Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość dotiee

Witam dziewczyny:) poszukuję sali weselnej w Rybniku lub okolicach. Szukam czegoś w miarę na poziomie a do tego z dobrym jedzeniem. Mam dylemat, bo czytam na forach wiele sprzecznych opinii na temat Leśniczówki (Wodzisław Śląski), Białego Domu (Rybnik) i Wenecji (Rowień - Żory). Czy wiecie coś na temat tych miejsc?? A może któraś z Was zna Gościniec Wrzosy w Radlinie?? Pozdrawiam i licze na Waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa życia86
Z Radlina to słyszałam o Arkadii, podobna fajne miejsce. A inne miejsca mogę polecić tylko bliżej Jastrzębia: Megalit, Astoria, Prima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy tydzien temu wesele w Arkadii POLECAM TYLKO TRUDNO Z WOLNyMI MIEJSCAMI. A ponadto-dom przyjec Iwona,zajazd u Danusi,Arka ,hotel politanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiee
dzięki:) Byliśmy już zobaczyć m.in. Arkadię, Dom przyjęć Iwonka i Hotel Politański. Ale wpadło nam w oko jeszcze jedno miejsce: Pod Strzechą w Wodzisławiu Śląskim. Czy ktoś tam kiedyś był??:) Pomórzcie, bo nie umiemy się zdecydowac na salę. Mało bywaliśmy na weselach w Rybniku i nie znamy ani kuchni ani obsługi. Dzięki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda pani
uważam że najlepsze przyjęcia weselne są w restauracji o nazwie RENATKA w Niewiadomiu piękny wystrój sali obsługa a jedzonko konkretne stoły zawalone dobrociami itp można sprawdzić www.restauracja-renatka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda pani - tak, jasne i zatrute jedzenie - ja dziękuje!!! a i okolica naprawde przepiękna (same bloki i szkola) :/ ja polecam dom przyjęc \"Finezja\" w szczerbicach sama mialam tam wesele koszt to 120zł na osobe wiec naprawde nie tak duzo. a okolica przepiekna i te widoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpię termin wesela w Leśniczówce w Wodzisławiu ! http://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/ Termin: 11 czerwiec 2010 (piątek) Wpłacona zaliczka: 2.200zł Powód: wyjazd za granicę (praca) PS. Możliwość zorganizowania innej imprezy niż wesele! Kontakt: da-vit@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub_w_2010
No Lesniczówka jest niby na poziomie, ale mi nie odpowiada, dla mnie za ciemno, goście bawią się w oddzielnej sali niż tańczą, alkohol b.drogi a jedzenie zbyt wymyślne. W Wenecji nie byłam, ale słyszałam same dobre opinie. Jedzenie podobno dobre, ładne obejście. Ja będę miała wesele w Złotej Iglicy w Pogrzebieniu, mają swoją stronkę, podoba mi się także Bravo w Tworkowie, ale to już trochę dalej. Arkadia też ok. U Iwony byłam niedawno na weselu - jedzenie dobre i dużo, ładne obejście, sala ładna, ale tak do 80 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.xoxo
Witam Wszystkich :* Odstapie rezerwacje w Dworku nad Stawem 17.09.2011 z przyczyn osobistych musialam zmienic termin slubu .. Chce tylko odzyskac zaliczke ktora wynosi 1000 zl . Prosze pisac na moj email : sdmo2008@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc napiszcie gdzie robiliscie wesele lub gdzie zamierzacie je robic i w jakij cenie narazie tylko sie przymiezam do tego chcial bym zrobic wesele dla +-100os. 2 dniowe slyszalem ze w contrze kosztuje 140zł pierwszy dzien a drugi 80 jakie ceny wygladaja w innych lokalach w turzy obok boiska jest dom przyjec moze ktos wie ile tam kosztuje wesele ps. chodzi mi o 2 dni z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele2011
