Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

nam sie tez bardzo podoba ,,zabiore Cie\'\' ale to juz troche oklepane...ale i tak ladne :D podoba nam sie jeszcze sumptuastic ,,Niebo bez Ciebie\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka 88 też myślę wybrać się na kurs bo mojemu Skarbowi też nie bardzo to idzie ale za to sie stara, a melodia jest śliczna :) lubię standardy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
to sie sie dołącze:) 21 sierpień 2010r. !:) lat w dniu ślunu - 23:) niestety w trackie studiow.. i na chwle obecna nie mam pojecia jekich!.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
u nas jest już: -kamerzysta -drubza -fotograf -sala -orkiestra:) jakis tydz. temu skonczylam wszytkich rezerowac.. myslama ze dostaniemy szlau.. PRAKTYCZNIE JUZ WSZYSTCY LEPSI byli juz zarezerwowani! ..teraz rozumiem dlaczego niektorzy rezeruja daty z wyprzedzeniem 2 lat'!:) na cale szczezscie nam sie udalao miec tych ktorych chcielismy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
ooo matko ale wtopa!... moja data slubu to.. 28.08.2010;) ... w pracy jestem i sie mi 'cos' wkleiło;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drużba zarezerwowany? A kto to taki? Już drugi raz pada to stwierdzenie, a ja nie wiem o co chodzi... Bo chyba nie o świadka? Świadka nie trzeba rezerwować raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
ehehehe.. DRUŻBA to inaczej WODZIREJ!:) u nas -> w małopolsce przynajumniej: mowi sie tak na tego pana:) to on prowadzi cała imperze.. odśpiewki gościom itp. :) .. . z nim byl problem.. masakra.. :) msc szukania! ale trafił sie suuuper:) z czego sie ciesze:) ale tutaj widzac po postach duzo osob ma z tym problem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no i wszystko jasne :) Ja znam słowo drużba/druhna zamiennie w stosunku do świadek/świadkowa. Wodzireja też już mamy, bo był w pakiecie z DJ\'em hehehe :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z wodzirejem nie ma problemu ;) Muzycy z zespołu wychodzą do ludzi i jest tak samo jakby był wodzirej :) A co myślicie o karaoke jako zabawie weselnej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
no ja też odebrałam to jako świadka/świadkową dlatego że w naszym regionie nie spotkałam jeszcze nigdy wodzireja,mimo że byłam na wielu weselach:) u Nas tą rolę odgrywa orkiestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz wodzirej ma karaoke w swoim repertuarze (oczywiście dodatkowo płatne), ale raczej się nie zdecydujemy. Sądzę, że jakby było to goście pewnie by się bawili, ale jak nie będzie to też wiele to nie zmieni. Poza tym i tak będzie zaplanowanych kilka niespodzianek przez wodzireja właśnie, więc nie chcę przeładować \"programu\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
dziewczyny mam do was pytanie zastanawiałyście się już czym pojedziecie do ślubu? bo mi coraz częściej chodzi po głowie wynajęcie jakiegoś fajnego autka :) ktoraś z Was już się orientowała jakie są ceny i jak z terminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
my polacimy za samochod 400zl. wydaje mi sie ze to nie drogo bo mamy auto razem z kamerzysta i fotografem (z jednej firmy) z tego co sie orientuje wnajecie auta na slub moze kosztowac nawet z 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój narzeczony bardzo chciał jechać Cobra do ślubu :) w zeszlym roku wynajem na caly dzien wynosil 1000 zl, na dzien dzisiejszy to juz jest 1300, wiec niewiadomo jak to bedzie za rok. dlatego tez, poki co przynajmniej, przemowilam mu do rozsadku, zeby lepiej poszukac jakiegos znajomego co ma fajne autko i chociaz na tym zaoszczedzic troche, zwazajac ze juz za orkiesrte i kucharke nie co przeplacamy :| pewnie ze fajnie by bylo jechac jakims oryginalnym pojazdem ale patrzac na ceny to sie odniechciewa. my musimy poszukac jeszcze jakies videofilmowanie, no i to auto, i to by bylo na teraz zalatwiania. reszta w przyszlym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My prawdopodobnie będziemy mieli ceremonię i wesele w jednym miejscu, więc ten koszt odpada. Kilka stów jak dla mnie nie chodzi piechotą, a na miejsce pojedziemy naszym samochodem, bo to i tak nikt widział nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wodzireja, to my nie bedziemy mieli no bo mamy orkiestre ktora zajmuje sie zabawianiam gosci :) a z tego co sie dowiedzialam to sa tacy ze potrafia poderwac do tanca nawet najwiekszych burakow ;P a w dodatku bedziemy miec 2 dniowe wesele, wiec przewidujemy pierwszego dnia tance a drugiego zabawy :) ale pozyjemy zobaczymy ;) a co do autka, to mi sie marzy taka karoca kopciuszka :D jak bylismy w spodku na targach slubnych to wlasnie takie widzielismy i sie prawie zakochalam :P ale nie pytalismy o ceny, wiec pewnie tez dlatego tak mi sie podobala :P wiec pewie takie cudo bedzie ponad nasze sily finansowe i pojedziemy po prostu \"czyms bialym\" :) pozdrawiam wszystkie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
