Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krewetka25

muszę zrzucić 15 kg

Polecane posty

A jak robicie risotto to ryż dajecie na patelnię ugotowany czy surowy i dopiero dusicie ze wszystkim? Wiem, że pytanie tendencyjne, ale pojęcia o tym nie mam żadnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izka:) a kto ja jestem?straszydło jakieś:P:P ja tam mówię zawsze co myślę jeśli ktoś mnie poprosi;) najpierw powiedz ile masz wzrostu i ile kg ? bo jeszcze nie wiem:P co do leczo to jest pomysł na stronce w skrócie:smażysz kurczaka dodajesz posiekaną cebulkę, następnie dodajesz paprykę czer i ziel no i pieczarki.dusisz i na samym końcu zaprawiasz mąką.gotujesz makaron, odcedzasz i mieszasz wszystko i razem.gramaturę masz w moim menu powyżej. Moja rada: jeśli juz jadłaś rano jabłko to kolejne bym nie radziła, oczwiście jeśli kierujesz się zasadami 1100 kcal.Dziennie 150 g owoców.dlategp zaleca się jedzenie rano kanapek a owoc na pierwszą lub drugą przekąskę. Miłego dnia życzę Tobie i Podglądaczom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw kroisz smażysz kurczak,dodajesz seler, marchewkę i pietruszkę korzeniową dusisz chwilkę, dodajesz surowy ryż do tego i polewasz wywarem i dusisz, potem kroisz pieczarki i paprykę i dodajesz i trochę wody dolewasz, na samym końcu sok pomidorowy aż zgęstnieje wszystko no i przpyrawy. Wklejałam przepis kilka razy na początku topiku, stronki zapisane od 13 września.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dear Krewetko:P A ja właśnie odkryłam,że wprowadziłaś mnie w mały błąd:P DOmyślam się,że zupełnie nieświadomie:) gdy kiedyś pytałam ile to jest 50 gr makaronu penne lubella pełne ziarno; mówiłaś,że to 50 sztuk a tymczasem jest to ok 25 sztuk, w opakowaniu jest 400 gr i gdyby tak brać po 50 sztuk to starczyło by na 4 obiady, tak więc 50 szt. to 100gr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Krewecia, Ty jesteś moim Aniołeczkiem Stróżeczkiem:) Przeca widzisz jakie ja popełniam błędy:( Z tym jabłkiem to się zgadzam, dałam ciała na całej linii, po prostu nie zwróciłam uwagi:) Ja tu myślę uporczywie, co szrobić na obiad i tylko mi tych piersi brakuje:) Wiem, że są przepisy - przepraszaaaam:)🌼 Nie wiem Kochana ile ważę - tak na oko 55 kg i 164 cm wzrostu:) A 2 łyżeczki ryżu surowego wystarczy, czy za dużo? Kurczę kłania mi się ta waga jak nic, ale w tym miesiącu było żelazko, bo się moje popsuło:( Ale się tą przekąską najadłam masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm niestety piersi nie dostanę dzisiaj, więc.... zrobię na obiados: Placki z serem 80 g twarogu *1 jajko *0,5 łyżki mąki *sól z Waszego przepisu i wymieszam to wszystko z warzywami, ale zrobię do tego suróweczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropnie czuję się wzdęta... mam wrażenie jakbym przybierała na wadze... przecież to niemożliwe...:( Zastanawiam się jak to jest z tym nabiałem przy osobach, które mają grupę krwi A+ - bo powinny go unikać... już sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziałyście wszystkie?:( Ja już jestem po obiadku, zobiłam to co pisałam wyżej, czyli placki z twarogu. No po prostu pychotka. Co też jeszcze ludzie nie wymyślą:) Składniki: twarogu dałam taki grubszy kwadracik, jedna