Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość gość
www.ha-part.rybnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele miałem 23-24 kwietnia w domu weselnym u Iwony Rybnik-Radziejów i czegoś takiego jeszcze w życiu nie widziałem oczywiście w pozytywnym sensie:-)Takiej ilości jedzenia i tylu róźnych smakowitych potraw nie widziałem a byłem wcześniej na paru weselach - coś niesamowitego !!! Obsługa super miła i kompetentna,szefowa lokalu super babka:-)Za 2 dniowe wesele płaciliśmy 220 zł,goście byli super zadowoleni jeśli chodzi o jedzenie i o salę oraz przepiękny ogród,a gratis od lokalu mieliśmy tort 4 poziomowy,stoisko z swojską wędliną oraz laną czekoladę - po prostu bajka:-)My wzieliśmy dodatkowo do lokalu jeszcze barmana ze swoim sprzętem i to był strzał w 10!!! Kolejka do drink baru byla non stop tylu chętnych także jak najbardziej polecam barman z Rybnika Adam Kuska www.sheakebar.com.pl Kapitalna Rzecz dla gosci!!! Polecam również zespół Złote Struny który nam przygrywał fajne zabawy w 1 i 2 dzień a muzyka bardzo zróżnicowana dla każdego coś miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaiMietek
byliśmy na przyjęciu w DOM PRZYJĘĆ KARINA w Pszowie jedzenie bardzo smaczne, obsługa serdeczna i mila, jeżeli chodzi o wystrój to bardzo nowoczesny świeży i wręcz bajeczny, zaskoczyła nas fontanna alkoholu lejąca się cały wieczór, orkiestra grająca pod nogę. Naprawde polecam i podobno mają terminy na 2014 a co do auta w ofercie dla Pary młodej to wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bylam w Karinie,super jedzonko bylo ale teraz jest nowy wlasciciel i pokoje noclegowe daje gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu może ktoś, kto będzie miał u siebie dj Tomasza Kargola i ma ślub w jakiś czwartek 2015r? Chętnie wymienimy swoją sobotę 06.06.2015r. na czwartek właśnie ;) tel.: 663 693 957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na otwarciu Kariny w Pszowie, naprawdę fajna sala, jedzonko też dobre, jednak zespół który grał troszkę zawiódł, a słyszałem że będą tam grali na sylwestra, szkoda bo bym poszedł, ale nie z tą kapelą... Ale sale polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loda
Byliśmy na komunii w domu przyjęć Karina ;) i powiem tak ze wszystko było na najwyższym poziomie lokal klasa ;) szefowa bardzo przyjemna ;) miła... Taka wręcz dla ludzi ;) jedzenie no nachwalić by nieszlo duzo świeżo ładnie podane do wyboru co tylko dusza zapragnie ciagle coś kelnerki donosiły ;) obsługa uśmiechnięta przyjemna kultura osobista zachowana aż miło ;) byliśmy bardzo zadowoleni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciuuu
Czy ktos był jeszcze w Domu przyjęć Karina? Opinie?? Bo szukamy sali na wesele na 2014;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret39
Ja również byłam na komunii w Domu Przyjęć Karina i muszę powiedzieć ,że byłam zszokowana już samą salą, przepięknie dobrane kolory i wystrój chyba jeden z lepszych jaki widziałam. Jedzenia było dużo i było wyśmienite , nawet jakbym chciała do czegoś się doczepić to naprawdę nie mam do czego. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henio46
Dom Przyjęć Karina doskonały wybór sali na wesele, gdybym jeszcze raz miał okazję się ożenić na pewno bym skorzystał ;) Cena bardzo przyzwoita i przewóz pary młodej w cenie , do tego takimi furami :D Szkoda że nie mogę skorzystać sam ale innym Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sale weselne w Rybniku, to wybór mamy coraz większy, niestety przybywa również tych lokali, które należy omijać szerokim łukiem. Są też domy weselne, w których jest po prostu przeraźliwie drogo. Osobiście polecam Dom Przyjęć Artor. Duzo opinii i komentarzy też tutaj: http://www.slubny-poradnik.pl/sala-weselna-rybnik/ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olanna
Szukam Sali na dwudniowe wesele w weekend na 2015 rok w sali Leśna Perła i Paradise w Rogoźniej, może ktoś chce odstąpić lub odsprzedać termin. Kontakt meilowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małki
