Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość matyjasowa
tylko ja nie wiem jakja mam sie dopisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
matyjasowa ..... Malwina..... 23 ......3 ..............12.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiujesz tabelke i sie dopisujesz:) filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .3... ...31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom...1..... ........ 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........ 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 ............. 02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...3. ....02.04.2009 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... .... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2........... 03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... ........ .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ......... 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..... 06.04.009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........ 08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... ....... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... ......... 10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... .... 10.04.09 matyjasowa ..... Malwina..... 23 ......? ...........3 ..............12.04.09 rozalka82..........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 kijaki.............Justyna......23.......Andrychów...... 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?... .........1......20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2............ 22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........1. ...........24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... 29.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ........... 02.05.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. .....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .3... ...31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom...1..... ........ 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........ 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 ............. 02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...3. ....02.04.2009 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... .... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2........... 03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... ........ .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ......... 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..... 06.04.009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........ 08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... ....... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... ......... 10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... .... 10.04.09 matyjasowa ..... Malwina..... 23 ......? ...........3 ..............12.04.09 rozalka82..........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 kijaki.............Justyna......23.......Andrychów...... 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?... .........1......20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2............ 22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........1. ...........24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... 29.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ........... 02.05.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. .....1 matyjasowa.........Malwina.........23.........Będzin..........3........12.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny, witam Matyjasowa 🌻 Filka mam to samo z jedzeniem, a jeszcze gorzej z gotowaniem:( Nie mam mdlosci tylko jestem...zniesmaczona:) Jedyne co moglabym jesc bez problemu to placki ziemnaczane i jajka na twardo, ale taka dieta nie bylaby dobra dla dzidzi ani mnie :):) Brzuszka nie mam jeszcze zbyt duzego, ale wieczorami mi sie jakos tak \"wybrzusza\":):) bardziej, bo rano jest raczej plaski. Boli mnie czasem tak na dole ale to przez te dolegliwosci jelitowe, zaparcia itd. Troche mnie to meczy wczoraj zmiksowalam 2 jablka z 5 sliwkami i jakos pomoglo:) Matyjasowa masz bardzo ladne imie:) Myslalyscie juz nad jakimis imionami dla dzidzi bo ja chyba poczekam az dowiem sie czy synek czy corka, jak na razie nie moge sie zdecydowac... Wiem ze dla dziewczynki na pewno nie Julia (chociaz to sliczne imie) bo 5 moich kolezanek ma coreczki o tym imieniu. Macie przeczucie co do plci dziecka? Ja nie mialam zeadnego ale od kilku dni cos z tylu glowy mowi mi \"chlopak, chlopak\" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArolina1983
