Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Wiem piosenki Anny Jantar sa ladne i ta moje jedyne marzenie mialam juz od kilku lat na mysli,wiec teraz zadnego problemu z wyborem,a mojemu sie podoba ,bo zawsze do niego ja spiewam:) Tylko problem z tancem ,trzeba mojego jakos tanczyc nauczyc i chyba skorzystamy z nauki tanca.Oczywiscie ze mna nie byloby problemu:) Co do prezentow dla gosci to mamy takie cos wieksze czekoladowe tzn.taka wieksza czekolada ale inny ksztalt zawiniete w tiul i z podziekowaniem.Na odchodne oczywiscie wodeczka:)moja mama jeszcze mowila o ciescie ,ale ja sobie daje spokoj z tym:) Nadal pracuje nad zaproszeniami,musze poszukac welonu i cos w rodzaju bolerka do sukienki,cos bardzo prostego,gdyz sukienka ma za duzo swiecidelek na sobie.Oczywiscie nic na gore bym nie zakladala,ale u nas ksiadz nie pozwala do kosciola inaczej:( Niby same male rzeczy do zalwtwienia,ale jak sie zbierze to troche tego jest! taka sobie jaaa zycze powodzenia w wyborze sukienek:)najwazniejsze to wiedziec czego sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Cześc diewczyny, jak u Was z sukniami ślubnymi ? Bo ja sama siebie nie poznaje bo nie wiem czego chce, zawsze miałabyć klasyczna i elegancka a jednak wybrałam zwariowaną suknię i nie wiem jak zareaguje moja rodzina na nią ;) dostana zawału chyba heheh. Ślub w czerwcu a my nie mamy nauk ani poradni, nie możemy się do tego zabrać...no i to wszystko mnie zaczyna przerażać już powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ja podobnie jak ,mialam miec klasyczna suknie niezbyt strojna,a wybralam,wyszywana krysztalkami i wielka z trenem.Moja mama powiedziala,ze to twoj dzien i sie nie przejmuj ludzmi:)Wiec ja wzielam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkooo dziwewczyny ja mam identyczna sytuacje.... chcialm syrenke ale jednak zdcydowlam sie na taką wielką bajkowa suknie.... a u mnie w rodzinien zazwyczaj wystepowaly skromnie suknie. ale co tam.... to moj dzien i ja mam sie sobie i mojemu mezczyznie podobac a wiem ze on uwielbia suknie w stylu Scarlet.... pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana252
Hej przyszłe mężatki!!Widzę ,że temat gorący My mamy slub 22.05.10 i juz wszystko przygotowane-zostały tylko obrączki-taniec -walc i troche nowoczesnego razem prawie 5 minut-sama ułozyłam choreografię a suknia szeroka Hermsa Gaylenne .Mam pytanie o wieczór panieński -jakie macie pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmon
my takze bierzemy slub w tym roku 26.06...Praktycznie mamy juz wszystko gotowe.Zaproszenia niebawem bedziemy rozsylac.Jest tylko jeden problem.Nie jest na 100% pewna kucharka i w zwiazku z tym mam do Was pytanie,moze macie namiary na kucharke?Ponadto jeszcze przed nami obiad z rodzicami,gdyz mojego narzeczonego Rodzice jeszcze nie wiedza...Choc juz od dawna rozmawialismy o slubie to decyzje podjelismy spontanicznie ...Natomiast pewni jestesmy jej:) Bylibysmy bardzo wdzieczni za info.Jestesmy z Warszawy.Moj mail na ktory prosilabym o informacje to monikak81@tlen.pl Z gory serdecznie dziekuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka sukienka piekna z takim dlugim trenem:) rokasana ja za wiele pomyslow nie mam co do wieczoru panienskiego.U mnie bedzie tak, ze zaprosze moje kolezanki i dziewczyny z rodziny ,ktore beda na weselu i razem cos wymyslimy myslalam,ze z poczatku jakas mala impreza,w takiej malej sali,bo akurat mam dostapna za darmo,wiec bylaby tam muzyka i moze jakis grill na zewnatrz,bo to lato bedzie ,jakies dobre jedzenie i drinki:) A moze tez jakis wypa na dyskoteke z rezerwacja stolika:)widzialam na takiej dobrej dyskotece jak dziewczyny z welonami biegaly smieszne to bylo:)Wiec to moje pomysly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka sliczna suknia:) ja tez myslałam zeby zaprosic moje najblizsze kolezanki na mała imprezkę ale akurat 2 tyg przed slubem bede miała urodziny więc juz zapowiedziały ze zorganizują mi miły wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę się tego trenu boję;-) ale się podpina:-) Ja robię panieński tydzień przed ślubem u mnie -taki był plan ale moje przyjaciółki coś podobno knują;-) Narzeczony ma już gdzie rezerwację zrobioną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirka--śliczna suknia:) ja jutro idę przymierzyć suknie może coś wreszcie wybiore:) w niedzielę idę na pokaz sukni ślubnych dość fajnej kolekcji....co do ternu to ja chcę go koniecznie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirka--śliczna suknia:) ja jutro idę przymierzyć suknie może coś wreszcie wybiore:) w niedzielę idę na pokaz sukni ślubnych dość fajnej kolekcji....co do ternu to ja chcę go koniecznie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie tren czyni suknię wyjątkową;-) Ile razy w życiu ma się okazję założy coś tak wystawnego? Taka sobie jaaa- kiedy wasz ślub?