Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość Ola_88
Z ustawieniem stołów zawsze można się dogadać. W zalezności od ilości gości są dwie sale do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Wiem że trochę nie na temat, ale może ktoś chciałby odstąpić termin przyjęcia weselnego? :) interesuje mnie: sobota, wrzesień, 2014, Rybnik, Wodzisław i okolice. Będę wdzięczna za pomoc :) kontakt: lilu.nowosc@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristof00000
Witam! Szukam sali na wrzesień - październik 2014. Sala musi być duża - około 130 osób. Co za tym idzie koszt też będzie duży wiec szukam czegoś na poziomie a w dobrej cenie? Zna ktoś ceny w takich lokalach jak Bravo, Avanti, Iwona? I jakie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Mario
Witam serdecznie ja polecam sale Brawo,Rege,Hotel Racibor,Złota Iglica w okolicach RACIBORZA Grałem w tych salach i śmiało polecam DJ na wesele www.mariodj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bravo moze byc iwona tez niczego sobie ,avanti bym odpuscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź jeszcze Dom Przyjęć Anna w Gorzyczkach ,też jest duża sala ,ceny przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na imprezie w iwonie i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał wesele w Avanti w Bluszczowie? Polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie o "Danusi" w Jankowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz dużej sali na ok,130 osób nie wiem czy byłaś u Kaczyny w Rogowach sala jest ładna i duża obejście piękne byłam tam na weselu wszyscy byli bardzo zadowoleni osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciągu ostatnich 3 lat kilka wesel odwiedziłam moje opinie: zajazd u Danusi ok ale w tej cenie można znaleźć coś lepszego, trochę drogo. Polecam za to Leśną Perłę w Radlinie- jedzenie dobre i wystrój całkiem spoko, Rojankę Żory-Rój- elegancja sala na więcej lub mniej gośc***onieważ jest z możliwością przedzielenia jej na połowę, pyszne jedzenie mają, plac zabaw dla dzieci, u Iwony w radziejowie dobra cena i pyszne jedzenie, ładne obejście, viva w Połomi też ok. Nie byłam za to zadowolona z Wenecji (Rybnik), dobre ciasta i ciasteczka ale reszta przereklamowana jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciągu ostatnich 3 lat kilka wesel odwiedziłam moje opinie: zajazd u Danusi ok ale w tej cenie można znaleźć coś lepszego, trochę drogo. Polecam za to Leśną Perłę w Radlinie- jedzenie dobre i wystrój całkiem spoko, Rojankę Żory-Rój- elegancja sala na więcej lub mniej gośc***onieważ jest z możliwością przedzielenia jej na połowę, pyszne jedzenie mają, plac zabaw dla dzieci, u Iwony w radziejowie dobra cena i pyszne jedzenie, ładne obejście, viva w Połomi też ok. Nie byłam za to zadowolona z Wenecji (Rybnik), dobre ciasta i ciasteczka ale reszta przereklamowana jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaba
Witam, szukam sali okolice Rybnika, Żor. Wesele ma być małe 37 osób. Bardzo podoba mi się Arkadia tylko obawiam się że jest zbyt duża. Wiecie coś o czymś podobnym mniejszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mniejszego to np. Basztowa w Rybniku albo Bavaria. Arkadia zdecydowanie za wielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej polecam restauracje Laguna w Orzepowicach,pyszne jedzenie przystepna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam avanti. Dlaczego? Sala może i szykowna, ale niestety kontakt z osobą uprawnioną do prowadzenia spraw firmy bardzo słaby. Mimo propozycji kilku zmian w menu, nie uwzględniono naszych propozycji, które były w granicach zdrowego rozsądku. Współpraca zakończyła się tak na prawdę przed jej rozpoczęciem. O artorze słyszałam pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o domu weselnym Renesans w Pszowie podobno mają tam wolne terminy na soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem jest tam już nowy właściciel i nazywa się ta sala KARINA powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, właśnie zabraliśmy się za poszukiwania sali i bardzo nas kusi Leśniczówka w Wodzisławiu, ma ktoś może jakieś aktualniejsze informacje na jej temat, czy jedzenie dobre i czy wystarczająca ilość Bo opinie znalezione są sprzed ładnych paru lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o więcej opinii na temat restauracji Pradziad (Rogów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super obejście jak wam siś podoba a termin jest wolny ja bym się nie zastanawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kristof00000
