Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość Morri
Mnie tam Mało_stanowczy przekonał, choooooociaż sztuką będzie wyszukać takiego Stanowczego i tak się z nim dogadać, jak On ze swoją partnerką- czy tam na odwrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurko, zajrzałaś tu w celach szkoleniowych? Trochę za późno, podobno już wszystko potrafisz, poza tym ostry sex to coś, czego nie lubisz i na co nie pozwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta idiotka
purpurowa lza pomylila hedonizm z altruizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta idiotka
jednak ludzie prawde mowia ze idiotka z ciebie purpurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, jesteś doskonałym przykładem, że samo przeczytanie nie wystarczy. Trzeba zrozumieć. Nie zagłębiaj się w filozofię, masz wystarczające problemy z ekonomią, którą podobno studiowałaś, tyko że bardzo eksternistycznie - może dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy oberwiesz smyczką? Hmmm... zastanowię się, gdy będziesz naga klęczeć w kącie, a smyczka będzie ocierać się o Ciebie... między pośladkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę perspektywa smyczy ze świstem przecinającej powietrze zadziałała prawidłowo. Chyba zasłużyłaś na spacer... ale mimo wszystko klapsa sobie nie odmówię - tak, na poprawę krążenia... dobrze Ci zrobi... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurko, ale przynajmniej, w przeciwieństwie do Ciebie, używamy słów, których znaczenie rozumiemy i nie opowiadamy o semestrze studiów, który trwał miesiąc, o niemożności patrzenia w oczy przy robieniu laski i innych ciekawych rzeczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby nie był to taki widok jaki zszokował Purpurę: ///wczoraj widzialam na smzczy Pana z psem na spacerku/// kto był na smyczy..? hehe Stanowczy czekam na plask:) Lecę popracować Znajdę Cię!!:P wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem wychodzę na polowanie... :) Ale możesz poszukać:) Purpurko, ja się powtarzam? Z innego topicu: 08:05 Purpurowaaa Łza malo+ nie chce mi sie z Toba gadac Zaproponowałbym Ci to samo, ale nie mogę - nie masz nic do formatowania. Cześć Brumasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×