Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość Mamuśka26
Ja właśnie otrzymałam plan zajęć jest masakryczny :-( co tydzień zjazdy od piątku do niedzieli!!! ale trzeba będzie jakoś sobie poradzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka26
o Karolina1983 z Działdowa to niedaleko Ostródy :-)! Powodzenia na zjeździe proponuję usiąść w ostatnim rzędzie na wykładach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcznki.. widze ze wiekszosc z was robi badania prywatnie.. ja chodze do gina prywatnie.. kaze mi robic badania co miesiąc.. i wtedy ide do mojej przychodni.. (NFZ) i moj lekarz ogolny wydaje mi skierowanie jak go poprosze... i wysztko czyli morfologie i cytologie mam za darmo. laski mi nie robia... przeciez oplacam skladki.... a co do soboty u mnie w szkole tez sie idzie do pracy... odrabiamy 13 pażdziernika.... bo 14 wolny.. i bedzie dlugi weekend.... pozdrwaiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraszam jaki długi weekend
w pazdzierniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! U mnie piękny dzień, od rana słoneczko i dość ciepło, co prawda nic mi po tym, bo w domu siedzię. Co do odrabiania, to moja szkoła odrabia 15 listopada chyba ten dzień przed Wszystkich Świętych. 13.10. nie odrabialiśmy nigdy... Ja na badania chodzę na NFZ, przynajmniej na te podstawowe, toxo robiłam tylko prywatnie, ale ceny są kosmiczne, oznaczenie obu typów przeciwciał wraz z tzw. awidnością kosztuje 120 złotych. Z tym, że awidność robi się tylko jak jest podejrzenie, że choroba jest czynna, same przeciwciała kosztują 50 złotych. A_S, zgadzam się z Tobą, fajnie jest być studentką... Choć oczywiście ciężko, jak się już pracuje i ma się rodzinę. Właśnie wczoraj dostałam maila od pani, która prowadzi moje seminarium, no i na pierwszym zjeździe w październiku muszę przedstawić swoje wakacyjne dokonania :( Co ja jej napiszę?? Ratunku!!! :D Ja mam wizyty co 2-3 tygodnie, chodzę państwowo, ale panią doktor mi polecono. Usg raz robiłam prywatnie, teraz idę na fundusz. Aha, moje \"krajanki\" ;) czyli Rozalko82 i Orzeszku - chyba najjtańsze w Lublinie prywatne USG (60pln) jest w Uni-Rentgenie na Głębokiej, tel. 5245301, bardzo fajny pan doktor robi, polecam :) Uff, ale się rozpisałam... Żeby tak mi z pracą magisterską poszło :D Dziewczyny, bardzo Was pozdrawiam, super jest poczytać to forum, cieszę się, że Wasze maleństwa są zdrowe i rosną, mam nadzieję, że moje też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie! W Krakowie tez wreszcie slonko wyjrzalo zza hmurek z czego najbardziej cieszy sie moj synek,bo wrszcie moze pobawic sie na podworku a nie nudzic w domu. Smart nic sie nie martw ja czuje sie dokladnie tak jak Ty-kompletnie brak mi energii i proste czynnosci domowe sprawiaja mi taka trudnosc jakbym conajmniej miala przezucic tone wegla.Chociaz z radoscia musze przyznac,ze mdlosci i wymiotny juz troche odpuszczaja.Odpukac.... Zobaczysz niedlugo wrocimy do zywych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam.. :) praca w sobotę w szkole to porażka... zgodnie z rozporządzeniem MENu odrabialiśmy 10 listopada 9dzień przed św niepodległości) i wtedy to bedzie długi weekend.. z tego co się orientuję tylko ten dzień można odrabiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff.. ja tez po dzisiejszym dniu pracy padlam jak mucha.. schowalam sie pod kocykiem i przespalam jakies 3 godziny...:D a co do odrabiania... my odrabialiśmy 13 pazdziernika.. to jest poniedzialek.. a we wtorek 14 jest dzien nauczyciela czyli dla belfrow wolne....:D tym sposobem w pazdzierniku bedziemy miec dlugi weend.. kurcze... dzisiaj w mojej szkole juz 3 osoby sie pytaly mojej kolezanki.. ( tylko ona jest wtajemniczona), czy przypadkiem nie jestem w ciazy...:D biedaczka musiala tlumaczyc ze ona nic nie wie.. ja sie wkurzylam i powiedzialam ze nastepnym razem niech \"ciekawskich\" do mnie wyśle.. ale rzeczywiscie brzunio mógłby jeszcze ze2 tygodnie nie wyskakiwac.. a tu juz taka pileczka sterczy... ech...