Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

no faktycznie tylko ja jak narazie taka okragla dookola sie zrobilam a kilogramow nie przybylo....ale w sumie zawsze tak mialam moje kumpele te same rozmiary ciuchow nosily co ja a ja zawsze grubiej od nich sie prezentowalam przy moim wzroscie. Tatuaz mam heh zawsze chcialam wiec sobie zrobilam w niewidocznym miejscu pare lat temu i nie myslalam ze kiedys bede gdzies wrzucac zdjecia brzucha z kawlkiem tylka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam troche wiekszy brzuch niz te dwa tygodnie temu. foto bylo robione dokladnie 13.10 a w tym czasie przytylam przeciez. mam wrazenie ze tylek mi rosnie :O wczoraj widzialam sie ze znajoma ktora wie, ze jestem w ciay ale nie widziala mnie juz jakies 2 miesiace i zauwazyla zaokraglony brzuszek i na co jeszcze zwrocila uwage?? na cycki... a mialam taka bluzke na sobie ktora troche mnie splaszczala a i tak zauwazyla... z reszta duzo ludzi widzi ze sa wieksze, u was tez zwracaja uwage na biust?? to jest naturalna kolej rzeczy ale czasem troche mnie krepuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) normalnie mnie przerażacie, baderka taki brzuch to ja miałam chyba w 2mies:) już bliżej mi do Izabart a wesolutka Ty to masz figure:) pytanie z innej beczki: czy zapisała się któraś z Was na USG 3D/4D? Wukonuje się je ok 20 tyg, ja się zapisałam właśnie na 10-11 ale mam wątpliwości bo kosztuje to 290zł ale za to dokładnie można ocenić stan dziecka. Jak u Was to kosztuje i czy idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka ja chcialabym ale finansowo sie nie wyrobimy niestety. w sumie nawet nie orientowalam sie ilo to mogloby kosztowac, nie chce sie nakrecac. a nawet nie wiem czy u mnie w miescie sa wykonywane takie badania. zaraz bede dzwonic do szkoly rodzenia jednej z dwoch, bo chyba tylko dwie sa u nas w miescie. zapytam sie co i jak i moze sie zapisze?? ;) przesadzasz filka ja tam nie mam figury hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie pojde na to usg bo za 250zł to moge dziecku kupic np kolyske a nic innego niz na zwyklym sie nie dowiesz. Dla ciebie tylko lepiej widac bo gin to samo widzi na zwyklymm usg. Znalazlam ze w katowicach w jakims instytucie mozna zrobic takie usg na kase chorych i wtedy sie doplaca tylko ok 100zł pisali ze wystarczy tylko dostarczyc taki formularz wypisany przez swojego gina ale jak tam zadzwonilam to maja tyle chetnych ze do konca ciazy bym sie chyba nie zalapala a tam robia tylko w tych okresach w kt orych sie nalezy na fundusz czyli dla nas jeszcze ok 20 tyg i jedno w trzydziestym ktoryms. Ale strasznie mnie korci zeby isc....wiec sama nie wiem jakby ktoras z was byla to dajcie znac czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrze na wasze fotki to az mam komleksy hahah ale ja nigdy do najchudszych nie nalezalam ja mam juz sporyyyyyyy brzuchol :P zaraz pokaze fotke tylko nie wiem jescze jak ja wstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do usg 3D to ja się w tej ciaży nie piszę, bo byłam w 1. i szczerze to wyszłam mocno rozczarowana... moje dziecko było tak ułozone, że niewiele było widać... wiele właśnie zależy od maluszka, bo wiem, że są zadowolone kobietki, ktore mają piękne pamiątki... ja mam na fotce tył główki i to kawałek pleców... także teraz nie idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam tez do tej drugiej szkoly, ale tam taki sam program zajecia 2-2.5 godziny w tygodniu, zajecia pod koniec 30 tygodnia sie zaczynaja ale tam juz mialabym kawalek drogi. a je idzie zima nie umiecha mi sie samej chodzic pieszo, z reszta nie trawie samej spacerowac a tluc sie autobusem chociaz nie daleko ale mimo wszystko jakos nie za bardzo. no i koszt tylko 50 zl wiecej niz w tej przy moim bloku... baderka to szkoda ze nic nie widzialas. u mnie nie moge nic w necie znalesc wiec pewnie gdzies dalej musialabym jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki doki ide sie szykowac, mamcia jest chora i jakies leki jej zaniose i moze przy okazji w koncu przyjda moje spodnie ciazowki z allegro :D juz nie moge sie doczekac, bo w moje jeansy sie nie mieszcze od kilku dni a dresy te ktore mam sa fatalne, a niby kupilam je w new jorker........ ok spadam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa faaajny!!!! ja tez taki chce!!!! Nie wiem czemu ale codziennie czekam kiedy ten brzuch mi sie zrobi duzy to przeciez druga ciaza powinien byc szybciej ja narazie odnosze wrazenie ze wygladam poprostu jakbym przytyla dookola Dzisiaj zrobie bigos i jak sie najem to sobie zrobie nowa fotke i wrzuce heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witam po weekendzie - mam mały problem od wczoraj i chciałam się zorientować czy też wam się tak dzieje (bo pamiętam że wcześniej któraś z was pisała o stawiającym się brzuchu i nie wiem czy mnie to samo nie dopada - od wczoraj pobolewa mnie od czasu do czasu brzusio do tego jak leżę czy siedzę wszystko jest ok ale jak zaczynam się ruszać to czasem zrobi się twardszy i da się go odczuć albo zaboli z boku albo z dołu ale takim dziwnym tępym bólem - wizytę u gina mam 7 listopada i muszę nie zapomnieć mu o tym powiedzieć a to USG 3d/4d przesunięto mi na 19 listopada więc jeszcze sobie poczekam mam jednak nadzieję że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki matyjasowa ale superkowy brzusio tez juz bym taki chciała kurcze ja przytyłam 1.5 kg a piersi mi urosły juz do rozmiaru E a takiego fajnego brzuszka nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jeśli ten ból przechodzi gdy odpoczywasz to dobrze... ale spróbuj się jak najwięcej oszczędzać... ja w 1. ciąży miewałam takie bóle po jakimś wysiłku czy długim spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj rano jak lezalam to poczulam twardy brzuch ale tylko z jednej strony z prawej. a chwile potem ustapilo. pomyslalam sobie, ze moze dziecko sie tak wypielo no nie wiem... w kazdym razie moj stwierdzil ze malenstwo wystawilo dupke na przeglad :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie wydaje że trochę sama przegięłam - akurat w sobotę mieliśmy koniec z remontem łazienki - wprawdzie zostały jeszcze drobne poprawki ale to już nie to co wcześniej i chciałam jak najwięcej wysprzątać - no i na koniec myślałam że padnę - i od wczoraj popołudnia tak mi to dokucza! Dziś miałam iść na miasto ale już to smolę - pójdę za dwa dni świat się nie zawali - a naprawdę jak siedzę czy leże nic mi nie dokucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka wiec pewnie zrobilas za duzo, skoro podczas odpoczynku czujesz sie dobrze. zrob sobie przerwe, czasem warto niektore sprawy odposcic dla dobra malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak powiedziałam mężowi o tym twardszym brzuchu to powiedział tak samo jak od wesolutkiej :) że pewno się tak obrócił tyłkiem i dlatego - całkiem fajne podejście mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa mój brzuch wygląda właśnie tak i aż się boję co dalej będzie. Mnie się jakoś do wielkiego brzucha nie śpieszy. Byłam odwiedzić kumpele, ma termin za trzy tyg i jest olbrzymia, ciężko mi to sobie u siebie wyobrazić:) a do zwykłych spodni się już od ponad miesiąca nie mieszczę jak nie dłużej. Inka może zadzwoń sobie do lekarza ... Ja się waham strasznie nad usg 3d, sporo kosztuje ale piszą że dzięki temu można sprawdzić dokładnie wszystkie organy czy się dobrze rozwijają a głównie o to mi chodzi, odczucia wizualne są tu mało istotne. Zapytam jutro gina czy to usg 3d warto robić. No nareszcie mam jutro wizytę:) zobaczymy czy potwierdzi, że to dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się na to USG też tylko aby posprawdzać czy z maleństwem wszystko ok - strasznie się tego badania boję że coś może być nie tak - a do tego jeszcze ja podaję insulinę w brzuch bo tak najwygodniej - dziecku to nie szkodzi ale osłabia moje mięśnie brzucha i to też może być przyczyną tego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a aż się boję jak będzie dalej - co do wielkości to już jest nawet spory a do tego jak muchomor w kropki - bardzo ciekawie wygląda (kropki oczywiście z kłucia - ale cóż zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Inka najpierw do Ciebie ja bym na Twoim miejscu nie zwlekała z wizytą bo ja tak miałam w pierwszej ciąży. Po kilku szlonych zakupach i okazało się, że to juz skurcze i szyjka mi sie bardzo skróciła. Musiałam brac leki na podtrzymanie. Tak więc uczulam Cię i sprawdź to szybko. Skurcze u mnie wyglądały w ten sposób, że co jakiś czas brzuch mi twardniał i bolał tak jak przed lub trakcie miesiączki. Mój mąż też wyjechał wczoraj na szkolenie na szczęśćie tylko na tydzień, ale strasznie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×