Odstąpię termin wesela w lokalu „Pod Strzechą w Wodzisławiu Śląskim Termin: 11 czerwiec 2011 (sobota) P.S. Możliwość zorganizowania innej imprezy niż wesele Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: wesele11.06.2011@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka007
Witam! Właśnie rozpoczęłam z moim narzeczonym przygotowania do wesela, pierwszym punktem jest oczywiście wybór sali. Dlatego zwracam się do was z prośbą o informacje na temat lokali w Rybniku i okolicach. Same dobre opinie słyszałam o Domu Przyjęć Iwona, nienajlepsze o Kasjopei, która była naszym pierwszym wyborem ale chyba się rozmyśliliśmy. Jeśli macie jakieś informacje, to proszę podzielcie się nimi! Szukam eleganckiej sali, z ładnym obejściem wokół budynku i dobrym jedzeniem, na wesele na 60-80 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub_w_2010
Margaretka, jeżeli szukasz sali eleganckiej, na poziomie i z ładnym obejściem to na pewno: Arkadia - Radlin, Złota Iglica - Pogrzebień, Bravo - Tworków, U Iwony - Rybnik-Radziejów, Arka - Rybnik, poza tym Pradziad - Rogów, Wenecja - Żory, Contra Wodzisław. Nie wiem jak jest w Wiktorii w Skrzyszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka007
Dzięki! Wczoraj właśnie zrobiłam sobie wycieczkę po niektórych salach, i czekam na telefon od właścicielki Domu przyjęć Iwona, czy termin który mnie interesuje jest wolny :) Mam nadzieję, że tak, bo zrobili na mnie ogromne, pozytywne wrażenie. elegancka sala, obsługa miła i poinformowana, wie co ma robić, parkiet świetny do tańczenia, wbrew pozorom sala spokojnie pomieści nawet 100 osób :) super :) Ale dziękuję Ci bardzo. Opiszę swoje odczucia dotyczące sal, które widziałam. Osobiście nie polecam Hotelu Mimoza, chcą tam na dzień dzisiejszy 170zł za dzień, ale wrażenie paskudne.. jak na szkolnej stołówce sprzed 15 lat w szkole podstawowej, parkiet - kobieta w szpilkach może zostać zaatakowana przez szpary w kafelkach i utknąć tam tańcząc przy muzyce, dziwny zapach. Spodziewałam się tam mniejszej ceny ze względu na wizerunek, no ale to moje osobiste odczucia. Zajazd u Danusi może i ma same dobre opinie, ale cena w porównaniu z moim wyborem jest śmiesznie duża, 170zł za dzień a w menu jest o wiele mniej. No i widziałam pijanego pana z obsługi...? No chyba, że był to kierowca-dostawca. Nie potrafili podać ceny na 2012 rok, nawet w przybliżeniu. Ale zaliczka nie tak duża jak w Kasjopei. W Kasjopei właścicielka miła, zorganizowana, ale w trakcie wesela bar jest otwarty dla klientów. Dość duża zaliczka. Sala wytworna, piękne obejście. Tyle mogę powiedzieć. Leśna Ostoja. Pisałam do nich maila... nie odpisali. Pojechałam, nie dostałam menu, tylko usłyszałam. Na pytanie o zaliczkę i umowę usłyszałam: 200zł teraz a umowa rok przed weselem. Zniechęciło mnie to bo lubię jak mam wszystko na papierze, żeby uniknąć niepotrzebnego stresu. Sala mała, niby na 100 osób, ale myślę że swobodnie porusza się tam max50. Bardzo mało miejsca do tańczenia i dla zespołu. Ale obejście ładne i plac dla dzieci do biegania wystarczający. Stodoły Ośrodek szkoleniowo wypoczynkowy - bawiłam się tam rok temu na weselu, i bardzo mile wspominam, może dlatego że był fajny zespół. Jedzenia dużo i smaczne, cena 145zł/ 1 dzień, 210zł/ 2 dni, na dzień dzisiejszy. Jedyny problem jest taki, że miejsca siedzące są w jednej sali a parkiet w drugiej, trzeba więc przechodzić przez hol żeby się pobawić. U Żyda, też na Stodołach. Jedzenie pycha ale sala nieładna, ciemna, mała. 160zł za osobę w tym ciasta. Nie ma obejścia, i wyjście jest dokładnie na ulicę. To moje spostrzeżenia. Byłam jeszcze w restauracji Senator bo myślałam że to duże jest ale się myliłam. max 30 osób, brak miejsca dla zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinDP
