Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Ciekawe ktora pierwsza urodzi he...he... Ja pierwsze urodzilam 3 tyg. przed termienem(prawie 4 kilo wazyl):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
dziewczyny wreszcie powiedzialm szefowi jaka ulga szok .... zareagowal super pogratulowal powiedzial ze jak ja nie bede przeginac tym ze jestem w ciazy to on nie bedzie robil mi problemow i taie tam suuuper wreszcie spokoj na duszy hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa, a czy twoj szef sprecyzowal co ma na mysli mowiac \" jesli nie bedziesz przeginac\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
no powiedzial ze jak nie bede wykorzystywac tego ze jestem w ciazy ze z dnai na dzien nie pojde na L4 jakby cos bylo nie tak to mam mu przyjsc normalnie powiedziec ze oczekuje szczerosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..:D ale okropny dzień.. wrrr.... a do tego pogoda pod psem... oj orzeszku bylam dzisiaj w lublinie i mialam juz dość... ciągle mżawka i deszcz...:( koszmar ale za to pozalatwalam wszystkie zalegle sprawy... uf.. zeby mi sie jeszcze tak cos chcialo zrobic tak jak mi się nie chce...:D dziewczyny czy wy na dole brzuszka wyczuwacie juz taką twardą \"banieczkę\"?? mi to juz tak pod pępek wyskoczyla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka26
Hej dziewczyny!! Ja też mam termin na kwiecień ( dokładnie na 3.04.2009)! Cieszę się strasznie ;-) tylko trochę się martwię bo byłam teraz u lekarza ( to 12 tydz.) i nie zrobił mi pomiaru przezierności karku!! Nie wiem czy powinnam się tym martwić! nie chcę też panikować! pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bola..... i to ostatnio mnie dość często.. nie wiem czy powinnam się tym martwić, czy to normalne.. hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyszedl zasadowy odczyn moczu i podczas badania bolesnosc pecherza wiec dostalam papaveryne na 5 dni i skierowanie na powtorne badania. zastrzyki skonczylam dzis, jutro odbieram wyniki i mam sie skkntaktowac z ginekologiem. u mnie jest to bol podobny do miesiaczkowego. a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
Luiza, u mnie tez taki sam bol, nawet dzisiaj sie troche przestraszylam bo nioslam dosc ciezkie zakupy i potem mnie zaczal bolec brzuch..Ale juz i tak mi wszystko jedno, tak mysle ze jak dzidzius wutrzymal te 9 tygodni o i wytrzyma pozostale.. Ale dopiero jutro sie przekonam czy wytrzymal! Dziewczyny, ale mam stracha przed tym usg... :-( Ide sama samiutka bo maz musial wyjechac na tydzien, wszyscy sa tak bardzo daleko, jak by cos nie tak poszlo to bede musiala sobie sama z wszystkim poradzic..Ale moze wszystko jest dobrze, zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez boje sie ze cos moze byc nie tak ale zobaczysz ze wszytskie urodzimy zdrowe Malenstwa w kwietniu :-) nie martw si tak tym usg na pewno bd ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
dzieki! mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wsytkie brzuchaczki :d Ale się dzisiaj rozpisałyście.. :) Byłam u gina dzisiaj.. miałam już 3 usg :D:D normalnie za każdym razem wracam taka podekscytowana.. więc wam opowiem jeślli pozwolicie.. Dzidzia ma 6,5 cm od pupy do głowy i baardzo długie nogi :D Szalała tak że lekarz nie mógł go zmierzyć :D machało nóżkami, rączkami i fikało koziołki.. cudownie :D Zmierzył to coś tam karku jest zdrowiutkie... uff cieszę się niezmiernie.. i kazał mi wziąć tydzień wolnego żeby od tych zarazków i baketrii szkolnych się odizolować.. no to tyle :D Mam nadzieję że was nie zanudziłam.. ale tak się ciesze!! Baderka a co u ciebie? Ile tych bąbelków masz w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dzisiaj bylam na usg ;) i mam podobne odczucia jak mroweczka :) tez moje malenstwo brykalo, widzialam jak macha do mnie nozka roczka wszystkim, krecilo tyleczkiem hehe cos niesamowitego i lekarka mowila ze chyba sie obrazilo, bo ciagle pleckami bylo odwrocone :D jakby te badanie przeszkadzalo mojemu malenstwu. dzidzius ma 5,5 cm :) wszystko jest w porzadku. jutro zadzwonie do Bialegostoku do jakiejs kliniki, gdzie robia badania prenatalne. zrobia mi usg i pobiora krew za darmo. bardzo sie z tego ciesze, bo chcialabym wiedziec czy jest wszystko w porzadku :) zdjecie z usg mam i widac niestety tylko glowke i