Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość gość
Hah pozdrawiam wnioski wyciągnie każdy z osobna. Polecam bardziej umiejętnie promować swój lokal lub oczerniać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah pozdrawiam wnioski wyciągnie każdy z osobna. Polecam bardziej umiejętnie promować swój lokal lub oczerniać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie fora są anonimowe najlepiej to czytać opinie na fb lub jechać osobiście odwiedzić lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste bezpłatna reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Odstąpię termin dwudniowego wesele tj. 28,29 październik 2017 w Wodzisławiu Śląskim sala Dworek nad Stawem. Wpłacona zaliczka 1000zl Chętnych proszę o kontakt : 0031531035291 lub mailowo : aniagrzeszczak@outlook.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nikt już nie poleca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś posiada informacje na temat ile kosztuje przyjęcie weselne 2017rok (od osoby)w domach przyjęć/ restauracjach? Oczywiście chodzi mi o przedział cenowy, plus/minus. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Odstąpię termin wesela 7-8.09.2019 w Domu Przyjęć "Pradziad". Kwota zaliczki to 500 zł. Termin dotyczy nowej sali do 180 osób, zdjęcia sali do zobaczenia na profilu facebookowym. Zainteresowanych proszę o kontakt tel 663 447 129 http://pradziad.rogow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina912410
Witam. Chciałabym się zapytać o opinie na temat Arkadii w Radlinie. Szukam miejsca na wesele i bardzo spodobała mi się ta sala. Rozmawiałam już z właścicielką i wydawała się bardzo miła ale opinie, które krążą po internecie trochę przerażają mnie i mojego narzeczonego. Jeśli któraś z was ma jakieś informacje na ten temat to byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arkadie zniszczyli tylko i wyłącznie gwiazdy sceny to są zespoły i dje którzy nie lubią jakich kolwiek uwag ze strony właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami sobie na to zapracowali, jak właściciele tylko ze wszystkim mieli problemy, zrobili parkiet, z którego najlepiej w ogóle nie korzystać, a do tego właściciel co chwilę miał problem z tym jak się zespół ustawia, to mu głośniki nie pasowały, to lampy. każdy ma swoją robotę do wykonania i chce jak najlepje, ale jak się nie potrafi z nikim współpracować to trudno się dziwić że taka opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna wypowiedź tylko potwierdziła powyższe. Czyli właściciel zabronił nosić obcasy dla kobiet i zapewnił dla nich papcie na wesele, a głośniki schował? Ciekawe jakbyś się zachował kiedy gdybys wydał na sprzęt grający 4 000 000 zł a ktoś z gości zadrapałby twój sprzęt albo przewrócił głośnik? Właściciel daje możliwość utrzymania rodzin dzięki zatrudnieniu 20-30 os a ty psujesz jego opinie wypracowana od kilkunastu lat bo zwrócił ci uwagę żebyś przesunął głośnik? Wydałeś 50-100 tys. zł na sprzęt muzyczny dzięki dzięki czemu stałeś się gwiazdą która może zniszczy dobre mienie?? Zastanówcie się nad sobą. Więcej pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna sala weselna jest w niedalekim Radlinie :) Mój kuzyn miał tam wesele i było super :) A czy ktoś orientuje się może gdzie w pobliżu znaleźlibyśmy dobrą salę konferencyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosienkaWisienka
Witam, szukam opinii o Leśniczówce w Wodzisławiu. Generalnie chodzi mi o to czy ktoś organizował tam lub może był tam na weselu na około 100 osób z zabawą taneczną zorganizowaną na tarasie? Czy jest tam wystarczająco miejsca, żeby się goście pomieśsili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam sali w leśniczówce natomiast z tego co wiem to jest sporo większych sal np. Dom Przyjęć Gonsior czy Gościniec Wodzisławski ma znacznie większe sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja mogę spokojnie polecić to miejsce http://www.dworeknadstawem.pl/. Byłam tam na weselu i było super. Wszystko dopieszczone do końca. jedzenie bardzo ale to bardzo smaczne. Obsługa uwijała się jak w ukropie i do tego uśmiech nie schodzi z ich twarzy. Bardzo ładna okolica i sam dworek. Wiem że para młoda robiła sobie tam również sesje zdjęciowa i podobno bardzo ładnie wyszła (sama jeszcze nie widziałam). Reasumując według mnie miejsce gdzie naprawdę można zorganizować mega imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu pisze sale weselne w Wodzisławiu albo zawodzie???????? Gonsior dworek nad stawem gosciniec to tez Rybnik???!! No właśnie. Pozdrowienia kochani. Ja polecam sale weselną Krzycho z P**dowic Wąskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio z Rybnika do Wodzisławia jest 10 minut drogi 15 do zwady (oczywiście zależy do którego miejsca) a w temacie pisze o okolicy no chyba ze temat dotyczy tylko centrum to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dworek nad Stawem jest naprawdę spoko. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało. Fajna obsługa dobre jedzenie i spoko klimat. Z tego co mówiła mi Pani młoda właściciele tez są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm do centrum rybnika licząc od dworku jest najszybszą trasą przy niedzieli (niski ruch) według Google map 21 km = 32 min. (Te 10/15 min to grubo przesadzone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orientujesz się że np. Popielów to też są okolice Rybnika a są mniej więcej w połowie tej drogi ponadto coś się tak uczepił tego dworku nad stawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm o tej porze 15 km i 24 min przy puuuustych drogach. Nie lubię autoreklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej heloł, jak często bywasz na forum i zachwalasz usługi z których jesteś zadowolona? kiedy ostatnio napisałaś, że zakup spodni udał się bardzo fantastyczny i wspaniały, nie zapomnisz tego przeżycia do końca życia? doobra coś bardziej wartościowego. Zakup nowego samochodu, wydatek powyżej 20.000zł. Ile razy opisałaś ten cudownie przebiegający proces zakupu? tak właśnie tak wesele to bardzo wyjątkowy i niepowtarzalny temat w którym uczestniczą "wszyscy", wszyscy z reklamy, reklama nieudolnych, reklama nieudaczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla poszukujących informacji o rybniku - polecam http://www.otorybnik.pl Informacje o mieście, polecane firmy i wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym miejscem na organizację wesela w Rybniku jest Hotel Biały Dom. Rewelacyjne miejsce z piękną salą i bardzo smacznym jedzeniem i mega profesjonalną obsługą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobrym lokalem na wesele jest http://www.dworeknadstawem.pl. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało. Ładna i przestronna sala. Super kuchnia i profesjonalna obsługa. Spokojnie tam można organizować imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dworek nad stawem? Ukryte koszty , płacisz np. za miejsce które zajmuje fotobudka itd. Skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bierzecie pod uwagę dojazd do Dąbrowy Górniczej? nie jest w sumie daleko a bardzo ładną salę mają. Do tego obsługa na prawdę mega profesjonalna, dobra kuchnia. No warto warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×