kristof00000 piękna sala na tyle osób jest w Pszowie, Dom Przyjęć Karina .Mają wolne terminy na 2014 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno otwarcie w maju oby nowy właściciel był bardziej zaradny od poprzednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybniczankaaa
zdecydowaliśmy sie w koncu poszukac sali na wesele i podziele sie z wami wrażeniamiusmiech.gif więc tak: ZAJAZD U DANUSI - cena 200 zł/os. za tą cene nie są nawet wliczone napoje trzeba miec swoje lub platnosc 3zl/sztuka, swój szampan na powitanie...reszta bez zarzutu, jedzenie ok (gratis pokoj dla nowożeńców) no ale mysle ze jednak mimo wszystko za drogo i duzo zbednych ''d**ereli'' typu przejazd bryczką czy misie w prezencie a rezygnacja z atrakcji nie obniża kosztów wesela. ladne obejscie i miła właścicielka. zaliczka 500 zł. RESTAURACJA EUROPA - menu 150/180/200 zl/os do wyboru wiadomo za 150 to raczej malo tego jest, optymalna opcja to ta za 180zl tam już jest w cenie stół regionalny z wyrobami, powyżej 80 osób pieczony świniak, pokoj dla pary mlodej w prezencie, napoje rozliczane wg zużycia. ale ogolem spoko, sala tez śliczna, elegancka, ale nie ma obejścia za bardzo ARKA - 175zl/os, akurat sala w remoncie jest, menu tez ok, obejscie, nic nie brakuje, zaliczka tylko 200 zł. nie można się zbytnio doczepić, jedynie sala dość duża i dlatego z niej zrezygnowaliśmy bo za malo gości mamy oczko.gif IWONA - 170/180zl os (cena moze wzrosnac) jedzenie tez ok, moim zdaniem najpiekniejsze obejscie (staw, duzo miejsca itd urokliwie), sala tez ladna, w cenie fontanna czekoladowa, kacik pysznosci. zaliczka 500 zł. Fajna rzecz taka, że za wesele płacimy za całośc dopiero po weselu co jest duzym plusem! u innych niestesty trzeba zaplacic polowe przed weselem. CONTRA - 180 zł/os na rok 2015/2016. ta sala na pewno przebija wszystkie, nowoczesna, elegancka, oswietlenie led dopracowane w 100%. robi wrazenie. male obejscie tez jest. menu ok,napoje 1,5 l na os w cenie, woda bez limitu. dodatkowe atrakcje dosc drogo kosztuja. zaliczka niestety aż 1000 zł. Wszystkie sale mają w cenie torty i ciasta (to chyba już taki standard). Osobiście wahamy sie między Iwoną a Contrą. Jedyny minus taki - brak terminów na soboty, musimy wesele zrobić w tygodniu bo na sobotę to raczej coś wolnego znajdzie się dopiero na 2017 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion90
sprawdź Dom Przyjęć Anna w Gorzyczkach,może mają wolny termin,to jest nowy lokal ,my jesteśmy bardzo zadowoleni,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga949
Cześć :) Ja miałam wesele w "Restauracji Leśna Perła" w Radlinie . Bawiliśmy się świetnie,cała organizacja naszego wesela była bez zarzutu. Całość przygotowana była z klasą i smakiem, które z czystym sumieniem możemy polecić. Ich usługi odzwierciedlają śląską tradycję i gościnność.W tym roku będę gościem na weselu w Perle, i wierzę że nic się u nich nie zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości pojechałam sprawdzić co się dzieję w Pszowie w renesansie bo od wielu ludzi już słyszałam,że nowy właściciel jakiś remont robi a w kuchni ma pracować jakaś nowa bardzo dobra szefowa kuchni, więc pojechałam troszkę podpytałam i powiem szczerze, że pracę idą tam pełną parą, nowy właściciel zrobił już ogromny parking , a w środku trwają tam ciągle prace i to w cale nie małe , i jeśli faktycznie w maju będzie otwarcie to chyba z narzeczonym wybierzemy się zobaczyć jak to wszystko wygląda bo z tego co się dowiedziałam telefonicznie to ceny mają bardzo konkurencyjne a do tego w cenie jest samochód dla pary młodej a z rozmowy wyszło,że są bardzo elastyczni co akurat nie dziwi bo będą chcieli przyciągnąć klientów , więc można ten fakt wykorzystać.No ale zobaczymy , bo też bardzo podoba nam się Contra tylko te terminy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Leśniczówce trochę się pozmieniało, już nie trzeba kupować u nich alkoholu tylko można wnieść swój, nie ma też żadnego korkowego, trzeba tylko piwo tam zakupić jeśli się chce. Minusem jest na pewno zakup napojów niealkoholowych po wyższej cenie ale tak jest nie tylko tam z tego co się orientowałam. Menu jest dość zachęcające i bardzo podobne do proponowanych przez inne lokale ale jak to ma się do rzeczywistej ilości jedzenia nie mam pojęcia Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×