Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość koko no 5
Amorek- Mało Ksiąze Stanowczy odczaruje i mysle ze sie nie da prosic....nadmucha żabke by potem wypuścic z niej powietrze i tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z grypą walczę... buhaha no własnie, ptasia grypa:) do odstrzału jestem przydałby się jakiś lisek, lekko pióra przetrzepać, obejrzeć kuperki, sprawdzić dzióbki i takie tam inne przydatne organy:) chętnie dam się poganiać jakiemuś z dłuuugim... ryjkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę ,że wystarczy delikatny pocałunek w policzek...nie będe SM wykorzystywać..ja jednak wolę być w centrum uwagi....poszukam sobie Księcia który będzie mój...tylko mój:) wystosuję ogłoszenie.. biała, używana, w dobrym stanie, brak hamulców, lekka w prowadzeniu, dwie poduszki, automatyczne ssanie, po liftingu w profesionalnym zakładzie, nie bita, mało pali, ekonomiczna w utrzymaniu, odpala na zawołanie, komputer pokładowy, donośny klakson, po rozgrzaniu możliwy wyciek i samozapłon.bogate wnętrze..dobrze wyposażona...ta dam...to chyba dość autoreklamy...jakiś chętny Książe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. To nie te święta...drób obchodzi swoje na Wielkanoc ;) Teraz uważałbym żeby nie zostac wypatroszonym na Waszym miejscu ;) To to coś takie pomarańczowe to jak mniemam niejaka/ niejaki purpura...która nie mogąc sobie miejsca na swiecie znaleźć \'Ostry sex\' jako poczekalnię do lepszegojutra? Nie poddawaj się !!!! Ktoś Cię w końcu zauważy :) Zauwazy i zrozumie.... a może nawet podzieli się adresem do lekarza? :D Suczydło....polecałbym strusia..z pewnością ma dłuuuuuuższą szyję niż lisek ryjek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek...nie podałaś przebiegu, a to najważniejsze ...jakie gumy? czy zimówki na wyposażeniu? ;) Radio? czy ma potencjometr? czy po włączeniu wadliwe i samo się podgłaśnia? Potencjometr :D - spodobało mi się - niezłe na nick :))))))))) mało pali, czy jest to jednoznaczne z mało chla? Jakie warunki? Licytacja czy kto pierwszy ten lepszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pana Zim... gumy prążkowane z wypustkami całoroczne.. przebieg nieduży... radio działa bez włączenia a nawet ma jedną wadę...(przyznaję)trudno je wyłączyć.... ale za to jaki silnik cichutko mruczy...jak zadowolona kotka.. pali bardzo mało a jeśli chodzi o \"chla \"to wogóle:p Powiedzmy,że urządze casting :classic_cool: a co reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm.. nie wiem jak to ma wyglądać... na pewno nie będę nikomu pożyczał :D chyba, że kluczyki inne pasują to nic nie poradze Garażować za bardzo nie mam gdzie. ale pojeździć ... czemu nie, co jakiś czas olej sprawdzić i pierdnąć w oponkę... czasami może nawet by w trasie troszkę silnik dopalić, żeby w jeździe po mieście się nie rozleniwił. Tak... użytkownikiem mógłbym być..chyba, ze szukasz kupca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że kota w worku nie wezmę... Od razu uprzedzam, że przy mnie dużo pali... jakaś jazda próbna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłem sobie Dzień Dziecka i kupiłem 'ciastko śmieć' :)))) Mmmmmmm... sama słodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jazdy w ciemno ...bo to ja decyduje kto mnie poprowadzi...nie to nie ...no:p za dużo ma Pan Zim wymagań jak na początek..:classic_cool: Jakie to jest ciastko śmierć..? ja właśnie zjadałam dwa cukierki malagi i próbuję się rozgrzeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieć, nie śmierć :D Jakich wymaga..ja tylko ofertę przedstawiłem- o wymaganiach będzie jak się zakwalifikuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Zet, po bajaderkę dzisiaj pogoniłam moją córkę:P tak mnie naszło na \"śmietnik\" :) no, no.. Panie Z... mamy podobne \"zachciewajki\" :) teraz chcę... ooo taaak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredne :) Witaj podobne... tyle, że ja nie mogę pogonić córki... chyba, że ma powyżej 18 lat i nie za szybko ucieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek - ja zawsze mam czarny humor :) wredne - oby tylko do domu doniosła, jak zeżre po drodze to sie smakiem obejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej suczki 🖐️ A raczej kurki... :classic_cool: Chyba trzeba Wam piórka przetrzepać... Amorek, czy ja dobrze widzę, że uskuteczniasz autoreklamę i usiłujesz się wypromować? Jednak fakt, że nie byłaś bita to najwyraźniej wada :classic_cool: I nie napisałaś jaki lakier... Lampy ksenony? A jak amortyzatory? A przeguby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×