Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość gość
Ktoś coś wie o Restauracji PREMIUM w Radlinie? Chcemy tam zrobić 2-dniowe wesele. Sala jest fajna tylko nie wiem jak z jedzeniem... Z góry dziękuję za wszelkie informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje aktualne opinie (pozytywne+negatywne) na temat Wiktorii w Skrzyszowie. Mam juz te sale zarezerwowana, ale zaczynam sie wahac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie wahasz to zmień faceta a nie sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się wachasz ? Byłam tam na weselu dwudniowym i było bardzo fajnie jedzenie dobre i dużo go było. A jaki masz zespół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mniejszych sal poleciłabym jeszcze sawanne i finezje a z dużych arke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy bylas na tym weselu w Wiktorii? Ja tez juz tam bylam ale lata temu (wtedy mi sie podobalo dlatego sama postanowilam zorganizowac tam swoje wesele) , a ze wszystko sie zmienia pozytywnie i niestety tez negatywnie... przeczytalam taki jeden negatywny komentarz na temat tej sali z poczatku teko roku, a poniewaz malo jest aktualnych komentarzy na ten temat dlatego potrzebuje waszej pomocy :-) Zespol: kOlektiv Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Młodej
Jeżeli ktoś szuka dobrej restauracji, na poziomie ,z ładnym obejściem to polecam Złotą Iglicę.Córka miałam tam wesele w zeszłym roku i wszyscy goście nie mogli się nachwalić.Mimo ,iż od nas było dość daleko to warto było.Jedzenia dużo, miła obsługa,sala piękna.Syn już zapowiedział ,że jego wesele też tam się odbędzie.Był na kilku i tam i Iglica nie ma sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady z tą samoreklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje aktualne opinie na temat lokalu Avanti w Bluszczowie i Premium w Radlinie :) Zastanawiamy się, który z nich wybrać na nasze wesele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poszukuję opinii na temat leśnej polany w Szymocicach, gdyby był ktoś tam na weselu lub je organizował proszę o podzielenie się wrażeniami, z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avanti Bluszczów
Avanti Bluszczów Chciałbym wszystkich przestrzec przed tym domem weselnym byłem na weselu dnia 9/05/2015 od 12.00 do 12.30 państwo młodzi wraz z gośćmi weselnymi czekało przez 30 przed zamkniętymi drzwiami , 30 minut czekania! Mimo że jak pytałem wszystko było ustalone na 12.00 . Po tym czasie wyszła 16 letnia kelnerka otworzyła drzwi jakby nigdy nic i powiedziała zapraszam. SKANDAL. Na sali potłuczone szkło z kieliszków , toalety brudne obsługa dramat kelnerki nie znają co to słowo dziękuje przepraszam proszę a uśmiech jest im czymś zupełnie obcym. Szkoda bo sala bardzo ładna ale organizacja woła o pomstę do nieba brak jakiegokolwiek przejawu zainteresowania właścicieli którzy się nawet nie zjawili. Jestem ja jak i wszyscy goście bardzo zniesmaczony sytuacją i przestrzegam innych. pozdrawiam były klient aVANTI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos cos wie o Hotelu Korona w Rybniku - Ochojcu???Chcemy tam robic 1-dniowe wesele i potrzebujemy ok 8 pokoi dla gosci. Sala jest bardzo ladna, natomiast nie zadnych opinii na temat lokalu. Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padają tutaj pytania o Dom Przyjęć PREMIUM w Radlinie. W zeszły czwartek organizowaliśmy tam wesele. Jestem zachwycona. Właściciel od pierwszego naszego spotkania był bardzo uprzejmy, zaangażowany i pomocny. A że przykład idzie z góry - cała obsługa lokalu jest na najwyższym poziomie. Jedzenie jest bezkonkurencyjne. Smacznie, dużo, klasycznie, ale i nowocześnie. Goście nie byli w stanie zjeść chyba nawet połowy pozycji, które wjechały na stoły. Nasze wesele było po prostu cudowne, nie musieliśmy się o nic martwić. W tym lokalu myśli się nawet o tym, aby zadowolić wegan i wegetarian. A na drugi dzień zafundowano nam pyszne śniadanko ;) Z opinii naszych gości przytoczę dwie najbardziej wymowne wypowiedzi: "Wesele z klasą", "Wesele dopięte na ostatni guzik". Polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam TWINS STARS w Wodzisławiu śl w zeszłą sobotę byłam tam na weselu lokal ładny a obejście bajka kelnerki trochę młode z początku się obawiałam ale wszystko podane szybko i sprawnie jedzenie konkretne bez żadnych wymysłów było super szefostwo bardzo miłe polecam naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybierałam między Premium a Leśną Perłą. Ostatecznie wybraliśmy Leśną Perłę i jesteśmy zachwyceni. W premium byliśmy wcześniej u znajomych i uważam ze Perła wypadła lepiej. Idealny kontakt z całym personelem, dużo świetnego jedzenia i dzieciaki zachwycone darmowym parkiem linowym. Nie mam sie czego doczepić. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiaaaaaa