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .3... ...31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom...1..... ........ 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........ 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 ............. 02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...3. ....02.04.2009 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... .... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2........... 03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... ........ .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ......... 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..... 06.04.009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........ 08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... ....... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... ......... 10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... .... 10.04.09 matyjasowa ..... Malwina..... 23 ......? ...........3 ..............12.04.09 rozalka82..........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 kijaki.............Justyna......23.......Andrychów...... 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?... .........1......20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2............ 22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........1. ...........24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... 29.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ........... 02.05.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. ......2.......30.04.09r. matyjasowa.........Malwina.........23.........Będzin.... ......3........12.08.09 Apple_Seed ja zawsze chcialam pierwszą dziewczynke, ale przeczucie mam wielkie, ze bedzie chłopak i u mnie wszyscy tak przeczuwają i dla chlopaka nie miałąbym problemu z imieniem bo mam tylko jedno i napewno je dam jak cos, a dla dziewczynki mam kilka opcji. Takze mysle, ze bedzie chlopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
hej:) ja jestem przekonana na 99% ze bedzie chlopak bo akurat z męzem przytulanko bylo w dniu owu:) obiecalismy sobeie z męzem ze dla dziewczynki imie wybieram ja a dla chlopca mąż. Noi ja dla dziewczynki wybralam Wiktoria a on dla chlopca Kevin (hhaha) jednak musze go przekabacic jakos bo nie moge sie przyzwyczaic to tego imienia . Ja bym chciala Dawid lub Szymon dla chlopca . A wy jak dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie na tym zbyt dobrze ale z imieniem Kevin mozecie miec problem w USC, chyba ze bedzie sie pisalo Kewin. Ale i tak bedziecie musieli uzasadnienie takiego wyboru przedstawic na pismie...lepiej sie wczesniej dowiedziec. A Wiktoria to wg mnie piekne imie, tez dosc ostatnio popularne. Ja jestem za nadawaniem raczej tradycyjnych imion tzn. wystepujacych od dawna w Polsce, jakos takie mi sie najbardziej podobaja. Ale oczywiscie gusta sa rozne, czytalam rozne fora kiedy dziewczyny pisaly ze tak a tak nadadza dziecku na imie, zaraz sie posypywaly gromy ze ohyda, ze okropnie itd., hmm... o gustach sie nie decyduje, ale fajnei jak imie pasuje do nazwiska no i czasami chyba warto sie zastanowic czy aby nasz potomek nie bedzie miec przykrosci w przyszlosci z powodu swojego zakreconego imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść wszystkim! Fajnie, że znalazłam to forum, bo ja też mam termin na kwiecień 2009. Obecnie 11tc, straszne mdłości i bóle piersi, ale poprzednio było tak samo, no i wiem, że mdłości powoduje wysoki poziom HCG, więc to dobrze dla dzidzi. Pozdrawiam przyszłe i obecne mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa ja Cię już dopisałam do tabelki w odpowiedniej pozycji wiec usuwam Cię z dołu:) podalas tam zresztą termin na 12-08-09:) filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .3... ...31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom...1..... ........ 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........ 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 ............. 02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...3. ....02.04.2009 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... .... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2........... 03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... ........ .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ......... 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..... 06.04.009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........ 08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... ....... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... ......... 10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... .... 10.04.09 matyjasowa ..... Malwina..... 23 ......Będzin........3 ..............12.04.09 rozalka82..........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 kijaki.............Justyna......23.......Andrychów...... 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?... .........1......20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2............ 22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........1. ...........24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... 29.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ........... 02.05.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. ......2.......30.04.09r. Ja mam przekonanie że to bedzie chłopak chociaż chciałam na poczatku dziewczynkę:) Co do imienia to chciałam Kuba albo Agatka gdyby jednak była córcia ale coś mi się zdaje że ten Kuba jest za bardzo popularny. Julia też mi się podoba ale z podobnych względów bym go nie dała chociaż zawsze chciałam zanim jeszcze stało się tak oblegane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