łyżka mąki, jajko, por, papryka czerwona, sól i bazylia. Zjadłam z trzema mniejszymi ogóreczkami korniszonkami. W takim bądź razie na kolację będzie sałatka z tuńczyka, pekińskiej, pomidora i rzodkiewki z jogurtem naturalnym:) A jutro będzie mięsko:) Leczowe albo risottowe sieee zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po kolacji kochane:) pół puszki tuńczyka w sosie własnym, troszkę pekińskiej, troszkę papryki, dwie rzodkiewki, sos jogurtowo-musztardowy + kromka chlebka orkiszowego z wędlinką:) Później tylko herbatka waniliowa:) Mam nadzieję, że u Was wszystko ok... - wzięłam pracę do domu, ale oczywiście siedzę na wizażu i czytam o redukcajach, bo tam dziewczyny też białkowe sprawy uskuteczniają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam do domku ze spaceru;) Dziś na śniadanie tradycyjnie kromka grahama z plasterkiem polędwicy z indyka i warzywami, potem małe jabłuszko i 50ml jogurtu nat. z cynamonem;) a na obiad miałam 50gr makaronu pełnoziarnistego z sosem pomidorowym wlasnej roboty;) ( pół puszki pomidorków+mała cebulka+kawałek czerw.papryki i duuużo przypraw (pieprz,papryka,bazylia,tymianek,oregano etc::) a potem była activia z otrębami:) No i udało mi się dzisiaj wypić tylko jedną kawkę z aromatem migdałowym, ostanio piłam po 3 dziennie;/ Izabo i co tam wyczytałaś ciekawego na tym wizazu?:) gdzie sie zgubila Krewecia i Haninka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wyczytałam tyle, że muszę się tyyyyyyyyleee więcej nauczyć:o co jest oczywistą, oczywistością:) Czytam, pracuję i znowu czytam heeh lepiej popracuję i tak tyle wiadomości naraz to mozna się zgubić w tym gąszczu:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) ja dziś pisałam 2 razy ale wcięło mi no i nie miałam czasu wpisać po raz 3. Paty PRZEPRASZAM NA KOLANACH ZA BLAD:p z czego pamiętam to Ty chyba miałaś przytyć do 55;) o ile dobrze pamiętam a Ty nadal stosujesz dietę odchudzającą.... coś mi powiesz w temacie? no szybko... wyspowiadać się przed Ciocią Krewetką Izką i Haninką:P:P:P Ja dziś byłam bardzo zabiegana:) zaraz wkleję menu:P:P:P może jednak komuś będzie służyło;) no i się pochwałę jutrzejszym obiadem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.11.-Moje dzisiejsze menu to: Śniadanie 07:30 237 kcal KANAPKI Z PASTA TWAROGOWA Z RZODKIEWKAMI Chleb pszenno-razowy 60 g 150 kcal Twaróg 50 g - 50 kcal Jogurt 50 g - 21 kcal Rzodkiewka 80 g – 16 kcal Herbatka malinowa 450 ml Przekąska I 10:00 : melon 100 g 36 kcal Obiad: 12:00 425 kcal GULASZ WOŁOWY Z RYŻEM I SURÓWKĄ Z SELERA I MARCHEWKI Pieczeń wołowa 150 gr 174 kcal Ryż 30 gr 105 kcal Cebula 80 gr 27 kcal Oliwa 5 g 45 kcal Marchewka 66 g 25 kcal Seler 144 g 49 kcal II śniadanie 15:00 101 kcal KANAPKA Z SZYNKA, PAPRYKA Chleb żytni razowy 28 g 50 kcal Szynka 30 g – 30 kcal Papryka 66 g 21 kcal Kolacja 19:30 263 kcal SAŁATKA Z PAPRYKĄ, KURCZAKIEM TWAROGIEM I OLIWKAMI Chleb pszenny razowy 30 g 75 kcal Twaróg 20 g 20 kcal Kurczak 50 g 50 kcal Papryka 80 g 24 kcal Sałata 100 g 15 kcal Oliwki 20 g 34 Oliwa 5 g 45 kcal Sól, pieprz, ocet Kakao : 13 kcal Przekąska II 23:00: 50 g jogurtu naturalnego 21 kcal + 7 g otrębów 10 kcal= 31 kcal Kawa 250 ml mleka 90 kcal Kakao 13 kcal Bilans: 1173 kcal - 45 min siłownia : 