Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Co do ruchów to widze ze jednak sie nie pomyliłam bo u mnie tez BULGOTANKO i takie smieszne swedzenie nie do opisania...najczesciej wieczorkiem i dzis rano bylo całkiem intesywne...wstalam o siodmej a w koncu niedziela i sie pewnie dzidzia złosciła ze tak wczesnie hehe:) Ja brałam folik przed ciaza w sumie dwa miesiace po poronieniu i caly czas ale ostatnio gin powiedizal ze juz moge przestac i przepisal Feminatal(przeciez tam tez jest kwas foliowy)i z tego co wiem to najwiekszy wpływ ma on do 12 tc oprucz tego caly czas przyjmuje luteine dopochwowo dwa razy dziennie(nic mi niby nie jest ale lekarz woli dmuchac na zimne on twierdz ze troche za szybko ta druga ciaza:() i Aspargin(to jest lek ktory zazywa sie po roznego rodzaju zabiegach uzupełnia jakies tam niedobory(zabieg mialam w kwietniu to nie wiem po co to ale lekarzem nie jestem i ufam swojemu) Ogolnie to mam spory brzusiu przytylam juz 6 kg.w dzinsy sie zmiszcze ale troche mi ciasno i wole nie sciskac dzidzi dlatego chodze w bojówkach(kiedys kupiłam i były za duze a teraz w sam raz:)ogolnie siedze w domu i duzo wypoczywam wiec raczej w dresach prawie cały czas(najwygodniej) A teraz jestem na rybach z moim mezem i kuzynem(wspominalam ze jest u nas od paru dni)i cale szczescie ze mam zasieg bo jestesmy nad jakims jesiorkiem w srodku lasu i oni sobie łowia a ja siedze w samochodzie jakos mnie ryby nie ciesza zal mi bo przeciez po co je tak meczyc(bo oni łowia i wypuszczaja....TAKI RELAXja bardzo kocham zwierzatka i nie chce na to patrzec(nie wspomne juz o zywych obrzydliwych robakach co kupili w sklepie wyobrazcie sobie w sklepie spozywczym ktory ma takie gadzety i te robale w takich podełeczkach sa i panie ekspedietka je trzyma w chłodni z wedlinami....???ZWARIOWAŁAM JAK TO ZOBACZYŁAM Mdli mnie na widok surowego mięcha a co dopiero na widok obślizgłych robalów ŁEEEEEE;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko wnioskuje ze tyle samo latek mamy??Chyba sie nie myle:)I termin tez podobny ja mam na 5-tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Maja:) a tak ja też 22:) 1986 rocznik:) heh Tak ja mam to samo... mięso musze mieć ochotę... a najbardziej obrzydzją mnie kabanosy ,które kiedys pochłaniałam w ogromnych ilościach hah:) a jak jest u Was z coca cola? ja mam taką ochotę,że ciągle bym piła,co jest niedozwolone w ciąży więc ograniczam jak tylko mogę;P Słuszałam też,że nie powinno sie pić mleka UHT to prawda? ja kupuje własnie takie w kartonie 1,5 tłuszczu w sklepie bo lubie pić samo...nie wiecie czy to zle wpływa na rozwój mojego maluszka?:> Matyjasek..Ty miałaś ost miesiączkę 1 lipca::>:>:>?? też :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ide sobie sama wykupie ten Feminital N no... no moja Gin mi nie wypisuje a ja chce brac no:P:P.... bez recepty ...jest to zopatrze sie i może zasięgne porady innego Gina.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja dziś się nudze przed kompem.. bo mąż w pracy;)... siedze samiuteńka.. chociaż dobrze,że któraś z Was od czasu do czasu tu zajrzy:) Teraz codziennie stronke na pewno postaram sie odwiedzać:) Moje przyjaciólki.. oczywiście naprzynosiły mi ciuszków nowych i po swoich maleństwach(podobno lepiej dzidzia sie chowa:)..i mam teraz zapas dla swojego brzdąca..ale żebym znała tylko płeć, chyba sama bym sie nie oparła kupowaniu..typowo damskich bądz meskich ubranek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bardzo wazne pytanie!! Jestem w ciąży w 3 tygodniu. zrobilam 3 testy i wyszly poztywnie. mam mdlosci od 2 tygodni no i okres powinnam miec w czwartek. wszystko bylo cudownie do dzisiaj, ale niestety dostalam okres i teraz boje sie bo nie chce poronic. czy ktoras z was tez tak miala?? prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
A jak tam z wielkoscia brzuszko(ja zwykle o to pytam;p, )bo jestem ciekawa jak Wam rosna i ogolnym tyciem, bo po mnie to niebardzo widac, a za tydzien juz 5 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