hej jagoda:) Ja tez jestem etraz w 11 tygodniu ale naszczescie mdlosci juz mi tak niedokuczaja :) napoczatku troche mi doskwieraly ale to jak bylam glodna staram sie jesc czesto a malo i narazie ejst dobrze :) Tak jak wczesniej pisalam teraz mam tylko zgage:) ale mam nadzieje ze i to przejdzie. Co do imion to ja wlansie probuje męzowi przetlumaczyc ze dla dobra dziecka nie ma co wydziwiac z imionami bo pozniej moze miec nieprzyjemne uwagi itp i wydaje mi sie ze go powoli powoli przekabace:) ahahah Ale Sped.. masz jakies juz wybrane imionka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
Aplee-seed mialo byc a nie speed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa i inne dziewczeta:) nie przejmujcie sie moim nickiem , mozecei pisac A_S albo Apple albo jak chcecie. Ja, tak pisalam , jeszcze nie wiem jakie imie wybiore, podobaja mi sie na przyklad Dominika, Alina, Matylda, Karolina a dla chlopakow Michal, Kamil, Janek - musze pogadac z mezem bo jemu sie co chwile co innego podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka mi sie Jakub tez bardzo podoba ale ostatnio u nas w kosciele byl chrzest i same Kuby:) Tak samo Julie. Nie chce nadac dzidzi na sile oryginalnego imienia ale jednak chcialabym zeby chociaz nie bylo az TAK popularne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny stare i nowe:) Mnie coś dziś brzuch troszkę pobolewa, więc póki co odpoczywam bo koło 15 muszę się zbierać do pracy. Ja bardzo chciałabym dziewczynkę, ale wszystko mi mówi, że to będzie chłopak, tak jakoś czuję. Dla dziewczynki od zawsze chciałam imię Natalia, a chłopiec hmmm... nie wiemy sami, ale tak mi się coś wydaje, że będzie Krzyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_S no tak myślałam, że z tymi Kubami tak jest:( sęk w tym że jeśli chodzi o chłopięce imiona to mi się nic nie podoba:( jest jeszcze Filip ale to chyba też jest popularne ... Dziewczyny z tego co tu czytam to my wszystkie myślimy, że będą chłopaki;) ciekawe jak będzie w rzeczywistości Lekarz mi mówił, że tak od 16tc można określić w miarę pewnie płeć więc jeszcze miesiąc i może będziemy wiedzieć. Teraz gin moją Fasolkę też podglądał, coś tam merdało między nogami ale mówił, że teraz zbyt łatwo się pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
mam jescze pytanie do was pracujecie ? czy siedzicie juz na L4 . ja pracuje jescze mysle ze jak bede sie dobrze zczula to tak do stycznia pociagne a potem L4 . W sumie to czeka mnie rozmowa z szefem bo jescze mu nie pwoiedzialam :) ja pracuje na 2 zmiany nocka lub rano o 12 godz bo na recepcji w hotelu i troche mnie przertaza ta rozmowa z szefem bo juz nocek nie chce robic :P a wy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa, ja pracuje 8 godzin przy kompie, siedze na pupie caly czas i plecy mi juz odmawiaja posluszenstwa. Jeszcze kilka tygodni i bede mogla zaczac cwiczyc... Co do nocek to kobieta w ciazy nie moze pracowac na nacna zmiane wiec szybko pokaz zaswiadczenie o ciazy i masz problem z glowy. Tez mysle o L4 moze od stycznia, zobaczymy, szefo nie bedzie zbyt zadowolony, no ale coz...Chcialabym pracowac do konca ciazy, ale juz ledwo wytrzymuje te 8 godzin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
no ja pracuje po 12 i tez przy kompie i masakra tez juz nie wytrzymuje:) kregosług mi juz nawala ale ogolnie jescze spoko :) nocki w sumie mam lajtowe bo moge sobie pospac:P:P ale ogolnie to juz zmeczenie mnie lapie o 20 wiec jak musze siedziec w pracy to dopiero o 23 moge sobie kimnac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1983
Hej Ja pracuje tez 8h dziennie przy kompie i po pracy w domu padam, nie iwem jak dalej bedzie, ale tez tak mysle, ze do konca roku chcialabym popracowac. Jesli chodzi o imiona gdybym nie miala na imie tak jak mam to bym nazwala tak coreczke:) a tak to raczej imie proponowane to MAJA, a dla chlopaka od poczatku blo jasne, ze Maksymilian na czesc oczywiscie Maksymiliana Kolbe. Troche dlugie, ale oczywiscie ma ładne zdrobienie. U nas jest strasznie duzo Kubusiów i Julek i Wiktorii chociaz to ladne imiona...Podoba mi się też dla chłopca Aleksander, Remigiusz, Adam, a dla dziewcyznki Maria, Amelia. Emilia. Imię też musi nam się kojarzyć z kimś kto je już nosi i jest osoba dobrą i wzburza pozytywne uczucia i emocje.Oczywiscie musi sie tez podobac obojgu rodziców bo potem będzie wygadywanie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to sie zaczela rozmowa :) ja mam strasznie mieszane uczucia. kiedys gdy bylam mlodsza bylam pewna ze nie pokocham chlopca w zaden sposob.ale teraz nawet gdyby sie sprawdzilo i urodzilby sie chlopczyk to bylabym najszczesliwsza na swiecie. tak samo cieszylabym sie z posiadania corci. a wracajac do coreczki. ostatnio czesto w myslach pojawia sie obraz, ze mowie do dziewczynki przebieram dziewczynke i karmie. nie wiem skad to sie bierze widac cos w tym jest. i kiedys bylam przekonana, ze coreczke nazwe Justyna a teraz tez sie strasznie wacham i juz nie podoba mi sie tak te imie jak kiedys. podoba mi sie tez Zuzia, ale u mojego w rodzinie cioteczna siostra ma Zuzanne a nie chcialabym dublowac. na szczescie mamy jeszcze czas. dla chlopca od zawsze mialam imie Pawel, pozniej doszlo do tego Michas :) i albo wybralabym jedno z dwoch albo oba :D i kiedys tez chcialam synka