Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Grypa mnie wykańcza, ku.rewskie choróbsko. Czekam z utęsknieniem na weekend, to będzie pierwszy wolny od 2 miesięcy. Poza tym lubię Święto Zmarłych. Zapach jesieni pomieszany z dymem świec, kolorowe chryzantemy... Lubię spacerować wieczorem wśród tych wyciszonych emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie odpadają rodzinne spotkania, umęczone sztywnością i przyklejonym uśmiechem, kiczowate imprezy związane z wymuszeniem dobrej zabawy- bo taki dzień lubię dni, kiedy mogę poprostu zniknąć i delektować się otoczką, a nie kiedy zmusza się mnie do pewnych zachowań na siłę. (wku.rwia mnie brak GieGie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczydło, coraz bardziej Cię lubię :) Rodzina jest po to, żeby z nią dobrze wyglądać na zdjęciach a nie żeby mordować się się przy wspólnym stole opowiadając tylko ułamek prawdy o swoich przemyśleniach i udawać zainteresowanie żylakami wujka Andrzeja czy konsystencją pierwszego stolca córki bratowej. Chyba działam dziś w trybie "agressive", i to wcale nie "rookie" tylko "fuck'em all" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co jest powodem? Czwartek, to chyba wystarczający powód, no nie? Dobrze, że nie muszę zza tej kanapy strzelać przez 10 minut do jakiegoś dupka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj suczydło. MS zamknij się w łazience :D Mogę co jakiś czas mruczeć pod drzwiami i sprawdzać czy już Ci przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, rzucaj w drzwi doniczką i krzycz hasło, bo nie chciałbym przeciąć Cię serią z pepeszy :classic_cool: Nie dam się wziąć żywcem, mam jeszcze granaty w świątecznym ubraniu :classic_cool: Byle dostać się do szafy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim🖐️ Ms....wyluzuj...jedź do lasu i krzycz...krzycz ile tylko siły masz w płucach...powinno pomóc...a jeśli nie ...dawaj pejcz...wygonie z Ciebie "to coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Dentysta za darmo..jak już dostaniecie te słodycze, polecam dentystę miesiąc, dwa ostrej roboty i po kłopocie ;) Nie wiem w co ręce włożyć... na czym stanęło? MS strzela z pepeszy.. z tłumikiem? w tłumik? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera! To tak kończy \"ostry\"mężczyzna? Na kozetce, a właściwie chowając się za nią i strzelając z jakiejś pepeszy??? Nie! Mało Stanowczy wróć! Tak być nie może!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Zim, dentyści są w porządku.proszę nie straszyć:-) słodycze też są ok.choć z tym pierwszym w wyraźnej opozycji:)ale ponoć życie to sztuka kompromisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan-zim
Dobry dzień wszystko jest dla ludzi, młodzież się musi wyszaleć, nie ma tego złego.... a potem - gdyby kózka nie skakała i .. wódko pozwól żyć ..ile mamy takich na potrzebę chwili zbudowanych sentencji ;) Wredne - kiedy pierwszy seans? (czy jak się to nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×