Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość Mamuśka26
następną wizytę mam za 3 tygodnie! dzwoniłam dziś do swojego lekarza bo nie chciałam się denerwować! powiedziała mi, że na pewno wszystko było dobrze przy ostatnim Usg i na pewno ten pomiar robił a jeżeli nic nie powiedział to znaczy, że wszystko jest ok! Powiedział też, że gdy widzi u pacjentek jakieś podejrzenia to kieruje je do specjalistów na dodatkowe badania! trochę się uspokoiłam! ale macie rację nie mogę się denerwować bo najważniejsza jest teraz dzidzia :-)! dzięki dziewczyny za otuchę i dobre rady! pozdrawiam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello umowilam sie na wtorek do tej kliniki w Bialym. a jutro z samego rana podroz do wawy i tulaczka autobusem. strasznie sie tego obawiam. nie wiem czy dam rade. ja nawet zapomnialam sie zapytac lekarki czy robila te badanie o ktorym mowicie. ale moze w tej klinice zrobia? nie daje rady juz z tymi rannymi pobudkami i odsypianiem :O najchetniej to dalej bym spala, a tyle rzeczy musze zrobic dzis, tyle zalatwic, niby nie pracuje a ciagle cos wyskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple napisz potem na czym dokładnie polega to badanie. Napewno będzie wszystko super;) A Ty Wesolutka nie marudź, pomyśl jakby to było gdybyś pacowała jak większość z nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem ponarzekac troszke trzeba :P przynajmniej wy nie jestescie same calymi tygodniami w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
Hej dziewczynki! Hurrraaaaaaaaa!!!!!!!!! Widzialam moje Malenstwo!! Lekarz powiedzial ze narazie wyglada na to ze jest zdrowe jak ryba, serce mu bije rowniutko, nawet nam zamachalo raczka!! Niesamowite!! Na razie jest malenkie, ma 5 cm plus nozki.. Ale niesamowite wrazenie! Pierwszy raz go widzialam! Lekarz fantastyczny, nawet nie myslalam ze na ubezpieczalni bede przyjeta tak cieplo i z tak wyczerpujaca rozmowa, wszystko mi wytlumaczyl i mnie calkowicie uspokoil!! Mam nadzieje ze z wasze Malenstwa tez sie maja dobrze! :-) Teraz biegne do pracy, pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
Dzieki!! Ja sie ciesze tak bardzo! Teraz dopiero zrozumialam ze tam w srodku mieszka sobie maly czlowieczek i ma calkiem swoje zyci, macha raczka kiedy mu sie podoba, serduszko mu bije niezaleznie ode mnie, niesamowite! To lece, hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa, gratuluję... :) ja do tego wszystkiego podchodzę troche inaczej niz za 1. razem, duzo spokojniej i nie tak emocjonalnie, bo mniej więcej wiem czego się spodziewać... ale przy 1. ciąży to płakałam za każdym razem jak widziałam maleństwo... a teraz to moje malenstwo zaczyna powoli wkraczać w okres 1. buntu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka a dlaczego Ty ciągle sama jesteś? Gdzie Twój facet się podziewa? Rozumiem że pracuje ale to gdzieś na wyjeździe, że go ciągle nie ma? Samej to faktycznie smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimmy to faktycznie sprawia wiele radości :) ja z niecierpliwością czekam na 4 usg a to jeszcze tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka26
Gratulacje dla Mimmy :-)!! Droga Apple_Seed nie wiem o jaką tabelkę chodzi jestem tu od wczoraj dopiero ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! zobacz na poprzednie strony ,dziewczynki wpisują się do tabelki terminami porodów . Ja się jeszcze nie wpisałam ,ale od początku topik czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
A ja dopiero na 1 USG idę we wtorek, (13 tc czy jakos tak). Badania w normie. Ale coś lewa strona zaczyna mi dawać dziwne znaki. Może to przez to, że wcześniej nalegałam na spanie na lewej stronie? Czuje jakbym miała trochę więcej ciałka, jakby mi sie lewą stroną wylewało. A może tam dzidzia się zakamuflowała? Pod żebrem, pewnie jej ciepło :P I szok, przez cały dzień jestem głodna jak cholera. A już myślałam, że wyszłam z tej fazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi apetycik wraca, nareszcie minęły mdłości i coś mi zaczyna smakować:) tylko mam w ustach cały czas taki niesmak, coś jak po zjedzeniu słodyczy tylko że ich nie jem, ma ktoś coś takiego? nic na to nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny ja juz nie wiem co mam jesc, kolezanka mi mowila ze trzeba wcinac iles tam porcji warzyw i owocow iles tam nabialu ale ja jakos nie mam do tego glowy...pamietacie tak sie wymadrzalam na temat zdrowego jedzenia, coz...checi mialam dobre:):) Ale teraz jak mam jogurt zjesc to na sile i ze lazami w oczach... Najchetniej to bym jadla same niezdrowe rzeczy typu chipsy albo takie pasty do smarowania chleba w tubce, ktore maja tone konserwantow. Ech..ciezkie jest zycie ciezarowki:) Mamuska, jesli chcesz sie wpiasac do tabelki skopiuj ponizsza i wpisz sie w odpowiednim miejscu (wg terminu porodu) ale oczywiscie nie musisz tego robic jak nie masz ochoty, nie musisz tez podawac wszystkich informacji:) filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... ..3.......31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom........1 .......... 