Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Jak chcecie od mnie to napiszcie na maila miareczka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik-- trzy aby wszystkomam kciuki aby wszystko poszło tak jak sobie to wymarzyliście!!! buźka u nas jeszcze cała masa przygotować... na tygodniu muszę pojechać na przymiarkę sukni-przyszła wcześniej niż miała być i takim sposobem nie mam butów:( nic może coś jutro znajdę:) Miarka-z przyjemnością zobczyła bym foteczki ze ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik- trzymamy kciuki;-) oby wszystko poszło jak sobie wymarzyłaś. Taka sobie jaaaa- odezwij sie na mailu miareczka@gmail.com ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! miareczko czy i ja mogłabym prosić o zdjęcia? mój mail Aska18lol@interia.pl U mnie dopiero rozpoczął sie pościg za papierzyskami, nie wiedziałam że to tyle kasy trzeba zabulić a to za akty urodzenia potem za wydanie świstka o braku przeciwwskazań z USC no i teraz na zapowiedzi, masakra ;) Nas jeszcze czeka rozwożenie zaproszeń. Jak u Was dziewczyny???, coś tu tak ostatnio przycichło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
tym które dzisiaj maja slub gratuluje pogody. u mnie przygotowania jakos mam wrazenie stoja w miejscu, choc ciagle albo jezdzimy z zaproszeniami albo zapowiedzi do koscioła, ale nadal nie ma obraczek, i takich tam, w pracy caly czerwiec mam jakas masakre i wlasciwie nie wiem w co rece wlozyc, pocieszam sie ze od 8 lipca mam urlop, moze wtedy jakos rusze z przygotowaniami "drobiazgów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś mąż opuścił i wybył na wesele kolegi z pracy. Niestety prosili tylko delegacje bez osób towarzyszących;-) Mają cudną pogodę naprawdę. Ale ślub mieli bardzo wcześnie bo o 11 rano. Poznałam ich kiedyś na imprezie firmowej wiec ciekawa jestem jak się im wesele uda;-) Myśmy ustalili w końcu dzień sesji z fotografem. Fotki będziemy robic w środę po południu. W pszczyńskim parku i na zaporze w Goczałkowicach. mam nadzieję że pogoda się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sukienka bedzie we wtorek dopiero,po wojnach z salonem dowiedzialam sie w koncu kiedy bedzie,okazalo sie ,ze troche mne klamali ,ze ma byc wczesniej a ja gotowa juz bylam od poczatku maja. Powoli tez juz dopinamy ost sprawy,zalatwianie roznych malych pierdolek.Nie mam jeszcze butow do tanca i na poprawiny:( A na podziekowanie rodzicom damy im wazony piekne czerwone w ksztalcie serca i wlasnie zawiozlam je do graweru, w wazony wrzucimy czekoladki mozliwe ze tez w ksztalcie serca:)Do tego duze ramki na nasze zdjecie slubne.Chyba zapakuje to w maly kosz z kokarda i mam nadzieje,ze spodoba sie mojej mamie. Zaznaczam ,ze nie jestem wielka zwolenniczka podziekowan na weselu ,ale moja mama napomnela ,ze chcialaby takie cos,wiec pieknie jej podziekuje:)Mam nadzieje,ze to dobry pomysl. Oczywiscie bez zadne piosenki tanczonej razem,bo to masakra:) Zycze udanej imprezy tym ,ktore dzis maja swoj wielki dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka dziekuje za zdjecia :), prześlicznie wyszliście, szczególnie piekne uśmiechy po wyjściu z kościoła;) Co do obrączek to też jeszcze nie mamy, co prawda wiemy mniej wiecej jakie chcemy ale musze sie jeszcze obejrzeć inne modele. Za wódką też jeździliśmy i jedna na oku póki co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miareczko--ŚLICZNIE WYGLĄDAŁAŚ:) Ja jeszcze nie mam pomysłu na ;podziękowania dla rodziców... nie jestem zwolenniczką takich atrakcji,ale nasi rodzice mają rocznice ślubów kilka dni przed więc myślę,ze będzie im tym bardziej miło:) Ja jutro wyruszam na poszukiwania butów--kurcze nawet nie sądziłam że tak ciężko będzie je znaleźć:( wszędzie są białe... co do wódeczki to my też jesteśmy z tym w tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jaaaa - u nas w podziękowaniu