Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość agata81
My w taakiej rybie w suminie byliśmy ba obiedzie, i było pysznie! Ryby świeże, bardzo dobre, ładnie podane :) A wesele mamy dopiero za 2 lata, więc kucharze mogą się zmienić, niestety na to nie mamy wpływu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na weselu w sobotę w restauracji Taaka Ryba w Suminie jedzenie było wspaniałe wszystko świeżutkie smaczne ładnie podane i w dużych ilościach nie do przejedzenia. Bardzo miła obsługa. Lokal naprawdę jest godny polecenia. Ja zarezerwowałam termin na 2013. Pytałam właściciela o szefa kuchni i wiem że na pewno nie zmieni się przez najbliższe 2 lata bo ma podpisaną jakąś umowę czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata81
To wspaniale, że szef kuchni pozostanie w lokalu! mamy mamy wesele w rybce też w 2013 roku, w sierpniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata81
No i lokal jest naprawdę śliczny, urządzony skromnie ale z klasą. Wiele moich koleżanek interesuje się Taaką rybą, i wiem, że właściciel ma coraz więcej rezerwacji za lokalem będzie motel w stylu amerykańskim (przerobione szklarnie) Ma być otwarty w przyszłym roku, a podjazd będzie wyłożony kostką (dobrze dla obcasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_n
jeżeli ktoś by chciał odstąpić sali na rok 2013 u Danusi proszę pisać na adres justyna_n_19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukitka
to ja nie wiem gdzie wyście jadły. W suminie jedzenie nie jest dobre. Trzeba długo czekać i podają mrożonki :/ Sala owszem zachwyca ale poza tym dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w Taakiej Rybie latem z rodzinką, lokal super, jedzenie b.dobre (rybki pychota), trzeba było trochę poczekać ale była to niedziela i ludzi było sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka20
część ja polecam Maksimus rybnik pyszne jedzenie , obejście piękne byłam juz ze 3 razy i naprawde polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoSlubie
Polecam "Leśna Polana" W szymocicach nieopodal rybnika zarełko przepyszne super okolica spokój i cisza, basen ,las, domi do spania dla gosci, sala dosc ładna i nie zbyt drogo, mialam tam wesele i było super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
ODSTĄPIĘ SALĘ WESELNĄ ( OK.100 OSÓB) TERMIN 7-8 WRZESIEŃ 2013 R. ( MOŻNA WYKORZYSTAĆ TYLKO JEDEN DZIEŃ) RESTAURACJA DOM RETRO - JASTRZĘBIE ZDRÓJ . WPŁACILIŚMY ZALICZKĘ 500ZŁ I CHCIEIBYŚMY JĄ ODZYSKAĆ . NIESTETY MUSIMY ZREZYGNOWAĆ Z TEGO TERMINU . POLECAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz sali weselnej w Rybniku, skorzystaj z bazy serwisu www.gdziewesele.pl znajdziesz tam mnóstwo lokali weselnych i co najważniejsze opinie o nich. Zapoznasz się z ich cennikami, obejrzysz zdjęcia, a w razie potrzeby szybko skontaktujesz się z lokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) zastanawiamy się z narzeczonym nad restauracją Kassandra w Rybniku, czy ktoś może ma jakieś opnie na temat taj knajpy?? Mamy zamówioną salę w Arkadii ale słyszeliśmy zbyt wiele niefajnych opini od ludzi i od naszego zespołu :/ dlatego zdecydowaliśmy sobie zmienić lokal. Bardzo proszę o opinie na temat Restauracji KASSANDRA Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wesele w październiku w zajezdzie "Pod strzechą" i gorąco polecam ,ponieważ jedzenie pyszne a obsługa przemiła i przede wszystkim profesjonalna! Jeśli chodzi o wesela i imprezy okolicznościowe to jest to idealne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalumpaaa
Orientujecie sie gdzie moznaby zorganizowac male przyjecie na 20 osob w Rybniku? Bylam w delicji na rynku, fajnie bo blisko USC a biore tylko cuwilny ale wydaje mi sie tam strasznie drogo(szczegolnie jesli chodzi o alkohol i napoje ceny z kosmosu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necia 1989 a
ja mam pytanko dotyczace domu weselnego Contra bede miałą ok 50 -60 gosci czy ta sala nie bedzie za duza nie chce zeby moi goscie sie pogubili na tej sali bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 232
Polecam restauracje Pasja. Pyszne jedzenie, piękny wystrój, miła obsługa. Byłam tam na weselu i było rewelacyjnie. Poza tym jest to w samym centrum na przeciwko focus parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy ktoś był na weselu lub na imprezie w domu przyjęć Eden w Lyskach? Istnieje podobno 25 lat a nie spotkałem żadnej opinii o tym lokalu w sieci. Lokal całkiem przyzwoity może trochę te namalowane ptaki tam straszą ale oprócz tego ładny, fajne obejście, sala nie za duża, tak akurat na planowane przez nas na 45 osób. Nie ma konkretnego menu z cenami na stronie a właściciel na miejscu też nic konkretnego nie mówi podał jakiś przykład ale... Chodzi o lokal http://eden.pev.pl/start.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scg
Witam Odstapie termin 7 i 8 września 2013r. Dom weselny Bravo w Tworkowie. Zainteresowanych proszę o kontakt 507-852-938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol111111111
Cześć! Ja nie bardzo polecam Koronę w Rybniku ;/ czy ktoś wie coś ciekawego o Ośrodku szkoleniowo- wypoczynkowym STODOŁY? Jak spisuje się tańczenie na osobnej sali, a jedzenie na osobnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekao
Witam. Odkupię termin w Contrze sobota czerwiec- wrzesień 2013. Na odpowiedzi czekam pod numerem gg 7117280.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weselna
Witam, Mam do odstąpienia sale weselną w Krzeszowicach 1.09.2012 roku. Sala mieści nawet do 200 osób (jednak mniejsza ilość gości również może być), możliwe stoły tradycyjne bądz okrągłe do wyboru. Wpłacona została zaliczka 1000 zł, którą chciałabym odzyskac. Termin odstępuje z powodów rodzinnych. Przy sali jest bardzo dobry catering, wiele dań do wyboru nie zostały jeszcze ustalone (sprawdzone jedzenie osobiście na innych weselach). Cena za osobę około 160 zł. Osoby zainteresowane proszę o kontakt meilowy mona2k@o2.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddam termin w Arkadii w Radlinie 11-12.08.2012. Można wykorzystać jeden dzień. Wpłaciliśmy zaliczkę 500 złotych, chcielibyśmy ją odzyskać. tel. 788091895

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febrowa
Czy ktos moze mi cos napisac,jakies doswiadczenia z zespolem Dance z Tworkowa i z sala Bravo Tworkow ,planuje zarezerwowac tam sale na rok 2013. bardzo prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamle
Jeśli chodzi o Eden to mieliśmy tam impreze urodzinowa. JEdzenie było dobre i sporo. Drogo tez nie wyszło. A jesli chodzi o taaką rybę to juz gorzej. JEdzenie nie zachwyca. Mało go było i takie sobie. Jakby nie oprawa imprezy to kiepsko by było. Poza tym znajomą wykiwali z terminem i nie poleciłabym ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×