Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość gość
Polecam Leśniczówkę. ul. Bukowa 2, 44-300 Wodzisław Śląski. Fajne miejsce, miła obsługa, świetny katering. Nasi goście byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah świetna autoreklama Leśniczówki szkoda że właściciel zapomniał numeru NIP podać byłam tam na weselu i fakt miejsce ładne z zewnątrz ale sala nie zachwyca tak jak i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia0205
Byłam w Leśniczówce kilka lat temu i niestety muszę się zgodzić z niektórymi opiniami, jednakże ostatnio słyszałam kilka dobrych opinii (w tym o zmianie szefa kuchni) i z racji bliskości postanowiliśmy urządzić tam zakładową wigilijkę. Muszę przyznać, że wiele się zmieniło, przede wszystkim w kwestii jedzenia. Jedzenia, jak na ubogie menu które wybraliśmy, było bardzo dużo, a co najważniejsze było przepyszne. Może nie jestem znawcą, ale takiego barszczu w życiu nie jadłam, a reszta też bardzo dobrze przyprawiona i ładnie podana. Leśniczówka to też przede wszystkim niepowtarzalny klimat, który musi się podobać, ale na pewno kto był ten się zgodzi, że miejsce jest wyjątkowe. Wszyscy moi współpracownicy byli zadowoleni, a moja koleżanka postanowiła urządzić tam wesele jesienią, więc myślę, że to najlepsza rekomendacja - klienci którzy wracają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama portalu gdziewesele trelemorele niby to nie oni piszą? Po co ta sciema? Nie lepiej napisac wprost, ze polecacie? Obłuda na kilometr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debiulu od autoreklamy czy ty naprawde myślisz ze gość który moze wykupić całą twoją wioskę za gotówke naprawde ma czas na zabawy w komentarze na kafeteria.pl?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanówcie się ci którzy te komentarze przeglądają ile pozytywnych komentarzy w życiu napisaliście o jakimkoliwiek lokalu. obłuda i kłamstwo, ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm śmię twierdzić ze tylko jedna z sal ... to sala weselna na wypasie bo wszystko inne to auto reklama...pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaka
Szczerze polecam dom przyjęć Baśniowa w Gaszowicach, przepyszne jedzenie, ilość jego powalająca, miła obsługa, korzystamy przy każdej okazji: chrzciny dziecka, urodziny, byliśmy też na weselu znajomych, 120 osób na dwóch poziomach i była BOMBA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Odsprzedam termin wesela w lokalu Dworek nad Stawem w Wodzisławiu Śląskim za cenę wpłaconej zaliczki tj. 1000zł. Wesele jednodniowe (sobota) 1 lipca 2017roku. Lokal posiada piękną, dużą salę na 180 osób, niesamowite obejście oraz noclegi dla gości. Więcej informacji pod nr telefonu 530335506. Proszę dzwonić/pisać po godz. 16.00 Strona lokalu www.dworeknadstawem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością i odpowiedzialnością można polecać wszystkim wesele w Złotej Iglicy. Cena jest tego warta. Cudowne miejsce, a i obsługa wraz z menadżerem spisują się na 6. Organizacja również na 6. Zobaczcie filmik https://vimeo.com/159244552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoza84
Ciekawe bo to jeden z tych lokali których na pewno bym nie poleciła. Może i lokal ładny, ogródek tak skonstruowany by można było i oko nacieszyć i odpocząć a co najażniejsze ładne fotki strzelić. Wszystko jednak błędnie gdy nie masz co do ust włożyć. Na weselu na którym byłam jedzenie było w dużych ilościach przy państwie młodym a tak to goście zastanawiali się czy się poczęstować czy może dla sąsiada zostawić bo może głodny biedak. Lokal fajny chyba tylko dla tych co ładne fotki chcą mieć z wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasonka
Dworek nad Stawem zdecydowanie przebija Iglicę. Jedzeniem, obejściem i klimatem... A macie już kogoś do obsługi muzycznej wesela? Bardzo fajni są chłopacy z 3-dj :) Jeśli posiadacie głównie młodych gości to uważam, że chłopaki robią kawał tak dobrej roboty, że na pewno wszystkim się ich granie spodoba. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paaaarodia pozdrawiam właścicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zgadza się ja też tak słyszałem a był nas dwóch jak słuchaliśmy a ten pierwszy tez może potwierdzić. Mimo wszystko pierwszy od drugiego dużo lepszy. Uważajcie na właściciela bo nieprzyjemny nie miły i nie używa kosmetyków. Jak podpisywalismy umowę mówił ze mu bardzo miło nas poznać a potem niebyl miły. Chciał zabysmy płacili za dzieci 16 lat pfff kto to widział żeby za nich płacić przecież oni nic nie zjedzą. Mieliśmy również 4 dziadków w wieku 82. 84. 76 i 80 lat za nich też musieliśmy płacić. Żadnej zniżki ze względu na seniora. Wiadomo że nie zjedzą całego kotleta czy rolady. Jedna osoba wegetarianin tez płacić przecież rośliny nie kosztują tyle co mięso. Kto to widział. Porażka. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o opinię na temat domu weselnego Anna w Gorzyczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dworek przebija iglice jedzeniem to w iglicy musi być naprawdę kaplica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam sali okropny właściciel nawet nie mieliśmy z nim do czynienia nawet się nie pojawił żeby nas poznać. Okropny bardzo niemiły i nieuprzejmy. Nastawiony tylko na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori1990
Szukam sali na wesele w tym roku sierpień lub październik, do 180 za os. wie może ktoś gdzie taka znajde i zeby bylo dobre jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie okolice Cie interesują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldka88
Hej :) Jeśli nie macie jeszcze DJ-a na wesele, to możecie sobie sprawdzić http://3-dj.pl/ . Byłam u koleżanki na ślubie i naprawdę rewelacja! Także jeśli ktoś szuka dobrej muzyki, to warto sobie zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori1990
Pszów, Wodzisław, Rydułtowy, Radlin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić dom przyjęć Gonsior dobre jedzenie i mają całkiem ciekawą ofertę za 175 zł ja przynajmniej tyle płaciłam. Poszukaj sobie informacji u nich na stronie lub fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori1990
Niestety tam nie ma juz terminow na soboty w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie interesuje Cię wrzesień. Muszę przełożyć ślub na inny termin. Mamy rezerwacje Contra ul. Marklowicka termin na 10 września 2016 tj. sobota. Cena z umowy to 180zł os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kogoś interesuje termin 10 września 2016 w Contrze na Marklowickiej proszę o kontakt na maila monika_rydy_1987@o2.pl Zaliczka wynosiła 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkradł się błąd w mailu. Oczywiście nie zawiera on w nazwie kwoty zaliczki, więc powtarzam jeszcze raz monika_rydy_1987@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile miałaś gości u gąsiora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 140 i miejsca nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu to sala nie dla mnie ja szukam bardziej kameralnej sali na 70 os. a nie sali gimnastycznej gdzie goście będą się szukać na parkiecie i będzie wrażenie ze nikt się niebawi. Przejeżdżałam kilka razy obok sali i wydawało mi się ze to mniejsza sala bo parking bardzo malutki a sala nie duża. W takim razie będę musiała odpuścić. Dzięki za odpowieć przynajmniej nie będę musiała marnować mojego czasu na oglądanie sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to mniejsze wesela też organizują ale na pewno jest problem z wolnym terminem w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×