Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giga - intelektualistka

O penisach - po raz kolejny, ale wątek na poważnie.

Polecane posty

Gość mondlicht75
giga wroc wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
nie nie uwazam tak gdzie jak nie tutaj o tym mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna aska
jeżeli pasuje, to ok, ale do tego chyba trzeba bardzo się znać i być blisko niesamowicie, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos niesamowitego
ZWRACAM SIE Z APELEM, czyli tez masz kompleksy skoro anonimowo szukasz opisow jakichs latawic. kobieta z klasą nie mówi jaka jest zajebista, bo po niej to widać . proste/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejeku pisala
mondlicht75 j.w. kiedy bedzie jak sie tak napililes pomecz wacka to przejdzie -sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestemkobietą
.. Do ZWRACAM SIE Z APELEM .. !!! Uwazam , ze nie obrazam w ten sposób nikogo ! A napewno nie osoby znajdujace sie tu na tym topiku ! To , ze grzecznie zwróciłam sie z prośbą i zamaiane słownictwa , to nie swiadczy o tym , ze kogoś obrazam ! Uwazam , ze osobuy bardziej obite i douczone zachowują sie własnie tak ! Czy tobie wydaje sie ze jesteś madrzejsza , bo przeklinasz ? jeśli tak uwazaszm to prosze ... ale nie mniej kiedyś zalu do kogoś , jak tak własnie Ciebie potraktuje ! Z poszanowaniem ! ...:))) :) :) ;) :) Jesli chodzi o seks , to lubie to robić i sprawia mi wielką przyjemność i zaznaczam raz jeszcze chociaż mojego partnera członek nie jest wielki , tak jak tu sie inni chwalą !!! jest figlarny , a to sie liczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos sie przypierdoli
to juz nie odpierdoli i bedzie o jednym... ksiadz rydzyk wwz guru teraz mowi szybko radia wlaczyc..szybko mowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
ale co Autorka niby powiedzial chuj kutas co? to was razi cipa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos niesamowitego
na przykład to. albo to: "Mam 26 lat i jestem fajną d u p ą - na tyle fajną, że większość z facetów chętnie by mnie przeleciała." słoma z butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo21
cos niesamowitego zostaw to forum w spokoju moj drogi.Idz sobie gdzies indziej .Nie bede cie obrazal tak jak ty mnie .Zatem WYPIERDALAJ BALWANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
cos niesamowitego mowilem ci radio maryja suchac . sieroto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
u olo mocne slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
Olo masz racje znajda sie jakie sieroty jak ci nie pasuje cos niesamowitego to.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos niesamowitego
olo, jak na razie to tylko ty mnie obrazasz, poczytaj sobie.kultury troche chłopcze. nie wszystkim sperma na mozg cisnie i nie wszyscy mysla tylko o posuwaniu jak to ujales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos niesamowitego
ZWRACAM SIE Z APELEM, co ma radio maryja wspolnego z niebyciem totalnym debilem szukajacym pikantnych opisów ludzkiej anatomii na durnym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna aska
też jestem kobietą, nie warto, widzisz, ze akurat na tym forum nie ma poważnych ludzi tylko jakieś tępaki:) spadam stąd, założymy topik dla facetów z klasą a nie buraków co tylko przeklinać umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna aska
powiem Wam szczerze, ze wstyd mi za was. gdyby moj facet sie gdzies tam wypowiedzial to chyba bym go zatłukła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
taka jedna aska trzymam cie za slowo nie zawiedz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
heheh moze juz sie wypowiedzial sio juz sio juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna aska
hehe ale z Ciebie dzieciak. i to prosty jak drut, widac jakie kobiety lubisz. milego weekendu w burdelu wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos niesamowitego
ZWARACAM SIE Z APELEM, a myslalem ze tylko w stosunku do facetow jestes wiesniakiem, a tu prosze i dziewczynie sie dostalo.. widac myslisz chujem a nie glowa skoro chwalisz jakas latawice, a przepedzasz jakas tam na pierwszy rzut oka normalna laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
zapomnieliscie ze w tym forum chodzi o penisy ich wielkosciach ich dzialaniach o micie penisa a nie klocicie sie o bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
taka jedna aska cos niesamowitego ksiadz rydzyk pozwala wam tu wogole wchodzic pytam tylko prosze odp??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
mondlicht75 ale to jest walka z wiatrakami oni dalej bede swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
brakuje tu gigy bo to jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
fakt moze pojawi w weekend jak nie to w pon. jak pisala ale pewnie te buraki tez sie przywloka i bede pisac ooojjjj co za kobieta ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
zwracam sie z apelem kobieta jestes czy mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
o to to nie mam problemow mialem w swoich mlodzienczych szalonych 20-tych latach duzo partnerek starszych tak po 30 nawet 40 ktore tez mialy juz za soba kilku partnerow i byly zawsze niezle zadowolony co do mojego okazu,a nawet wrecz szczesliwy ze tak niewysoki chlopaczek biega z takim okazem w rozporku,byly mi tez dobrymi nauczycielkami co do techniki w seksie,gry wstepne,nieznane i szalone miejsca wiec do tej pory mialem udane zycie seksualne, a i byly one tez pomocne w studiach co do psychologi kobiecej duszy,co jest bardzo wazne w uwodzeniu, wiec kompleksow nie mam a i ciesze sie ze bog mnie obdarowal takim cackiem lecz nie to jest wazne lecz zrozumienie,otoczenie,cala gra malych komponentow ktore maja wplyw na nasza psychike i maja wplyw na przezyty orgazm czy spelniony seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
men bylem tu wczesniej ale te tempaki mnie wkurwi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWRACAM SIE Z APELEM
wpadne jakos pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×