Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Gość gość
skad wiem? bo bylam tam na 3 imprezach i jak napisalam nigdy nie obslugiwal mnie "kryminalista", a co wazniejsze obsluga tam jest sympatyczna i sprawna, poza tym watpie ze w jakimkolwiek lokalu wlasciciel by kogos takiego jak kryminalista zatrudnil... a co do wlosow i paznokci, nawet nie pamietam czy ktos mial je pomalowane, dla MNIE to akurat jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paznokci do pracy sie nie maluje,p***y jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki177
Witajcie, Mamy do oddania termin 18.06.2014r. w popularnym Domu Weselnym REGE w Bieńkowicach. Wpłacona zaliczka: 1000 zł Cena od os.: 150 zł (z napojami, tortem, pokojem, i innymi) Salę zwalniamy ze względów logistyczno-organizacyjnych (mieszkamy aktualnie we Wrocławiu i cały plan poszedł w łeb). Zainteresowanych proszę o kontakt: 609 155 674 lub kiki177@wp.eu Pozdrawiam, Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudioPinezka
Dynamiczne, romantyczne, stylizowane... - jakie mają być Wasze fotografie ślubne? Wykonamy takie, które będą oddawały Wasze pragnienia, pasje i relację między Wami. Realizujemy wszystkie pomysły, a także starannie wykonujemy standardowe reportaże. Podczas uroczystości ślubnej jesteśmy niewidoczni, w trakcie wesela wprowadzamy serdeczną atmosferę, a na sesji plenerowej... Jest moc! ;) Technicznie - jasne szkła, bardzo dobre aparaty, profesjonalna obróbka, światła, tła, rekwizyty, foto-ścianka (hit!) www.studiopinezka.pl Fotografia ślubna, Fotograf ślubny, zdjęcia ślub i wesele, plenery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś może wesele w Anielskim Młynie w Pogrzebieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w Anielskim Młynie w tamtym tygodniu jak dla mnie jedzenie bardzo smaczne -obsługa bez zarzutów no i wspaniały zespól Medium szczerze polecam salę jak i zespół pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matuszczykowa
Witam serdecznie - Panna Młoda ! ;-) 24.08.2013r. miałam ślub i wesele - wymarzone wesele !!! Długo się zastanawialiśmy nad tym jaką salę wybrać - postawiliśmy na salę VIVA w Połomi. Ja i mój jeszcze wtedy narzeczony ;-) jesteśmy z okolic Wodzisławia Śląskiego. Powiem Wam szczerze, że po raz pierwszy piszę na forum, raczej czytam, ale sala była taka śliczna , jedzenia tak dużo i takie pyszne, że postanowiłam Wam o tym napisać ;-) Dokładna nazwa tej sali to dom przyjęć Viva - na żywo jest jeszcze śliczniej. Goście byli zachwyceni wystrojem sali oraz tym "nadmiarem" pysznego jedzenia. Od osoby płaciliśmy 155 zł i nic nas nie obchodziło, dzień przed weselem przywieźliśmy napoje, alkohol (wódka weselna - Pan Tadeusz) oraz winietki na stoły. Wszystko inne było w cenie. Mieliśmy 65 gości , miejsca było tak akurat. Jeżeli natomiast chodzi o zespół to postawiliśmy na Grand z Rydułtów i była to najlepsza z możliwych decyzji , wokalistka rozbawiła nam gości na całego. My nie schodziliśmy z parkietu ! Na weselu spełniło się nasze marzenie, zamówiliśmy sobie czekoladową fontannę - czekoladowe doznania z Rybnika. Sami zbieraliśmy na wesele i uważamy , że dobrze wydaliśmy te pieniądze, zresztą potwierdziły to zadowolone twarze gości ;-) Już trzy tygodnie po weselu , a my z radością wspominamy ten wspaniały dzień, a co najważniejsze dla nas to , to że nie jesteśmy zadłużeni. Jakaż by to była dla nas radość, gdybyśmy mieli świadomość, że na początku wspólnej małżeńskiej drogi mamy kilka tysięcy do spłacenia? Pozdrawiam serdecznie przyszłe Panny Młode ;-) Szczęśliwa Żona Justyna ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybniczankaaa
Mogę opowiedzieć o spostrzeżeniach o 3 salach weselnych na których byłam. Jakoś 5 lat temu, małe skromne wesele, mała sala w Dom przyjęć Ryszard Kuś w Świerklanach. Nie było źle, ale bez rewelacji. Nie wiem czy to istotne, do której trwało wesele, w tym przypadku do 2 jakoś. Więcej nie pamiętam, ale na pewno nie byłam zachwycona. 3 lata temu byłam na weselu w Kasjopei w Rybniku. Bardzo mi się podobało, jedzenie dobre, ładne obejście do robienia zdjęć,(mostek i inne), szczególnie nocą gdy jest oświetlone, przyjemna obsługa. Fajną atrakcją był ''płonący" prosiak :P. Jednym minusem dla mnie było to, że osobna sala była do tańczenia i do jedzenia. Ale dla kogoś to może być plus oczywiście, mi to nie odpowiada. Wesele trwało do samiutkiego rana, do 5-tej:) Najświeższe wspomnienie, to na początku września tego roku byłam na weselu w Zajeździe u Danusi w Jankowicach. Wesele było na 100 osób, i to było tak na ''styk". Sala akurat nie w moim guście (wystrój), bardziej prostokątna niż kwadratowa, przez co przy robieniu kółka tworzyło się śmieszne jajo, a para młoda tańczyła między 2 filarami, które trochę przeszkadzały. Jedzenie - nie było rewelacji w smaku powiedziałabym że przeciętne. Niektóre potrawy były podawane za zimne. Nie tego spodziewałam się po tak wychwalanej sali. W środku imprezy