Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Chyba jednak wezmę go ze sobą:) Jestem ciekawa co gin mi powie...Mam wizytę dopiero na 19.30............a jutro jade na taką generalną przymiarkę mojej sukni....kurde ciekawe czy się zmieszczę hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia ja bylam w 8 tygodniu i bylo widac bijace serduszko (tak na marginesie bije ono dwa razy szybciej niz u doroslego, niesamowite). Nova ja mam juz dwie pary spodni ciazowych. Najlepiej doradzila mi sprzedawczyni w sklepie, mowila ktore mam za ciasne a ktore dobre. W miejscu gdzie lacza sie spodnie z elastycznym pasem ma byc luz bo brzuch bedzie sie tam rozrastal. W biodrach moje gatki sa odrobinke luzniejsze niz zwykle ale wygladaja ok. Meza zabieram na nastepna wizyte za miesiac _ wtedy bede miala juz usg przez brzuch. Matyjasowa, madre podejscie - spytaj lekarza. Wiem, ze mozna zazywac paracetamol (np apap) ale jednorazowo chyba tylko pol tabletki. NIe wolno ibupromu, aspiryny i innych srodkow zawierajacych to co one. Napisz co lekarz Ci doradzil na bol glowy ok? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie rozumiem dlaczego krępujecie sie brać męża na usg, przecież on wie co tam macie skoro dziecko w drodze a jak się ubierze spódniczke to usg jest na tyle dyskretne że nic nie widać, zresztą facet i tak patrzy na monitor bo to wtedy bardziej go interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki :D Tym razem ja zapraszam do tabelki :) Iziunia Serduszko mojego malenstwa widzialam juz w 6 tyg.. Nova.. Spodnie ciążowe mam dosc dopasowane w biodrach ale tak jak filka mowila one troche sa rozciagliwe.. pas elastyczny zaczyna sie juz od kosci łonowej i jest dosc dopasowany, ale rozciagliwy i to bardzo.. Apple ja tez meza biore za miesiac bo bedzie juz przez brzuch.. Wczoraj normalnie sie zalamalam.. mam rozstepy na plecach tak po bokach! kremem na rozstepy smaruje sie ale tylko przodek.. no i mam teraz :( CO do tabletek juz kiedys pisalam co moj gin pozwolil brac na bol glowy.. (1 tabl paracetamolu ) Marta.. trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krempuje sie i tyle... :) maz tez nie pali sie do ogladania mnie na usg dopochwowym... narazie wystarczaly mu zdjecia fasolki.. a teraz jak juz dziecko w pelni uksztaltowane i usg przez brzuch to bede go zabierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1604
jestem w 14 tyg czyli 5 kwietnia urodze mam pytabnie czy u was tez sie juz powiekszyl brzuch bo ja mam taki jak by w 5 miesiacu czy to jest normale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka, u mojej ginki mezowie przychodza dopiero na usg przez brzuch. Ja bym sie moze i nie krepowala ale moj maz tak. Troche niesmialy jest:) Mroweczki nie martw sie tymi rozstepami tylko teraz smaruj je odpowiednimi kremami zeby sie nie zrobily wieksze. Mnie zrobily sie lekkie na biodrach, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
no mnie tez sie powiekszyl smieja sie z emnie ze poczatki ciazy a ja juz amm taki wielki brzusio :) ale fajnie ciesze sie z ejuz cos widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Apple.. :D Widze ze podobne przypadlosci mamy od samego poczatku :D Jedynie musze dotychczasowe kremy zmienic bo zaczal mi przeszkaadzac ich zapach.. chyba kupie ta mustelle - tak ja wszyscy chwala.. kinga jestesmy w tym samym tygodniu i tez mam ogromny (tak mi sie wydawalo) brzuchol.. lekarz jednak stwierdzil ze wszystko jest w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
ale fajnie tez bym juz chciala poczuc ruchy mojego malenstwa ale juz niedlugo ....:):):) babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Mommy&year=2009&month=4&day=11&babycount=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa moze zaczernij nicka?? wtedy dzidzius bedzie widoczny tzn link do niego :) wejdz w preferencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dziś mam wizytę u lekarza, strasznie się denerwuję, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 14 tygodniu ciąży, ale panicznie boję się każdej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