ja też bede miała orkiestre, która zajmie się zbawianiem gości, płacenie dodatkowej osobie chyba nie ma sensu, moim zdaniem przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
niestety u nas orkierst apomimo tego ze znana i to dość szeroko znana.. moze nawet wy słyszalysie o niej ... zapowieziala,ze nie bedzie z nimi wodzireja.. a jak na siel mam kogos brac no to truno.. znalazlam tzw. pana z paiperkiem;D.. mial byc taki co zdobul 'zlota cipuage' w 2005roku ale jak uslyszalam cene jaka sobie zyczy to zrezygnowalismy.. (w nawiasie to 1500zł!;D) ... wiec teraz mamy innego pana ale jak widzialam na cd to facet tez jest reeeewelacyjny!;) i beirze 500zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę dziwne, że orkiestra nie chciała podjąć się prowadzenia wesela choćby w minimalnym stopniu. Jednak nie ma tego złego... Wodzirej to moim zdaniem super sprawa, bo prawda jest taka, że nie wszyscy goście sami z siebie będą się bawili tylko i wyłącznie przy muzyce. To nawet jest tak, że idąc na wesele oczekuje się jakiś zabaw, standardów imprezowych typu kaczuchy i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też nie będzie wodzireja orkiestra ma się podjąć zabaw... zobaczymy jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki mogę mieć nick
Ja co prawda nie na 2010, ale 2030. Która staraczka ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja ja tak jak Ty w dniu slubu bede miala 23 latka :) (skonczone) i slub w ten sam dzien :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Nareszcie mogę się wpisać w tym wątku:) Daty jeszcze zadnej konkretnej nie mam, ale chciałam się pochwalić że wczoraj mój skarb mnie bardzo zaskoczył i zadał to najważniejsze pytanie :) Jestem taka szczęśliwa:) Oczywiście same zaręczyny mnie nie zaskoczyły bo po 3 latach bycia razem to wiadomo że się spodziewałam, ale moment i sposób jaki wybrał... Nie wymarzyłabym sobie tego piękniej :) Aż zamiast odpowiedzieć to mi łzy poleciały jak tej babie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salsera fajnie że już po zaręczynach:) Nasze miały być w walentynki ale nic z tego nie wyszło, bo niestety ciężko się rozchorowałam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
:):):) wiiitam serdecznie kolejne Panie!;) \ oleum -> no to jest ns coraz wiecej;) mimo tego ze wiekszosc osobo uwaza slub w wieku 23 lat za GŁUPOTE;) ale to inny topic..:) i bardzo ładnie podsumowanay pzez dwie inne forumowiczki!;) ... ehhh.. ja juz sie tak nparawde nie moge dozekac!:) kiedy stane przed ołtarzem bedemiec CAAAAAAŁE 22,5 :D ..wie ze co dla niektorych bede tylko mlodym szczylem ktory to nic nie wie ozyciu:) choc tu sie moga baaardzo mylic, ale to juz inna historia!:) ciesze ze ze jest nas cooraz wiecej;) achaaaaa.... oleum -> bedziecie miec REWELACYNJY pojzad;) ... powaznie!...:) my pojedziemy samochodem znajomego;) ... taki wiekszy sprzet jak ja to mowie bojowy:D:D:D a wogole ile placicie zawynajecie tego cuda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny wy macie już na maksa wszystko zorganizowane. Ja dopiero będę szukała sali ale myślę ze gdzieś się znajdzie jakiś wolny termin :) Najważniejsza i tak jest orkiestra bo to od niej zalezy jak się będą ludzie bawili :) Tak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
salsera -> :) tzn na maksa to moze za wiele powiedziane ;) ... bo jeszcze trzeba wieeeeeeeeeeeeeeeeele załatwic!:) ale to sa juz sprawy ktore załatwia sie w poł roku przed weselem:) tzn u nas tak bedzie:):):) z spraw biezacych mamay zamiar jeszcze zakupic teraz alkohol;) jak dzownilam o sale poczatkiem STYCZNIA to duzego wyboru nie mieleismy ;) caly maj, czerwiec, lipiec, sierpien wrzesnien i czesc paxdziernika byl juz praktycznie zarezerwowany:) została nam tyly nam tylko pierwsze dwie sob czerwca i własnie sob w siepniu na ktora sie zdecydowalismy;) .... orkiersta JAKIMS cudem nam sie udala.. bo badzo zalezałao nam własnie na niej!..:) kamrzeysta i fotograf nie bylo źle.. jednak i tak bvylo ciezko znalesc koos odpwoiedniego:) najgozej bylo jak juz pisalam z drużba/wodizirejem... dla mnie tragednia! setki telefonów i dwa tygodnie szukania.. cezkania itd:) a z jakiej czesci Pl jestes?:) ja z oklic krk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nas interesuje okres maj - pierwszy weekend września i już wiem ze będzie ciężko. Ale na sali mi nie zależy konkretnej, bardziej na orkiestrze i jestem gotowa pod nich się dostosować. Ewentualnie zawsze moze być piatek, choć to kłopot dla gości. A wy macie już nawet samochody wybrane. Ale jestem dobrej myśli, coś znajdziemy z pewnością :) Bo nie muszę mieć pałacyku ani czegoś bardzo obleganego. Już nie mogę się doczekać przygotowań :) Robienia zaproszeń, wybierania sukni... Dopiero teraz zaczynam się cieszyć tymi zaręczynami, wczoraj było tyle nerwów i stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×