Również bardzo Serdecznie Polecamy Dom Przyjęć Iwona w Radziejowie. Nasze wesele odbyło się 1 czerwca 2014r. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Jedzenia bardzo dużo i bardzo smaczne, piękna sala oraz obejście. Możliwość wykonania sesji zdjęciowej na łódce, duży parking dla gości, obsługa bardzo uprzejma, realizująca każdą prośbę gości. Stoisko z lokalnymi wyrobami oraz fontanna czekoladowa oraz tort wspaniały gratis!! Stosunek ceny do jakości dosłownie "powala z nóg" 170 zł za osobę!! Gorąco Polecamy Alina i Rafał Małek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej :) Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj http://www.gdziewesele.pl/Rybnik/ , moja siostra korzystała z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela i byla bardzo zadowolena, ponieważ sprawnie i szybko domknęła temat za pomocą jednej stronki :) Jest tam dużo ładnych lokali i można trafić na naprawdę przystępne ceny, a przy okazji też wybrać fotografa i całą oprawę ślubną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś na weselu w Sawanie w Świerklanach?? Co sądzicie o tym lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wolnych terminów na wesele 2014 to z tego co wiem są w Raciborzu w restauracji "Leśna". fajne miejsce,w lesie, z dala od drogi, cisza spokoj a jedzenie też mają całkiem całkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tutaj mam linka do Lesnej www.restauracja-lesna-obora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddam termin wesela w restauracji "Wrzosy" w Radlinie 05.08.2015 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatagość
Odstąpię termin wesela w restauracji Gościniec Wodzisławski w dniu 25.10.2014 roku. Została wpłacona zaliczka 1000zł, ale chętnej osobie odstąpię termin za 700zł. 1000zł wpłaconej przeze mnie zaliczki na poczet wesela przejdzie na nabywcę. W umowie cena za osobę to 160zł, plus napoje dodatkowo płatne od zużycia lub 20zł od osoby. Zamówiony na ten termin również fantastyczny zespół. Telefon 506381995, Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybniczankaaa
Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat restauracji Baśniowa w Gaszowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko przejeżdżałam parę razy tam, więc nie wiem, ale polecę śmiało Zajazd Capitol w Stanowicach. Wiem, że to nie Rybnik, ale fajne i przyjemne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, czy ktoś miał okazję być gościem w lokalu Premium w Radlinie i podzieliby się swoją opinią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Dom Przyjęć Anna w Gorzyczkach. Mnóstwo jedzenia - stoły aż się "uginały", przede wszystkim pyszne jedzenie. Wystrój a'la retro. Najlepiej zobaczyć na żywo - zdjęcia mylą. Sala wydaje mi się duża. Mają parkiet do tańczenia. Z zewnątrz piękny dworek blisko lasu, ogrodzony, na wesele na życzenie klienta zamykają bramę ze względu na bezpieczeństwo dzieci, kryształowe żyrandole. Obsługa na wysokim poziomie. Jeszcze nigdy nie widziałam tylu kelnerów - naliczyłam ich przy serwowaniu obiadu chyba z 12 czy 14 i przez to też jedzenie podane było dla wszystkich niemalże w jednakowym czasie. Jak najbardziej polecam:) www.domprzyjecanna.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegam przed rejestracją Avanti w Bluszowach po weselu 4 osoby były w szpitalu a ok 10 w przychodni z zatruciem pokarmowym, jak się później okazało salmonella. Do tego właściciel restauracji strasznie nie miły zawłaszcza przy płatnościach. za zatrucie nie wzięli żadnej odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowaliśmy urodziny w Domu Przyjęć Karina w Pszowie. Impreza udała się świetnie a sam lokal przepiękny nowoczesny, jedzenie bardzo smaczne a ilość taka,że nie można było tego zjeść wszystkiego! . Bardzo Polecamy ten lokal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc8
Witam, Chciałabym zapytać czy ktoś miał robione wesele w domu gościnnym "Iwona" w Radziejowie, podczas którego zapewniał nocleg przyjezdnym gościom lub miał wesele dwudniowe i organizował nocleg dla wszystkich? Bardzo podoba nam się to miejsce, ale obawiamy się, że utrudnieniem będzie transport gości do miejsc ich noclegów (będziemy mieli około 30 przyjezdnych). I obawiamy się czy znajdziemy noclegi w okolicy w przystępnej cenie. Wiadomo, że jak przyjęcie robi się w domu gościnnym, które posiada pokoje dla gości weselnych jest o wiele prościej. I często dla takich gości koszt wynajmu pokoju jest zwykle niższy niż dla pozostałych. Na pewno nie wszyscy będą chcieli opuścić wesele w tym samym czasie, a organizowanie przewozu z sali do noclegu dla pojedyńczych gości także jest kosztowne (zarówno wypożyczenie autokaru czy taksówki). Czy mieliście może taki problem i jak udało się Wam go rozwiązać? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Przy okazji chciałabym także zapytać, jak właścicielka "Iwony" zapatruje się na własne pomysły (np. własna koncepcja strojenia sali, fotobudka, kącik słodkości) oraz czy nie ma nic przeciwko zabawom podczas wesela (czytałam, że niestety w wielu lokalach właściciele "nie lubią" takich zabaw :( ). Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam restauracji Avanti w Bluszczowach byłam na weselu po weselu zatrucie pokarmowe jak się okazało salmonella 4osoby w szpitalu 10 w przychodni i zadnej skruchy ze strony włascicieli restauracji własciciele bardzo niemili zwłaszcza przy płaceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×