę coś przylegającego do ciała, to już widać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1983
Hej:) Ja też nie wychodze bez makijażu:/ stosuje podklady w kremie i w kulkach, do ciała używam oliwki dla dzieci i balsamu DOVE i krem do twarzy tez DOVE, od tego nie mam uczulenia bo ogólnie jestem alergiczką i wszystkie balsami opalające, jakieś wymyślne mnie uczulają i kremy do twarzy też. Wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic jakichs kosmetykow do ciala dla kobiet w ciazy,ale nie iwem czy u nas w drogerii takie będą... A mam pytanko dziewczyny...ja bylam u lekarza na badaniu 1 wrzesnia, a teraz mam wizyte na 30 wrzesnia bo wczesniej nie bylo terminow:/ czy to nie za pozno? Bo lekarz mi mowil, ze mam przyjsc za 2 tyg, ale jak mam isc skoro taki zajęty jest. No i tak siedze i mysle. Czy wy czesto chodzicie do swojego ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest wszystko ok, to raz na trzy tygodnie wystarczy. Tak że nie martw się, taki termin nie odbiega od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×