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! cóż za piękny dzisiaj dzionek:)jakby wiosna przyszła:)szkoda że to nie ona bo to by oznaczało że nasze maleństwa niebawem przybedą na świat kupiłam sobie dzisiaj spodnie ciążowe, od razu lepiej niż zapinanie na gumke:) tylko teraz mam wrażenie że brzuszek mam jeszcze większy;)pewnie łatwiej mu sterczeć hihi za to mam nowy problem:(mdłości i senność minęły ale teraz mnie męczy ból pleców, najpierw mnie bolały tylko na dole a teraz to już całe:(i to nawet dzisiaj jak nie byłam w pracy więc to raczej nie od siedzenia przed kompem ... czy ktoraś z Was ma na to jakąś teorię, ma podobne odczucia lub wie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka mnie czasem bola plecy, np po nocy gdy rano wstaje albo gdy sie za dlugo nad czyms nachylam wtedy boli mnie w krzyzu. dlatego staram sie unikac takich niewygodnych pozycji, bo pozniej czuje sie jak stara babcia :O a przeciez cale zycie przede mna no i to dopiero poczatek ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja chyba będę od dziś wypróbowywać miksturę z czosnkiem i cytrynką, bo po wczorajszym dniu na powietrzu (zmarzłam wieczorem) mam lekki katar. Zwykle jak mam lekki katar to znaczy, że będę miała coraz większy. Długo ma się przegryzać czosnek z cytryną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam wieczorkiem i rano już piłam.. Tyle że ja robiłam cebula+czosnek + miod + cytryna :D zadzałało :) Filka jak mnie bolą plecy to rozkładam koc na podłodze i się na nim kładę na plecach.. wtedy chwilowo ból się nasila, ale po jakims czasie zaczyna ustępować.. Mi pomaga :) Ewnetualnie poproś swojego mężczyznę o masaż tylko taki intensywny.. :) a jak możesz śpij na twardym materacu... Miłego i pięknego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa, mam nadzieję, że mogę do was dołączyć. Móuj termin porodu to początek kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Ja wracm do żywych po moim zapaleniu ucha i bolu zeba. U mnie slonko swieci wczoraj i dzisia bylam na spacerku....fajnie. Poza tym u mnie nic sie nie zmienia jeszcze, dalej brak checi do czegokolwiek oraz calodobowe nudnosci..... Ale pisze bo chcialam wam cos polecic. Wczoraj zakupilam sobie taka gazete czy co to jest- Encyklopedia zdrowia dziecka za 3,99 i tam jest plytka dvd z filmem ciaza od a do z. Wlasnie dzis z moim sobie ogladalismy i oboje ryczelismy ze wzruszenia heh to cos takiego jak ten film \" In the womb\"- w lonie matki który kiedys lecial na National Geographics. Jesli macie okazje to kupcie sobie naprawde duzo informacji na temat ciazy a cena minimalna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
hej dziewczyny :) Ja juz jutro do praco po 4 dniowej labie :) ale fajnie tak poleniuchowac w domu :P tzn prawie poleniuchowac bo niedawno sie przeprowadzilismy noi jeszcze konczymy remont ah.... Ja tez juz mam kilka rzeczy ciazowych sa super:) szczegolnie wlasnie spodnie .... i tak samo mam wrazenie ze moj brzusio jest w nich bardziej widoczny wogole to zauwazylam ze w ostatnich dniach brzusio powiększyl mi sie i to znacząco fajnie:).... w srode czeka mnie nastepna wizyta u ginka :) zobaczymy jak to bedzie :P Trzymajscie sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie poluję na tą encyklopedię zdrowia dziecka i póki co wychodzi na