zabrakło prądu na pół godz (nie wiem czy to wina restauracji czy może wszędzie prądu nie było), paliły się 2 małe awaryjne lampki. Na szczęście w tym momencie grał zespół góralski, który uratował przyjęcie, bo do instrumentów nie potrzebowali prądu. Tyle z minusów. Reszta pod wrażeniem. Powitanie pary młodej przez pracowników w strojach zbójnickich, bańki w trakcie tańca, przebrani pracownicy w maskotki zabawiający dzieci, fontanna czekoladowa (w sumie taka sobie ale dobra:P). Najfajniejszą atrakcją był przejazd pary młodej bryczką i występ zespołu góralskiego z Brennej. Poza tym ładne obejście do robienia zdjęć, ogromna szachownica. Wesele trwało do 3. Osobiście biorę pod uwagę 3 sale na wesele: Restauracja Europa w Rybniku (byłam tam na Andrzejkach, przepyszne jedzenie, ładna sala), Arka Jankowice , Arkadia Radlin. Czy ktoś był lub miał tam wesele i mógłby coś o tych miejscach napisać? ewentualnie w rezerwie możecie też coś napisać o Dom Przyjęć Iwona Radziejów i Sawana Świerklany, Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna 123
Dom Przyjęć Iwona w Radziejowie - rewelacja! Pięknie, obejście, mostek, staw (widziałam tam też łódkę) jedzenie bardzo smaczne. Byłam tam na weselu rok temu. Sala bardzo ładnie przystrojona. Ale niestety brak wolnych terminów weekendowych na rok 2014 (co akurat wcale mnie nie dziwi bo faktycznie warto zrobić tam przyjęcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelasia1989
ODKUPIĘ!!! 2015!! termin wesela w domu przyjęć u Iwony w Radziejowie. Jeżeli ktoś z was chce zrezygnowac z terminu wesela ( w weekend, dwa dni, 2015, czerwiec- wrzesień) to bardzo proszę o kontakt: rebalska@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam właśnie jestem świeżo po weselu w arce w jankowicach. dochodziły mnie różne słuchy na temat tej sali, znajomi którzy mieli wesele mieli obawy po ich usłyszeniu, jednak już w trakcie wesela okazały się one bezpodstawne. sala jest duża, gosci było 110 i spokojnie wszyscy tańczyli i było luźno przy stołach. obiad podany był w tempie expresowym, nikt nie musiał czekać na 2 danie, kelnerki uwijały się szybko i niezauważalnie. jedzenia było bardzo dużo i bardzo dobre i urozmaicone, każdy znalazł coś dla siebie. młoda para miała wynajętą salę do 3, ale nie było żadnego problemu z przedłużeniem i bawiliśmy sie prawie do 5 rano. kuchnia według mnie na 5+, kelnerki również zawsze było czysto na stołach i niczego nie brakowało, nawet zauważyłam że był osobny personel który dopilnowywał porządku w ubikacji. jak dla mnie jewt to lokal na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pokaż zdjecia z wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrażam swoją opinię o lokalu w którym byłam, jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia tej sali to można wejść na stronę internetową, mogę ewentualnie przesłać zdjęcia na prywatnego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym tam nie chciał żeby ktoś pilnował mnie w ubikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba źle zrozumiałeś tam dopilnowywali porządku w ubikacji, zawsze jak weszłam to była świeżo przetarta podłoga, uzupełnione ręczniki itd, a nie że tam ktoś ciągle siedział, raz tylko natrafiłam na sprzątaczkę która jak widziała że jest zajete to czekała przed wejściem aż będzie wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiś fajny ten personel,taki cycaty i krągłe dupcie mieli czy takie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w kobietach nie gustuje, więc nie przyglądałam się ich walorom, ale jakbyś kiedyś tam był to możesz się przyjrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiat1258
Odkupie termin wesela (dwudniowe, weekend) w dom przyjęć Iwona ... czerwiec- wrzesień 2015 mail. biuro.asiat@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
Witam serdecznie, polecam Oprawę muzyczną DJ DRAGON z Katowic 10 godz. 1100zł -tel. 518-953-464 Naprawdę godna polecenia,dużo sprzętu w tym oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na www.gdziewesele.pl, tam znajdziesz dużo bardzo ładnych i chwalonych lokali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Avanti w Bluszczowach i Bravo w Tworkowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię termin wesela na rok 2014 w arkadii w radlinie, taakiej rybie lub innych, termin: lipiec-sierpień Proszę o kontakt na adres: kasiagm@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiecie mi o sali "Zajazd u Danusi"? Proszę o szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na weselu u danusi, nie mogę narzekać, ale żeby wesele było udane to najważniejsza orkiestra, bo jak daremnie grają, to nawet jedzenie nie pomoże www.lukata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja są drętwe ludzie na weselu to ani zespół ani jedzenie nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zdjęciach w tej złotej iglicy to stoły jakoś są tak ściśniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×