Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość lampka polnocna11
jestes purpurkowa moja forumowa maskotka :) takim gremlinkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredne suczydlo -ale to mi w zyciu pomaga, nie ma takiej sprawy ktorej bym nie załatwila, a na ktorej mi zalezy tu- to mi ntak srednio zalezy i dlatego odpuszczam brumce o niezidentyfikowalnych poglądah sexualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
przeceniasz swoje mozliwosci gremlinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm... Panie się pocięły.... takie moje przemyślenie..... Purpuro...a ch... Cię obchodzi co kto lubi? i jak? i kiedy? Coś Cię uprawnia do takiego włażenia z butami? Gdybyś była facetem stwierdziłbym po prostu, że masz \'KMC\' i tutaj podnosisz sobie ego. A może jesteś? ;) ...albo już nic....nie znam Cię na tyle, żeby pojechać szybciej.... po co, na co, ufo, oj :D Brumka - gratulacje za asertywność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej suczki 🖐️ Ktoś się za mną stęsknił? :classic_cool: Nie widzę... :) Czegoś tu nie rozumiem... dlaczego Purpurowa udziela się w topicu, o którym nie ma pojęcia, mało tego w ogóle jej nie interesuje i nie pociąga? I Purpurko, miałaś pretensje, że ktoś nie odpowiada na Twoje pytanie - to masz tak samo jak ja, nadal nie odpowiedziałaś czy już robiłaś laskę. Z tym że ja nie mam pretensji, bo znam odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×