Dziś byłam na pierwszym USG, okazało się, że jestem w ok 12 tygodniu. Na badaniu obudziłam dzidzie, bo się za bardzo śmiałam. Dzidzia do mnie pomachała, a potem odwróciła się dupcią. Wyniki doskonałe. Tylko nie wiedziałam, że dzidzie mam tak nisko; to po co mi ten brzuch rośnie? Ostatnio jednak się zatrzymał, jest powiększony ale nie rośnie. A doktor powiedział, że brzuch będzie dużo widoczny dopiero w 18 tygodniu ciąży bo jestem szczupła i wysoka i u takich jak ja zawsze tak jest. Więc kit ze spodniami, na razie nie kupuje nic. A pierwszą sesje zaraz zeskanuje i porozsyłam po rodzicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
wesolutka ale jak ja mam wejsc w preferencje bo zabardzo nie wiem musze byc zalogowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa pod tematem forum sa opcje, spis tematow nowy temat, szukaj i preferencje. klikasz na te preferencje i wybierasz pierwsze logowanie. wspomnialam o tym bo jakos lepiej sie pisze z zaczerniona osoba, a tak ktos brzydko moze sie podszywac pod ciebie, jak zarezerwujesz nicka bedziesz miala swoje haslo i nikt sie nie podszyje :) ale to oczywiscie zalezy tylko od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem po wizycie, wszystko jak na razie jest ok, moje dzieciątko jest umiejscowione ponoć z lewej strony, tak twierdzi położna, która mierzyła mi tętno płodu. A jak wasze samopoczucie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok chyba zrobilam to w ustawieniach ale nie wiem . Ja dzisjw domku leniuchuje ale jak zwykle juz o tej porze jestem wyspana dzisiaj ide do gina zobaczymy co mi tym razem zleci za badania i co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... ..3.......31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom........1 .......... 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........... 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.......... 1...........02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...... 3......02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ...... 03.04.09 Mamuśka26...Karolina…….26…Mazury… ; ;…………….03.04.09 syla-...........Sylwia........33.......Wielkopolska .....3........... 06.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1...... .......... .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ............ 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary.........2. . 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia........20.........warszawa.....2. .......... 06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biała....3...... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......podlaskie.........3 .... ....... 08.04.09 matyjasowa.......Malwina.......23........Będzin......... ..3........08.04.09 ewapit............Ewa..........29....Częstochowa...1.... .......... 09.04.09 Orzeszek83......Kasia........25.........Lublin.......2.. ............ 10.04.09 09zmudka90........Anna...........18.........Poznań....1. ..... .... 10.04.09 izabart.................Iza.............29........Mysłow ice.......3.....12.04.09 jagoda3500..........Agnieszka........34.........Lublin.. . ...3......14,04.09 rozalka82...........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 alison28..........Justyna.........28..........Krakow.... ......3.......18.04.09 kijaki.............Justyna........23.......Andrychów.... .. 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?..... ......1.........20.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... .......20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2...............22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........3. ............24.04.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. ...3........30.04.09 - 01.05.08r. niuniadaq...........Kasia..........24.........Kołobrzeg. .......2.......30.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ...............02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:) To ja z samego rana już do Was piszę:) Jestem dziś strasznie zmęczona, ale pocieszam się tym, że już od poniedziałku ide na 2 tygodnie urlopu hehehehe Kochaniutkie ja wczoraj pojechałam na te usg z facetem. NAjpierw jak weszłąm to pogadaliśmy troche z ginem i potem zawołał narzeczonego. Wytłumaczył mu na czym badanie polega, zeby sie nie wystraszyl hehe. Dzidzia trochę się wierciła, a serce waliło jak szalone:) Ma już 3cm, a z usg i z terminu ostatniej miesiączki wychodzi prawie tak samo, że jestem w 9 tyg:) Termin mi ustalił na 30 kwietnia, a potem stwierdził, że na 1 maja:) Ale pozwolicie, że zostane u Was na forum:) ? Dostałam