Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość nikita69
Czy ktoś był na weselu w Avanti w Bluszczowie albo Ewie w Piecach? jak tam jest pod względem jedzenia, proszę pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8899
Ja organizowałam wesele w domu przyjęć Karina w pszowie, mało reklamy i informacji o tym lokalu ,bo chyba dopiero od roku są na rynku , ale zaryzykowalam i bardzo polecam, jedzenia dużo i smaczne , mieliśmy gości troszkę mniej bo trochę ponad 120 i ścisku nie było, szefowa bardzo miła widać że zależy im na klientach ,w cenie mieliśmy samochód białe porshe a teraz już podobno i pokoje mają i są na ukończeniu ogrodu,choc dla nas to była drugorzędna sprawa ,bo bardziej zależało nam by lokal był w zacisznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
Przestańcie z takimi odpowiedziami nie ma temat, bo to jeszcze bardziej zniechęca i później się człowiek zastanawia czy wszystkie posty o danych miejscu nie były przypadkiem autoreklamą. Poza tym co to ma wspólnego z Ewą czy Avanti... Pytałam konkretnie o te 2 miejsca. W świecie Internetu i anonimowych osób chyba nie ma co liczyć na uczciwą, bezinteresowną poradę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę, to tytuł dyskusji brzmi "sala weselna w Rybniku i okolicach", więc każdy ma prawo napisać co tylko chce a jakiekolwiek sali w okolicach Rybnika. Jezeli Ci się to nie podoba, to załóż osobny watek o Avanti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja juz napisalam o Avanti,przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8899
Odpowiedziałam tylko na twój wcześniejszy post w którym odwiedzalas lokale,ale nie dodałas do listy tego lokalu w którym ja miałam wesele , więc sądziłam, że nie słyszałaś o nim i napisze Ci swoje wrażenia, no ale skoro tak to źle odbierasz to w takim razie nie mogę Ci pomóc, bo nie byłam w Ewie ani w Avanti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy dylemacie Avanti - Ewa, na pewno EWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz powiedzieć dlaczego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesze jedzenie - aczkolwiek to kwestia gustu i przede wszystkim lepsza obsługa i właścicielka do dogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos robił juz wesele w Baśniowej w Rybniku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomyśleliście może o restauracji Impresja w Dąbrowie Górniczej? Z tego co się orientuję mają klimatyzowaną salę bankietową na sto dwadzieścia osób i organizują uroczystości weselne. Możecie ich ofertę sprawdzić tutaj http://impresja.slask.pl . Ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona mężatka
Jeśli ktoś szuka fajnej stylowej sali na wesele to polecam Leśniczówkę w Wodzisławiu Śląskim, mieliśmy tam wesele w sierpniu tego roku, jedzenie super sporo dostaliśmy do domu. Na naszym weselu grał zespół IN Plus polecony przez właścicielkę Leśniczówki ( polecam gorąco ten zespół). Ładne obejście, sporo gości przyjezdnych zachwycało się tym miejscem a i cena była atrakcyjna. Polecam Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie A moim skromnym zdaniem najlepsza sala w sumie to już dwie sale(lokal ma juz dwa obiekty) i jedzenie jest w domu przyjęć Contra w Wodzisławiu śląskim no i jak juz wspominałam drugi obiekt w Marklowicach. Jedzenie rewelka obsługa mega pomocna uprzejma no i szefowa dosyć specyficzna zależy od humoru ale na pewno chce jak najlepiej dla młodej pary jest Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna autoreklama tak się składa ze byłem w Contrze na weselu i co do jedzenia nie mam zastrzeżeń ale sala bardzo mała na zdjęciach tylko ponaciągana no i nie ma obejścia lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory zamiast swojego miało byc waszego dnia życia caly czas się wczuwam jakby dalej był to mój dzień :-):-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie opinie tam są mieszane ale zaś nie takie złe