Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość nietuzinkowa...
takie ...hmm gorąco płynęło z tego forum dotychczas,a tu patrzę... taka cisza i spokój. brak akcji. Przyznaję,że Pan mało stanowczy zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Brum to świetna babeczka ;) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniczę, czego teraz w szkołach uczą... Członek to nie butelka, że zakręcisz, obliżesz i po sprawie. Tak, możesz być w ciąży. Nie wiem na ile masz szanse, ale masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka, no proszę Cię... Masz aż tak regularny okres, że wystarczą Ci obliczenia? A śluz masz płodny czy nie? Na studiach nie wiedzieć takich rzeczy? Kobieta? Wstydź się! Siadaj, pała! :O Ups, to dwuznacznie wyszło :D Ale z drugiej strony lepiej być młodą mamusią... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka - jets taki temat o płodności i ginekologii. Tam na sto procent będą wiedzieli, co i jak. Mało_Stanowczy sam się ostatnio obawiał, że może być w ciąży. Więc raczej nie jest autorytetem w tej kwestii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumasek, jakbyś nigdy w życiu nie miała okresu i nagle by sie okazało, że Ci się spóźnia to byś się tak nie mądrzyła :D Nie uważam się za autorytet, ale nikt nie chciał pomóc koleżance to ja się podjąłem :D Zgodnie z moim stanem wiedzy dotyczącym nasienia, dni płodnych i kobiet. Na temat okresu u mężczyzn nic nie wiem nadal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało-stanowczy - mężćzynie nie mają okresu. Przynajmnie Ci, których ja znam. Aczkowlwiek czasami zachowują się tak jakby mieli mieć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt kto tu zagląda nie jest OK Mało_stanowczy. Nawet ja :-D Jeżeli grubniesz, to możesz być w ciąży. Nie masz okresu. To kolejny symptom. Jest jeszcze kwestia seksu. Zeby była ciąża, wcześniej musi być seks. Reasumując - brak okresu, tycie, seks równa się ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ożesz... no to jednak zaszedłem... Był sex, mało tego, bez zabezpieczeń :O I jakoś mi dziś niedobrze, myślałem, że może coś zjadłem, ale nic takiego nie jadłem... :O Ile teraz becikowego? 1000zł? Będzie na waciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dupa
a czy wiesz chociaz kto jest szczesliwa mamusia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd, ciemno było :O A najgorsze, że nawet nie moge sobie przypomnieć tej.. no... penetracji :O O defloracji nie wspomnę, bo też nie pamiętam :O ZOSTAŁEM ZGWAŁCONY PRZEGRAŁEM ŻYCIE :O Kurcze, tak się przyglądam sobie... nie wiem co mnie dopadło, ale to chyba musiał być słoń. I ja go już rodzę. Trąba i uszy już wyszły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_Stanowczy - nie jest możliwe zapłodninie z innym gatunkiem. Do Twojego stanu odmiennego przyczynil się człowiek :-D Pomyśl teraz dobrze - człowiek :-D Czyli kto? Wybacz maleńką złośliwość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dupa
brumka... dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumasku, a ta trąba i uszy to co to jest jeśli nie początek słonia? :O Nic nie pamiętam 😢 Czy powinienem iść do ginekologa? :O Samoloty mi sie podobają, ale niekoniecznie takie jak w gabinecie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dupa
Moja rada: 1. Obciac gada, po co ma wystawac :D 2. Polubic go i nauczyc sie z nim zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dupa
Nie denerwuj go...trzeba spokojnie i z wyczuciem... Te istoty sa bardzo wrazliwe :) A ze czasem pluje? Jak zacznie gryzc to wtedy bedzie problem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryto mój kamuflaż :-D Ze słoniem w ciąży być nie możesz Mało_stanowczy. Do ginekologa idź koniecznie. Chciałabym widzieć, jak Ci zagląda tu i tam :-D Przepraszam :-D Wybacz :-D Ale nie mogę się powstrzymać :-D Juz widzę Twoja minę :-D Przepraszam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, wymiękł cwaniaczek :) Jakiś cyklop to jest czy co? Ma jedno oko :O Brumasku, to było do przewidzenia, że zostaniesz nakryta:) Ups, odkryta :D Też nie za dobrze... :O Rozpoznana :D Ja wcale nie wiem czy chciałbym zobaczyć moją minę na samolocie z ginekologiem między nogami :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, to Brumasek został dla mnie :D Masz szczęście, bo bym Cię oskarżył o ojcostwo :) A tak między nami - nie spóźnia Ci się okres? :O Bo mi cholernie, no i mam różne objawy, z których wynika, że jestem w ciąży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się okres nie spóźnia :-D Aż ne wiem co powiedzieć :-) Dsyskretny kochanku - paaa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumasku, jak chcesz coś powiedzieć to najlepiej jakieś świństewka :D Bo nie wiem co innego mogłabyś mówić gdy klęczysz a ja trzymając Cię za biodra wykonuję posuwiste ruchy... Dyskretny, jesteś w ciąży :O Witaj w klubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×