150 kcal bieżnia(15 min), 130 kcal gazela(15 min) 120 powtórzeń x 4 aparaty – łącznie min 400 kcal - marsz szybki 60 min – 600 kcal:P:P znalazłam w necie że niby tyle kcal się spala ale tego nie wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obiad jutrzejszy to: Bigos- zmodyfikowana wersja:) Kapusta kiszona z przyprawami i kurczakiem:) chyba pyszne bo nie próbowałam:) no i 2 ziemniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Wczoraj mialam zabiegany dzien..remont kuchni, ciezki dzien w pracy takze nawet nie mialam czasu ze spokojem naskrobac!:) Wiec reasumujac..zmian wagowych u mnie nie ma...dzis ide do dietetyczki i jestem ciekawa co mi wymysli...obiecala indywidualna diete, wiec czekam z niecierpliwoscia! Chce zdobyc upragnione 60 kg:)! Pozdrawiam was i przepraszam ze malo pisze, ale autentyczny brak czasu!:) Napisze wieczorem co dietetyczka mi ciekawego powiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie dziś mrozik, ale zaprzyjaźniony ze słoneczkiem:) Moje menu na dzisiaj: I śnaidanie 7.30: owsianka z 4 łyżek płatków owsianych, łyżki orzechów włoskich, siemienia lnianego, połowy jabłka i cynamonu Przekąska 10.00-10.30: hmmm zonk:) 2 kanapki orkisza z serkiem wieluń i niskosłodzonym dżemem II śniadanie 13.00: serek wiejski piątnicy z pomidorem:) Obiad 16.30-17.00 - zrobię Kreweciu chyba Twoje leczo, bo dorwałam piersi już:) tylko z kaszą gryczaną chyba: Kolacja: 19.00: pewnie 2 kanapki z wędlinką i warzywkiem:) Muszę koniecznie znaleźć czas na \"zorganizowanie się\" bo z tego co widzę, to jeden wielki chaos w tym moim menu 😭 Ale i tak jestem z siebie dumna, bo nie tknęłam upieczonych rogalików i zaraz biegnę po wodę:) A i szukam u mnie w sklepach kakaa, które podawała Krewecia, żeby sobie do jogurciku łyżeczkę pacnąć, ale kurczę nie widzę, a wszystkie mają dużo tłuszczu:( Nestle w puszce nie miało, ale to chyba nie najlepszy pomysł...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haninko a jak tam remoncik, powoli do przodu?:) Zobaczysz jak będziesz miała ślicznie:) Zdaj koniecznie relację z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm wiecie co, tak sobie myślę że może jednak zamiast tych kanapek na przekąskę, to sobie kupię jakieś warzywka... bo dziwnie wygląda ten mój jadłospis, a później o 13.00 zjem te kanapusie... jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje:) Hanina czekam na relacje:) Izka Ty Chaosiku mały:P:P:P:P proste zasady to połowa sukcesu:pamietam że miałaś jeść II śn. zamiast obiadu a Ty teraz robisz taki myk: śniadanie II jesz wtedy kiedy ma być przekąska i kiedy masz mieć śniadanie drugie jesz sam serek- nic nie rozumiem no i sam Tój organizm nie wie co się dzieje- skoro przyzwyczaiłaś go że dajesz mu o 13 2 kanapki z serem i pomidorem to tego się trzmaj!! przekąska= JOGURT LUB 1 OWOC:p:p:p:p Ciekawa jestem czy leczo będzie Ci smakowało;) Miłego dnia dziewczyny:) A Ty Haninus zmieniłaś nick ma Caps Lock? a kto Ci pomaga z remontem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie...capslocka nie wyeliminowalam..ale to bylam ja ja ja!:) Kuchnie remontujemy z narzeczonym, takze pomoc mam sprawną, ale sprzątania przy takim remoncie jest masa..i mam teraz kuchnie wszedzie, bo szklanki, talerzyki, podstawki sa