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ale dawno mnie tu nie było, w przyszłym tygodniu jadę rozglądać sie za suknią, pierwsze miejsce gdzie pojadę to pod Łódź do Ti-amo, bo tam jest suknia na której widok się ślinię, ale zobaczymy po przymiarce jak to będzie wygladało. Jak nie to będę szukać dalej. Rozglądam się też za zaproszeniami i autem do ślubu, no i szykuję się pierwsze spotkanie naszych rodziców, w końcu się poznają :) Muszę się wam jeszcze czymś pochwalić, jakiś czas temu pisałam, że zaczynam się odchudzać, teraz mam już 12 kg mniej i się strasznie strasznie cieszę bo zaczynam wyglądać jak człowiek a nie jak mały balonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia -gratulacje;-) Ja chudnę ale z nerwów;-) trochę mnie to cieszy ale wolałabym żyć bez tych nerwów. W końcu wybraliśmy zaproszenia-najwyższy czas bo do ślubu mniej niżh100 dni;-) oto one: ttp://farm5.static.flickr.com/4029/4349071510_8444043dbb_o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivana82
ROKSANA252, ja też przymierzam się do Gaylenne. Napisz, proszę, jakie będziesz miała do niej dodatki (najbardziej ciekawi mnie welon :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka w stylu madame Pompadour:-) Ładna trochę inna niż te wszystkie hiszpanki które są teraz modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ NIE PRZYZWYCZAJONA JESTEM DO TEGO TYPU RZECZY I DLATEGO TROSZKĘ SIĘ OBAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Mirka-ja mam ślub 17lipca jutro idę przymierzyć jeszcze raz wybrane suknie i musze się w końcu zdecydować bo mi nie zdążą uszyć:) myślałam,że nic nie znajdę,ale jak przymierzyłam jedną z sukni to nie chciałam jej zdjąć, ma piękny tern--i całe szczęście idealnie pasuje mi kolor ecri bo białego nie chcę:) myślałam też że nie znajdziemy nowego zespołu,ale na szczęście nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirka i Jagodax suknie piękne, choć nie w moim stylu, najważniejsze byście się w nich bosko czuły... mi właśnie uświadomiono, że jeszcze butów nie mam :) kompletnie o nich zapomniałam... w marcu będę musiała się za nimi rozejrzeć... eh i temat piosenki nadal w martwym punkcie... ale coś wybierzemy na pewno. na razie czas rozsyłania zaproszeń dla dalekich gości zmykam spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka bardzo mi się podobają wasze zaproszenia. Dziś byłam na pierwszych przymiarkach sukien, jakie to jest cudowne uczucie, jak zobaczyłam siebie w sukni to aż się wzruszyłam, no i jeszcze te 12 kg mniej to już w ogóle czułam się Bosko :) z suknią o dziwo u mnie efekt jest odwrotny, to co sobie założyłam że mi się podoba to faktycznie tak jest. Suknie, które mi się podobały leżały cudnie i czułam się świetnie, ale spróbowałam też takich, na które normalnie bym nie spojrzała i rzeczywiście żle na mnie leżały i nie "czułam" ich. Jedyne z czym się pomyliłam to z kolorem, sądziłam że w bieli będzie mi dobrze i bardzo chciałam białą, a tu jednak lepiej jest mi w ecru :) Rozpisałam się troszkę, przepraszam, ale bardzo mi się podobał dziesiejszy dzień i musiałam się podzielić emocjami. Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Witam dziewczyny, mam już suknię ślubną...tzn. nareszcie bo wybranie jej to w moim przypadku katastrofa mała już prawie bylam zdecydowana na hiszpankę a tu nagle zobaczyłam piękną białą suknię z trenem i się zakochałam! No i mam już suknię z glowy do maja. Zaproszenia też już wybrane....a mam pytanie czy usadzacie gości przy stołach sami? No i wymyślilam sobie dlugie rękawiczki z palcami ale zastanawiam się czy to będzie wygodne? ehh same dylematy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy taką salę że krzesła są ustawione w literę U więc dużo sobie nie pousadzamy;-) Nie gustuje w rękawiczkach. Co z nimi zrobić w kościele? Będziesz musiala zdjąć przy zakładaniu obrączek. Kupiłam w końcu zaproszenia-inne niż wybrałam wczesnej;-)http://www.allegro.pl/item922720014_skromne_eleganckie_zaproszenia_slubne.html . Wczoraj byłam u florystki, zamówić dekoracje sali samochodu i wybrać bukiet. Będzie taki tyle, że bez róż: http://img389.imageshack.us/i/bukiet21ox8.jpg/ Dziś zamówiłam wizytę u manikiurzystki, fryzjera i kosmetyczki. Na razie starczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sami wybieramy miejsca dla gości...jeszcze nie wiemy jak będą poustawiane stoły ale na pewno będą imienne karteczki:) ja nadal mam dylemat z suknią...ale coś muszę w końcu wybrać...teraz szukamy zaproszeń-ja chciałabym dość proste i zarazem eleganckie:) mam znajomego grafika więc może podsunie nam jakiś pomysł Musimy jeszcze przebrnąć przez nauki przedmałżeńskie,ale może będzie opcja ułatwienia kursu--i zamiast chodzić to 'zaliczymy' wszystko przy jednym spotkaniu:) nam pozostało jeszcze wybrać kwiaty, menu,zaproszenia,obrączki....i stroje:) ah no i ten nieszczęsny zespół...hihi ale to już prawie załatwione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×