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........... 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.......... 1...........02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...... 3......02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ...... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.......Wielkopolska .....3........... 06.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1...... .......... .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ............ 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary.........2. . 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia........20.........warszawa.....2. .......... 06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biała....3...... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......podlaskie.........3 .... ....... 08.04.09 matyjasowa.......Malwina.......23........Będzin......... ..3........08.04.09 ewapit............Ewa..........29....Częstochowa...1.... .......... 09.04.09 Orzeszek83......Kasia........25.........Lublin.......2.. ............ 10.04.09 09zmudka90........Anna...........18.........Poznań....1. ..... .... 10.04.09 izabart.................Iza.............29........Mysłow ice.......3.....12.04.09 jagoda3500..........Agnieszka........34.........Lublin.. . ...3......14,04.09 rozalka82...........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 alison28..........Justyna.........28..........Krakow.... ......3.......18.04.09 kijaki.............Justyna........23.......Andrychów.... .. 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?..... ......1.........20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2...............22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........3. ............24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... .......29.04.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. ...2........29.04.09 niuniadaq...........Kasia..........24.........Kołobrzeg. .......2.......30.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ...............02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple mam tak samo:)ostatnio mnie naszło np na parówki czego nigdy nie jadłam bo to takie podejrzane żarcie albo kupiłam paczke chipsów i zanim wróciliśmy ze sklepu już ją zjadłam:( Jak masz ochotę na paste to lepiej kupić wędzoną makrelę, dodać do niej jajo na twardo albo jeszcze ogórka konserw lub żółty ser i posiekać w robocie kuchennym a potem zmieszać z majonezem lub jogutem, pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z makrela wedzona robie paste serowa tzn. zrogniatam rybke z bialym serem, dodaje troche drobiutko posiekanej cebulki (zwyklej lub zielonej) i przyprawiam pieprzem. Na chlebus pycha. Musze wyprobowac przepis Filki, bo brzmi super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple a ja musze wypróbować Twój;)w ten sam sposób polecam też tuńczyka w sosie własnym, można też z tego zrobić sałatkę dodając np ryż lub kuskus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha filka, do tej mojej pasty to tez troche smietany mozna dorzucic. A jesli juz jestesmy w temacie...:) Do kuskusa dodaje tunczyka, kukurydze, papryke czerwona, troche natki pietruszki, mojonez i przyprawy. Zdrowe i fajne na przekaske w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple aż głodna się zrobiłam:) A jadłaś kiedy makaon ryżowy, takie białe niteczki? robie go z brokułami, fetą, zielonym ogórkiem i sosem cacyki, ale bym sobie to zjadła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mi się adres tlenu wyświetla? nie podawałam takiego i takiego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze filka, ze z ciebie niezla kuchareczka:) Przed ciaza moja inwencja tworcza w kuchni nie znala granic, wyszukiwalam co chwile nowe przepisy, ale teraz... nie chce mi sie nawet do sklepu isc chociaz