wszedzie gdzie sie da:) Ale przynajmniej kalorie sie spalaja;P Glod wzmaga..ale o 10 mam II sniadanie...serek wiejski:) tym razem nie light bo light nie bylo, ale roznica kalorii jak zauwazylam jest niecale 10 kcal, wiec nie bede sie przejmowac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kreweciu ja się zgubiłam... ale do owsianki dałam już pół jabłka to nie mogę szaleć z drugim... może faktycznie kupię sobie jogurt, albo owoc tak? a o 13.00 zjem te kanapki... Odnośnie lecza to się zeznam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem sobie właśnie dwie kiwi z 4 łyżeczkami otrębów i odrobiną cynamonu:) Kupiłam marchewkę, seler korzeniowy i cukinię - ja tego rzadko używam do obiadów jeśli w ogóle:) Myślicie, że cukinię mogę wrzucić do tego lecza dzisiejszego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo:) nieomieszkam Haninko dzisiaj wrzucić do tego selera i marcheweczki:) A nad resztą cukinii będę myśleć później hehe... słyszałam, że do sałatek też można ją dawać... Ja zaraz zjem swoje 2 kanapusie z serkiem wieluń i dżemikiem niesłodzonym czy cuś tam:) A zaraz piszę ile ma czego wieluń z tego co pamiętam, na pewno ma 450 g. Wartość odżywcza 100g 289 kcal o ile dobrze to rozczytuję białko 7,3g, węglowodany 2,0 g, tłuszcz 28g:) Jest na opakowaniu nawet przepis na pastę z tuńczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzięki za info odnośnie tego serka, myślałam że można go jeść będąc na diecie, ale niestety nie. Dla porównania zobacz sobie jaki serek mam ja na diecie, myślę że również Hanina go jadła: http://www.piatnica.com.pl/prod_sw_lekki.htm Wartość odżywcza w 100 g: wartość energetyczna 337 kJ (81 kcal), białko - 11g, węglowodany - 2,4g, tłuszcz - 3g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreweciu ja też go właśnie jadam, ale to jest typowy serek wiejski, natomiast wieluń to coś takiego jak http://www.piatnica.com.pl/prod_twarog_sernikowy_miel.htm lub http://www.piatnica.com.pl/prod_ts_naturalny.htm jem ten wieluń stosunkowo rzadko, bardziej taróg chudy, który tu u mnie nieczęsto bywa... Mam w lodówie ten wieluń i muszę go \"nerwowo wykończyć\":) Od czasu do czasu go zeźrem, może połączę z tuńczykiem na tą pastę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście na nakładam go na kanapkę po 100g:) Ależ nie mogę się doczekać tego leczo z tym selerem, cukinią i marchewką mniam:) Do tego będzie kasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co, dzisiaj zaś się czuję taka nabrzmiała... a przeca nie czas na @:( Nie wiem chyba coś robię nie tak i tyję zamiast chudnąć:( Niezbyt się z tym faktem czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;* Kreweciu nie szkodzi:) po prostu dwa razy zjadłam kiedys 100gr hehe;p ale jesli chodzi o swiderki to faktycznie 50 szt=50 gr;) No właściwie to nie chce przytyc do 55,ale powinnam.....ja chciałabym żeby zostało tak jak teraz jest. Daj znać jak wyszedł bigosik i podaj przepisik jak bedziesz miała czas i ochote;) Haninka czekamy na relacje od dietetyka. Izabo może masz zły humorek i tak oo źle postrzegasz siebie? Głowka do gory;* Idę uczyć się bo jutro kolos z angola a w czw z psychologli,ale jeszcze zajrzę tu w formie relasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×