Witam, poszukuje informacji na temat Artor w Rydułtowach oraz Magnolia w Radlinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Korona stanowczo nie polecam nie ma opinii na jego temat bo pewnie tak jak ja nikt nie ma dobrego nic do powiedzenia. Miałam wesele w zeszłym roku. Przed zapłaceniem zaliczki Pani właścicielka była bardzo miła jednakże jak przyszło do ustalania menu przed ślubem to miała ale ze źle dobieramy jedzenie potem ze chyba nam nie może zarezerwować wszystkich pokoi bo jakby tak ktoś przejeżdżał i chciał przenocować to ona nie może mieć wszystkich pokoi zajętych, winietki tez źle ustaliliśmy. Poprostu o wszystko miała jakieś ale. Jeżeli chodzi o wesele to uważam że kelneri były mało zorganizowane. A co do takich życzy jak np rozbita szklanka na parkiecie przez dziecko to już można zapomnieć ze ktoś oprócz panny młodej się za to zabierze. Kiecka do góry i dawaj:p bo panie kelnerki nie są od sprzątani przecież. Ogólnie nie polecam uważam się za osobę średnio wymagającą ale ta restauracja nawet dla mało wymagających nie jest. Co do jedzenia było dobre. Ale byłam od tego czasu już na kilku weselach i mogę powiedzieć że było go mało. A i oczywiście do kolacji podano nie te sałatki które z narzeczonym wybraliśmy ale to już szczegół. Pewnie były te co Pani Właścicielka preferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można promować sale weselne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Sale weselne najlepiej promować na forach ślubnych, portalach społecznościowych itd. Jeśli masz stronę internetową to poszłabym w pozycjonowanie i adwordsy. Warto też dodawać ogłoszenia na takich portalach jak http://www.slubeo.pl/ To duży portal ślubny z ogromnym zasięgiem. Dzięki niemu można dotrzeć do wielu par, które planują tam ślub i często przeglądają ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajazd Mat w Bełku - wg mnie piękna okolica, a jedzenie niebo w gębie. Wg mnie również nie drogo, ale musiałabyś zadzwonić by dowiedzieć się szczegółów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Dom Przyjęc Gonsior w Wodzisławiu byłem tam na weselu 1 sierpnia w tym roku i lokal naprawdę ekstra sam szukałem z narzeczoną sali i właśnie tam zamówiłem wczoraj na przyszły rok jedynie jest problem z terminami bo praktyczni wszystko mają zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możecie polecic jakies fajne miejsce w którym organizują przyjecia weselne na dolnym slasku? W sumie to dobty bylby jakis hotel bo będziemy mieć tez gosci z zagranicy. Jak patrzylam na Wrocław to jak na razie ten hotel mi się spodobal http://www.hotelsleep.pl. Byliście tam może na jakiejs imprezie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdal79
Bawiłam się na weselu w Capitolu w Rybniku. Bardzo mi się podobało i swoje wesele tez tam zorganizuję. Obsługa uwija się ekspresowo, jedzenie bardzo dobre, sala również niczego sobie, a ceny maja konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam restaurację Capitol w Rybniku. Mnie się bardzo podobało, choć wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie przypadnie do gustu. Podam link do stronki, to sobie zerknijcie ;-) http://www.zajazdcapitol.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za takie kłamliwe reklamy powinni wyrzucać z tego forum!! Capitol jest w Stanowicach to po pierwsze, a po drugie są fajniejsze i TAŃSZE sale i bliżej Rybnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
ja szukam już od miesiąca sali i dramat :( też na ok 140 osób po sporej już "redukcji" listy gości :) najgorsze jest to, że większość sal ma zawyżone "możliwości" , piszą że na 140 osób, po czym słyszymy, że to absolutny max i najlepiej to nie przekroczyć 100:/ posuneliśmy się do tego, że zaczeliśmy mierzyć sale dalmierzem hahaha :D Ogólnie po przestudiowaniu opinii znajomych, rodziny, zespołów podchwytliwie wypytanych i opinii w Internecie zwiedziliśmy: (kolejność losowa) Iwona Radziejów, 2 Contry Wodzisław Gościniec Wodzisławski Astoria Mszana Dworek nad Stawem Wodzisław Zamek Chałupki Avanti Bluszczów Premium Radlin Arkadia Radlin Leśna Perła Radlin Ewa Piece Taaka Ryba Sumina Złota Iglica Pogrzebień Anielski Młyn Pogrzebień Leśna Racibórz Perła Krzanowice Rege Bieńkowice Bravo Tworków Laguna Szymocice Resztę ominęłam z różnych względów. O każdej z wyżej wymienionych mogę powiedzieć parę słów, niestety tylko w paru miejscach miałam przyjemność jeść, a to jest dla mnie najważniejsze. Moje wymagania: pyszne i zróżnicowane jedzenie, duża sala, i chociaż ze min. 3 pokoje obowiązkowo na miejscu. I co? I dalej nie mam sali :(:(:( Pomożecie coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z powyższej listy wesele na 140 osób bez ścisku i w komfortowych warunkach zorganizujesz: Gościniec Wodzisławski, Dworek nad Stawem Wodzisław, Premium Radlin, Leśna Perła Radlin Ewa Piece, Anielski Młyn Pogrzebień, Rege Bieńkowice, Bravo Tworków, co do jedzenia z powyższych sal 1. Premium 2. Dworek 3. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wymienionych moge polecic Taka Ryba-minus brzydka nazwa lokalu Avanti-minus trzeba prosic o ustawienie stolow naokolo sali,przewaznie ustawiaja stoly w jenym koncu sali a mlodzi siedza przy parkiecie,jednak lepiej jak stol mlodych stoi przy oknie,ale mozna sie dogadac i ustawia jak ty chcesz Laguna Szymocice-zadnych minusow Od siebie moge dodac Arka Jankowice-minus to 2 kolumny na sali We wszystkich lokalach jedzenie pyszne i duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×