przede wszystkim to na szefowa narzekają ja chce zrobić wesele w 2016 roku wrzesień/październik ale co do tych pokojów w contrze słyszałam ze maja już hotel na Marklowicach bo tam maja ten drugi obiekt chyba najlepiej samemu pojechać i popytać co i jak a jakie obiekty polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiliśmy się na weselu w lokalu "Europa" w Rybniku, który )jako gość) mogę zdecydowanie polecić - duży obiekt, bardzo nowocześnie urządzony (największa sala jest bardziej "klasyczna", drewno beże i brązy, mniejsza ma wystrój nowoczesny, bardziej surowy - szarości, fiolety i elementy ze stali). Oprócz tego jest jeszcze nieduża salka na około 30 osób (można w niej urządzić np. obiad poślubny czy urodziny), a zupełnie osobno funkcjonuje sala restauracyjna. Goście nie mieszają się, nie ma też zgrzytu z zagłuszającą się wzajemnie muzyką. Jedzenie smaczne, i jest go baaaardzo dużo. Ładna zastawa, możliwość aranżacji barku czy wiejskiego stołu. Do tego opcja wynajęcia na miejscu pokoi gościnnych, apartament dla Młodych, obszerny parking i ładny plac zabaw dla dzieci :) Ogólnie - super, zastrzeżenia można mieć wyłącznie do tego, że (powtarzam to, relacjonowali Młodzi) nie zgadzają się na odchudzanie oferty talerzykowej (a jedzenia nawet w najtańszej opcji jest tyle, że armia by tego nie przejadła...), no i do tego, że kelnerki chwilami się zagapiały i nie umiały obsługiwać klimy, wskutek czego w sali było zimno jak w lodówce ;) Ale co niektórym zgrzanym tańcami gościom nawet i odpowiadała ta sytuacja ;) A jeśli się uprzedzi właściciela, to kelnerki chyba zdyscyplinuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszywanie sie i oczernianie jest karalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zła reklama lokalu Europa Pozdrawiamy szefostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pozdrawiam podszywacza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1111
Witam Czy słyszeliście o domu weselnym "U Biesa" ? Może ktoś z Was był tam na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje wesele organizowałam w Contrze i bez zastrzeżeń, jak dla mnie...U Biesa byłam na weselu znajomych. Przyznam, ze bardzo mi się. podobało. Z tego, co wiem to terminy trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem. W sierpniu 2015 roku, byłam na weselu w Capitolu w Stanowicach. Moim zdaniem jedzenie porównywalne, do jedzenia u Biesa, czyli bardzo dobre. Sala ustawna, fajne obejście. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati00
Odstąpię termin w Rojance w Żorach. Termin to 17.09.2016 Jeśli byłby ktoś zainteresowany to proszę o kontakt mati-00@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. ostatnio oglądałem zdjęcia z wesela na którym byłem w lecie. byłem w leśniczówce w Wodzisławiu. ciekawe stylowe miejsce kuchnia rewelacyjna. miejsce w szczerym lesie i piękny ogród z tyłu. bajka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tylko można mieć niezłą niespodziankę co do ceny jak jest telefon 2 tygodnie przed weselem ze jest o kilkadziesiąt zł. drożej wiem z własnego doświadczenia .... zresztą wystarczy poczytać na FB o leśniczówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoza84
Może któraś z was pomoże, Premium w Radlinie Baśniowa w Gaszowicach Taaaka Ryba w Suminie Czy Paradise w Żorach Jeżeli nie znacie wszystkich tych lokali to każda opinia o chociażby 1 sali będzie pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premium- odradzam. Mieliśmy tam wesele w 2015 roku . Jakoś jedzenia średnia, organizacyjnie lokal niestety nie dopilnował kilku kwestii, w dzien wesela wyszło niezłe zamieszane. Niestety nie polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a ja polece sale ktorej tutaj nie ma jeszcze mianowicie dom przyjec Karina w Pszowie maja fb sa na internecie pyszne jedzenie sala naprawde piekna :) opinie wszystkie dobre maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×