Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Hmmmmm... jeśli myślałaś, że pęknę...... to masz rację :D ...myślałaś :))) po 22 oznacza tez 23 ? gdzie ta kanapka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm... jeśli myślałaś, że pęknę...... to masz rację :D ...myślałaś :))) po 22 oznacza tez 23 ? gdzie ta kanapka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry.... ...i po świętach ech..nawdychało sie tych oparów stearyny i nażarło bigosu ;) Wredne - gdzie ta kanapka..... ja muszę wiedzieć wczesniej;) to nie jest takie łapu-capu iść na wizytę do psycho..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Panie Z, moja kanapka jest w zasiegu Twojego wzroku i dotyku... wystaczy, że usiądziesz i oddasz sie w moje ręce:P, tzn. pozwolisz wniknąć głęboko i przeanalizować problem;) miejsce nie jest ważne, ważna jest siła zrozumienia działa w dwie strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf, co za ulga! Nie mogłam Was znaleźć i już się wystraszyłam, że topik usunięto! A to tylko wada wzroku mi się powiększa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, chyba tak:-D Tu się nikt na nikogo nie boczy, tylko jak coś do innej osoby ma, to od razu po dupie i...koniec.po sprawie. I dobry nastrój zaraz wraca.a właściwie to nawet nigdzie nie wychodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własna-to rozumiem:) ale do pani Zosi w pracy chyba nie zwracasz się słowami...no,wiemy jakimi:) jak do...kurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, że do pani Zosi nie powiem "suko do kąta" tylko "pani Zosiu, proszę się pochylić i wybrać pośladek z którym jest pani mniej związana emocjonalnie, gdyż zmuszony jestem dokonać na nim aktu przemocy inaczej nazywanego zastosowaniem przymusu bezpośredniego" :classic_cool: Kultura, kurvva, musi być! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pani Zosia pochyla się i myśli \"różnych już szefów znosiłam w swoim 60-letnim życiu, ale ten jest wyjątkowo popierzony.\" w dodatku ona to robi nie dla przyjemności, a dla...emerytury...;) ech, dlaczego ja nie pracuję w biurze i nie jestem narażona na molestowanie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co stoi na przeszkodzie, żebyś zaczęła pracować w biurze? :) I pani Zosia myśli raczej "ten sukinsyn mógłby mnie czasem przytulić a nie tylko tłuc po dupce:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mało_stanowczy :-) Witaj Dopierdalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci skoro tak się natrudziłaś szukając topiku to się chociaż przywitam👄🌼 cześć Ms cześć Brum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaasne tak na dzien dobry..w kurtce,czapce ,szaliku przyszłam się przywitać i do kąta? bij po kutrce puchowej i tak nic nie odczuję:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×