abcd.. mi akurat okres zatrzymał sie odrazu... hymmm Skoro 3 testy wyszły pozytywnie najprawdopodobniej jestes w ciązy...a okres...? 1) Moze wystepowac nawet do 3 mies... nawet wtedy kiedy jestes w ciazy ale przewaznie jest skapszy... 2)Moze to wlasnie krwawienie z dróg rodnych co czesto sie zdarza na poczatku ciazy...na pewno uda sie uchronic zarodek odpowiednimi lekami szybko zazytymi Radze zglosic sie do Ginekologa nawet dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Smart ja mam teraz 77 cm w talii... przed ciaza mialam ok 66... wiec nie wiem czy duzy brzusio jak na poczatki juz prawie 5 miesiaca?Brzusio na pewno urósł...ale nie jakos tak straszliwie jeszcze.. waga narazie przytułam 3 kg...ale to najwiecej chyba mój biust wazy:D taki napiety ciezki i obolały:(ahh ta ciąża... Dziewuzki pomierzcie sie w pasie...porównamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
heh ciekawe ale ja tu nie mam miary, tez mi przybylo cm. pewnie bede miala ok 75 z 63. tak mysle. jakies 2-3kg na plusie. w sumie jeszcze pol ciazy zostalo, wiec nie ma sie co przejmowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Smart jaki ty szczupaczek byłas przed ciążą zawsze chciałam miec 63 w talii:) he ale mimo diet stawalo na 65 min;D ..hymmm ciekawe jak powracamy do naszych wag sprzed ciazy.. troszke chyba jak kazda kobieta mysle o tym.. jednak na 1 wszym miejscu stawiam zdrowie maluszka i jak mam chec na MILKE to jem MILKE:) Moja koleżanka z pracy.. miala taki brzuch jak ja teraz w 2 mscu ciazy nie wiem jak to mozliwe..ale miala strasznie wielki brzuszek... i synus urodzil sieok 5,500 kg..wiec duzy bardzo!ale zdrowy.. juz 4 miesiace ma:) Ale tak porównuje nasze brzusie to.. chyba zalezy indywidualnie od kobietki Mi 3 lekarzy w szpitalu powiedziało,że mam bardzo dobre mięśnie brzucha( może dlatego,że tanczyłam do 17 roku zycia..ale kontuzja:(... i łatwo wróce do płaskiego brzuszka...heheh ciekawe ciekawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Troszke sie denerwuje bo mi mo Gin dop teraz pobrał krew na Tokoplazmoze.... stw,ze to wczesniej nie bylo potrzebne bo nie mam kota nie mialam nigdy..i miesa surowego nie jem..ale ja nalegałam i dop teraz zrobilam... ciekawe jak wyniki za tydz sie dowiem... Co do WR to badanie na ten odczyn robi się na poczatku i końcu ciązy??? Ja miałam tylko na poczatku,...wyszło ujemnie... zastanawiam sie czy bedzie powtarzany? bo coś mi sie obiło o uszy chyba,że 2 razy sie robi w ciągu ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki. Ale mam dzisiaj koszmarny dzien. Wlasnie siedze i slimtam bo moj slubny wyjechal na 2 miesieczne szkolenie.....mam nadzieje ze przyjedzie na jakis weekend w miedzyczasie..... Dobrze ze przynajmniej wy tu jestescie i moge myslec o czyms innym.... Moj brzusio zaczyna juz rosnac chociaz to zalezy od dnia czy go widac bardziej czy mniej. Piersi sporo urosly i sa baaardzoo ciezkie, waga jeszcze na minusie ale juz zaczyna wracac do porzedniego stanu wiec zaniedlugo zacznie sie tycie....i tak sie ciesze ze w polowie ciazy bilans wagowy mam taki bo wiem jak trudno potem zrzucic nadwyzki pociazowe ale to wszystko przez te moje znienawidzone mdlosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
tez szcupla jestes, ja tez jem czasami na co mam ochote a mam straszna ochote na pizze i nie wytrzymam jak jej dzis nie zjem -przykro mi. Co do bdana to mam zupelnie inaczej bo jestem w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj Smart tak pizza:) hehh jak do 3 mies nie mialam na nic ochoty i wszystko stawało mi w buzi.. mimi,że wogle ani razu nie wymiotowałam...ale nudnosci były..tak teraz mam apetyt:) ja to ide po cole:D wypije tylko mała szklaneczke:D te zachcianki:* Witaj Izabart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
