Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

no to wrocilam po dluzszej przerwie troche odpoczelam od kompa ;) Inka dzieki za fotke, swoja odeslalam. legally jesli chcesz wyslij a ja odesle, w druga strone nie wysylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szpitala u nas jest jeden i czesto z miejscowosci znajdujacych sie dalej niz 30 km kobiety przyjezdzaja rodzic, porod jest bezplatny rodzinny ciezko mi uwierzyc ze w wawie biora kase i zaklepuja miejsca, to jest nie ludzkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze to jest nieludzkie zeby zaklepywac sobie miejsce w szpitalu ale co poradze wszystko jest na spzedaz takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Ale tu sie duzo dzieje ostatnio na tym naszym forum. Fajnie!. Wesolutka podoba mi sie pomysl z wymiana mailowa fotek. Wlasnie ci poslalam zdj mojej rodzinki. Ja rowniez zapraszam chetne kolezanki do wymiany zdjec eaza@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wesolutka dostałas mojego maila??? bo zaczynam miec obawy heh ,ze pod zły adres wysłałam.. tez chciałam sie wymienic fotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? przegladalam zdjecia bo wesolutkiej posylalam i doszlam do wniosku ze na tym co dzis sobie zrobilam wygladam calkiem inaczej...a jak mi ludzie mowili ze sie zmienilam to im nie wierzylam. To chyba na corke nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabart , wesolutka posłałam swoje foto na maila po upewnieniu:)... teraz czekam na Wasze:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja myślałam że można na parę tygodni (miesięcy?) przed porodem przyjść sobie, zaklepać miejsce i jeszcze pogadać na temat położnej którą się wybierze, albo i z nią osobiście... oczywiście w ramach ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie doczytałam zaległe wieści, (odnośnie ujawnienia kawałka mojej biografii) Wychodzi na to, Orzeszku, że na razie jesteśmy jedynymi przedstawicielkami Lublina ;) o sobie mogę napisać tyle, że... obwodu pasa jeszcze nie mierzyłam ;-) ale ostatnio wspomniany jakby się powiększa. Tak się złożyło, że właśnie zaczęłam studia i chyba jako jedyna z roku studiuję w dwóch osobach ;-) Poród wypada 2 miesiące po sesji więc maluszek w miarę dobrze wycelował. Teraz najbardziej zastanawia mnie płeć... ale te kopniaki przed 16stym tygodniem - może piłkarz ;-)? Pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPLE wiem coś o tym ja tez mam juz szczerze dosc tej luteiny...jakos juz lepiej łykac tabletke niz...moj maz sie juz wycwanil i jak ide do łazienki wiczor to mnie czesem prosi zebym nie brała jeszcze...:)hheehheale w ulotce pisze ze powinno sie przyjmowac do 20 tc wiec juz niedługo:) WESOLUTKA pociesze Cie bo nam sie tez autko zepsuło i tak 200zł...kosztowało nas naprawienie rozrusznika(własnie niedawno brat meza przywiozł naprawiony)i jeszcze jakies 300zł trzeba na chłodnice czy cos takiego...i mnie szlag juz trafia bo szkoda mi strasznie kasiorki na auto ale z drugiej strony wszedzie woze tyłek i nie mozna nie naprawiac...:( A jest koniec miesiaca a ja nie mam wciaz kasiorki bo nie wiem co z tym chorobowym...a pasuje mi przed sobota kupic jakies sopdenki(moj brzusio jest spory i nie moge sie wciskac w stare dzinsy)a nie pojde w dresie na cmentarz...EEhhhEEEhhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wróciłam z pracy - znowu strasznie bolą mnie plecy... Widziałam, że któraś z was podała maila - podeślę jutro moje fotki dla wymiany. Chyba, że ktoś jeszcze chce to podaję maila mojego: katarzynaorzechowska@yahoo.ca Straszne to co piszecie o szpitalach, zwłaszcza w Warszawie. Szczerze to jak zaczęłam czytać to najpierw się zdziwiłam, że za poród trzeba płacić. Ale teraz w większości, żeby ktoś się odpowiednio nami zajął to trzeba płacić. Chociaż nie mogę narzekać, będę rodzić w szpitalu gdzie moi rodzice są lekarzami (choć akurat z innego oddziału), więc raczej nie mam się co martwić o dobrą opiekę. Całe szczęście, bo poród mnie coraz bardziej przeraża. Wesolutka - przykro mi z powodu samochodu, wszystko zawsze psuje się w najmniej odpowiednich momentach ... Rrothka - dziennie studiujesz? Ciekawa jestem na której uczelni? Ja będę się bronić w tym roku, więc zanim dzidziuś się urodzi muszę napisać pracę. Póki co z Lublina \"znam\" tylko Ciebie a chciałabym poznać więcej młodych mam więc liczę, że jeszcze ktoś