zawsze uwielbialam robic zakupy spozywcze!:) Moj maz chyba jest troche zawiedziony, no ale nie skarzy sie bo wie ze z ciezarna kobitka lepiej nie zadzierac:) W sumie to tylko ze wzgledu na niego i dzidzie staram sie cos tam pichcic na objad... A propos traktowania kobiet w ciazy przez bliskich, czy Wasi traktuja was inaczej? Czy wam poblazaja, bo moi rodzice to teraz tak spokojnie do mnie mowia, ze szok:) Z tata czesto sie sprzeczalam a teraz nie ma zadnych problemow. Moj maz jest z natury taki kochany i spokojny, i jak na razie znosi cierpliwie moje humorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwietnióweczki.. :) Pozwólcie że przerwę na chwilkę dyskusję.. :) Właśnie z pracy wróciłam.. Filka ja miałam już to badanie przeziernosci karku.. wykonuje sie je podczas normalnego usg.. lekarz mierzy dzidzie, a potem taka jakby narosl na karku i tyle :D Baderka ja też na początku inaczej podchodziłam do tej ciąży no bo tak jak piszesz - wszystklo juz bylo, ale wczoraj jak zobaczyłam mojego wielkoludka jak szaleje i fika koziołki.. to aż cieplej na serduchu mi się zrobiło.. nie da sie być obojętnym na taki widok.. :) Witam nową brzuchaczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO do traktowani.. to stwierdzam że w szkole mam fory u dyrekcji.. wiecie: nie schylaj sie nie dzwigaj, zostaw, skorzystaj z mojego gabinetu.. az mi glupio czasami :) Wogóle to zła jestem bo sobie kupiłam spodnie na allegro i sa beznadziejne.. nogawki waskie, w pasie za duze... a jak mierzyłam to wszystko było oki.. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda mroweczki, ze spodnie nie pasuja..Ja postanowilam jakis czas temu ,ze spodni ani butow przez internet nie kupuje (mialam przykre doswiadczenia:) Ale inne czesci garderoby jak najbardziej. Za godzinke wychodze z pracy i ide do gin. Nie moge przestac o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka26
Hej dziewczyny ale mi narobiłyście ochoty na te pasty :-) mniam mniam ! a co do apetytu to czasami zjadłabym konia z kopytami a czasami na nic nie mam ochoty muszę się zmuszać do tego żeby coś zjeść!! Apple_Seed daj znać jak wrócisz od gina! dopisałam się do tabelki :-) filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... ..3.......31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom........1 .......... 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........... 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.......... 1...........02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...... 3......02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ...... 03.04.09 Mamuśka26...Karolina…….26…Mazury……………….03.04.09 syla-...........Sylwia........33.......Wielkopolska .....3........... 06.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1...... .......... .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ............ 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary.........2. . 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia........20.........warszawa.....2. .......... 06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biała....3...... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......podlaskie.........3 .... ....... 08.04.09 matyjasowa.......Malwina.......23........Będzin......... ..3........08.04.09 ewapit............Ewa..........29....Częstochowa...1.... .......... 09.04.09 Orzeszek83......Kasia........25.........Lublin.......2.. ............ 10.04.09 09zmudka90........Anna...........18.........Poznań....1. ..... .... 10.04.09 izabart.................Iza.............29........Mysłow ice.......3.....12.04.09 jagoda3500..........Agnieszka........34.........Lublin.. . ...3......14,04.09 rozalka82...........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 alison28..........Justyna.........28..........Krakow.... ......3.......18.04.09 kijaki.............Justyna........23.......Andrychów.... .. 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?..... ......1.........20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2...............22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........3. ............24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... .......29.04.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. ...2........29.04.09 niuniadaq...........Kasia..........24.........Kołobrzeg. .......2.......30.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ...............02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×