Witam, własnie zostal uruchomiony nowy Dom Przyjęć w odległości kilku kilometrów od Rybnika. To oznacza, że na najbliższe miesiące są wolne terminy na wesela, spotkania, bankiety. Angielski styl, cudowne otoczenie, z daleka od ruchliwych tras. Prosze o maila na marcinmacha@op.pl lub 501 406 914 pozdrawiam MARCIN DOM Przyjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia260
My mamy za 2,5 miesiąca wesele w Restauracji Drach w Stanowicach.Słyszał ktoś coś o tej restauracji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia260
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paintx
Witam Mamy podpisaną umowę z zespołem muzycznym GRUPA RYTM http://www.gruparytm.pl/index.php w dniach 25-26 wrzesień 2010, niestety musimy zrezygnować , więc z chęcią odstąpię ten termin, zainteresowanych proszę o kontakt nr. tel. 691 02 04 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka30
Odstąpie termin w ARKADII w Radlinie 12,10,2010 jest to wtorek.kontakt ogruszka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola87
Witam, mam zamówioną sale w Arkadi w Radlinie 19.10.2010 czwartek, z powodów osobistych musimy przełożyć wesele. Wpłacona była zaliczka. Chętnych na sale prosze o kontakt wiola870@op.pl , GG 7306617.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka 85
Witam wszystkich. Wczoraj zarezerwowaliśmy sobie termin na wesele w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Stodoły w Rybniku w lipcu 2011 i chciałabym dowiedzieć się jak tam jest. Mamy bardzo dużo przyjezdnej i niezwykle wybrednej rodziny i nie chcielibyśmy dać plamy. Proszę o jak najwięcej informacji bo wiadomo poczta pantoflowa najskuteczniejsza. Podpisaliśmy też umowę z Zespołem Duet Dance. Wie ktoś czy fajnie grają bo słuchaliśmy demo ale wiadomo, że na żywo różnie bywa. Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla ścisłości Arka nie jest w Rybniku tylko w Jankowicach Rybnickich. Polecam jedzenie dobre, wystrój sali wg mnie piękny a i można sobie wybrać samemu kolor wystroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek07
Z powodów osobistych odstąpię termin wesela 7.07.2012 (sobota) - Wodzisław Śląski (woj. śląskie) "Contra". Restauracja ładna,stylowa, klimatyzowana. Pomieści do 100 osób. Wplacona jest zaliczka w wysokości 1000zl . tel: 609231498

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alehandro
polecam dom przyjeć contra w wodzislawiu bylam tam 2 razy na weselu i sama mam wesele w czerwcu 2011. pyszne jedzenie sala świetna a właścicielka wkłada w to całą swoją duszę. mozecie sprawdzic www.contra-przyjecia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRAKUS123
Szukamy z dziewczyną sali w Rybniku i Okolicach na 130-180 osób, fajnie byłoby aby gdzieś można niedrogo przenocować moją liczną rodzinkę :) choć to nie jest konieczne może sobie jakoś poradzą ;) ma ktoś jakieś fajnie propozycje? z gory dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedzeni
Witam. To fakt wrazenia po pierwszej wizycie w Lesniczówce rewelacja. Jestesmy po Weselu i nigdy wiecej bymśmy tam nie robili imprezy. Jedzenia co raz mniej zle rozłozone na sali jak na taka kase . TO stoły powinny być pełne . Wybór w tortach ZADEN!!!!!!!!! Problem w dogadywaniu się. Kelnerzy oki obsługa może byc. Jezeli chodzi o "reszte jedzenia"ciezko powiedziec . Miesa brak wedlin troszke. Surówek mnóstwo zrotu;) Wygład sali rewelacja tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedzeni
Chodzi o leśniczówka Wodzisław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×