plecki, lekarka chyba z 15 minut polowala aby sie odwrocilo, hmm moze w nast tygodniu zobacze?? bo nawet dobrze serduszka nie widzialam ale wiem ze zyje to najwazniejsze i chyba wygodnie mu w mojej macicy :P ciekawe jak dlugo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczko a mialam usg dopochwowe czy przez brzuch?? bo mi juz robila z brzucha, chciala zrobic dowcipne ale sie nie udalo za duze chyba powiekszenie miala czy cos nie pamietam. ale najwazniejsze ze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dowcipne i wszystko było super widać.. ale obiecał mi (gin) że to już ostatnie z tej serii :D Czemu za tydzień bedziesz mieć znowu usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka26
hej Rozalko a w którym jesteś tygodniu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka26
hej dziewczyny miałyście pomiar przezierności karku? bo mi lekarz tego nie robił a jestem w 12 tyg ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...:) byłam wczoraj u lekarza i u nas wszystko ok... u nas tzn. u mnie i maleństwa, bo jest jedno... ma całe 3 cm wzrostu, śliczne maluśkie rączki i nóżki a podczas badania leżało sobie akurat główką w dół... wg. mojej lekarki wszystko jest w najlepszym porządku :) co do tych bliżniaków... to nie wiem czy były dwa zarodki, ale na pewno 2 pęcherzyki tylko jeden z nich obumarł... jeszcze go widać na usg, ale doktorka powiedziała, że niebawem powinien sie całkowicie wchłonąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka26
Hej Rozalko :-) ja się trochę denerwuję bo lekarz mi nie robił w 12 tyg. ciąży pomiaru przezierność fałdu karkowego! martwię się strasznie a dziś miałam straszne sny ;-( nie wiem czy mam zmienić lekarza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
Ostatnio śpie na wszystkich stronach. A dziś obudziłam się na siku i z głodu. Pochłonęłam 3 podwójne kanapki! Myślałam, że wstanę niewypoczęta, ale obudziłam się sama jeszcze przed budzikiem. Szok. Mam nadzieje, ze takie napady nie będą się często powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w kolejny pochmurny i mokry dzień:( Mamuśka nie martw się zrobi Ci to badanie pewnie przy następnej wizycie. Ja jak ostatnio byłam pod koniec 11tyg to owszem spawdził ale mówił, że dokładniejsze badania zrobi w 16tyg. A złe sny to chyba normalka w ciąży, ja też takie mam ale trzeba myśleć że wszystko będzie dobrze:) dobre nastawienie jest lepsze dla dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka a kiedy masz następna wizytę? bo badanie przezierności ma sens tylko do 14 tc... są lekarze, którzy nie robią tego badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś słoneczko!:) Od razu wcześniej się obudziłam i inne nastawienie:) Ależ się rozpisałyście wczoraj. Ja kiedy wstaję w nocy na siku to jestem strasznie głodna, ale póki co bardziej mi się nie chce stać w kuchni i robić coś jeść, więc wracam z powrotem do łóżka i jakoś zasypiam. Martwię się tylko, że wciąż mam wagę na minusie w porównaniu do tej wyjściowej. A usg już w przyszły piątek. Też mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo czasami też martwię się, że może coś nie w porządku. Mamuśka mi lekarz kazał przyjść koniecznie przed 14tym tygodniem, więc może się o to dopytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌻 u mnie dalej leje, juz mi sie smiac chce jak widze to bure niebo no bo co? plakac mam? Dziewczyny, co do boli brzucha to mnie boli tak dziwnie wieczorami tzn moze to nie bol tylko takie ciezkie uczucie, jakby mnie cos gniotlo, ciezki mo np sie schylac, nie wiem czy to jelita czy macica... Bol jak przy okresie miewam rzadko i krotko ale czasem cos mnie tak zakluje....Ach zawsze sie wtedy zmartwiam. Jak w nocy wstaje na siku to bardzo mnie boli pecherz... Dzisiaj tez mam usg przesiewowe (Mimmy - moj maz tez wyjechal:( Mam obawy jak kazda z nas...No ale coz bedzie, co bedzie. Filka ma racje- dobre nastawienie jest bardzo wazne! Dzidzia odczuwa z nami kazdy stres. Mamuska26 podzwon po lekarzach i spytaj sie czy robia to usg. Wyjasnij ze twoj lekarz tego nie wykonuje i po prostu na jedna wizyte idz do kogos innego. Baderka no i wszystko jasne - bedzie jedna dzidzia. A czy ktoras jest moze w ciazy blizniaczej? Cos mi sie zdaje, ze nie. Zycze Wam milego dnia dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×