nazwac imieniem mojego brata Albin, rzadkie imie ale ladne. tylko przeszlo mi cale szczescie. i mysle, ze tatus sie zgodzi na moje propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja dla swojej córki 10 lat temu miałam wybrane imiona, ale po powrocie ze szpitala zmieniliśmy na Daria ,bo mamy nazwisko 11 literowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :d Widze że dzisiaj się rozpisałyście :) Witam nowe dziewczyny!! Przy pierwszej ciąży miałam przeczucie że będzie chłopak tak jak mąż i cała reszta rodziny.. nawet niebieskie ciuszki zaczelismy kupowac.. dopoki sie nie dowiedzialam ze to dziewczynka.. wiecie jakie bylo nasze zaskoczenie?? Teraz wszyscy mi wmawiają że bedzie chłopak na 100 % ale my z mężem po cichu liczymy na córeczke.. :D Imiona jakie mi się podobają to Maja (ale mam juz w rodzinie.. ) Emilia (mąż się nigdy nie zgodzi..) i Zuzanna, ale mam 11 liter w nazwisku wiec nigdzie sie nie zmieści z podpisem :D Dla chłopaka narazie nie wymyślalam, żadne mi się jakos tak bardzo nie podoba :) Co do pracy to pracuje w szkole podstawowej - nie jest źle, mam nadzieję pociągnąć do marca.. dyrekcja (tylko) już wie i się cieszy że mamy wspólny sekret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
hahah wlasnie tak czytam wasze komentarze i uswiadomilam sobie ze tez mam 11 liter w nazwisku i musze wybrac krotszeimie :( Wiktoria jest dlugie szymon i dawid hmmmmmm teraz to bedzie dylemat :P ale co jak bedzie za dlugie imie i nazwisko to co ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść! Do listy się chętnie dopiszę, dzięki za miłe powitanie! Skąd bierzecie te różne buźki i kwiatuszki w swoich postach? Też bym takie chciała... Pewnie nie będę zbyt dużo obecna na tym forum;((, bo w zasadzie powinnam leżeć, choć raczej profilaktycznie. Jestem na zwolnieniu i szczerze współczuję wszystkim ciężarnym pracującym. Pracowałam pierwszą ciążę prawie całą, drugą praktycznie też (do 12tc, bo tyle tylko trwała(((), a teraz doceniam uroki leniuchowania. Zwłaszca przy tej wstrętnej listopadowej pogodzie... Zyczę dużo ciepełka w domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .3... ...31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom...1..... ........ 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........ 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 ............. 02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...3. ....02.04.2009 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... .... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2........... 03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... ........ .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ......... 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..... 06.04.009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........ 08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... ....... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... ......... 10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... .... 10.04.09 matyjasowa ..... Malwina..... 23 ......? ...........3 ..............12.04.09 rozalka82..........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 kijaki.............Justyna......23.......Andrychów...... 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?... .........1......20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2............ 22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........1. ...........24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... 29.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ........... 02.05.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. .....1 jagoda3500.........Agnieszka........34.........Lublin......3......14,04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długie imię i nazwisko może być potencjalnym problemem na wszelkich drukach urzędowych. Moja córka ma na imię Anna, nazwisko mamy też na 11 liter!! Choć dziewczynki i tak sobie w przyszłości mogą zmienić, więc nie ma się co przejmować. Uważam, że dla dziewczynki jest bardzo ładne Alicja lub Urszula, dla chłopca to nie mam żadnego ulubionego, wszystkie fajne imiona np. Łukasz są teraz okropnie oklepane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
aha no to fakt dziewczynka pewnie w przyszłosci zmieni nazwisko wiec nie bedzie problemu:) ale ja i tak czuje ze bedzie chlopak wiec mamy jescze czasu zeby uzgodnic imie:) A powiedzcie od ktorego miesiaca Będziecie kupowac juz cos dla dzidzi np ubranka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe ciężarówki.. fajny temat podjęlyście o imionach.. ja również mam ten dylemat... i Orzeszku ja również mysle i Natalii i Krzysiu...:D podobno ja mialam być Krzysiem... no ale wyszlo inaczej..:P dzisiaj zaobserwowalam coś co mi niesamowicie humor polepszylo... po 5 dniach leniuchowania w domu idac do lekarza chcialam zalozyć coś ladnego na siebie...zrzucila dresy i o dziwo!! wszystkie moje bluzeczki na brzuszku są opiętę! w końcu brzuszek ślicznie mi się zaokrąglil od piersi po same biodra.. kurcze.. to moja pierwsza ciąża i nigdy sie taka szcześliwa nie czulam.. w koncu poczulam ze moja dzidzia rośnie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×