się od nas pojawi:) Apple i Maja - współczuję wam z powodu luteiny, ja też niedawno skończyłam brać, też dopochwowo i pamiętam z czym to się wiąże :) Ale czego się nie robi dla dobra maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa widzę, że w nazwie mojego maila zrobiła się spacja, nie wiem czy ja niechcący czy o co chodzi, ale jakby co to tej spacji tam być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć kobiałki:) widze,ze dzisiaj jestem tu pierwsza heh:) cos nie moge spac.. bulgotanie coraz wieksze...doszły tez jakby takie \"obtarcia\"...hymmm chyba to naprawde TO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana!! Ale macie tempo! Rany 15 min czytalam:) Ktos sie pytal w ktorym tyg poznalam plec.. otoz w 17 :) Zdjecia brzuszka narazie nie umieszczam ale powiem Matyjasowa ze podobnych rozmiarow mam co twoj, a moze nawet ciut wiekszy :) W pasie mam 95 cm !! nie wiem ile bylo przed ciaza ale napewno duzo mniej :D Izabart mi wszyscy mowia ze inaczej wgladam i mam chlopaka.. Porod u mnie w szpitalu jest bezplatny i rodzinny, a to dosc duzy szpital i bardzo dobry.. Kurcze tez musze nad ta szkola rodzenia pomyslec tylko jeszcze nie wiem czy chce tam sama chodzic.. Wogole to wczoraj wieczorem czulam kopniaki!!! Do tej poty byly to bulgotania i takie przekrecanie sie, ale wczoraj pod nieobecnosc meza (tez w delegacji) mały pokazał co potrafi! Najnormalniejsze w świecie, mocne kopniaki!! Cudowne!! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) z całego serca gratuluję bulgotań, otarć i kopniaków... piękna sprawa choć ja w obecnej ciązy to podchodzę do tego już nie tak emocjonalnie jak za 1. razem :) jakby któraś mogła podesłać mi fotki to podaje maila jpodpora@wp.pl... bardzo chętnie poznam Was z widzenia... :) ja w zamiam podaję Wam stronę mojej córeczki, na której są przede wszystkim jej fotki, ale też moja i męża http://www.bobasy.pl/jujka miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Widze ze wy tez spac nie mozecie. Marzylam o l4 zebym sie mogla porzadnie wyspac a tu jak nie siku to bol plecow jak nie bol to zatkany nos choc wcale nie mam kataru jak nie nos to jak sie poloze na wznak to mi slabo i niedobrze sie robi a jak juz wszystko mi podoskwiera to mi sie spac odechciewa i przed 7 jestem na nogach. Pewnie po porodzie mi sie bedzie chcialo spac a wtedy dzidzia bedzie taki ranny ptaszek jak ja teraz. Jakby ktoras jeszcze miala ochote sie fotkami wymienic to zapraszam...orzeszku wyslalam ci wczoraj daj znac czy doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela 20
czesc dziewczyny mam pytanie 17 tydzien ciazy to ktory to miesiac tych kalendarzy jest tyle ze ja juz sama nie wiem jak to obliczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 4 a miesiace mozesz liczyc kalendarzowo wg ostatniej miesiaczki tak najlatwiej bo to przeciez dla znajomych jest tylko potrzebne jak sie beda pytac wszedzie indziej operuje sie tygodniami (chodzi mi o szpitale itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies pare stron wczesniej wkleilam jak sie to liczy wg roznych schematow to sobie poszukaj pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela 20
tzn jak kalendarzowo wedlug naszego kalendarza czy ksiezycowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabart, dziękuję za zdjęcia. Wyglądacie na super rodzinkę:) Jak tylko zjem śniadanko i już siądę tu na stałe to odeślę nasze zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz odczuwam niekiedy kopniaczki nawet mam czasami wrazenie ze kopie mnie w pecherz i to jest takie dziwne uczucie troszke ale czesciej to takie wlasnie ocieranie jakby brzuch mi sie napinal ale tylko wjednym miejscu i nie ma na to reguly kiedy...fajnie...zaniedlugo pierwsze czkawki a kopniaczki nam jeszcze niezle dadza popalic hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) autko naprawione, uff ulzylo mi i moje plany nie pojda w las ;) cale szczescie bo oboje sie zdenerwowalismy. ale mojemu zajelo to caly dzien i jak juz wrocil do domu to byl tak padniety, ze tv nie przeszkadzal, usnal od razu. a teraz znowu zostalam sama do konca tygodnia :( fajnie ze weekend spedzimy razem ;) dziewczyny czy to normalne ze czulam wyraznie te bulgotania, malo tego bylo je normalnie slychac i od dwoch tygodni cisza?? co jest?? :( uciekam na sniadanko. legally odeslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×