to że nie tylko ja. Pytałam już w kilku sklepach i za każdym razem słyszę, że już się sprzedało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam po pieknym weekendzie! Ja miałam intensywny weekend bylam na weselu u kuzyna. Wybawilam sie dobrze, wczoraj tez na poprawinach. Musialam zrobic trening przed swoim weselem. Jak nie mialam za duzo czasu to nawet nie myslalam o mdlosciach o leniuchowaniu:) odrazu inaczej sie czulam. Dzis rano ciezko bylo wstac, ale teraz jest oki. Pozdrawiam Mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! dzięki Mróweczki za rade, wypróbuje. Wesolutka mnie nie bolą plecy od jakiegoś wysiłku. W weekend niczym się nie przemęczałam, nawet przy kmpie nie siedziałam a plecy bolą jak bolały:( kurcze a tu znowu poniedziałek:( też muszę poszukać tej gazetki Karolina a kiedy Twój ślub? Myśmy się wczoraj spotkali ze znajomymi na których weselu poznałam mojego męża i okazało się, że mam termin na dzien urodzin ich dziecka oraz że o ciąży dowiedziałam się w tym samym dniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIlka ja mam ślub i wesele 11 pażdziernika:) Fajnie, ze tak sie zgadaliscie hehe, ja sie dowiedzialam, ze moje dwie kolezanki z kalsy sie chajtają w tym samym dniu co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka26
Hej witam Was wszystkie serdecznie :-) niestety weekend się skończył!! A dziś od rana na Mazurach pada :-( a przez tą pogodę człowiek chodzi senny!! I jeszcze do tego wszystkiego dziś na 14 mam dentystę sadystę!! Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Orzeszek ja mam ta płytę i powiem Ci że pierwsza część ok - szczególnie płyta:) U mnie zaczyna sie 11 tc samopoczucie ok, nadal muszę coś zjeść co 1,5- 2h ale odnoszę wrażenie ze już ciut lepiej :)jeszcze dwa tygodnie i wybieram sie na USG przezierności:) Zobaczę mojego okruszka:):):):) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek wybacz z rozmachu napisałam płytę-- chodziło mi o tą Encyklopedię muszę przyznać że u nas tez rozeszła sie w kosmicznym tempie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak tam wasze brzuszki bo mi wyskoczył jakiś gigant w weekend! mój mąż cały czas mówił, że mocno nie widać a teraz zrobił wielkie oczy, kurcze nie wyobrażam sobie co będzie w 9tym mies Basiunia sytuacja się odwróciła bo na śląsku jest nadal piękna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Ja jestem w 13 tyg i nadal tak samo zle sie czuje. Dzis jest okropnie zle samopoczucie. Polozna mowila mi ze to co podaja w necie i ksiazkach,ze niby wszytsko ma sie uspokoic po 12 tyg to mala sciemka, ze tak naprawde to mija ok 18 tyg. Zalamala mnie. Podniescie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się dostać encyklopedię:) Tata znalazł w sklepiku u siebie w pracy:) i od razu poprosił, żeby mu odkładali:) Smart głowa do góry, ja nie słyszałam wcześniej żeby to wszystko miało trwać aż do 18 tyg. Ja aż tak bardzo psychicznie nastawiłam się że od 12go będzie lepiej że zaczęło działać już dużo wcześniej. Ostatnie kiepskie samopoczucie to chyba wina pogody, odkąd świeci słoneczko jest już dużo lepiej. Trzymaj się cieplutko i uśmiechnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smart231! Nie jesteś sama kochana.Pamiętaj, że większość z nas tak właśnie znosi ciążę.Ja jestem obecnie w 14 tg,. ciąży, no i jest różnie raz dobrze, raz źle.Musimy być silne, najważniejsze by przetrwać te trudne tyg. Ja staram się robić wszystko, aby tylko nie zachorować, ale wiadomo jak z tym jest.Przez 9 mies. nie sposób czegoś nie złapać, ale mam nadzieję, że będę się trzymać.Pisz jeśli będziesz chciała pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×