Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

wesolutka to normalne :) a wygląd mojej córki może być bardzo mylący, bo staszny z niej diabełek... ale dlatego taki kochany i pocieszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka dzieki, troche mnie to uspokoilo... coreczka slodka, ja juz gdzies ja na innym forum widzialam :) tez chcialabym aby u mnie byla dziewczynka zawsze marzylam o coreczce, moze dlatego ze wychowalam sie z dwoma starszymi bracmi?? ale kogo bym tam nie miala pokocham, bo juz je kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) ja się łapię na tym, że zwracam się i myślę o maluszku w brzuchu jak o chłopcu... do niedawna była mi płeć obojętna, ale ostatnio zaczęło mi bardziej zależeć na chłopcu, bo mój M zapowiedział w razie konieczności starania do skutku o męskiego potomka... a ja na drugim dzieciaczku chciałabym jednak już raczej poprzestać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Baderka śliczną masz córcię, też mam córkę ale dużą . Niby nam jest obojętne co będzie, ale tak wszyscy myślą o chłopcu fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe do skutku, no to ciekawe w razie co za ktorym razem by sie wam udalo, jesli juz nie byl to trafiony strzal :) mi sie za kazdym razem snila dziewczynka, wiec moze?? chociaz sny tlumaczy sie na odwrot. ale to co teraz mi sie czasem sni to czasem az wstyd mowic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Ja bym się chetnie pobyczyła na L4 ale cóż narazie praca wzywa ... Mam dzisiaj nareszcie wizytę, mam nadzieję że fasolka okaże się dziewczynką bo tak już o niej myślę:) Wczoraj w komisie wyczaiłam fajny wózek, taki jak mi się podoba od pewnego czasu x-lander x1. Wy maice już swoich faworytów wśród wózków? Słyszałyście coś może o x-landerach? Zastanawiam się czy go nie kupić bo to połowa ceny sklepowej a ma i fotelik i leżaczek i nie jest taki rażasty jak większość ich wózków. Podziele się też swoim mailem: filka@vp.pl :) Baderka masz uroczą córeczkę:) napewno korzystasz juz ze spacerówki, czy mogę Cię zapytać jaką głębokość ma siedzisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze ze tu kilka z was by poszło na l4 a ja bym chciała do pracy wrocic bo praktycznie od poczatku ciazy jestem na l4 i mam juz dosc siedzenia w domu mam pomysł jesli ktos chce mnie zobaczyc jak wygladam to zapraszam na moj profil w naszej klasie anna wasiłowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. kurcze ale się rozpisałyście,dawno mnie nie było i mam co nadrabiać w czytaniu. mnie się podoba wózek coneco V3 i nawet nie jest taki drogi,ale mam problem bo córce podoba się 3 kołowy,może któraś z Was ma już doświadczenie z takim wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka my ze spacerówki korzystamy już dosyć długo, ale jaką ma głębokość to nie wiem... wiem, ze moja 16-miesięczna córeczka ledwo się już w niej mieści a według producenta miała posłużyć do 3 lat... my mamy spacerówkę graco... dla maluszka tez będę się rozglądać za nowym wózkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela wysłałam Ci zaproszenie choć trochę więcej tam było osób o takim imieniu i nazwisku ale mam nadzieję, że trafiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kurcze taka jestem dziś wymęczona. W nocy łapały mnie takie bolesne skórcze nóg, że szok! Jeszcze teraz mam 1 stronę zdrętwiałą. Nie wiecie, co jest dobre na skurcze? Biorę witaminy dla kobiet w ciąży, ale chyba to nie wystarcza. Może powinnam jeszcze dodatkowo magnez łykać? Tak mi dzis dało popalić, że aż się boję kolejnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku juz cie dodałam super masz foteczki a no i super pomysł z tym zdjeciem usg tez sobie dodam a kotek poprostu sama słodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My spacerowke mamy Chicco c4 i jestem z niej zadowolona - corcia ma 3 lata i spokojnie jeszcze nam posluzy... Dlatego zastanawiam sie nad wozkiem Chicco S3.. trojkolowy, gondola, spacerowka i fotelik, ale nie wiem czy w spacerowce rozklada sie podnozek, a to dosc istotne.. Tez bym poszla na L4.. no ale coz.. pocieszam sie ze swieta juz niedaleko.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela i Orzeszku wysłałam Wam zaproszenia, mam nadzieję że dobrze trafiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..............imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Małgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 Inka83.........Irena.........24........Pszczyna.......4. .... .....02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 MaJa86.........Marzena.....22......Kraków..........4.... ........05.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4......... 06.04.09 natala007......Natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...4...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 legally blonde 86..Julia....22.......Warszawa........4..........08.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......4 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........4.... .......08.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......4 ..........08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............4. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. .......10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... ........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. .........20.04.09 katarina67......Kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 martazaw........Marta......33......zachodniopom...3..... .....21.04.09 basiunia*........Basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 Ajkaa............Asia..........25........Śląsk.......... ..3..........24.04.09 gosian...........Gosia........28........Gostyń.......... 4..........25.04.09 joasia82........Asia..........26........Poznań.......... .4..........25.04.09 baderka.......Justyna......31.......Wielkopolska....3... ........26.04.09 Angela26.........Ania........26.......Warszawa.......3.. ...........28.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .........1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09 rrothka..........Dorota......20.........Lublin.........5 ...........02.04.09 wklejam tabelke bo pozniej znowu bedzie ciezko znalesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szalejecie...ja własnie zjadłam sniadanko i wstałam tez niedawno...jestem na L4 wiec leniuchuje ile sie da chociaz czasem mi sie strasznie nudzi i poszłabym do pracy...:) Zaraz biore sie za obiadek bo mój męzczyzna ma wolne(naprawia autko) takze musze wczesniej niz zwykle zrobic:)troszke posprzatam i chyba pojde z psiakiem na spacer popołudniu dawno nie bylam a przyda mi sie poprzebywac na swierzym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczynam wysyłac zaproszenia...HeHHhh:) Ja jestem Marzena Turecka(Habdas):) ZAPRASZAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, właśnie miałam Cię szukać kiedy zobaczyłam, że już mi wysłałaś zaproszenie:) Jakiś ładny domek chyba budujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, właśnie miałam Cię szukać kiedy zobaczyłam, że już mi wysłałaś zaproszenie:) Jakiś ładny domek chyba budujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×