dwie reklamówki z gazetami, ulotkami itp. Teraz mam wizyte 23.10 i już będzie normalne usg przez brzuch. POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez dzis od rana nie spie;)Obudzil mnie maly glodek hehehh. Moj brzuch tez troszke wiekszy jakby po obfitym obiadku ale to zalezy bo czasami nie ma go wcale. A tak szczerze mowiac to nie moge sie juz doczekac kiedy zacznie rosnac. Jezzeli chodzi o zabieranie meza do gin to moj chodzi ze mna od poczatku jest w gabinecie od poczatku do konca wrecz sam sie tego domaga a mi sie to podoba przeciez to nasza dzidzia a nie tylko moja wiec niech wie wszystko. Serduszko mojego szkrabika widzialam na pierwszym usg pisalo na nim ze to 5 tygodni i 6 dni . Pogoda u mnie fatalna.....a ja dzis obiecalam ze wpadne do dziewczyn do pracy troche im pomoc.....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! Jeszcze mi sie przypomnialo z poprzedniej ciazy ze prawie na kazdym usg termin porodu wychodzi inaczej wiec najbardziej miarodajny i taki ktorym sie sugeruja w szpitalu to ten obliczany z terminu ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina zapomniałąś umieścić mnie na tej liście: Arleta z Płocka, termin porodu 6 kwiecień 2009r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny odebralam wlasnie wyniki z ostatnich badan i tak jak pojejzelawam wczesniej amm konflikt krwi z mezem :( dobrze ze dzisija ide do lekarza ciekawe co mi powie. Czytalam ze przy pierwszej ciazy nie jest to nic groznego mam nadzieje ze tak bedzie, ze wszystko bedzie ok czy ktoras z was tez ma podobna sytuacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta dodalam cie do listy :) filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... ..3.......31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom........1 .......... 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........... 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.......... 1...........02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...... 3......02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ...... 03.04.09 Mamuśka26...Karolina…….26…Mazury… ; ; ;…………….03.04.09 syla-...........Sylwia........33.......Wielkopolska .....3........... 06.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1...... .......... .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ............ 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary.........2. . 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia........20.........warszawa.....2. .......... 06.04.09 Arleta..........?.................?................Płock....?..............06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biała....3...... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......podlaskie.........3 .... ....... 08.04.09 matyjasowa.......Malwina.......23........Będzin......... ..3........08.04.09 ewapit............Ewa..........29....Częstochowa...1.... .......... 09.04.09 Orzeszek83......Kasia........25.........Lublin.......2.. ............ 10.04.09 09zmudka90........Anna...........18.........Poznań....1. ..... .... 10.04.09 izabart.................Iza.............29........Mysłow ice.......3.....12.04.09 jagoda3500..........Agnieszka........34.........Lublin.. . ...3......14,04.09 rozalka82...........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 alison28..........Justyna.........28..........Krakow.... ......3.......18.04.09 kijaki.............Justyna........23.......Andrychów.... .. 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?..... ......1.........20.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... .......20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2...............22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........3. ............24.04.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. ...3........30.04.09 - 01.05.08r. niuniadaq...........Kasia..........24.........Kołobrzeg. .......2.......30.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ...............02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa, my mamy taką sytuację, konflikt serologiczny. Lekarz powiedział, że w pierwszej ciąży nie ma powodów do zmartwień. Za to w drugiej juz tak, ale dostaje się jakąś szczepionkę, nie wiem jeszcze dokładnie i bardziej się na to uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×