A powiedz mi loegally jesli sie orientujesz czy moze mi zaszkodzic pizza z owocami morza?jakies krewetki , cos w tym stylu. Bo ja to tylko takie preferuje ae nie chce sie czyms niezdrowym teraz zasmiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ze smutku wlasnie zajadam chipsy....moje pierwsze od prawie 5 miechow! eh....musialam sie czyms zajac i zaczynam powoli myslec nad jakims plaszczykiem na zime bo wlasnie sprawdzalam i w stary sie nie dopinam a niby nic nie przytylam , to prawda ze byl dopasowany ale ze juz za maly to sie nie spodziewalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart w rozsadnej ilosci nic nie zaszkodzi i jedz na co masz ochote unikaj tylko surowych potraw miesnych i rybnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
dzieki Iza, nie jadam codziennie weic wmowie sobie,ze mi nie zaszkodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Smart otworzyłam własnie poradnik ciązowy...własnie sponsorowany przez Feminatal.. i jest tam napisane apropo ryb i owoców morza,żę podczas ciąży można jeść bez ograniczeń: sandacz,szczupak,fladra,dorsz,karp,pstrąg,krewetki,małże,ostrygi okazjonalnie: halibut, kawior nie zaleca się: węgorz,śledz,makrela,łosoś, szprotki Ja dopinam sie w starym płaszczyku ale juz rozchodzi sie na biuscie w brzuszku...heh wiec tez cos raczej nowego trzeba sobie sprawic.. w H&M sa super jesienne i zimowe ciuszki dla kobitek w ciąży i niedgrogie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Smart wiec pizza z krewetkami nawet wskazana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Dzieki dziewczyny myslalam,ze jest raczej niewskazane, dobrez,ze mozna sie Was podpytac. A propo ubran ciazowych tak czy inaczej niedlugo bedzie trzeba cos zakupic- przyda sie informacja,ze w hm maja ciazowe-nigdy na to nie zwracalam uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Smart ja tez żyłam w niewiedzy do tej pory:) ale zajrzałam i kupiłam już 3 ciazowe bluzeczki i spodnie z gumka:).. i chyba w tym tyg znowu sie przejde po jakis płaszczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
w takim razie trezba bedzie sie troche porozgladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legaly ja ost. miesiaczke mialam 5 lipca a zaszlamw ciaze 16 kwietnia:) wiem dokladnie ...:P z 1 usg pokazalo mi ze termin mam na 8 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Matyjaskowa.. ja ost miesiaczka 1 lipca... z USG teraz 17 tydz ciazy.. a zaszlam w ciaze 17 lipca:) hehehe zblizone wszystkie terminy mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w tym h&m i tam sa strasznie zawyzone rozmiary jestem niska i raczej jak cos tam kupowalam to na dzieciecej stronie takie na 164cm hehh a z tych ciazowych to chyba dopiero pod koniec ciazy skorzystam bo tam roz 36 sporo na mnie za duzy... a plaszcz ciazowy prawie 300zł chyba raczej zakupie sobie zwykly, taki o kroju grzybka- rozszerza sie ku dolowi i fajnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j a tez mam termin na 8 kwietnia, ost m 2 lipiec heh szkoda ze nie jestesmy z jednego miasta bo prosto od kompa na porodowke bysmy poszly razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabart ja mam 169 cm wzrostu... i nieraz i na mnie sa za długie ubrania:(spodnie musze u krawcowych obcinac.. ale kupiłam fajne tam ciążowe rurki z gumka:).. tam rozmiar 38 to 36 heh;) HM ma duze numeracje:) Kupiłam ciązowa 38 bluzke w HM to wisi jakos na mnie nieładnie wiec rozjerze sie tym razem za mniejsza... Izabart a to dobre:) no szkoda szkoda;)... ja tak mysle,ze my i możemy pod koniec marca urodzic;) ..a jaki obwód brzuszka? zmierz centumetrowa tasma jak masz pod łapka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze nowa osobka na forum i odrazu jaki ruch :D Ja kupuje bluzeczki h&m ale na allegro - jest duzo taniej, plaszczyk jeszcze zapne ale za miesiac moze byc juz ciezko :D Z tym rodzeniem to jk zaczniemy wszystkie rodzic to tu pustki beda przez kilka dni :D Legally mi sie cera okropnie popsula na poczatku ciazy, potem byla super poprawa, a teraz znowu to samo... a mam chlopca :D WOgole to wam powiem ze corcie rodzilam jak mialam wlasnie 22 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×