były kosze z dobrościami;-) Znając łakomstwo mojego taty to już nie ma połowy zawartości:-D U teściów na razie zdobi komodę w sypialni;-) Ja tez się broniłam przed oficjalnymi podziękowaniami ale było bardzo miło. Rodzice byli wzruszeni i się ucieszyli , a chyba o to chodzi. Jak już zrobimy tą sesję plenerowa to fotograf zabiera się za fotoksiażki. Dostaną je rodzice jak tylko będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Ja juz po slubie:) Nerwy były ale dalismy rade. Wszystko sie super udało. Nic bym nie zmieniła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik- gratulację! Wszystkiego naj w tym nowym stanie;-) Jak będą jakieś fotki to wiesz do kogo wysłać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wk oncu jest moja suknia wczoraj ja odebralam:)uszyli tak jak chcialam:)tylko lekko skrocic. Jeden problem,ze welon ma inny odcien bieli niz sukienka,przy sukience wyglada lekko ecru.Czy mialyscie cos takiego?Moja suknia snieznobiala,welon tez zamowiony bialy... a jednak.Nie wiem co robic.W salonie mowia,ze to kolor bialy,ja tez to widze.Moze jednak nie bedzie sie tak rzucac w oczy? Szukam butow do tanca jeszcze.I musimy po obraczki jechac.Poza tym duzo spraw juz jest.Az sie zaczynam bac ,ze na finiszu:) Anik wszystkie naj na nwe drodze zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza ?? :) u nas tez teraz bieganiny jest duzo - moje dwie prace, sesja, pisanie magisterki, zapraszanie gosci, formalnosci slubne i inne przygotowania....masakra nie wiem czy wydole :P w tym tygodniu zalatwilismy zaswiadczenie z USC, w przyszlym idziemy po nasze odpisy aktow chrztu, a za dwa tygodnie pewnie na spisanie protokolu :) moja suknia juz w tym miesiacu tez juz chyba bedzie do odebrania :) i jestem cala ubrana, natomiast moj narzeczony nie ma jeszcze kamizelki i musznika, koszuli oraz butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleum- teraz to masz bieganinę;-) Ale to takie przyjemne załatwianie na taką okoliczność. My jesteśmy bezdomni:-D Wymeldowaliśmy się z naszych domów rodzinnych a nowego meldunku póki co brak:-D mam fotki od fotografa;-) jak coś mail dziewczyny;-) gdyby któraś chciała. Wczoraj zrobiliśmy sesję plenerową. Ale nam upały dały popalić;-) Nogi zdarłam do krwi bo nie dało się w pończochach wytrzymać. Rezultat za kilka dni:-) Ludzie byli strasznie mili. Zagadywali, składali życzenia:-) Ogólnie w Parku były 4 pary które jednocześnie robiły fotki. Jedna para kręciła i robiła zdjęcia. A PM miała koronkowe kozaki do pół uda pod suknią długą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie dziwię Miarko, że upał dał wam popalić:-( oj ta panna w kozakach to musiał być komiczny widok;-) to ja również poproszę w zdjęcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zaraz sprawdzę co się stało. Oleum- przypomnij mi swój bo chyba nie zapisałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
to ja tez chce zdjecia na anuleczkab2@tlen.pl co do prygptowan to my dzis zamowilismy obraczki, klasyczne z białego złota bez udziwnien, w takich czujemy sie najlepiej, moj narzeczony juz ubrany caly kupilismy dwie koszule krawat i pasek, buty sa prawie nówki, a garnitur wisi w szafie od listopada i bardzo dobrze bo teraz jest 400 zł drozszy. duzo teraz na głowie mamy, z zaproszen zostali tylko znajomi, bo rodzina poza jedna kuzynka juz dostala wszystkie. pozdrawiam wszystkie was serdecznie w te wspaniałe słoneczne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka---poprosze o zdjęcia !Chyba mnie ominełas :-) jolka_bielsko@poczta.onet.pl Pisałam do Ciebie wczoraj na prywatna poczte.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze fotki Miarka wygladalas super, ja jestem juz zmeczona troche przygotowaniami dlatego chce juz miec chyba wszystko za soba:) moj mail magdagorka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×